Jump to content

מכבי ת"א-בני יהודה - נוסטלגיה, נתונים ובקיצור.. הנושא המרכזי.

itzik8

Recommended Posts

1-3 גדול למכבי ת"א על בני יהודה!

דקה 24 - שבחון

דקה - 56 - קאמאנן

דקה - 86 - קאמאנן

שבוע הבא....

הגיע הזמן, אומרת אימייי לזיין ת'אדומים!

שיטרית, מסיקה וז'אן צריכים לעוף לספסל ומהר. מסיקה זה פשוט אנטי כדורגל שלא נראו כמוהו בארץ, לא יאומן איך המאמן המטומטם מעדיף אותו על רודי חדד. בפוטנציה זה נחמד המערך שהוא מנסה לעשות - 3 קשרים עם נטיות הגנתיות, שבחון שחקן חופשי ולפניו 2 חלוצים. הקטע ששחקן כמו מסיקה אמור לעזור בהנעת כדור והוא לא מסוגל, שלא לדבר על הגנה כי עם כל ההשקעה הוא בקושי זוכה בתאקלים. רודי גם יכול לעזור בהנעת כדור וגם הוא שחקן די אגרסיבי ביחס לליגה שלנו ככה שהוא גם בחלק הזה עדיף על מסיקה. אם הוא לא רוצה אז שיביאו 50-50 זר בינואר ויעשו רוטציה בין חדד ושבחון.

בקשר ל-2 האפסים האחרים... ליאור ז'אן בתצוגות על-א עוז יפרח. אין לנו מרכז הגנה בגרוש וכל הזמן מרטינוביץ צריך לרוץ לחפות עליו. לא יודע אם קפילוטו יותר טוב אז יאללה כבר אבי יחיאל תחזור נשמה. אורי שיטרית מסננת בהגנה וזה כבר עצוב לראות (לא שבהתקפה הוא להיט). כמעט כל הגולים שקיבלנו העונה באשמתו - כפר סבא מהצד שלו, חיפה עם יניב קטן שמצא פראייר לככב מולו, נתניה עם העבירה המטומטמת על ההתחלה, כפר סבא שהוא נותן לכנפו לבעוט לאמצע בלי להפריע, ביתר שהוא לא סוגר את יצחקי כמו שצריך, היום מול בני יהודה עברו אותו כמו מים בדרך לגול. בקיצור: עמירן שקלים להרכב וכמה שיותר מהר. אם לא הוא אז יש את דור מלול שהיה טוב בעמדה הזאת נגד הטורקים, רק שיהיה זעזוע כבר. אורי שיטרית שחקן מוכשר אבל אם הוא לא עף לספסל במצב כזה אז הוא יחזיק מעצמו יותר מדי.

• מנהלים ראשיים
מה שמוביל אותי לקטע הבא, בסך הכל משנה שעברה... בדיוק השבוע לפני עונה.

משהו קטן... אבל הרקע של הקהל עם המלל של רמי וייץ כל כך רלוונטים גם בהגרלת משחקים של השנה...

הייתי מוכן לתרום את הניקוב ולשלם מחר מחיר של כרטיס לדרבי הגדול, שזה 105 ש"ח, אם היו מבטיחים לי מראש שזה מה שייקרה לקראת סוף המשחק -

לשיר ככה את הקונטרה כשמכבי מבטיחים ניצחון ולחזור הביתה עם תחושה של דריכות לקראת הדרבי.. אח אח אח.

שאיפה מאוד קטנה אבל מגיע לנו סופסוף להתחיל שבוע עם חיוך לא? :/

[/b]

up

תודה רבה.

מה שיצא היום.. לזה בדיוק התכוונתי לפני 24 שעות בתגובה הנ"ל.

לילה טוב ושבוע רגוע.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.