Jump to content

"פעם את היית שלי... ועכשיו - למי את שייכת? לגורל אלפי פנים..."

Guy

Recommended Posts

1) חיפה תנצח 1-0 מגעיל ..

2) שתי קבוצות בינוניות אני הולך על כפר סבא ..

3) נתניה תשפיל את הרצליה לפחות 4-0 :)

4) מקסימום 3 שערים .. מכבי בנתיים לא כובשת בצרורות ופ"ת לא כובשת בכלל !

5) יהיה פנדל לבית"ר , אניימה יכשיל את יצחקי ..

6) ב' .

7) בהצלחה לכולם ושבת שלום :)

1) מ.ס אשדוד - מכבי חיפה - X

2) הפועל כפ"ס - בני יהודה - 1

3) מכבי הרצליה - מכבי נתניה - 2

4) מה אתם חושבים שייקרה בוודאות? - א. מהקטע של המאמנים ועד אחרון השחקנים - שתי הקבוצות בלחץ -> במשחק הזה יונפו לפחות 5 כרטיסים (כולל).

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות - ב. ליאור אסולין, ראובן עובד, ברוך דגו, וואליד באדיר ופאביו ג'וניור -> לפחות אחד מהםכובש ו/או מבשל לזכות האדומים.

6) כמה שערים יובקעו במסגרת המחזור השני? - א. מעל 12 שערים.

שבת (:)) שלום :)

1. 1 - אשדוד באה משוחררת בבית מול חיפה שחייבת ניצחון, והלחץ הזה יעבוד נגדם. אשדוד משחקת יפה בבית ואין סיבה שלא תנצח.

2. 2 - על הנייר זה נראה כמו משחק של תיקו, אבל בני יהודה תחזור לליגה בגדול עם ניצחון.

3. 2 - הרצליה יורדת בטוחה, נתניה רוצה צמרת והתוצאה תהיה בהתאם. נתניה מנצחת בקטן אבל 3 נקודות זה מה שחשוב.

4. א

5. ב

6. א

ניחושי לשבוע הקרוב -

2 - אם אני טועה חיפה שוב לא ניצחה חחח

1 - כפ"ס :rolleyes:

X - לא קל אבל לדעתי יצא כאן תיקו אך ורק כי שטראובר יפשל בשנייה האחרונה, שיוון 1 בסיום (:

ב - כמו פעם שעברה - באנקר זה באנקר =)

ד - אחרי שאני יודע שכלום לא יקרה, כרגיל.

ב - למרות שבהתחלה כתבתי א ומחקתי אז זה מנחוס וברור שיצא כאן א. בכל מקרה רק בגלל שהשאלה מציקה אז ב :)

קודם כל גיא שתדע שהייתי בטוח שמדובר על כך שהשחקנים יכבשו\יבשלו לבית"ר ולא לא יעשו את זה..

ולכן כששמעתי על הנתונים כבר בניתי על ניחוש משולם עד שחזרתי הבייתה ובדקתי את הניחוש שוב :|

1. X לא צריך להסחף, אשדוד לא נראים טוב בכלל והם לא פייבוריטים... השמצתם את חיפה יותר מדי ועכשיו הם יראו לכם מאיפה משתין הדג! 1-1 נגיד

2. כפ"ס בדרך כלל פותחים טוב את העונה שלהם וגם עכשיו יש להם משחק שעל הנייר יחסית קל ולכן אני אלך על 1 עם משחק מרובה שערים 3-1 ככה..

3. 2 נתניה ינצחו 1-0 כזה קטן במקסימום, לספוג הם לא ממש סופגים אז נגד הרצליה זה בכלל מוגזם לבקש אבל גם בנושא של ההבקעות הם לא משהו עד עכשיו..

4. טוב ג' זה חארטה.. א' וב' בדוק יקרו אני אלך על א' רק בשביל להודיע שיישלפו לפחות 5 כרטיסים רק למכבי !!

כמובן שלא יכבשו 4 שערים במשחק הזה (הפעם הגזמת עם הקלות של לבחור בסעיף הזה כבאנקר לדעתי)

5. ד' כי עשה לי כאב ראש כל השמות האלה ולא מאמין שיהיו 4 שערים במשחק וללכת עם ה' זה לפחדנים (לא אמרתי כלום =] )

6. איך אף סעיף לא יתקיים? בכל מקרה בחיפה יהיו 2 שערים, בכפ"ס 4, בסכנין עוד איזה 3, בנתניה 1, אצלנו עוד איזה 1-2 מקסימום, אז צריך לפחות שער אצל בית"ר.. מתאים לי! א'

1)מ.ס אשדוד - מכבי חיפה-חיפה תחזור לעצמה ובגדול עם שער ובישול של בוקולי-2

2) הפועל כפ"ס - בני יהודה-משחק קשה,מצד אחד כפ"ס קבוצה לא רעה ומשחקת בבית ומצד שני בני יהודה במשבר אבל עם שחקנים לא רעים. בעיקרון זה משחק X אבל אני אלך על כפ"ס-1

3) מכבי הרצליה - מכבי נתניה-עוד משחק לא קל בכלל. נתניה לא מציגה יכולת מי יודע מה אך כולם משבחים אותם על "הניצחון" באירופה. הפעם באמת יהיה בסיס לתישבוחות-2

4) 5 כרטיסים זה כלום לכן נלך על א'

5) המשחק יסתיים בתיקו עם שערים לכן נלך על ב'

6) שאלה מרגיזה מצד אחד 13 שערים זה כלום, אבל מצד שני מזג האוויר יקשה על הקבוצות למרות זאת נלך על א'

1) מ.ס אשדוד - מכבי חיפה | 1

2) הפועל כפ"ס - בני יהודה | X

3) מכבי הרצליה - מכבי נתניה | 2

4) א'

5) ב'

6) א'

גיאאא ניחוש קשה באמא שלי וגם השאלות קשות :/

בע"ה ניחוש מושלם רק שלא פתאום חיפה החלשים האלה לא ינצחו..

סתם שאלה, בקשר ללוגו בהתחלה של הניחוש ה12, לא עברנו עונה?! :)

אללה בלאגניםםםםם ניחוש מושלם ראשון שלי מאז ומתמיד :)

ודווקא במחזור שכתבתי שהוא קשה....

בקיצור השנה התואר שלי!

1) X עם הרבה שערים

2) 1

3) X

4) הכל יקרה... אבל אני יילך על ב'...

5) בראסמי? האפשרות הנורמלית היחידה היא ד'... וגם היא לא תקרה..

6) א'

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.