Jump to content

הגרלת שלב הבתים של מונדיאל 2010 בדרום אפריקה.

Marcus Fizer

Recommended Posts

חייבים להיות אופטימים שאול זה הבית הכי קל שקבלנו ב12 שנים האחרונות לפחות,וסביר להניח שהכי קל שנקבל ב12 הבאות..

בוא נזכיר לך משהוא

גם הבית שהיה לנו ב2006 היה קל

עלינו? לא

חלאס תפנימו אנחנו ישראל הקטנה חלאס עכשיו כולם חוגגים

תאמין לי שבאתונה חוגגים הרבה יותר

בסוף יגידו לך מקום3 זה הצלחה לא?

בוא נזכיר לך משהוא

עלינו? לא

איזה בית זה היה צרפת אירלנד ושוויץ?! כן ממש קל.. פי אלף יותר קשה מהבית הזה..

נו ברור שהם חוגגים גם ביון גם בשוויץ חוגגים,זה לא בגללנו זה בגלל שהרמה הכללית של הבית מאוד נמוכה ושלושת הראשונות יכולות להעלות,

ליון כמובן שיש יתרון אבל הם לא מי ישמע.. סתם חרא הכדורגל המסריח הלגנוב שער, קשטן המלך בזה זה האהבה שלו ה1:0, אני צופה כדורגל משעמם ושלוש מתוך שש במשחקים מול יון, מול שויץ נוציא גם איזה שניים עד ארבע נקודות, ואת כל השאר נקח ועליפו לפחות להצלבה ששם הרוב מזל.

בוא נזכיר לך משהוא

עלינו? לא

מה אתה מזיין תשכל?

אירלנד? שוויץ? צרפת?!

קל?

תהיה בריא כמה שטויות בהודעה אחת.

אז, לא הפסדנו, לא בצרפת לא בשוויץ ולא באירלנד, שהן היו קבוצות טובות יותר מאיתנו.

עברנו אז את אירלנד וזה היה נחשב כהישג

2 קמפיינים "מוצלחים" במרכאות כמובן....

נקווה שעוד שנתיים אני לא אצטרך לשים גרשיים.

להביא לכם בראש :)

האם גם את דרום אפריקה אנגליה תראה מהבית?

את דרום אפריקה כבר נמלא ועוד יותר מהצפוי אחרי היורו היבש שיהיה לכם.

בעצם, חסר להם אם לא - עד שיש לי הזדמנות לנסוע למונדיאל בכלום כסף...

הלוואי וגם ישראל תיהיה שם אבל זה כבר לא יקרה.

לא רואה אותנו מוציאים 9 נקודות בית מיוון, שוויץ ולטביה

וגם לא יותר מ4 בחוץ (בהנחה שננצח את לטביה)

איזה מחציק זה שכל קמפיין חדש אנשים אוכלים סרטים

יוון סיימה את מוקדמות היורו עם 31 נקודות!

ניצחה בטורקיה,ניצחה את נורבגיה ששתי הנבחרות האלו הם יותר טובות מישראל

שוויץ גם נבחרת יותר טובה מישראל,רוב השחקנים שלה משחקים באירופה

בקיצור יוון תעלה מהמקום הראשון,שוויץ מהשני

וגם אם נגיד נפתיע ונעלה מהמקום השני אני עדיין לא רואה אותנו עושים משהו בפלייאוף

בית קל ? זה לא .

שום בית זה לא קל , אבל אני מעדיף את יוון מאשר גרמניה,פורטוגל,איטליה,ספרד,הולנד ...

נקווה שנצליח , בהצלחה לנבחרת .

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אתם מפחדים מלטביה ריבונו של העולם ממה?!

ניחא מיוון, אפילו משויץ אין לכם מה לפחד אנחנו מדורגים מעליהם ויש להם שחקנים קצת יותר מנוסים בכדורגל אירופאי, אנחנו די שווים,

אבל מלטביה?! לא מזלזל בהם או משהו אבל אנחנו נקח שש נקודות כמו כלום מהר, קפריסין יותר טובים מהם תזכרו מה אמרתי.

משוויץ נוציא לפחות(!) 4 נקודות, מיוון נקודה ועלינו מהמקום השני להצלבה.

בעוד שנה הרבה דברים יכולים להשתנות..

לי אישית יש הרגשת דה ז'ה וו למוקדמות מונדיאל 06, ויהיה פה שוב בית שכולו תיקויים. (למה? כי המאמן שלנו הוא קשטן לצערי..)

ואגב, מקדוניה הרבה הרבה יותר חזקה מלטביה

בעוד שנה הרבה דברים יכולים להשתנות..

לי אישית יש הרגשת דה ז'ה וו למוקדמות מונדיאל 06, ויהיה פה שוב בית שכולו תיקויים. (למה? כי המאמן שלנו הוא קשטן לצערי..)

ואגב, מקדוניה הרבה הרבה יותר חזקה מלטביה

ברור, לטביה (עזבי שיש להם 8 הפסדים ו4 נצחונות , ניחא נגיד שיש להם בית קשה,למרות שהנצחונות באו על הקטנות שם ברובם) זה כלום ,

אני לא אומר לזלזל אחרת ניפול יישר, אבל ברגע שנפחד מלטביה אין לנו בכלל מה לנסות להגיע למונדיאל, אחרת איך נשחק מול יוון ושוויץ?

את לטביה זה כמו קפריסין ומקדוניה, יודעים שהם הרבה יותר חלשים מאיתנו אבל זה קצת מסוכן, צריך לעבור את זה כמו גדולים לדפוק להם את ה1 או 2 אפס , בית\חוץ ולקחת שש נקודות ולהמשיך, לאנוס את הקטנות האחרות על הדרך להוציא גם מהן 6 נקודו כ"א, כמו שעשינו יפה קמפיינים האחרונים,

משוויץ שהיא בערך ברמה שלנו אפשר וצריך להוציא במינימום שלוש נקודות, בהחלט אפשר ולא מטורף יהיה להוציא אפילו 4 - בתקווה שקשטן לא יהיה בונקריסט 0,

והייתרון היחיד שבמאמן של איכסה כמו קשטן יבוא לידי ביטוי דווקא נגד יוון, כל מי שניסה לנצח אותם בכדורגל יפה נפל- את יון מנצחים בסטייל קשטן,בסטייל הגועל ת"א - כדורגל מסריח , בונקר שלא יבייש את סדאם חוסיין - זריקת כדורים לחלוצים והרבה תפילות - כל דבר שבין נקודה לשלושה יהיה הישג יפה ויוביל אותנו למקום השני.

זה לא כזאת הגרלה אידיאלית

זה שזרקו אותנו לדרג ב' בסוף לא עזר לנו,כי קיבלנו את שוויץ,בגלל שהיא מארחת את היורו אז היא לא מקבלת ניקוד באופ"א ללא משחקי מוקדמות ולכן היא התדרדרה לשלישי(ואוסטריה לחמישי),זה שהיא מתחתינו זה יותר פוקס מפוקס וזה שקיבלנו אותם זה יותר מנחוס ממנחוס

ולמי שלא הבין-שוויץ היא אחת החזקות בדרג ג' ולכן ההגרלה שלנו היא לא משהו

אה כן,ומי שחושב שנוציא 12 נקודות מלטביה ומולדובה טועה בגדול

זה לא כזאת הגרלה אידיאלית

זה שזרקו אותנו לדרג ב' בסוף לא עזר לנו,כי קיבלנו את שוויץ,בגלל שהיא מארחת את היורו אז היא לא מקבלת ניקוד באופ"א ללא משחקי מוקדמות ולכן היא התדרדרה לשלישי(ואוסטריה לחמישי),זה שהיא מתחתינו זה יותר פוקס מפוקס וזה שקיבלנו אותם זה יותר מנחוס ממנחוס

ולמי שלא הבין-שוויץ היא אחת החזקות בדרג ג' ולכן ההגרלה שלנו היא לא משהו

אה כן,ומי שחושב שנוציא 12 נקודות מלטביה ומולדובה טועה בגדול

אנחנו נוציא מהם כמו גדולים 12 נקודות ,ממה אתה מפחד בדיוק? מלך השערים שלהם בכל הזמנים היה סרגי קלצ'נקו, לא אנדרה שבצ'נקו, צריך לקחת הכל בפורפורציות,

אנחנו אמורים ויוכלים לכת מהם 12 נקודות, תקח 10 גם לא סוף העולם אבל בהחלט צריך לקחת מהם 12,

בוא לא נזלזל בנו יותר מידי כן לא צריך לחוש מה שאנחנו לא, אבל גם לא צריך לפחות מהן כי הן כלום ושום דבר,

שויץ את המקפיין של 2006 התחילה מדורגת לפנינו ותוך כדי נהיית מדורגת מתחתינו, היינו צריכים לנצח אותם אחרי שדפקנו להם שלישיה ,אבל קיבלנו רביעיה מתצוגת הגנה עלובה פשוט ,ובשוויץ לקשטן כמו קשטן נשרו הביצים - את השכר לימוד שלמנו, הפעם בהחלט נקח מהם את הנקודות, לפחות 3 כמו שאמרתי, מינימום, יוון הכל תלוי בחסדי שמיים זה נכון.

ברור, לטביה (עזבי שיש להם 8 הפסדים ו4 נצחונות , ניחא נגיד שיש להם בית קשה,למרות שהנצחונות באו על הקטנות שם ברובם) זה כלום ,

אני לא אומר לזלזל אחרת ניפול יישר, אבל ברגע שנפחד מלטביה אין לנו בכלל מה לנסות להגיע למונדיאל, אחרת איך נשחק מול יוון ושוויץ?

את לטביה זה כמו קפריסין ומקדוניה, יודעים שהם הרבה יותר חלשים מאיתנו אבל זה קצת מסוכן, צריך לעבור את זה כמו גדולים לדפוק להם את ה1 או 2 אפס , בית\חוץ ולקחת שש נקודות ולהמשיך, לאנוס את הקטנות האחרות על הדרך להוציא גם מהן 6 נקודו כ"א, כמו שעשינו יפה קמפיינים האחרונים,

משוויץ שהיא בערך ברמה שלנו אפשר וצריך להוציא במינימום שלוש נקודות, בהחלט אפשר ולא מטורף יהיה להוציא אפילו 4 - בתקווה שקשטן לא יהיה בונקריסט 0,

והייתרון היחיד שבמאמן של איכסה כמו קשטן יבוא לידי ביטוי דווקא נגד יוון, כל מי שניסה לנצח אותם בכדורגל יפה נפל- את יון מנצחים בסטייל קשטן,בסטייל הגועל ת"א - כדורגל מסריח , בונקר שלא יבייש את סדאם חוסיין - זריקת כדורים לחלוצים והרבה תפילות - כל דבר שבין נקודה לשלושה יהיה הישג יפה ויוביל אותנו למקום השני.

בגלל זה יהיה משחק אמצע מגרש נטו.. כל אחת תהיה חייבת תנקודות אבל אף אחד לא תוכל להמר על כל הקופה..

היתרון הנוסף של שוויץ, הוא בעמדת המאמן, שכבר קמפיין שלישי יהיה המאמן (אולי יותר?) ומכיר את ישראל ממש טוב..

לא יודעת למה, אבל שוויץ מפחידה הרבה יותר מיוון

מפחיד אותי יותר שקשטן מאמן אותנו, בתסכימו או לא, בבית הכי קל שהיה לנו ויהיה לנו בשנים הקרובות,

צריך מאמן קבלן שיביא לנו תוצאות עכשיו, לא יזיין תשכל, לא יזמין חברים כמו באדיר וטל שגמרו מזמן את הסוס רק בשביל להזמין אותם,

לא יבנה על בלילי שלא יכבוש בחיים בחוד, מאמן כזה, עם נסיון אירופאי, אין מנוס מלהביא את שום לקמפיין הנוכחי, גם ככה רוב הסגל יורכב מבית"ר ככה שזה לא אמור לעשות בעיה.

נקווה עד אז שבן-סהר יחזור לעצמו וימצא קבוצה בליגה השנייה אפילו באנגליה וישחק קבוע ויכבוש,

שברק יצחקי יצא לאירופה (בלגיה רומניה בולגריה וכל החרטות האלו זה לא אירופה, דיי כבר),

שטוטו תמוז יחזור מהפציעה ויכנס לכושר עד אז, אני מניח שהוא עוד יהיה בישראל ולא באירופה כי הוא די נתקע,

שקולאוטי יחזור לארץ וישחק (זה עוד לקרות אפילו בינואר,לחיפה כמובן שצריכה חלוץ ואין לה מקום לעוד זר,הסוכנים כבר מערבלים שם הכל),

ששפונגין יחזור להיות שפונגין, שאוואט ימשיך את היכולת הטובה ,למרות שהוא כבר יתחיל להתקרב לסוף זה בטח יהיה ההזדמנות האחרונה שלו,

שבירם כיאל וכל הצעירים המוכשרים האלו עד אז יתחילו לשחק,

אני מאמין שבוזגלו זה בלוף כמו ראובן עובד שי בירוק וחבריהם אז לא יקחו אותו בחשבון,

גם תמיר כהן יהיה עד אז באירופה, יש מצב שגם שפונגין עצמו,

ככה שהנבחרת שלא אם הכל ילך ברמה סבירה תהיה לא רעה בכלל, גם זיו הרי עומד לצאת לאירופה,

הכל תלוי בביצים של המאמן, בהחלט אפשר.

חחחחח לטביה מצאו ממי לפחד..

אני חושב שאנשים פה נסחפים קצת, ברור שהציפייה היא לסיים מקום 2, אבל אל תשכחו שיש פליאוף, ושם כבר אפשר לקבל איזו נבחרת כמו אוקראינה אנגליה או אחרות שהרבה יותר טובות מאיתנו.

אני חושב שאנשים פה נסחפים קצת, ברור שהציפייה היא לסיים מקום 2, אבל אל תשכחו שיש פליאוף, ושם כבר אפשר לקבל איזו נבחרת כמו אוקראינה אנגליה או אחרות שהרבה יותר טובות מאיתנו.

מקום שני?

פחות ממקום ראשון זה אסון לאומי כישלון שלא היה פה כבר שנים :wubyellow3:

או יותר נכון כישלון שקורה פה כבר קרוב ל40 שנה

ברור,רוב הסיכויים שאם ו..נגיע להצלבה נעוף משם,

אבל עדיין - לפחד מלטביה? בוא נגיד כככה עד שוויץ - אנחנו לוקחים את כל הנקודות מכולם ומתחת לזה זה פשוט בזיון,

משוויץ נוציא לפחות שלוש נקודות, בלי ביצים (קשטן) נוציא 2, עם ביצים (דוגמת שום) נוציא אפילו 4,

מיוון נוציא נקודה? או בדרך נס נגנוב ניצחון בית וכמובן הפסד ביוון? מה רע? אתה עולה ככה להצלבה, משם רוב הסיכויים שנעוף -נכון,אבל הכל בידי המזל והקור רוח של השחקנים.

לפחות מלטביה זה פשוט לוזריות ברמה שלא ראיתי הרבה זמן מאנשים פה,אולי כי אנחנו אוהדי מכבי ובשנים האחרונות זה מה שהפכנו להיות, עצוב אבל נכון, אחרת אין לי איך להסביר את זה - בלי לזלזל בהם, צריך לקחת להם שש נקודות חופשי, לדפוק אחד או שתיים אפס בית פלוס חוץ ולסגור עניין.

כדי שיהיה לנו סיכוי צריך להחזיר את הגאווה הלאומית שהייתה פה בעידן שלמה שרף ואולי גם בקמפיין של נילסן.

לא יודע, פעם שהיה משחק נבחרת זה היה כמו יום חג, היום זה כבר נהיה משעמם ומייאש במידה מסויימת.

אם יתנו לדור הצעיר והאטרקטיבי את הבמה אני בטוח שגם ההתרגשות והעניין סביב הנבחרת יחזור. גודל לנו פה דור פנטסטי ואסור לתת לקשטן להרוס.

לגבי ההצלבה זה לא אבוד מראש.

מול שבדיה\דנמרק, קרואטיה\אנגליה יהיה מאוד קשה. זה כן.

אבל נבחרות כמו בולגריה, רומניה, פולין, טורקיה, ורוסיה אפשר לעבור ובסה"כ הכל תלוי בהגרלה.

אחרי משחק החוץ בלטביה אנשים פה ידברו קצת אחרת... מי ששם לב להתקדמות שלהם ממה שהם היו לפני כמה שנים, יודע שלנצח אותם בחוץ זה לא קל.

אחרי משחק החוץ בלטביה אנשים פה ידברו קצת אחרת... מי ששם לב להתקדמות שלהם ממה שהם היו לפני כמה שנים, יודע שלנצח אותם בחוץ זה לא קל.

הפוך גוטה

לפני 4 שנים דווקא הם היו בשיא ומאז הם מתדרדרים.

כמעט כל השחקנים שלה משחקים בליגה המקומית והחלשה..אלה שלא מפוזרים בליגות אירפואיות נמוכות(פרוחה אגב משחק בליגה השניה בספרד והוא עדין בסגל).

אין מה להתרגש,אפילו ליכטנשטיין(!) נצחו אותם במוק' האלה...

תתחילו לפחד משוויץ,ידוע שהכדורגל מנבחרת שמארחת טורניר גדול צומח בגדול(קוריאה,יפן,ארה"ב,פורטוגל),בנוסף יש להם סגל לא פראייר בכלל ומאמן שיהיה שם כבר כמעט 10 שנים.

מנש יש לנו שחקן מליברפול הגדולה שכבש שלושער בליגת האלופות,בלי לדבר על הבישולים,

יש לנו שוער ראשון בקבוצה גדולה בספרד, אל תתן למיקום שלהם להטעות אותך, דפורטיבו לה קורוניה זאת אימפריה לא קטנה בספרד, ששם הוא שחקן הרכב כבר שנתיים שלא נדבר על לפני זה שגם אז הוא היה בהרכב בספרד,

יש לנו בלם מצ'לסי, נכון שלא משחק תמיד אבל בלם בצ'לסי בלם שבקושי ויתרו עליו בקבוצה הקודמת,

יש לנו את תמוז קולאוטי יצחקי ואפילו גולן וברדה שלא רואה את פרוננקובס שלהם,

יש לנו את ברוכיאן ותמיר כהן ,בלי לדבר על המחליפים כמו אלברמן וכו',

יש לנו את שפונגין שהוא ביכולת טובה הוא אחד המגנים הימניים הטובים שגדלו פה, יש את קינן שלאט לאט חוזר לעצמו והופך לבלם מוביל,

יש לנו כשרון ענק כמו בן סהר שאולי יתאפס על עצמו ויחזור להיות הפוטנציאל שידברו עליו ואפילו יממש אותו ויצדיק חוק משל עצמו בכנסת ישראל,

מה לעזאזל יש ללטביה? פרוחננקובס?! חחחחחח.. נאנוס אותם פעמיים ונקח את כל הנקודות,

אלא אם כן קשטן ימשיך לזמן אפסים רק בגלל שהם מקורבים לו כמו באדיר בלילי וכו', שמזמן מקומם לא בנבחרת,

שים את שום מאמן ויש לך בליינד מקום שני ואז השמיים הם הגבול בהצלבה.

נגד יוון-נבחרת בית מבהקת (כמונו) ככה שצריך לשמור נגדם על הבית לנסות להוציא 3 נקודות כי אם נוציא פחות ניהיה חייבים להוציא נקודה אחת לפחות אצלם)

נגד-שוויץ-חובה נגד שוויץ 4 נקודות אם לא ניהיה חייבים להוציא יותר נקודות נגד יוון. סה"כ נבחרת טובה לא נופלת מאיתנו אבל אז בר"ג היינו צריכים לאנוס אותם ונדפקנו חזק החמצות שאי אפשר להאמין אבל אסור לשכוח שלא היו לנו חלוצים אז ועכשיו יש ובשפע.

נגד לטביה-חובה 6 נקודות. נבחרת סבבה. יותר טובה ממקדוניה אבל בכל זאת צריכים לנצח אותה גם אם זה 1-0 קטן. אני בטוח שהיא תסיים לפחות עם 4 נקודות גניבה מבין 3 הגדולות בבית. (שלא יגנבו נגדנו)

נגד מולדובה-אסטוניה משופרת. 6 נקודות חובה. היא הולכת לגנוב נקודות מלטביה לדעתי.

נגד ליכטנשטיין-6 נקודות. לא רוצה בכלל לחשוב אחרת.

והנה ההרכב:

-------------------אוואט-------------------

זיו-----------בן חיים------קינן----------שפונגין

------------------------------------------

--------------תמיר כהן-אלברמן------------

יצחקי--------------בניון--------------ברדה

--------------------קולאוטי---------------

אוואט אני חושב ייחלש קצת.

זיו יעלה.

בן חיים- יעלה.

קינן יעלה.

שפונגין יעלה.

תמיר כהן יעלה.

אלברמן יעלה.

יצחקי יעלה.

בניון ?

ברדה 0יעלה.

קולאוטי יעלה.

הרכב צעיר אמור רק להשתפר אבל המ שצריך לעשות זה לא להחליף אותו כל משחק.

להריץ אותו כמה שיותר ביחד. ידוע שנבחרת איזה שלא תיהיה תיהיה חלשה מקבוצה שבה ישחקו אותם שחקנים בגלל חוסר תיאום

אז צריך לשפר את התיאום.

אל אל ישראל.

נגמרה החפירה :-)

אתה שואל מי הם מולדובה ולטביה?כדאי שתשאל מי זאת נבחרת ישראל....

לפני המשחק מול רוסיה היינו ממוקמים מקום 51 (מתוך 53)במוקדמות יורו בכמות בעיטות וסיכונים לשער שעמד על 1.8 לשער(!!) כשלפנינו אריות הכדורגל אזרבייג'אן ואיי-פארו

אנחנו נבחרת אפורה,משעממת עם שחקנים לוזרים ומאמן פחדן שמצליחה תמיד לפשל ברגעים הקובעים

וכל הנתונים על השחקנים שאתה נותן זה בכלל לא משנה,כי כדורגל הוא נזיל וכמו שאתה יכול לנצח בצרפת אתה גם יכול להפסיד בלטביה/מולדובה(לוקסמבורג זאת באמת כבר הגזמה),או לעשות שם תיקו שיחרבן לך את הקמפיין,לא הייתי מזלזל בהם

ואני לא מבין מאיפה ועל סמך מה מגיעה המחשבה שלנו קל לנצח בבית את יוון ושוויץ אבל להם קשה לנצ אותנו בבית ובחוץ 'בדוק' נוציא תיקו

ואגב למי שחושב שזאת ההגרלה הטובה ביותר שקיבלנו אז:

מוקדמות המונדיאל 2002 שימו לב איזה "שמות" היינו צריכים לעבור כדי להגיע להצלבה

ספרד

סלובניה

ישראל

בוסניה

ליכטנשטיין