Jump to content

נמני: "המציאות היא שאין כסף לחיזוק. צריך להוריד שאיפות"

שאול התותח

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...amp;docID=25502

יום אחרי ההפסד 1:0 בבלומפילד להפועל כפר סבא, אבי נמני, הקפטן והג'נרל מנג'ר של מכבי ת"א, התארח הערב (שלישי) ב'תכנית הספורט' ברדיו ת"א 102 FM. נמני דיבר על מצבה של הקבוצה, לאור חיפושיו של לוני הרציקוביץ' אחרי משקיע.

"רצות ידיעות שאין לי שליטה עליהן. מקייטן הוא אוהד מכבי ת"א שבא לעסק אחר עם לוני והתעניין תוך כדי במכבי ת"א", סיפר נמני. "מעבר לזה אני לא יודע מה יקרה. אני לא נכנסתי למו"מ, על זה צריך לשאול את לוני. מכבי ת"א זה לא עסק זול. אני מאוד אשמח אם יבוא מישהו כי באמת שאנחנו זקוקים לכסף".

"המצב קשה, מכבי לא שיחקה אף פעם עם כל כך הרבה שחקנים צעירים ובלי זרים", הודה נמני, "במצבנו לשחק עם שני זרים זה בלתי אפשרי. יש משברים בכדורגל וצריך לצאת מהם. זה יתחיל בניצחונות של 0:1 בשיניים ועם זה יבוא הביטחון. אני עברתי את זה כבר עשרות פעמים. לא בטוח שזה יהיה בכדורגל יפה. אנחנו חייבים להתחזק, הבלמים שלנו פצועים או לא משחקים. אנחנו צריכים זרים בעמדות משמעותיות. אין תחליף ליכולת, ניסיון ואיכות".

"האחריות היא עלי. בסוף העונה נעשה סיכומים. אני לא יכול לעשות סיכום כשאחנו עם שליש הרכב ממה שתיכננו. המציאות היא שאין כסף לחיזוק", הוסיף נמני.

על רוני מאנה אמר הקפטן הצהוב: "מאנה לא איכזב אותי, אני בטוח שהכוונות שלו היו טובות אבל נוצר איזה סכסוך בינו לבין לוני. אני לא יודע כמה כסף הוא הביא, יכול להיות שאם הוא היה מביא יותר כסף אז היה לנו יותר קל. אנחנו רוצים לבנות את הקבוצה לתקופה ארוכה. יש גם דברים שלא תלויים בנו. המצב הכלכלי הקשה של המועדון זה משהו שלא לקחנו בחשבון בתחילת העונה. אנחנו מתיישרים לפי המצב, צריך להוריד את השאיפות".

בלי קשר אחורי אין למכבי מה לחפש בליגה

אולי במקום לשפוך 800000 על עזרן היו שופכים על קשר אחורי תותח היינו נראים אחרת...כסף היה, להשתמש בו נכון לא ידעו..

בתקופה שהחתימו את עזרן עדיין העסקה עם מאנה נמשכה ומאנה הבטיח 6 מליון רכש, את ההמשך כולם יודעים...

אני כבר לא מצפה ממכבי לכלום שום דבר לא יפתיע אותי...

ואני לא יודע למה אני את עזרן דווקא אוהב מאוד, אני מאמין שהוא עוד יצליח חסר לו קצת בטחון עצמי.

אני כבר לא מצפה ממכבי לכלום שום דבר לא יפתיע אותי...

ואני לא יודע למה אני את עזרן דווקא אוהב מאוד, אני מאמין שהוא עוד יצליח חסר לו קצת בטחון עצמי.

אי אפשר לבוא אליו בטענות,כשכל הקבוצה משחקת חרא

וואלה... אז תחזירו חצי מהכסף יא גנבים. למה צריך לשלם מינימום 650 ש"ח (במקרים היותר קיצוניים 1200-1500) על קבוצה ששווה מקום 6-8 ?

אולי במקום לשפוך 800000 על עזרן היו שופכים על קשר אחורי תותח היינו נראים אחרת...כסף היה, להשתמש בו נכון לא ידעו..

אכי אתה לא יכול להגיד דבר כזה..

אתה מדבר פה על שחקן שהיה מלך השערים..איזה סיבה היתה לך לא להביא אותו??

תאכלס מבחינת רכש אי אפשר לבוא בטענות לאבי

זה לא אשמתו שרוני פתאום הפסיק להביא כסף..

זה שעדיף קשר אחורי על פני חלוץ-קשר זו לא סיבה מספיק טובה?

אני בטוח שעזרן שחקן טוב, ואם כל הקבוצה תשחק טוב, הוא יפרח כמו שהוא עשה באשדוד, אבל העדיפות הראשונה של מכבי הייתה צריכה להיות להחתים קשר אחורי איכותי. לפני חדד ולפני עזרן, ואולי אפילו לפני יבריץ'. איך זה לא נעשה עד עכשיו - תמוה ביותר.

ברמה המקצועית הבאת על הנייר 3 תותחים בחלק הקדמי קמטנאן,עזרן,חדד והבאת 3 בינוניים-חלשחם בחלק האחורי אביב חדד,יפרח ורומן

לא היה עדיף לחלק זאת אחרת?

ברמה המקצועית הבאת על הנייר 3 תותחים בחלק הקדמי קמטנאן,עזרן,חדד והבאת 3 בינוניים-חלשחם בחלק האחורי אביב חדד,יפרח ורומן

לא היה עדיף לחלק זאת אחרת?

לא.

יש הבדל קטן בין החלקים. את כל החלק הקידמי החלפת כי הוא היה גרוע. ומי שהיה בינוני הפך להיות מחליף (עומר פרץ), וקודמו צעירים.

החלק האחורי היה מצוין ואולי הכי חזק, שוער הגיע מחליף טוב, ואף אחד לא חשב שכל ההגנה תתפרק ותהיה פצועה.

שלושת השחקנים של החלק האחורי באו על תקן שחקני ספסל מחליפים. לא מעבר. אבל נותר מצב שכולם בהרכב. ובניגוד לשחקנים מקצוענים דוגמת טל בן חיים שקיבל מקום בבולטון וצלסי בהתאם לפציעות של שחקנים והוא משחק מצוין, הם סתם גרועים.

אותו נמני אמר לפני כמה שבועות שהמטרה להתברג בצמרת ולשאוף לאליפות.

שיעשה לנו ולו טובה שלא בטעות נזכור אותו ככה שיפרוש אחרי העונה הזו שיעשה הכל להביא תואר ( גביע) ויצא מהכדורגל...

נימני צודק, אלו פני הדברים. אני לא זוכר מצב בו מכבי פתחה את העונה עם 2 זרים כאשר כל יתר הקבוצות בליגה עם 5 זרים.

3.

יבריץ' מרטינוביץ וקאמנן.

לא.

יש הבדל קטן בין החלקים. את כל החלק הקידמי החלפת כי הוא היה גרוע. ומי שהיה בינוני הפך להיות מחליף (עומר פרץ), וקודמו צעירים.

החלק האחורי היה מצוין ואולי הכי חזק, שוער הגיע מחליף טוב, ואף אחד לא חשב שכל ההגנה תתפרק ותהיה פצועה.

שלושת השחקנים של החלק האחורי באו על תקן שחקני ספסל מחליפים. לא מעבר. אבל נותר מצב שכולם בהרכב. ובניגוד לשחקנים מקצוענים דוגמת טל בן חיים שקיבל מקום בבולטון וצלסי בהתאם לפציעות של שחקנים והוא משחק מצוין, הם סתם גרועים.

והשארת את הקישור האחורי ברגליו של שרן ייני ( שדרך אגב אני חושב שהוא תותח ,אבל עדיין צריך מישהו לידו )