Jump to content

מזל טוב לייבריץ'

DeMiTRaDZe

Recommended Posts

יש לציין שגם ג'אן יחסית להופעות שלו עד עכשיו היה סביר לחלוטין אם כי איטי להחריד.

שפונגין ממשיך את היכולת הטובה מהנבחרת וחבל שדווקא היום נותן משחק טוב כאשר סקאוט בלגי ביציע...

משחק טוב מאוד של יבריץ', נקווה שגם שבוע הבא ישמור על רשת נקיה.

בסך הכל ההגנה היתה סבירה ואפילו טובה היום, מסיקה היה טוב בהרבה בעמדת המגן השמאלי מאשר ייני.

יש לציין שגם ג'אן יחסית להופעות שלו עד עכשיו היה סביר לחלוטין אם כי איטי להחריד.

שפונגין ממשיך את היכולת הטובה מהנבחרת וחבל שדווקא היום נותן משחק טוב כאשר סקאוט בלגי ביציע...

הקלאב ברוז' האלו יכולים למצוץ לי (סליחה מנהלים),

שיקחו את שבחון (גם עליו הסתכלו, וגם הוא נתן משחק סביר ביחס אליו), מצידי שיקחו גם את ג'אן שטרית מסיקה ועזרן אם הם כל כך רוצים לקחת לנו שחקנים,

בשפונגין (קמנאן וחדד) אף אחד לא יגע :)

מזל טוב למכבי. האמת שיבריץ לא נדרש ליותר מידי עבודה היום, וטוב שכך. שימו לב, ששטרית לא שיחק, לא שאני אומר שזו הסיבה לרשת הנקייה (ייני גרוע בתור מגן) אבל עדיין, לא היה על מי לחגוג אצלנו באגף. לדעתי צריך לקחת את מסיקה (שאת יכולתו ההתקפית הדלה כולנו מכירים) ולעבוד איתו על הפיכתו למגן. אני לא מדבר על לזרוק אותו ככה למים (כמו נגד הטורקים למשל) אלא ממש שיחבור לשלושת שחקני ההגנה האחרים, יעבוד על תיאום, יציאה לאופסייד, סגירות, הכל. בטווח הרחוק של חודש ככה אולי זה יכול להיות מהלך שיסתום לנו את החור הקבוע האגף שמאל.

מזל טוב למכבי. האמת שיבריץ לא נדרש ליותר מידי עבודה היום, וטוב שכך. שימו לב, ששטרית לא שיחק, לא שאני אומר שזו הסיבה לרשת הנקייה (ייני גרוע בתור מגן) אבל עדיין, לא היה על מי לחגוג אצלנו באגף. לדעתי צריך לקחת את מסיקה (שאת יכולתו ההתקפית הדלה כולנו מכירים) ולעבוד איתו על הפיכתו למגן. אני לא מדבר על לזרוק אותו ככה למים (כמו נגד הטורקים למשל) אלא ממש שיחבור לשלושת שחקני ההגנה האחרים, יעבוד על תיאום, יציאה לאופסייד, סגירות, הכל. בטווח הרחוק של חודש ככה אולי זה יכול להיות מהלך שיסתום לנו את החור הקבוע האגף שמאל.

גם אני חשבתי על זה, עד שמסיקה היה מגן שמאלי לצד חדד הבלם - זוכר איזה שער בזיון קיבלנו? מסיקה קפץ על חדד, חדד קפץ על מסיקה והכדור עבר בינהם ונכנס לשער, פשוט בזיון מה שהלך שם..

נכון שלאביב חדד היה חלק ענק בשער הזה , אבל גם למסיקה..

(או שמה זה היה קפילוטו, לא שזה כזה קריטי שניהם בזיון)

וכן שטרית אחראי גדול להגנה המסריח שלנו, לפחות רבע מהשערים שקבלנו העונה (ומתוך כמה? 15 בליגה עד עכשיו?) היו באשמתו הישירה (לא מאמינים לי?תסתכלו על משחקים מוקלטים או משהו ותראו), אבל הבעיה שאין מישהו אחר כרגע..

שנה הבאה כבר הייתי מחתים אותו לחמש שנים ומשאיל (לא זורק כמו שעשו לתמיר אלי ושאר השחקנים), הוא רוצה להיות מגן טוב?

א) שיעבוד על פיסיות - שיטחן אוכל (בעיקר טונה וגניבה לבנה, זה בונה טוב את עצב העצם ונותן עודפים לשרוף לשרירים) , ויטחן חדר כושר,

לא צריך שיהיה שמן כמו בן-חיים שמרוב שהתאמן הפך להיות כבר כמו מרוכס פייזר, רק שיהיה פיסי יותר הוא נראה כמו ילד בן 13 עכשיו.

ב) שיעבוד על הרמות , והרמות תוך כדי ריצה - עד שהוא לא ידע לעשות את זה הוא פשוט הורס כל התקפה שמתחילה.

ג) לעבוד כל כושר בנוסף לפיסית,כמה שהכושר שלו יהיה יותר טוב - הוא פחות "יאבד את הראש" כי יהיה לו יותר חמצן,זה לא מצחיק ברצינות, והוא יפסיק עם השטויות שהוא עושה בסביבות הדקה ה74 ומעלה , שהוא מתחמם ומקבל כרטיסים על ימין ועל שמאל.

ואז הוא יהיה חתיכת שחקן, כרגע הוא סתם מהיר ותו לא.

הקלאב ברוז' האלו יכולים למצוץ לי (סליחה מנהלים),

שיקחו את שבחון (גם עליו הסתכלו, וגם הוא נתן משחק סביר ביחס אליו), מצידי שיקחו גם את ג'אן שטרית מסיקה ועזרן אם הם כל כך רוצים לקחת לנו שחקנים,

בשפונגין (קמנאן וחדד) אף אחד לא יגע :angry:

מסכימה איתך!!! :yellow_cool1:

בשפונגין הם לא יגעו :angry:

לא האמנתי בהתחלה לדיבורים על זה שמילאן לא מתאמץ בכוונה כי הוא כועס על החוזה, אבל בחיאת, משהו פה מסריח.

עזבו את זה שבעונה שעברה הוא היה הבלם הכי טוב בליגה ועכשיו הוא מאחר לכל כדור, בעונה שעברה כל כדור שהיה אצלו ברגליים הוא היה מעיף במסירה מדוייקת לשחקן התקפה ועכשיו פתאום הוא עושה טובה אם הוא מחליט למסור אותו חמישה מטרים קדימה, ועקבתי אחרי הקטע הזה כל המשחק.

לא יודע, משהו פה באמת מתחיל להראות מוזר...

לא האמנתי בהתחלה לדיבורים על זה שמילאן לא מתאמץ בכוונה כי הוא כועס על החוזה, אבל בחיאת, משהו פה מסריח.

עזבו את זה שבעונה שעברה הוא היה הבלם הכי טוב בליגה ועכשיו הוא מאחר לכל כדור, בעונה שעברה כל כדור שהיה אצלו ברגליים הוא היה מעיף במסירה מדוייקת לשחקן התקפה ועכשיו פתאום הוא עושה טובה אם הוא מחליט למסור אותו חמישה מטרים קדימה, ועקבתי אחרי הקטע הזה כל המשחק.

לא יודע, משהו פה באמת מתחיל להראות מוזר...

אמרתי פה לכמה אנשים.

את המחצית הראשונה נגד נתניה, זה נראה כאילו הוא מוכר.

אמרתי פה לכמה אנשים.

את המחצית הראשונה נגד נתניה, זה נראה כאילו הוא מוכר.

תשמע, זה שהוא גרוע זה עוד הגיוני, אחרי פציעה, ובכלל, קורה ששחקנים יורדים ביכולת.

אבל הקטע עם המסירות שלו זה מה שתפס אותי. זה לא קשור ליכולת, זה עניין של גישה/רצון/תכנון. איך יכול להיות ששחקן שראינו כבר איזו יכולת מסירה אדירה יש לו בוחר לא להשתמש בה במשחק שלם אלא מעדיף למסור לשחקנים שנמצאים ממש לידו?

ושוב, הלוואי שאני טועה וגם בפני עצמי היה קשה לי להודות שמשהו נראה לי מסריח.

הוא לא היה רחוק מלספוג הלולין בקרקס הזה...

קיצר שימשיך לשמור על רשת נקייה והכל טוב...

הוא לא היה רחוק מלספוג הלולין בקרקס הזה...

קיצר שימשיך לשמור על רשת נקייה והכל טוב...

איפה לספוג מה לספוג מתי?

היה להם מצבים?

איפה לספוג מה לספוג מתי?

היה להם מצבים?

ממש לא...אבל היתה איזו חצי הזדמנות שהיתה דיי קרובה..

קיצר זה לא הפואנטה...העניין הוא שימשיך לשמור על רשת נקייה גם כשמול מכבי משחקות קבוצות עם טיפה יותר התקפה...