Jump to content

ג'ונתן, קשר אחורי בן 25 מסלטה ויגו, יגיע מחר למו"מ וחתימה

N.S

Recommended Posts

לניר לוין לא הייתה קבוצה אז, עם הסגל הזה אפשר להגיע להישגים (וחוץ מזה, שיחקנו התקפי והיה כיף לראות את מכבי... זוכר את ה-7:0 על בית"ר? אחח איזה משחק.) היינו נותנים חמישיות לכל מה שזז, גם בליגה וגם בגביע. אתה זוכר מתי מכבי בכלל כבשה 4 או יותר שערים במשחק? (חוץ מהמשחק שנה שעברה שהתפוצצו על בני יהודה, וגם זה בגלל אדום דקה 2.)

אני תופס ממנו יותר מגיא לוי דווקא.

אלי כהן ישאר לפחות עד המשחק נגד הטורקים. בוודאות.

בקשר לג'ונתן, ביררתי עליו בפורום של סלטה והם לא בדיוק עצובים שהוא עוזב

Well I think Jhonatan could be a very usefull player for maccabi. He has experience on UEFA matches and plays in the right side as defender or midfielder (even centre-forward). I don´t remember if he plays also in the center of the camp.

he is an offensive midfielder...right footed...and in cases of emergency played as a right back...but he is not very good defending, his best quality is his long range shot which is very good and also his sacrifice, he doesn,t have very good technique but he's not a bad player, don't think he is maradona becuase he is not ...but he is a decent player i hope he does good in maccabi

שורה תחתונה לא מתלהבים ממנו יותר מדי וגם עושה רושם שהוא בכלל לא קשר אחורי

עוד חתול בשק? כבר עדיף את זה מחוף השנהב סרג' דיה.

לניר לוין לא הייתה קבוצה אז, עם הסגל הזה אפשר להגיע להישגים (וחוץ מזה, שיחקנו התקפי והיה כיף לראות את מכבי... זוכר את ה-7:0 על בית"ר? אחח איזה משחק.) היינו נותנים חמישיות לכל מה שזז, גם בליגה וגם בגביע. אתה זוכר מתי מכבי בכלל כבשה 4 או יותר שערים במשחק? (חוץ מהמשחק שנה שעברה שהתפוצצו על בני יהודה, וגם זה בגלל אדום דקה 2.)

אני תופס ממנו יותר מגיא לוי דווקא.

לניר לוין לא היה סגל? מה אתה אומר... היה לו סגל יותר טוב ממה שיש עכשיו,סגל שאיתו היה אפשר לקחת אליפות.

אמרתי לך אומרים שהוא "מסיקה" (הם לא אומרים את זה, אני אומר כמובן :yellow_cool1: ) ,

מזה אומר?

שהוא לא שחקן מוכשר, לא דריבלים לא טכניקה , לא כוסית, הוא קשוח פיסי ראש בקיר אדיוט חמור,

בעיטות חזקות עוזר להגנה מתחיל התקפות, אבל הוא גרוע בניהול הוא צריך "מנהל משחק" לידו, הקשר האחורי השני צריך להיות אחד שיודע לנהל משחק בשביל להפיק ממנו את המיטב,

אז אין פלא שלא עצובים שהוא עוזב אותם (וחלק קטן כן), זה בדיוק כמו שמסיקה יעזוב פה כולם ישמחו ויגידו נגר אחד פחות, אבל חלק (צבר? אממ אממ...) יגידו שהוא שחקן טוב ויחרטטו לך 20 אלף דברים שהוא עושה במשחק ולא ידעת שהוא עושה ויהיו עצובים עליו,

שוב, למכבי ובמיוחד כרגע הוא טוב.

נגמר לוהחוזה, והוא דרש מסלטה 300 אלף יורו, סלטה סירבה.

נראה אם למכבי יש את הסכום...

אם זה ככה זה טימטום דרסאו משתכר בפ"ת 300 אלף דולר לעונה, זה הרבה הרבה פחות מ300 אלף יורו,וכמה שיוני שחק טוב , דירסאו יותר.

הוא נחת בארץ ואמר " לא באתי להיבחן , רק לחתום "

והשאלה : האם צריך להסתמך על הרקורד שלו ולקחת צ'אנס וסיכון , או... להתעקש על בחינות ובכך לקחת את האופציה שהוא יעזוב ושוב אולי זה יהיה פספוס של שחקן ענק " לדעתי הרקורד טוב מאוד.

אבל דירסו דרש חוזה ל3 שנים

מי יבטיח לו מליון דולר "מראש"?

נכון אבל מליון דולר לשלוש שנים זה 4.2 (?) מליון שקל , זה אומר קצת יותר ממליון שקל לעונה,

הוא רוצה מליון אירו לעונה (!) שזה כבר הרבה יותר משלוש שנים של דירסאו.. הזוי..

איפה כתוב שהוא רוצה מילון יורו לעונה? טעות שלי אם כן, לא ידעתי...

אגב, יש גם מסים וכו ככה שזה יותר מ4.2

אורי משיח אמר לפהע שלוש הודעות ככה, כל העסק הזה הזוי..

אורי משיח אמר לפהע שלוש הודעות ככה, כל העסק הזה הזוי..

גם ההודעות שלך בנושא הזיות זפרני :rolleyes:

קציר יחתום או לו יחתום זאת השאלה?

לטעמי רק בגלל הלחץ האדיר שיש במכבי ושבועה לתום העברות הוא יחתום

זפרני אם הוא בדיחה אני בטענות עלייך :hooligan:

וואלה שאול כל פעם שאני רואה תגובה אחרונה שלך בנושא אני ישר נכנס אליו בתקווה שהבאת איזה קישור לידיעה שהוא חתם :)

שאול התותח :g:

זה לא "שאול התותח :g:"

זה "שאול התותח :rolleyes: "

או "שאול התותח :wubyellow3: " לעיתים.

מחר הוא יבוא לאימון ויסרב להבחן ויסע בחזרה לנתב"ג.

לא מתרגש עד שהוא חותם, וגם אז אנחנו לא בדיוק יודעים מה הוא שווה (יש מצב שרביבו נתן קצת אינפורמציה עליו לאבי?)

הוא אמר 300 אלף יורו, לא מיליון.

זה 300 אלף יורו לעונה,

דירסאו רצה מליון דולר לשלוש שנים מה שאומר קצת יותר ממליון דולר לעונה (1.3),

שיוצא הרבה פחות ממנו.

מבין?

מה דירסאו קשור עכשיו?

למכבי היה כסף לדירסאו, אבל הם לא רצו להיות פראיירים ולשלם כאלה סכומים לשחקן ששווה 160 אלף דולר בעונה(מה שהרוויח בחיפה). על ג'ונתן כנראה שהם כן מוכנים להוציא סכומים כאלה, 2 המקרים לא דומים.

על פי מספר פעולות באימון, ניתן היה לראות שג'ונתן, שהגיע מסלטה ויגו, הוא שחקן ברמה גבוהה ואף זכה למילים טובות מאבי נמני ומשחקנים נוספים במהלך המשחקון הפנימי.