Jump to content

"מהיום לא קונה,לא קונה שומדבר. לא קבוצה,לא זרים,לא מעביר בבקרה"

Guy

Recommended Posts

1) מצד שלישי - בית"ר מפסידה. ולו רק בגלל שאני לא הולך לקבל מהם נקודות השנה. 2 באנקר.

2) הראש אומר X, אבל העונה הולכים עם הלב ולא אם הראש. סכנין חביבתי תקבל את הקרדיט - 2.

3) מצד שלישי - הפועל מפסידה. ולו רק בגלל שאני לא הולך לקבל מהם נקודות השנה. 1 באנקר.

4) ב - יהיו שערים במחצית השנייה - אבל לא בדקות הסיום. המועמד מספר 1 לחרב את השאלה הוא כמובן מס' 8 הבלתי נלאה.

5) סעיף ב' נפסל על הסף. את ד' אני שונא. ה' אנטי מכביסיטי. בין א' לג' אני מעדיף את ג' - יותר שערים במחצית השנייה.

6) גיא אתה מתבקש להחליף את החיה. הקוף מזוהה לפחות עם שתי קבוצות בארץ. מה רע באיגואנה?

ב - שני סעיפים.

1) בית"ר ירושלים - מכבי הרצליה - אם אני שמה 1 תהיה הפתעה כי חס וחלילה שאני אקח באנקר לשם שינוי. אבל בכל זאת.. בשביל בוקסנבויים מלחמה :)

2) מכבי נתניה - בני סכנין - עוד סוג של באנקר עם אותה התלבטות. ככה שאני שוב אלך על 1, רק הפעם אקדיש את זה לדדי :wubyellow3:

3) בני יהודה - הפועל ת"א - יש לי הרגשה שניצן מכין להם הפתעה. ככה שגם פה זה יסתיים עם 1 - שפה יוקדש כל כולו ליוסי רוזן :king:

4) ב - ו.. גיא, אם אתה מארגן לי בסוף ניקוב אז אני מקדישה את... לך :blush:

5) ב- כי פאוליניו הזה חתיך :blush:

6) ג - כי איך אפשר שלא להיות מאוהבת בקוף הזה? :blush:

** ועכשיו גיא נראה אותך ממשיך להגיד שאני מנחשת לפי נימוקים לא הגיוניים! ;) **

שתהיה שנה טובה וחג שמח לכולם פה!

בריאות, אהבה והגשמה עצמית. שמרו על עצמכם, תחייכו ותנצלו כל רגע בחיים

שבת שלום

1. בית"ר לוקחת בקלות 1

2. נתניה לוקחת 2

3. לוזון חוגג ניצחון ראשון 2

4. ב'

5. א'

6. ב'

1) בית"ר ירושלים - מכבי הרצליה -

האמת שיש לי ממש הרגשה גדולה שזה יסתיים בתיקו אבל אני ממש אתחרט על זה אם אני אפספס פה באנקר

אז חבל על כל מילה, 1

2) מכבי נתניה - בני סכנין -

ראש השנה ליהודים, 1

(ובנימה יותר רצינית? נתניה קבוצה מלהיבה נראה לי עד עכשיו. ובבית שלהם הם ייקחו את הנקודות מול סכנין שמסתמנת כלא יציבה עד עכשיו)

3) בני יהודה - הפועל ת"א -

הכל חוץ ממקצועי? הכתומים יגיעו בהמוניהם כי זה משחק ביתי עם כרטיסים מוזלים, והקבוצה עם מוטיבציה.

מבחינה מקצועית? בעיקר אחרי גביע הטוטו שבהם הם הוכיחו שהם יכולים לנצח גם אותם וגם את ביתר, הם יגיעו עם טקטיקה של מאמן שאני אישית אוהב (ניצן שירזי) ויעקצו את האדומים.

1

4) ג -

כי כמו שרמזת, במשחקים עם כפ"ס בשנתיים האחרונות מובקעים השערים בחלק האחרון של המשחק.

(ואהבתי את השאלה :king: )

5) ג -

כי רוב הסיכויים (לחפות לפי תחושה אישית כי לא יודע עד כמה זה מוכח מבחינה עובדתית) שיובקעו יותר במחצית השנייה.

ויודע מה? לא בטוח שזה בגלל עניין, מתח, מוטיבציה וכדומה - כמו שזה פשוט בגלל עייפות של ההגנות (כדורגל ישראלי כבר אמרנו? :) )

6) א -

לוקח פה חתיכת הימור אבל ככה אני אהיה יותר במתח במהלך המחזור אז - זו המטרה הרי לא? :blush:

בהצלחה לי ושנה טובה לכם :wubyellow3:

Guest עידן דורון

1. 5-0 לירושלמים. 1.

2. נתניה שמרה על חוליית ההגנה שלה מהעונה שעברה ובמגרש כמו הקופסא ההכרעה תגיע דרך ההגנה. לכן קבוצתו של עטר צפוייה לקחת את מלוא הנקודות. 1.

3. קשה להיות אובייקטיבי. מצד אחד להפועל השנה קבוצה טובה (עם כל הצער שבדבר) - ולמרות זאת היא ממוקמת רק במקום ה-9 עם נקודה אחת. על הנייר גם בני יהודה התחזקה (דוארטה, ביטון, חיימוביץ', יוסי רוזן) אבל גם היא פתחה את העונה דיי בדשדוש עם הפסד 3-0 לבית"ר (ב-20% יכולת) ותיקו 0 עם כפ"ס. לכן כל אחת מהקבוצות יכולה לנצח. כך שהכי הגיוני מבחינתי להמר כאן על X.

4. לא בטוח שהבנתי בכלל את השאלה. לא נורא. ג'.

5. א'. (ושוב פעם אני חושב ש-ב' הוא הסעיף שאכן יתקיים אבל לאור חוסר האובייקטיביות שלי והרצון שחיפה תישאר על ה-0 [גם מבחינת נקודות וגם מבחינת שערים] אני הולך על א').

6. א'.

עידן דורון... פעם, פעמיים.. אבל יש גבול!אם גם הפעם תכתוב שסילבס סוגר שבת, ושזה ניחוש גם עבורו,

אז או שנחשוד שחטפת אותו, או שזו תהיה באמת סנסציה.

גם הפעם, סילבס עושה את החג באילת בבסיס. אז מכאן שנה טובה לכל חיילי צה"ל וגם לסילבס.

ולמען הסר ספק, הניחוש הנ"ל הוא של סילבס.

Guest עידן דורון

על מנת להדגיש זה נכתב בתגובה נפרדת -

גם הפעם, סילבס עושה את החג באילת בבסיס. אז מכאן שנה טובה לכל חיילי צה"ל וגם לסילבס.

ולמען הסר ספק, הניחוש הנ"ל הוא של סילבס.

* לדעתי גם קיבלתי אס.אמ.אס מקו קו ליאור קו שאני אמלא לו את הניחוש אבל אני לא בטוח לגביי זה.

כך שאם אין לו ניחוש משלו (שימולא על-ידי מישהו אחר מאחר והוא שומר על-יד הגבול עם סוריה ביחד עם אור פפר) אז הניחוש הנ"ל גם מיוחס אליו.

Guest עידן דורון

כמו-כן נוכחתי כרגע לדעת שהניחוש בתגובה הקודמת שלי הוא גם בשביל תום (Israeli-Army).

ונראה לי ששברתי שיא שניחוש אחד הוא בשביל ארבעה.

ברכות (=

• מנהלים ראשיים

(כדי שאני לא אשכח את מעתיק את האימייל לפה)

היישר מלונדון, אנגליה - ממש לפני המשחק של טל בן חיים עם צ'לסי היום, הניחוש של אורית -

1

1

2

bet

gimel

bet

Shana Tova

1) בית"ר ירושלים - מכבי הרצליה 1

2) 2) מכבי נתניה - בני סכנין X

3) בני יהודה - הפועל ת"א 2

4) א'

5) ג. במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר בראשונה.

6) ב'

שבת שלוםםםם!

אחרי שבוע של העדרות, שהוביא לאי כתיבת הסברים (אך לא מנעה מציון שמי בהודעה הפתיחה) אני שב.

ובכן המצב הוא כזה:

בשאלה הראשונה התשובה ברורה ולו רק בגלל שהפסד של הרצליה לי יביא את שימן לפיטורי המאמן. 1

השאלה השניה גם היא סוג של בדיחה (כמו המאמנים בהרצליה) והיא בעצם שואלת מה קורה שדוחסים 4000 ערבים לקופס התשובה כאמור ברורה. X

במשאלה השלישית שוב אנחנו באותו מצב, של הכל ידוע מראש (רמז) ולכן אין טעם הרחיב. 2

בשאלה הרביעית האל שלכם פוגש את אבי הכל יכול, ולכן ברור שמאבק גמדים זה ימשך עד הסוף. ב

בשאלה מספר חמש, שני הסעיפים האחרונים נפסלים, ואתם יודעים מה יוצא משלוש. א

חוץ מזה הליגה מעאפנה, אבל לא רק... ב

שנה טובה.

1) בית"ר ירושלים - מכבי הרצליה - אין לי מושג למה אבל בא לי לשים פה תיקו

2) מכבי נתניה - בני סכנין - אין לי מושג למה אבל בא לי לשים פה 1

3) בני יהודה - הפועל ת"א - אין לי מושג למה אבל בא לי לשים פה תיקו

4) באיזה טווח זמן יובקע לדעתכם השער האחרון במשחק?

ב. השער האחרון יובקע בין פתיחת המחצית השנייה לבין הדקה ה-75.

אני אחרוג ממנהגי החדש של ה"אין לי מושג למה" ואומר שכמו תמיד נקבל גול מהיר ונשווה דקה 60-70 אחרי "הנה זה מגיע".

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

א. במשחק יובקעו מקסימום 3 שערים (כולל) ע"י שתי הקבוצות.

אין לי מושג למה, שיהיה.

6) בכמה סעיפים שכתב הוא ישחק אותה?

ב. שני סעיפים. כי אני רוצה שיגיע כבר יום שני.

אחרי המון זמן הגבתי עם ניחוש שלי ולא העתקתי מאף אחד.

זה אומר שאני הולך ליפול ובגדול.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.