Jump to content

אח שלי הקטן

U.F

Recommended Posts

עכשיו כבר 1 בלילה ובדיוק נזכרתי שהיום חשבתי על זה שאני חייב לפתוח לך את הנושא , כולי התבאסתי והייתי בטוח שכבר שרון או מק החופרת הקדימו אותי

יראבנן גוזלןןןןן ימכוערררררר אני לא מאמין שאתה כבר בן 19 יראב ראבקקק

הזמן עף לנו מול העיינים ואנחנו מכירים כבר ים זמן ווואלה נהיינו חברים טובים אחושרמוטה , אחים בדם

אחחחח כמה שאני אוהב אותך , אין לך מושג בכלל ימזדיין B)

כל פעם שאתה עושה שטויות אני נגנבבבב עלייך ולפעמים מתחיל להרביץ לך , אבל אז אני נזכר שזה הכול באשמתי בכלל ואז אני מחבק אותך (:

גוזלן , איזה שם הדבקתי לך , לא נראה לי שמישהו כבר קורא לך אלירן חחח , שיהיה לך ים ים ים מזל טוב ואני מאחל לך וגם לעצמי שנמשיך להיות חברים כאלה טובים עוד ים שנים

וואלאק איזה תקופות עברנו , מאז שהשתחררתי , 8 חודש רצוף היינו נגזרים אצל גוט ולא יעזור לאף אחד , אלו היו התקופות הכי קטלניותתת אהה?? :thumbs:

תשמע אני מאמין שנמשיך לאכול כל היום סטלות פחם ולהמשיך לצחוק על כולם , רק שתגיע לגיל 20 אבל כן? (:

לסיום אני רק יזכיר לך כמה אני אוהב אותך אחושרמוטה אוהב!

ואל תשכח לעולם מה יש לך בידיים ואם אי פעם תעשה איזושהי טעות קטנה עם שרוני תקבל דקירות בטוסיק

אני כבר עף לישון אבל אני מצווה על מק לשים פה ת'תמונה הכי קטלנית שלי ושלך בשביל שהנושא יהיה עוד יותר מרגש

מזל טוב!! :yahoo: :yahoo:

אח

יאו גוזלן, אח יקר :wubyellow3:

בונא באמת שאני אוהב אותך מלא.

איזה איש!

שיהיה הכי הרבה מזל טוב בעולם ושיתגשמו לך כל המשאלות ועד 120.

שתדע שזאת לא בושה להיות סאחי :yellow_cool1:

סתם, אוהב אותך איש מלך :wubyellow3: :king:

אהוב שלי :wubyellow3:

אני רק יגיד פה שאתה בן אדם כל כך מיוחד ורק מעטים זוכים להכיר אותך באמת...

את כל מה שיש לי להגיד תקבל כבר כשאני יראה אותך...

בינתיים תקבל מזל טוב :wubyellow3:

"שניים - כמו זוג עיניים..."

אני אוהבת אותך הכי בעולם,

מלכי :king:

אביב תובל :yellow_cool1:

סחבקון :wubyellow3:

picture388uh6.jpg

אם הייתי יכולה לשלוף עכשיו איזשהו מושג או הסבר כלשהו למה אתה בשבילי, הייתי עושה את זה עוד ככותרת אחת גדולה. באמת שמילים לא תוכלנה לתאר מה אתה בשבילי וכמה חשוב לי הקשר שלנו. ככל שעוברים הימים ועפים להם החודשים באמת נוצרת לנו תקופה כבר דיי ארוכה ומאוד מכובדת של הכרות. ואני בטוחה שגם ליום הולדת שלך בעוד מספר שנים אני אכתוב לך ברכה מראש, כי כמו שאמרתי לך היום ביילו ( הוספתי את המשפט הזה עכשיו =) ) "מעטים האנשים שאני באמת כותבת להם ברכה, כבר כמה שבועות לפני התאריך המיועד..."

" פתאום כמו מכת חשמל

הלב שלי נפל

אמרת שאת עוזבת

ומסתכל לתוך ענייך הכחולות

עכשיו הן חשוכות

ריקות מרגש...

123do8.jpg

אלירן, באמת שכל פעם אני אומרת את זה מחדש אבל באמת שכבר עברנו כל כך הרבה דברים ביחד...רק בשנה הנוכחית- מאותה ברכת יום הולדת לגיל 18 ועד עתה- ברכת היום הולדת לגיל 19 עברנו מליון ואחד דברים משותפים... אם זה כל שיחות הטלפון שלנו, בין אם זה כל המפגשים ביילו או בכל מקום אחר, בין אם זה התמונות המשותפות (וואב(: ), בין אם זה המשחקים, בין אם זה סתם הנסיעות באוטו "כייפיייייייייי (: " , בין אם זה אותה ישיבה סתם בערב שישי בבלומפילד שהמשיכה לנסיעה להרצליה פיתוח, בין אם זה אותו טיולון לבלומפילד שסיים לנו את הערב בנזיפות (:, בין אם זה כל הימי הולדת המשותפים וכל הארועים, בין אם זה כל הריקודים וכל העל האשים שמתקיימים, בין אם זה כל הפעמים שאני מציקה לך (אוף היה הכי כייף שזה היה במשותף עם רנצ'ו =/) ! ....אני לא אשכח לך בחיים את כל הפעמים שעמדת לצידי ובשבילי...את כל הפעמים ששמרת עלי, שדאגת לי, שהגנת מכל הלב מפני כולם ומול כולם בכל עניין שבעולם! אין לך מושג עד כמה אני מעריכה אותך על זה ואני מקווה שאתה יודע שגם אני פה בשבילך, תמיד תמיד תמיד לאורך כל הדרך!!

img7394by9.jpg

כל הלילה לא נרדם לבד

עובר מצד לצד

ולא רגוע

זה כואב בתוך הלב

כי יש עוד געגוע...

222222222233333333334ju3.jpg

אז כן, זו לא היום הולדת הראשונה שלך בצבא (: אז לאחל לך הצלחה בצה"ל אני כבר אחסוך זה עתה...למרות זאת, אני באמת אאחל לך המון בהצלחה בכל דרך שתפנה בחיים, בכל אשר תעשה ושתלמד את הדרך הנכונה והכי טובה בשבילך. אני באמת מקווה שתמצא כבר עבודה רצינית (חודש זה לא באמת רציני סחבקון :blush: ) ושבאמת תמצא לך את היעד שלך שיוביל אותך להתלחות ולהגשמת כל חלומותיך לאורך כל השנים!

img7405jq5.jpg

מתגעגע

ולא מבין לאן הלב שלי נוסע

ומרחף

מתגעגע זה לא חולף

עוד תראי שאשתגע בגללך

img8555go6.jpg

גיל 19 הוא סוג של גיל מעבר...מאותו ילד בשנות העשרה לאדם בוגר שעוד 365 ימים יחליף קידומת. אני מאמינה בך שבשנה הזו תצליח לגבש את דעותך, רצונותיך ושאיפותך לא רק לשנה הזו אלא גם לעתיד. שתמשיך להיות ילד, במלוא המובן של המילה, ומנגד תתפתח כאדם בוגר, משכיל עם "ראש על הכתפיים" שיודע את עתידו...ממש "גבר" (:

picture211bl9.jpg

והסיפור הזה בוער

בכל הגוף עובר

ואין לי רגע שקט

רואה אותך כיאלו את בכל מקום

המציאות הזאת אותי חונקת

img8288jq0.jpg

סחבקון כמו שרשמתי לך כבר בברכת יום הולדת לפני שנה בדיוק, מזמן אתה כבר לא עוד סתם ידיד בשבילי, אתה הרבה יותר...אני רוצה לאחל לך כל כך הרבה דברים לשנה הזו ובכלל, בעיקר אבל את מה שאתה מאחל לעצמך ...אני בטוחה שתמיד תהיה מאושר (ואם לא תזכור תמיד שסחבקית פה לתקן את המצב (: ) והכי חשוב, באמת- תשמור על עצמך !!! (וגם על חברה שלך =) ) !!!

תסתכל פה על התמונות, הן רק מקבץ מאוד קטן מכל שלל הבוקים שיש לנו וזה לא סתם, הקשר של נו עבר כמה רגעי משבר (: אבל תמיד ידענו איך להחזיר אותו לטופ...כי איך אומרים : סחבק + סחבקית = כוח אששששששששששש " :yahoo:

999km5.jpg

מתגעגע

ולא מבין לאן הלב שלי נוסע

ומרחף

מתגעגע זה לא חולף

עוד תראי שאשתגע בגללך...."

img6064ri3.jpg

המון מזל טוב יא תותח ועד 120 שנים של בריאות, הצלחה ושמחה! אני לא באמת צרכה להסביר לך כמה אני אוהבת אותך נכון?! :blush:

אנחנו פה תמיד ביחד, לאורך כל הדרך, עד המוות וגם אחריו!

סחבקית (:

img6238qn2.jpg

12333333333333333333333wg6.jpg

876sp4.jpg

0001gd7.jpg

HAPPY BIRTHDAY SAHBAK !!!!!!!!!

:clap:

חבר/ אח שלי גוזלן

וואלה אתה לא מבין בכלל כמה אני עצבני על עצמי שאני עורך לך את הברכה רק עכשיו, שילוב של תקופה חרא וחוסר זמן על המחשב הביאו למצב הכלכך מעצבן הזה, אבל עדיין על זה באמת שמגיע לך התנצלות.

אבל האמת, די פחדתי מהרגע הזה שבו אני יפסיק למרוח את עצמי ובאמת ישב מול המחשב לכתוב משהו, ובום, פתאום הראש ריק ואין מושג בכלל מאיפה מתחילים לכתוב ברכה לחבר הכי טוב שלך אולי לאח שלך או כל מילה אחרת שרק תמעיט מהערך שלי אליך.

מה לא עברתי איתך, בראייה לאחור אני באמת אומר את זה באמת ובתמים שעברנו בשנתיים ומשהו האחרונות כמעט הכל ביחד, כל יום כל שעה פנויה כל רגע זה איתך.

עם חברים מהשכונה שלי, עם כולם פה אפילו עם גיא ע אתה תמיד שם איתי.

היה חודש אחד שהיית בצבא ובאמת העולם היה נראה כלכך מוזר וריקני, ופתאום הבנתי כמה הנוכחות שלך היא משמעותית עבורי ועבור כולם, להסביר לך מי אתה בשבילי זה לא פשוט יותר נכון לא בדיוק אפשרי, כי וואלה אתה יותר בשבילי כמעט מכל אחד אחר בעולם הזה.

השנה האחרונה הייתה באמת רצופה במיקרים ואירועים וימים ושעות שבאמת עברו עלינו (במיוחד עליך :)) כלכך הרבה התרחשויות, כלכך הרבה שינויים אבל תמיד היינו ביחד , באותו צד, וגם בדברים שלא הסכמנו עליהם זה לא גרם לשום שינוי ביחס שלי אליך ואני מאמין שזה הדדי.

פיסקה אחת בברכת יומולודת שלך, הבטחתי לעצמי שאני אקדיש לגברת גוזלן, כמו שאמרתי לך בערך 3 מליון פעם ואני אמשיך להגיד לך הילדה הזאת היא זהב טהור, באמת שאם הייתי יכול לאחל לך מתנה הייתי מאחל לך אותה וה אותך, ובאמת כדאי לכם מאוד לשמור אחד על השנייה כי אם לא אתם שתיכם בבעיה איתי.

אני מאחל לך שתישאר איתה עוד הרבה זמן ואם ירצה ה' ב"ה גם יותר מזה.

חוץ מזה אני באמת מאחל לך שתמצא לך איזה עבודה או איזה מקום להשתלב בו, תמצא לעצמך סיפוק בדברים שאתה עושה, והכי חשוב תמשיך ליהיות אתה, בכל התחומים והעניינים תשקיע כמו שאתה משקיע ובאמת שהלוואי שלא תשתנה.

וואלה אני אוהב אותך אחי

ובשבילך, גם ימות.

ואני מתכוון לכל מילה

בקיצור, המון המון מזל טוב חבר שלי גוזלן :)

:)

כן כן גם היום היה כיף ... :flowers:

יומולדתתת יא תחת

יא ראבקקקק איך הזמן טס אחי יוווו ועדיין לא הסתפרת חח לא נורא אחי

וואלה זכיתי להכיר אותך לפני 4 שנים בערך במשחק ליגה מיותר באורווה בזכות עומר- ומאז אקשן בלי סוף

נסיעות ישיבות אוכל והרבההה אוכל משחקים תאונות חח (אי אפשר לא להזכיר את אותו יום כל שנה אחי)

ועוד הרבה הרבה הרבה חויות שכל פעם שאנחנו עושים משהו נכנסות לאוסף

האימפריה שלנו סקסמים ולאפות!!!חח מייצגת תקופה שלמה שהייתה לנו שאין יום שלא עשינו משהו מעניין

זמנים השתנו הגיע הצבא (לחלקנו כן?חח) וזה כבר לא באותם כמויות כמו פעם,

אבל עדיין אין כמו לצאת אחריי הבייתה ולעבור עוד לילה סטלות או סתם נסיעות ביזבוז דלק ת"א-יוספטל שאיכשהו גם שזה נראה אבוד תמיד אבל תמיד נגמרת בטוב

או אפילו סתם לקבל טלפון באמצע הבאסה של השבוע בצבא ועדין תמיד היה ויהיה על מה לדבר ועם מי להתעייץ

יעקוב סנדוויץ' מכיר??? :thumbs:

בקיצור די חלאס התמכרתי למנג'ר החדש וחובה לישון קצת חח

אחי אין דרך להסביר כמה אני אוהב אותך ושמח שעד היום אתה אחד החברים הכי טובים שיש לי כבר הרבה זמן

ובטוח גם בשנים הבאות נעבור עוד הרבה

ובעצם בכלל לא חבר-פשוט אח

וכמו שאביב אמר-שמור על מה שיש לך,מגיע לכם אחד ת'שני :yahoo:

אז שיהיה במזל טוב אחי

עד 120

אוהב אותך לנצח!

:) :) :)

רק בכייאת אחי תעשה רשיון כבר נשבר הזין מלחכות לך למטה כבר שנתיים יא טיפוס זה לא מסובך כולה קלאץ' ולהעביר הילוך!!!

פשששששששששששששששששששששששששש אלירן אחי היקר עד 120 ורק בריאות וכל אלו

בזמן האחרון התקרבנו ים אם זה ללכת ביחד לקטלות ואם זה לאכול סטלות ואם זה כל הדיבורים שיש לנו ואם זה כל השאר שאין לי כוח לרשום

אני רק רוצה להגיד לך שאני וואלה אוהב אותך אחושרמוטה בנאדם גדול ותשמור על שרונה שלך כי באמת מגיע לכם אחד את השני

אוהב אותך אחי

אהבת אל דאג וכל השאר שאתה אוהב

עד 12405034

אוזלן :)

• מנהלים ראשיים

פשיי 19? איך הזמן טס הא?

כאילו רק אתמול היינו ילדים בני 15 בשחקן.

שכולם בדיוק היו חיילים ולפני גיוס.

שיהיה ים מזל טוב אחי,

ושמור על הפרח שיש לך ביד :)

מזל טוב איש :)

הלו הלו גוזינר חחחחח יוואלי אנחנו מלכי השערים קיבלנו בום בום בוף למוחחחחח בום עליךךךךך פחחחחח

שמע אחי יש לך בולבול גדול יחסית שזה לא ממש טוב אבל זה הדבר היחידי שלא טוב אצלך כל השאר אתה על הכיפק למשל פעם ראשונה שחברה שלי באה אליי אז עשתה לנו שווארמה חחחחחחחח קטלני זה אהההה

כמה שאביב מזיין תמוח והיום יקבל כאפות אבל אתה יודע מי גידל אותך באמת אני ואשל חחח פשוט התגייסתי אז אביב חושב שהוא המנהיג אבל אל דאג הכל קלאסי !

אז אחי אני אוהב אותך ומקווה שניסע ביחד לחוץ לארץ ונצליח לזיין מלא אירופאיות או אולי אסי בלדוט כן טוב אחי מזה גבר 12 מיק פנינג ספרד חבל הבאסקי מונדקה טוב אחי !

ביי נשמה אלירן + מכבי = יאללה מכבי !