Jump to content

שרן ייני

Recommended Posts

אבי חייב להיות הסקאוטר של מכבי. חוץ מניבאלדו, לא הייתה לו נפילה (מבחינת כדורגל) באף החתמה. בכלל, כל יום שעובר ואבי לא חלק מהמועדון (ומצידי בתור נשיא כבוד או שר בלי תיק...), זאת לא אותה מכבי

צודק, עכשיו זאת קבוצה נורמלית.

חוץ מניבאלדו? אתה רציני?? כי אני שואל ברצינות. אולי חוץ מעטר הייתה לו נפילה בכולם. זה שזיו העונה נראה כמו שחקן(וזאת תודות לאנשי מקצוע אחרים) לא ישנה את העובדה הזאת.

אני תמיד מנסה להוציא את עצמי מהדיבורים על נמני כי זה כמו תיבת פנדורה וזה ויכוח שלא נגמר. אבל היו פה כמה הודעות מוגזמות. נראה כאילו גם אם נמני היה מוריד אותנו לליגה ג' היו פה כאלו שיאוננו עליו(בתור מאמן כן?).

נימני הסב אותו לבלם ולמגן.

בכלל אבי :wubyellow3: הוא זה שהביא את אלירן, אלברמן וזיו שהם ממש שרידים מאותה תקופה :wubyellow3:

היו לו טעויות כמו לכל מקום מתחיל, אבל החתים אלירן לחמש שנים. מזל.

איווניר היה הראשון שניסה את ייני כבלם, בסוף עונת 10/11 כששיחק עם שלושה בלמים. במחנה האימונים לקראת 11/12 ייני כבר תורגל כבלם לכל דבר ושיחק בתפקיד רוב העונה שעברה.

אבי חייב להיות הסקאוטר של מכבי. חוץ מניבאלדו, לא הייתה לו נפילה (מבחינת כדורגל) באף החתמה. בכלל, כל יום שעובר ואבי לא חלק מהמועדון (ומצידי בתור נשיא כבוד או שר בלי תיק...), זאת לא אותה מכבי

אבי חייב להיות רחוק ממכבי

ככל שהוא יותר רחוק ככה יותר טוב, היה שחקן גדול ומאז שפרש רק הרס את המועדון

זה לא חוכמה גדולה להחתים את עטר ואלברמן כל מאמן היה עושה את זה כשיש ארנק פתוח.

אתה חי בסרט רע.

אבי חייב להיות רחוק ממכבי

ככל שהוא יותר רחוק ככה יותר טוב, היה שחקן גדול ומאז שפרש רק הרס את המועדון

זה לא חוכמה גדולה להחתים את עטר ואלברמן כל מאמן היה עושה את זה כשיש ארנק פתוח.

לגמרי.

אגב, הזוי שמישהו כאן אמר שרק ניבאלדו הייתה נפילה של אבי. פתאום שכחנו מבאנינג, סידיבה, רנגלוב, סבן, פאביצ'ביץ' ואפילו מדוניאנין?

לגמרי.

אגב, הזוי שמישהו כאן אמר שרק ניבאלדו הייתה נפילה של אבי. פתאום שכחנו מבאנינג, סידיבה, רנגלוב, סבן, פאביצ'ביץ' ואפילו מדוניאנין?

מדוניאין אחד השחקנים הכי מוכשרים שנחתו כאן. בעיות אישיות ואישיות? זה משהו אחר, שתפקיד המאמן להחליט לגביהם ולהתמודד איתן.

רנגלוב היה חלוץ מעולה, אולי לא פריצה אבל הרבה יותר טוב מהבינוניות של הלגיה.

סידיבה? יחסית למחיר שלו היה טוב מאוד, אולי לא שווה מקום של זר, אבל אי אפשר להגיד פלופ.

באנינג שוחרר מהר, לא הספקתי להתרשם.

פאביצ'ביץ' בתקופה אז היה בלם לא רע, שנחת פה אחרי רצף אילוצים.

סבן הוא ישראלי, ובאותה תקופה היה שחקן נבחרת אפילו.

בכלל, כל יום שעובר ואבי לא חלק מהמועדון (ומצידי בתור נשיא כבוד או שר בלי תיק...), זאת לא אותה מכבי

בלי קשר למה שהגיבו לך עד עכשיו, אתה מדבר כאילו שאבי הוא איזה מסכן שרק מחכה שיזרקו לו חכה כדי להיות במכבי.

אבי עובד בכמה עבודות: הוא כותב בעיתון (לדעתי ברמה נמוכה מאוד), מפרשן בצ'רלטון, בעל חברת סוכנות שחקנים.

הדבר האחרון שהוא ירצה זה להיות נשיא כבוד או שר בלי תיק בקבוצה כלשהי.

ועם קשר למה שהגיבו לך עד עכשיו, לא אותה מכבי? אתה מוזמן למכור את המנוי, הרבה אנשים ישמחו לראות את הלא-מכבי שיש לנו.

מצטער לאכזב אותך ולקטוע אותך באמצע האוננות, אבל זה היה מוטי שהסב אותו לבלם ונתן לו את המושכות והביטחון..

תמשיכו לשכוח את העבר שלכם, אצל מוטי הוא שיחק קבוע כבלם, אבי ניסה אותו כמגן. ואני מעדיף אותו כמגן מאשר עומר ורד.

אוננות?

סבבה. 8 זה בדם.

אבי נימני הוא המלך, כולכם יכולים לקפוץ.

מדוניאין אחד השחקנים הכי מוכשרים שנחתו כאן. בעיות אישיות ואישיות? זה משהו אחר, שתפקיד המאמן להחליט לגביהם ולהתמודד איתן.

רנגלוב היה חלוץ מעולה, אולי לא פריצה אבל הרבה יותר טוב מהבינוניות של הלגיה.

סידיבה? יחסית למחיר שלו היה טוב מאוד, אולי לא שווה מקום של זר, אבל אי אפשר להגיד פלופ.

באנינג שוחרר מהר, לא הספקתי להתרשם.

פאביצ'ביץ' בתקופה אז היה בלם לא רע, שנחת פה אחרי רצף אילוצים.

סבן הוא ישראלי, ובאותה תקופה היה שחקן נבחרת אפילו.

נו די אני לא מאמין שאתה באמת קונה את מה שאתה רושם. זה פשוט להיות עיוור ברמה הבסיסית ביותר. אולי הם לא מהנפילות הכי גדולות של מכבי אי פעם (מה לעשות, יש מתחרים רציניים בשנים האחרונות), אבל אף אחד מהם לא נתן מה שציפו ממנו.

מדוניאנין מוכשר? אם היו הולכים עם כישרון לבנק, גם ראובן עובד היה מיליונר. שורה תחתונה? שילמו הרבה כסף כדי להביא אותו והוא לא סיפק את הסחורה, לא על המגרש ובטח שלא מחוצה לו.

רנגלוב היה חלוץ סביר שגם לא בא לידי ביטוי, אולי היחיד מכל הרשימה כאן שאפשר עוד להתווכח לגביו.

סידיבה משחק עכשיו בדיוק בקבוצה שתואמת את הרמה שלו, וזה אומר הכל.

באנינג שוחרר מהר והייתה סיבה לכך.

קח את פאביצ'ביץ' ותשווה לבלמים שיש לך עכשיו ותבין את הבדלי הרמות וכמה הוא היה מסננת.

וזה שסבן ישראלי זה לא טיעון, גם עטר ישראלי אבל לא הייתה לך בעיה לזקוף את זה לזכות נמני. זה שמדובר בשחקן נבחרת ישראל האימתנית לא מעיד על כלום. בעצם, אולי רק על הרמה הנמוכה שהייתה בנבחרת באותה עמדה.

תמשיכו לשכוח את העבר שלכם, אצל מוטי הוא שיחק קבוע כבלם, אבי ניסה אותו כמגן. ואני מעדיף אותו כמגן מאשר עומר ורד.

אוננות?

סבבה. 8 זה בדם.

שמע, אתה חושב שאתה מתגרה באנשים כשאתה זורק את הסיסמאות האלה לאוויר (גם לא חסר ילדים בני 12 שזורקים את המילים האלה לאוויר בלי שראו את אבי משחק דקה בחיים שלהם). אבל אתה חייב להבין שאנחנו לא נגדך ואתה רק יוצא מגוחך כשאתה כביכול מנפנף לנו את הדברים האלה בפנים כמו ילד בגן. אף אחד לא אמר לך לא לאהוב את אבי, וגם אני חושב שהוא היה שחקן ענק, אבל כמו שכל הקריירה שלו החמיאו לו, גם מותר לפעמים להעביר ביקורת. אף אחד לא מושלם.

שרן שיחק קשר אחורי ב07-8 והיה נוראי. ב08-9, אחרי הפיטורים של רב"ש, אבי הרכיב אותו כקשר אחורי והוא היה חלבי מאד. ברצף של ה7 ניצחונות הוא היה לא רע, אני זוכר שהתבאסתי שהוא היה מוצהב בדרבי. ב09-10 הוא כבר לא מצא מקום בקישור האחורי והיה בעיקר בספסל, כשאבי שם אותו ממלא חורים בעמדות המגנים - והוא היה נוראי.

רק כשמוטי הגיע וניסה את הרכב השלוש בלמים בפלייאוף של סוף העונה הוא התחיל לפרוח. זכור הבישול שלו לעטר על מגרש שלם נגד בני יהודה. הוא שיחק שם את אותו תפקיד שגוטמן שם אותו בנבחרת עכשיו - חצי בלם חצי קשר. עונה אחר כך הוא כבר תפס מקום של קבע בהרכב כבלם, בעקבות הפציעה של ניבאלדו. היה נהדר.

היו תקופות שהוא לא היה מספיק טוב, בטח לא כמו היום.

אבל תמיד ידענו שצריך אותו.

אני זוכר לפני כמה שנים משחק, נגד בני יהודה לדעתי ששרן חטף צהוב חמישי שיגרום לו להחמיץ את הדרבי.\

כבר אז ידענו כמה הוא חשוב והתחלנו החבר'ה שלנו לדון במהלך המשחק, מה קורה במידה והוא מקבל צהוב נוסף ואדום, אם זה אומר שבדרבי הוא יוכל לשחק,

ובמידה וכן, אז הוא חייב לקבל את האדום, כי אחרת אין סיכוי בלעדיו מול הפועל.

ואגב, אני חייב להגיד שממש הצחיק אותי לקרוא בעמוד הראשון שמישהו תיקן את דליה שצריך לכתוב "כנסו"

כמו כל שחקן בית של מכבי תמיד אהבתי אותו, אבל אני מודה שלא האמנתי שהוא יגיע לרמה הזאת. תמיד הוא היה שחקן טוב יותר ממישאלוב וז'אן (אוהב אותם :wub:)אבל הוא לא הצליח לממש את הפוטנציאל שלו. לעולם לא רציתי ש"יזרקו" אותו ממכבי אבל בהחלט חשבתי שלא יזיק לו שנה שנתיים בקבוצה אחרת. ו.. וואו כמה שהוא הוכיח שאין לי מושג. דרך אגב הרגע שהוא הצליח להעלות את הרמה שלו בכמה דרגות הייתה באחת העונות שהוא הוסב לבלם, אני לא זוכר אם זה בתקופת איווניר או נמני, נדמה לי שנמני, תקנו אותי אם אני טועה.. בכל מקרה מאז שהוא הוסב לבלם הוא השתדרג בצורה מדהימה, ומה שיותר מדהים זה איך שהביטחון שלו עלה!

שרן תודה רבה לך שאתה הקפטן של מכבי, שנים לא אהבתי ככה שחקן :wubyellow3:

דרך אגב טור של רונן דורפן מישראל היום. כל כך נכון!

1zjkmzj1ewjz.jpg

אני זוכר מישהו במכבי שאמר ששרן ישים את הראש איפה שאחרים לא ישימו את הרגל... :)

אוננות?

סבבה. 8 זה בדם.

אבי נימני הוא המלך, אבל הזיכרון שלך בוגד בך נשמה.

אבי שיחק עם שרן כמגן שמאלי ב08/9 בתור ברירת מחדל, שרן הוסב לעמדת הבלם כשמוטי הגיע ואף דיברו על זה במסיבת עיתונאים לפני משחק כלשהו כששרן ישב לצד מוטי. בעמדת המגן הימני הוא נוסה לראשונה ע?י אוסקר.

נו די אני לא מאמין שאתה באמת קונה את מה שאתה רושם. זה פשוט להיות עיוור ברמה הבסיסית ביותר. אולי הם לא מהנפילות הכי גדולות של מכבי אי פעם (מה לעשות, יש מתחרים רציניים בשנים האחרונות), אבל אף אחד מהם לא נתן מה שציפו ממנו.

מדוניאנין מוכשר? אם היו הולכים עם כישרון לבנק, גם ראובן עובד היה מיליונר. שורה תחתונה? שילמו הרבה כסף כדי להביא אותו והוא לא סיפק את הסחורה, לא על המגרש ובטח שלא מחוצה לו.

רנגלוב היה חלוץ סביר שגם לא בא לידי ביטוי, אולי היחיד מכל הרשימה כאן שאפשר עוד להתווכח לגביו.

סידיבה משחק עכשיו בדיוק בקבוצה שתואמת את הרמה שלו, וזה אומר הכל.

באנינג שוחרר מהר והייתה סיבה לכך.

קח את פאביצ'ביץ' ותשווה לבלמים שיש לך עכשיו ותבין את הבדלי הרמות וכמה הוא היה מסננת.

וזה שסבן ישראלי זה לא טיעון, גם עטר ישראלי אבל לא הייתה לך בעיה לזקוף את זה לזכות נמני. זה שמדובר בשחקן נבחרת ישראל האימתנית לא מעיד על כלום. בעצם, אולי רק על הרמה הנמוכה שהייתה בנבחרת באותה עמדה.

לגבי מדוניאין- התפקיד של סקאוט זה למצוא כישרון, התפקיד של המאמן הוא להכניס אותו לתלם. אבי הנחית שחקן עם פוטניצאל, אבל בתור מאמן הוא לא התנהל איתו טוב.

סידיבה הובא מהליגה השנייה בצרפת, הביא יכות בעיטה לא רעה, ויכולת שליטה בכדור ומבירה מעל הממוצע. שוב, הבעיות שהיו איתו (שומן, התנהגות) הן טעות של מאמן, לא של סקאוט.

פאביצ'ביץ' הובא בעקבות חור שהיה בעמדת הבלם עקב פציעות, והונחת מהר. יחסית לאילוצים שהביאו להנחתתו, מדובר בהחתמה טובה.

סבן הידרדר אצלנו, שוב, טעות של מאמן. אבל כשהוא בא הוא היה שחקן לא רע בכלל.