Jump to content

מקלרן פוטר אמש מאימון נבחרת אנגליה

לקטר

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...ticle492787.ece

STEVE McCLAREN was last night sacked as England manager.

The FA will rubberstamp the decision at an emergency board meeting this morning after England's Euro dream died following the humiliating defeat by Croatia.

Immediately after the game, McClaren had insisted he would not quit. But we can reveal senior FA board members informed McClaren half an hour later that he was out.

The doomed England boss will receive a £2.5million golden handshake despite failing to get England to the 2008 Euro finals.

Seat cancelled

FA chief executive Brian Barwick, his trusted aid Simon Johnson, FA chairman Geoff Thompson and chairman of the international committee Noel White met at 10.30 last night and decided to call an FA board meeting for 8.30am this morning.

McClaren had been booked on the plane to South Africa tomorrow for Sunday's World Cup draw in Durban but his seat will be cancelled.

He had always said he wanted to be judged after the 12 Euro qualifiers but last night's Wembley horror show signalled just how low England had sunk under his leadership.

ובלי קשר...שימו לב לשורה המובלטת..

"המאמן הארור יקבל צ'ק על סך 2.5 מליון פאונד למרות אי ההצלחה לעלות ליורו".

האם אתם רואים אתר כמו וואן או וואינט מכנה כך את קשטן? או כל מאמן לאומי אחר?

עכשיו גם עובדים שם על הימורים על מחליפים:

מרטין אוניל מוביל עם יחס של 1.75

אחריו מוריניו עם יחס של 3.5

סקולארי עם יחס של 5

הידינק עם יחס 6

שירר עם יחס 10

ואחרי כולם משתרך סאם אלרדייס עם יחס של 25

אבל אני לא אתפלא אם קשטן או גרנט ימצאו את עצמם כמאמני אנגליה

עכשיו גם עובדים שם על הימורים על מחליפים:

מרטין אוניל מוביל עם יחס של 1.75

אחריו מוריניו עם יחס של 3.5

סקולארי עם יחס של 5

הידינק עם יחס 6

שירר עם יחס 10

ואחרי כולם משתרך סאם אלרדייס עם יחס של 25

אבל אני לא אתפלא אם קשטן או גרנט ימצאו את עצמם כמאמני אנגליה

מרטין אוניל הוא מאמן שדומה מאוד בסגנון שלו למקלארן. לא רואה את האנגלים מגיעים איתו רחוק.

קשה לי לראות את מורינווי מגיע לנבחרת אנגליה. הוא מחכה להתפתחויות במעמדו של רייקרד.

סקולארי מאמן עדין את פורטוגל, לא? אם כן, אני לא מאמין שהוא יעזוב אותם לפני היורו. הידינק גם כן.

שירר לא יקבל את הנבחרת בגיל כל כך צעיר.

אם הייתי יו"ר ההתאחדות האנגלית, הייתי מחתים את אלרדייס.

מאמן עם מוסר עבודה גבוה, שלא יחלק הנחות לכוכבים. אומנם מדובר במאמן עם נטיות הגנתיות, אבל כשיש לך בחוד את קראוץ', אואן ורוני, אתה לא צריך להיות מומחה גדול מידי בחלק ההתקפי.

• מנהלים ראשיים

דווקא אני חושב שהם ימנו את אריקסון..

למרות שלדעתי הם צריכים ללכת עם קאפלו.

העניין הוא אחר, אם אנגליה לא תתחיל לפתח במרץ שוער וחלוצים היא פשוט תמשיך להיות לוזרית ועלובה.

ארור זאת מילה עדינה.

....

למרות שאם הם היו עולים אני מודה שהם לא היו הכי מועדפים עליי ביורו,

אבל הם יהיו ממש חסרים....הצבע, האווירה, הזיוני שכל של הצהובונים הבריטים, ההשוואות לפלה ומראדונה על כל ילד ששם גול,

:)

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...ticle492787.ece

ובלי קשר...שימו לב לשורה המובלטת..

"המאמן הארור יקבל צ'ק על סך 2.5 מליון פאונד למרות אי ההצלחה לעלות ליורו".

האם אתם רואים אתר כמו וואן או וואינט מכנה כך את קשטן? או כל מאמן לאומי אחר?

doomed זה "אבוד" - לא ארור

זה לא באמת משנה, כל מילה כמו ארור או אבוד היא עדינה מאוד למה שעשה מיסטר מקלאון לנבחרת ולאומה האנגלית.

הקיץ הזה הולך להיות שומם מבחינתי ואני אפילו לא יודע עד כמה אני אצפה בטורניר, בטח שאני לא אטוס אליו כמו שתכננתי, אבל גם שאר חובבי היורו הולכים לסבול מהמכה שנבחרת 3 האריות מחוץ לטורניר. באוסטריה ושוויץ כבר מתחילים להתכונן למכה הכספית שהם הולכים לקבל מהעידרות הקהל האנגלי שמגיע בהמוניו.

צריכים להביא את קאפלו

קאפלו מצוטט בתקשורת האנגלית היום על רצונו לאמן את הנבחרת האנגלית.

אחרי שמוריניו דחה שמועות על הגעתו, קשה לראות מועמד אנגלי ראוי יותר וזה מראה על מאמן זר שיגיע בשנית.

קאפלו מצוטט בתקשורת האנגלית היום על רצונו לאמן את הנבחרת האנגלית.

אחרי שמוריניו דחה שמועות על הגעתו, קשה לראות מועמד אנגלי ראוי יותר וזה מראה על מאמן זר שיגיע בשנית.

פאביו קאפלו, כבר מחכה לפנייה מהתאחדות האנגלית: "זה יהיה אתגר נפלא בשבילי, אני בדיוק בגיל המתאים לכך".

דווקא אני חושב שהם ימנו את אריקסון..

למרות שלדעתי הם צריכים ללכת עם קאפלו.

העניין הוא אחר, אם אנגליה לא תתחיל לפתח במרץ שוער וחלוצים היא פשוט תמשיך להיות לוזרית ועלובה.

שירר לנבחרת ומהר.

יש לאנגליה שוער. קארסון שוער ענק. מי שרואה את הליגה אנגלית וראה משחקים של הוילה העונה ראה את זה טוב מאוד. מקלארן הוא פשוט בדיחה שהוא זרק אותו

(בן 21, הופעה רשמית ראשונה) למשחק הכי חשוב שלהם. מראש הוא היה צריך ללכת עליו מתחילת המוקדמות ולבנות אותו לעתיד, במקום זה הוא הלך על רובינסון האפס, שתמיד היה אפס ורק ברירת מחדל לתקופת הבניים של בין דייויד סימן לביו השוער הגדול הבא שלהם - קארסון. מאמן דביל.

גם חלוצים יש. רוני אחד הגדולים בעולם שלא לדבר על הכושר שבו הוא היה לפני שנפצע ממש לפני שבועיים. אואן כבר לא מה שהיה פעם אבל בתור שחקן תומך הוא עדין מבקיע ולא מעט. הבעיה שלהם היא ששני האחרים, דארן בנט וג'רמיין דפו לא משחקים כל העונה בטוטנהאם. בנט הוא חלוץ מדהים, מהיר, חזק וטכני. הוא מחמם את הספסל לרובי קין לברבטוב. הוא בן 23. חתיכת אדיוט שהוא עבר לשם, ועוד בסכום שיא למועדון, 16 מליון ליש"ט.

הבעיה הזו היא בכל הקבוצות האנגליות. שון רייט פיליפס לא רואה שנית משחק כבר חודש אבל באנגליה הוא פותח. יש להם שם כל כך הרבה זרים ומאמנים זרים שמעדפים שחקנם זרים על פני אנגלים שזה המצב שם.

חוצמזה. יש להם רשימת פצועים שלא היתה מביישת את כל נבחרות אירופה ביחד: אשלי קול, לדלי קינג, ריו פרדיננד, ג'ון טרי, ארון לנון( רק חזר מפציעה), ויין רוני, מייקל אואן, גארי נוויל. הגנה שלמה היתה חסרה להם שכולה מלאה בנסיון על זאת ששחקה פרט לקמבל שכל מילה מיותרת על כמה שהוא איטי.

הם חייבים מאמן צעיר, שהיה אליל בנבחרת, אלן שירר. לא קפאלו הבונקריסט ולא אף אחד אחר. רק שירר.

• מנהלים ראשיים

יכול להיות שהבעיה בליגה האנגלית היא הזרים.

אבל לדוגמא סטיבי היה צריך לקחת את הנבחרת הזאת על הכתפיים.

הוא הראה שהוא יכול לקחת מנהיגות לפני ושהוא מספיק טוב במאני טיים.

אבל הוא לא קיבל את המושכות.

קראוץ' זה אימפוטנציה בהתקפה ואי אפשר לבנות עליו כלום.

אני לא מבין למה לא בנו על דניאל סטרואיג' או על החברה היותר צעירים של הנבחרת.

אפילו קרלטון קול עדיף עליו.

אנשים כאן לא מבינים שאי העפלה של אנגליה ליורו במוקדמות האחרונות,

שווה ערך לעובדה שבייתר ירושלים (בשליטה האבסולוטית שלה בכדורגל בארץ) תעוף בסיבוב ח' של גביע המדינה לקבוצה מליגה ג'

יכול להיות שהבעיה בליגה האנגלית היא הזרים.

אבל לדוגמא סטיבי היה צריך לקחת את הנבחרת הזאת על הכתפיים.

הוא הראה שהוא יכול לקחת מנהיגות לפני ושהוא מספיק טוב במאני טיים.

אבל הוא לא קיבל את המושכות.

קראוץ' זה אימפוטנציה בהתקפה ואי אפשר לבנות עליו כלום.

אני לא מבין למה לא בנו על דניאל סטרואיג' או על החברה היותר צעירים של הנבחרת.

אפילו קרלטון קול עדיף עליו.

כן..

ראיתי פעמיים בקריירה...מה זה מנהיג.

מזל שלא הייתה שלולית במגרש, הוא היה טובע רק בגלל האגו שלו.

וקראוץ' אימפוטנט?

בנתיים הוא החלוץ היחיד שפוגע בנבחרת וכשיר.

אני לא מבין למה באמת זה מפתיע מישהו שהנבחרת הכי לוזרית בהיסטוריה יצאה לוזרית שוב....?