Jump to content

"הסר מעלינו צור זעם ועברה,היה נא בעדנו צנה וסוחרה.דרור תהא קורא לעם הנדכאים"

Guy

Recommended Posts

איזה מלך אתה,

ראסמי כל שבוע משחק אותה עם כותרת ופתיחה מקוריים :king:

1) לאחר פתיחה גרועה הרצליה כבר אחרי שני ניצחונות רצופים והיא מעל הקו האדום סכנין היא הלהיט של הליגה.

מאמין שהרצליה תיעצר וסכנין תנצח.

2) משחק בין שתי קבוצות לא יציבות - בני יהודה חוזרת לבלומפילד פ"ת מגיעה לאחר ההפסד לבית"ר.

חושב שחניכיו של יוסי מזרחי יצליחו לנצח את בני יהודה

3) כמו שכתבת, משחק בין שתי קבוצות לחוצות. האחת בקושי כובשת, השנייה בבעיות לא פשוטות בהגנה.

לדעתי זה יסתיים בתיקו שיוציא את שתיהן מרוצות.

4) רות עבור :flowers:

5) משחק מסקרן בקופסא - נתניה שבמקום השני מארחת את חיפה שמגיעה לאחר שלושה ניצחונות רצופים.

וואלה מבחן אופי לקבוצה של עטר אבל גם לזו של רוני לוי. מסקנה? שיעמומון! סעיף ב'. מקסימום 3 שערים.

6) אין מצב שבעולם שהפועל ת"א תבקיע בבלומפילד יותר מאשר חיפה בקופסא + במשחק של סכנין בהרצליה לא יונף כרטיס אדום לאף קבוצה.

נקווה שתהיה שבת רגועה,אבל נראה לי שיותר חשוב.. שיהיה יום ראשון כזה :)

שבוע שני ברציפות שאני פשוט ממשיכה לסמוך על הילדה (:

1. קיצר קיצר מאור בוזגלו הוא מלך :flowers: 2

2. רק בגלל שמהתחלה רציתי לשים 1 וראיתי שהרבה שמו 2 אז אני עדיין אלך על 1 (:

3. X

5. רציתי לרשום ז' ולהתחמק מהתשובה כי אנלא סובלת את 2 הקבוצות.. אבל שיהיה ב'

6. אוף לא הבנתי מה הוא רוצה ועכשיו קמתי ואין לי כוח להתעמק בזה אבל איכשהו הצלחתי להבין את ב' אז ב' :)

וגיא בשבילך - (: !!!!

שבת שלום ובהצלחה

1) מכבי הרצליה - בני סכנין

הרצליה בתקופה טובה, סכנין גם. סכנין מעשית יותר טובה מהרצליה, אבל הרצליה בבית מה שנותן משחק קשה. בכל זאת, נלך עם בוזגלו. 2

2) בני יהודה - מכבי פ"ת

בני יהודה קיבלה מראש באשדוד, מה שלא מפריע לה לחזור ולנצח את מכבי פ"ת. 1

3) הפועל ת"א - מ.ס אשדוד

הפועל מגיעה אחרי הפסד שני בשבוע, מה שלא ממש עוזר לה לנצח. הפועל מחלצת תיקו מאשדוד. X

5) ו. במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר בראשונה (לא כולל אם זו אותה כמות!).

6) ב. אני הולך על ב'.

נ.ב.

ניחוש ראשון שאני כותב יותר מכמה מספרים ואותיות (:

מכבי הרצליה דווקא בתקופה בכלל לא רעה ומנגד סכנין זאת סכנין ובוזגלו זה בוזגלו. הלכתי על 2.

2) בני יהודה - מכבי פ"ת

בני יהודה אכלה מאשדוד ומכבי פ"ת הם משעממים רצח. הלכתי על X.

3) הפועל ת"א - מ.ס אשדוד

לתקופה של הפועל אין ממש הסבר חוץ מחרא ואשדוד פעם מנצחים פעם מפסידים. שיהיה X.

5) ה'.

6) אני הולך עם ב'.

אני רוצה התחשבות, זאת פעם ראשונה שלי כי הפעם אני מאמין בעצמי.

1. יותר ווישפול ת'ינקינג כמה שעצוב להגיד. 2.

2. בני יהודה כאלה לא יציבים שזה מדהים, ובלי השוער יהיה קשה להם מול מכבי פ"ת שנראית טוב. בכל מקרה אני הולך על X.

3. הפועל לא פחות אומללים מאיתנו ואין שם אף אחד שיתן גול. סופו - מסודי - הולצמן - שריקי - רביבו. מספיק בשביל ניצחון חוץ? לדעתי כן - 2.

5. ב

6. ב

יאלה חזרתי לניחוש..

נתחיל עם הרצליה וסכנין..

אני נותן 2 רק בגלל שאני מאוד מקווה שזה יהיה כך.. אני לא יודע אם זה מה שאני חושב באמת.

הרצליה משתפרת.. סכנין גם, אני הולך אחרי הלב. :please:

פ"ת לוקחת כמובן 2 כי הלוזונים מנהלים פה את הכדורגל.

2 הפועל ממשיכה לשקוע ואנחנו לא ניתן להם לברוח מאיתנו(לפחות לא בניחוש. :) ).

במשחק של חיפה בטוח 2 זרים יבקיעו, אולי אפילו שניהם של חיפה. א- כי חיפה כולה זרים, או מאוזרחים או תימנים.

ואחרון חביב אני הולך עם שילוב ב למרות שאני לא מסכים איתו, תאמת אניבטוח ששני השילובים שלא יתקימו בחיים.. אז מה זה משנה פה כולם יקבלו את 2 הנקודות :)

שיהיה לכולם בהצלחה, וגם למכבי, בעיקר למכבי. :unsure:

(יום שבת, 18:15)

הרצליה מראה שוב ושוב שהיא יודעת לשחק על הקטנות, וגם להתנגש קצת עם הגדולות. השאלה מה היא תעשה מול האימפריה העולה מסכנין, שבינתיים מסתערת על הליגה בציפורניים שלופות? לדעתי? הרצליה יתחילו במלחמה, סכנין ימשיכו את המלחמה וינצחו בה. 2.

2) בני יהודה - מכבי פ"ת

(שבת, 18:30)

בני יהודה כמו בני יהודה אף פעם לא יציבה. יכולה להפסיד או לנצח, אך היא לא יודעת בדיוק מה ומתי. מכבי פ''ת עם זאת די סגורה על עצמה שהיא רוצה לנצח, ובכל משחק מראה שוב את המלחמה שלה.

לדעתי בבני יהודה לא יוותרו הפעם, ובגלל שהם לא סגורים על 3 נק' או כלום, הם ילכו על אחת. פ''ת לא תתווכח יותר מדי. X.

3) הפועל ת"א - מ.ס אשדוד

(שני, 20:30)

אשדוד תמיד פחדה מהפועל. אין מה לעשות. אבל אשדוד כבר הראתה לעולם שהיא מכירה את בלומפילד טוב. טוב מאוד.

הפועל יכול להיות עייפה, אבל היה לה מספיק זמן להתאושש, השאלה אם הם תפסו את עצמם בידיים. אני חושב שגיא לוזון יודע להכניס מוטיבציה בשחקנים שלו, ולמרות שהוא נמצא ממש מעל האף שלנו בטבלה, הוא יכול להרים את ה'קבוצה' הזאת שלו. אשדוד תלחם, אבל הפועל תגנוב שער ניצחון.

1.

4) ג.ע. :)

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

ד. יניב קטן, עמרי אפק, ארבייטמן, בוקולי, רנאטו, ג'ובאני רוסו --> אחד מהם לפחות כובש שער לזכות האורחים.

כי יש לי הרגשה חזקה שבוקולי יחזור לחיים, ושזה יהיה מהר במחצית הראשונה.

6) איזה שילוב של 2 עובדות ייתרחש במלואו?

ב. אני הולך על ב'.

לדעתי אין משהו שיתרחש במלואו, כי הרצליה כן יקבלו אדום, והפועל כן יבקיעו 2 שערים לעומת האחד של חיפה, אבל בסעיף ב' לפחות חצי נכון.

קוף טיפש. :)

סופ''ש רגוע, ושבוע טוב (במיוחד סוף השבוע - השבעה :] ).

• מנהלים ראשיים

הניחוש של ישראל קקון, כפי שהיגע ב-sms בעקבות כך שהוא ללא מחשב בתקופה הזו -

1) 1

2) 2

3) 1

4) בוטל

5)ב

6) א

• מנהלים ראשיים

ערבים לא אוהבים בלגים.

ולכן הם יענישו את מריילר 2

התרנגולים נגד החזירים.

ימות לוזון אם אני מהמר עליו בניחוש עוד פעם מתישהוא.

כל עוד אני נושם לוזון לא יקבל ממני חצי נקודה.

1

יאלה דולפינים תנו להם בראש.

זה הכל בגלל הסמל שההוא מאילת העלה.

עזרן הראה את זה לחברה שלו.. ועכשיו הם יעלו עם אש בתחתונים.

2

ד

ב' כי את א' למרות שניסתי לא הצלחתי להבין

• מנהלים ראשיים

הניחוש של יעל כפי שהגיע באימייל -

אני הולכת על שיטת "מזל של מתחילים", שזה אומר ללכת עם פרח יהודה שקלטתי שהצטרפה השבוע -

2

2

1

ב-ג

אני הולכת עם ב' :)

פעם ראושנה שלי פה..שיהיה בהצלחה :)

חח

בהצלחה לכולם

סוף סוף ודווקא כשמכבי יצאה מהטופס (עניין עקרוני)

1. ניגוד אינטרסים חזק בין רצון עז למשוך את הערבים למטה לבין לגרור את הרצליה איתנו עמוק לבוץ. אבל ההיגיון מדבר, סכנין לוקחת (2)

2. כמובן שכל משחק חייבים לקשר אלינו. אז שבוע הבא אנחנו רואים את בני יהודה, וכדי שהם לא "יתפוצצו" (כולה בני יהודה) עלינו צריך במשחק הזה תוצאה ניטרלית ביותר. אני מניח ורוצה בתיקו משעמם. (X)

3. שוב פעם. לגרור כמה שיותר קבוצות איתנו. אשדוד תיקח במשחק משעמם אנמי ומרדים ובהפרש של גול (2)

4. יאללה כוסאוחתק יא נבלות תחזירו לנו את החיוך!

5. סיבכת אותי רצח, שיהיה ב'

6. הפועל? תבקיע? א! (לא שאנחנו יותר טובים, אבל תראה כמה טוב ונוח שמכבי לא בטופס :) )

Guest עידן דורון

1. שתי הקבוצות סומנו בתחילת העונה כמועמדות לירידה. האחת, הרצליה, רוצה לברוח מהתל-אביביות. השניה, סכנין, רוצה להמשיך להריח אוויר פסגות. הרצליה מגיעה אחרי נצחון משכנע על כפ"ס ואילו סכנין ממשיכה להציג יכולת טובה בעיקר בזכות הוירטואוז מאור בוזגלו (שאני מקווה שלא יהרס כמו כל שחקן ישראלי שמקבל ראיון צבע שמתפרס על 2 עמודים בכל העיתונים). בכל מקרה, אלישע לדעתי יחזור עם 3 נקודות. 2.

2. בניגוד לסעיף הראשון שבו שתי הקבוצות מגיעות לאחר נצחונות, כאן 2 הקבוצות באות לאחר הפסדים. בני יהודה הפסידה לאשדוד ואילו פ"ת לבית"ר לאחר שהובילו. שתי הקבוצות לא ברורות עוד, ועוד לא החליטו איפה הן רוצות להתברג - צמרת, מרכז טבלה או תחתית. בכל מקרה, X יישקף את רצון כל אחת מהקבוצות לדעתי.

3. אשדוד יכולה להתחיל רצף של נצחונות ולהטביע עמוק עמוק את הפועל במאבקים נגד הירידה. נחמת עניים כבר אמרנו? 2.

4. י?ה?י ר?צו?ן מ?ל?פ?נ?יך? י?י? א?ל?ה?ינו? ו?אל?ה?י א?בו?ת?ינו?, ש?ת?ו?ל?יכ?נו? ל?ש?לו?ם ו?ת?צ?ע?יד?נו? ל?ש?לו?ם. ו?ת?ס?מ?כ?נו? ל?ש?לו?ם. ו?ת?ד?ר?יכ?נו? ל?ש?לו?ם. ו?ת?ג?יע?נו? ל?מ?חו?ז ח?פ?צ?נו? ל?ח?י??ים ו?ל?ש?מ?ח?ה ו?ל?ש?לו?ם (ואם דעתו לחזור מיד אומר ו?ת?ח?ז?יר?נו? ל?ש?לו?ם) ו?ת?צ??יל?נו? מ?כ??ף כ??ל או?י?ב ו?או?ר?ב ו?ל?ס?ט?ים ו?ח?י?ו?ת ר?עו?ת ב?ד??ר?ך? ו?מ?כ??ל מ?ינ?י פ?ו?ר?ע?נ?י?ו?ת ה?מ?ת?ר?ג??שו?ת ל?בו?א ל?עו?ל?ם ו?ת?ש?ל?ח ב??ר?כ?ה ב??כל מ?ע?ש?ה י?ד?ינו?, ו?ת?ת??נ?נו? ל?ח?ן ו?ל?ח?ס?ד ו?ל?ר?ח?מ?ים ב?ע?ינ?יך? ו?ב?ע?ינ?י כ?ל רו?א?ינו? ו?ת?ש?מ?ע קו?ל ת??ח?נו?נ?ינו?. כ??י א?ל שו?מ?ע? ת??פ?ל??ה ו?ת?ח?נו?ן אתה: ב??רו?ך? א?ת??ה י?י?, שו?מ?ע? ת??פ?ל??ה:

ואומר ג"פ: ו?י?ע?ק?ב ה?ל?ך? ל?ד?ר?כ?ו? ו?י?פ?ג??עו? בו? מ?ל?א?כ?י א?ל?ה?ים: ו?י??אמ?ר י?ע?ק?ב כ??א?ש?ר ר?א?ם מ?ח?נ?ה א?ל?ה?ים ז?ה ו?י?ק?ר?א ש?ם ה?מ??קו?ם ה?הו?א מ?ח?נ?י?ם:

ואומר ג"פ: ל?ישו?ע?ת?ך? ק?ו??ית?י י?י?:

ואומר ג"פ: ה?נ??ה א?נ?כ?י ש?ל?ח? מ?ל?א?ך? ל?פ?נ?יך? ל?ש?מ?ר?ך? ב??ד??ר?ך? ו?ל?ה?ב?יא?ך א?ל ה?מ??קו?ם א?ש?ר ה?כ?ינו?ת?י:

5. שתי הקבוצות עם 3 נצחונות רצופים. שבליגה שלנו זה כבר משהו. . במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר בראשונה (לא כולל אם זו אותה כמות!).

6. לא נראה לי שהבנתי את השאלה במלואה, אבל לא נורא... ב'.

1) מכבי הרצליה - בני סכנין - תיקו תיקו.

2) בני יהודה - מכבי פ"ת- אין לי מושג, שיהיה בני יהודה.

3) הפועל ת"א - מ.ס אשדוד - הפועל יעשו בונקר וינסו להוציא ניצחון ראשון ללא הצלחה, תיקו.

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות - ב. במשחק יובקעו מקסימום 3 שערים (כולל) ע"י שתי הקבוצות.

6) שילוב א' -> אין מצב שבעולם שהפועל ת"א תבקיע בבלומפילד יותר מאשר חיפה בקופסא + במשחק של סכנין בהרצליה לא יונף כרטיס אדום לאף קבוצה.

טוב בגלל המחלה(שנמשכת כבר שבועיים ורק מחמירה!!!) ניסיתי לדחות את זה כמה שיותר,

אבל ראיתי שיותר שווה לענות על הניחוש כמו שצריך במקום לעשות איתך הסכמים, ככה יש סיכוי ליותר נקודות

והכי חשוב, הזכרת אותי בהקדמה - פעמיים!

וכן,ברור שאני סולח(למרות שעכשיו יש משהו חדש לסלוח עליו, ששלשום בלילה אבדוק שתתקשר למחרת לבדוק מה איתי ובסוף לא עשית את זה :wub: )

ועכשיו... לניחוש.

1. הרצליה בבית, אחרי מהפך מרגש.

XXXXX בחוץ אחרי ניצחון לא משכנע על אלה שבמקום ה-11.

לפי "חוקי הכדורגל" שהמצאתי זה דווקא אמור להיות המשחק של XXXXX, אך בכל זאת, לפעמים יש הפתעות והשבוע הולך להיות כנגד כל החוקים שהמצאתי

וכנראה שחוקי הכדורגל(האמיתיים) באמת ינצחו ואיתם גם הרצליה.

הניחוש הוא - 1

2. בני יהודה אמנם בבית(זה בכלל לא הבית שלהם!), אבל אחרי תבוסה של 3-0 לאשדוד ה"אימתנית".

מכבי פ"ת הייתה מאלה שהיו הכי קרובות לנצח את ביתר עד עכשיו, שיחקו באמת יפה ואפילו הגיעה להם לפחות נקודה.

בהתחשב בכך שפ"ת יותר טובים, בתקופה יותר טובה ובני יהודה לא באמת משחקים בבית שלהם

וכמובן הכי חשוב, השבוע "חוקי הכדורגל" שלי נשברים, הניצחון ילך לפ"ת

הניחוש הוא - 2

3. זו משחק שבאמת קשה לנחש אותו.

מצד אחד, אשדוד שמגיעה אחרי ניצחון משכנע בשבוע שעבר,

מצד שני XXXXX, שכמובן אמורה להפסיד, אבל למה שהם יפסידו נקודות דווקא כשאנחנו נקבל אותן(שמים פס על הנאחס)?

ככה ששוב, מצד אחד, הנקודות כנראה ילכו ללכת לאשדוד, אך מצד שני צריך שXXXXX יקחו נקודות כדי שהנבואה שלי תתגשם(ע"ע השורהשמעל),

לכן אין לי ברירה אלא ללכת כנגד כל המסכמות שהסכמתי עם עצמי של לא ללכת על תיקו והפעם אני אצטרך לוותר עליהן(סמרטוט שכמוני)

הניחוש הוא - X

4. שאלה קשה ביותר, מצד אחד בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

מצד שני, בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה.

זה ניחוש מאוד קשה ולכן אני אצטרך לוותר על השאלה ולקוות שאיכשהו אני בכל זאת אקבל עליה 2 נקודות :)

5. זה שחיפה כבשה מולנו שלישייה ונתניה שמה לנו דאבל(ואני לא מדבר על מה שנמני אמור להביא לנו), לא אומר שהן כובשות כאלה גדולות,

הן סתם נהנו מול קבוצה קטנה.

בהתחשב גם בכך שהקופסא הוא סוג של גטו וקשה לכבוש שם(כן, גם לנתניה עצמה זה קשה), אני נאלץ לחתום על כך שלא יהיו יותר מידי שערים.

הניחוש הוא - ב'

6. אני בטוח שלא יהיה אף כרטיס אדום(סעיף א') ושלא יהיו יותר מ-2 משחקים שיסתיימו בתיקו(סעיף ב').

בניגוד לכך , אני בספק לגבי יכול הכיבוש של XXXXX, למרות שגם אם חיפה תכבוש זה לא יהיה בצרורות, כמו שהנחתי בשאלה 5, וכמו כן לגבי זה שהישראלים יכבשו יותר מהזרים.

לכן אם עושים צמצום (עוד מעט פסיכומטרי :wub: ) מה שנשאר זה VS XXXXX חיפה/הישראלים VS הזרים..

הישראלים מול הזרים זה משהו שבאמת קשה לענות עליו וזה פשוט קשור ליום נתון שבו כל אחת מהקבוצות יכולה לנצח אני גם אוותר ופשוט אלך על הלוגיקה הפשוטה:

אנחנו משחקים ביום א', XXXXX משחקים ביום ב'

מן הסתם אני לא אלך עם XXXXX ויחד איתם על ב', אלא על הקבוצה האהובה שלנו ויחד איתה על א',

היגיון פשוט לא?

הניחוש הוא - א'

לזכותי יאמר שאני חולה ויכולת החשיבה שלי שואפת לאפס(לא שכשאני בריא יש לי יכולת חשיבה טובה, או אפילו נורמאלית, אבל עכשיו המצב באמת גרוע),

ככה שלדעתי מגיע לי בונוס.

או לפחות תגובה מחמיאה ואוהבת מגיא, שזה כמובן שווה יותר מהכל.

גיא - לאבותינו ולנו!

ולסיום אני רוצה לשלוח ברכת החלמה מהירה חמה לעצמי,

שאני ארגיש טוב!.

תודה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.