Jump to content

טור של "אורנה אורסטפלד" בפורום השני

רן סגל

Recommended Posts

מצטער על האיחור אבל מי זה ג'לל שאני דומה לו?

והתמונה הזאת לואי ה-16 זה אחרי לילה בלי שינה אז בלי לשפוט

ואם כבר בבלי לשפוט עסקתי, אז כמו שאמרו לך מבלי שאתה יודע בדיוק מה הולך באירגון או במקרה הספציפי שציינת אז לא צריך להגיע למסקנות לא נכונות, ואין קשר אם הבן אדם מנהל בפורום או סתם אוהד...ואחרי זה לרשום את זה בפורום לעיני כול

מצטער על האיחור אבל מי זה ג'לל שאני דומה לו?

והתמונה הזאת לואי ה-16 זה אחרי לילה בלי שינה אז בלי לשפוט

ואם כבר בבלי לשפוט עסקתי, אז כמו שאמרו לך מבלי שאתה יודע בדיוק מה הולך באירגון או במקרה הספציפי שציינת אז לא צריך להגיע למסקנות לא נכונות, ואין קשר אם הבן אדם מנהל בפורום או סתם אוהד...ואחרי זה לרשום את זה בפורום לעיני כול

תקשיבו לו יש לו עבר!

קראתי את הנושא עד עמוד 6 בקפידה רבה עמוד עמוד.

אני אוהד הפועל, מנוי לשער 5 שמכיר לא מעט אנשים משם - לא אולטראס, לא מתנגד אולטראס ולא נעליים. אוהד הפועל פשוט.

בנוגע לאלימות.

אחד פה רשם שהוא לא ראה אוהד הפועל מקבל מכות מחוץ לשער 11, או אוהד הפועל אחד מקבל מכות מכמה אנשים - אז אתה עיוור. רק בדרבי האחרון חבר שלי שמנוי ל11 דיבר איתי שעה אחרי זה וסיפר לי "איך עשרה אוהדי מכבי זיינו אוהד הפועל מכות".. והוא מכר לי סיפורים? לפני שנתיים בדרבי ראיתי 15 אוהדי מכבי מרביצים לאוהד הפועל ביער שליד בלומפילד לכיוון שער 11.. ככה שאלימות כזאת יש בכל מקום - לא רק בהפועל חיפה או ביתר. כל מקום. וחייבים לעצור אותה.

בנוסף, אמרתם שההנהגה של הפועל משדלת ילדים לשתות וללכת מכות. בתור אחד שמכיר והולך זה לא נכון. כל בנאדם שרוצה לשתות שותה. בדיוק כמו שנער בן 15 שותה ברחוב או במסיבה עם חברים ככה הם שותים לפני משחקים. במשתים שהם עושים לפני משחקים נדיר למצוא ילדים כאלה בני 12-15, ואלה ששם זה רק כאלה שזה מבחירה לא כי שידלו אותם לזה.

במכות שיש אחרי דרבים או משחקים כאלה הם לא הולכים ואומרים בואו נלך נזיין אותם. כל מי שהולך זה אנשים גדולים, שהגיל הצעיר ביותר זה 17 שהם חלק מהגוף הזה. בתור אחד שנכח יותר מפעם אחת בדבר הזה, אמרו לי ללכת כי אני צעיר מדי וזה מסוכן.

עכשיו לדבר הכי מענין וחשוב לפי דעתי שאמור לצאת בנושא הזה.

מישהו רשם את זה בשדים, אבל גם לי יש הרגשה כזאת - השנה יהיה ההרוג הראשון בכדורגל הישראלי.

חייבים לעשות משהו נגד זה ומהר. לפני שיהיה מאוחר מדי.

אפשר היה לראות את זה נגד ביתר בגביע הטוטו בסכנין מכבי במשחק אימון בדרבי האחרון שנדקר אוהד וכמעט בכל משחק..

לא היוזר המקורי..

נ.ב.

בקשר לזה שראשי הארגון לא קשורים לאלימות זה מבורך.

אך עדין תסבירו איך זה, שבטעם העיר מי שדקר היה אוהד מוכר משער 11?

המורי הזקן ,

למה לא התייחסת לזיג הייל וההסטה?

מה להתייחס בנוגע לזה?

שזה על הפנים? נכון - אבל גם אני לצערי מושפע מזה קצת :clap:

ואם אתה רוצה לדבר על הסטה וזיג הייל תדבר עם ש.ש. ולא אני לא נגדו אני בעדו דווקא ואני מכיר אותו גם מהנסיעה לחיפה

כי אתם מתעלמים מהדבר החשוב באמת, נככון ההנהגה שלכם נלחמת האלימות בקרבכם. אני שוב שואל אתם יודעים מי אלו אותם

200 אוהדים שלכם שאלימים? אם כאן מה אתם עושים נגדם? איך אתם מטפלים בהם באלימות? האם בכך שאתם מעודדים (אפילו

כאן בפורום) להתכנס ולשתות לפני משחקים? האם בזה שאתם מעודדים (אפילו כאן בפורום) ללכת ולהשתין על הריסות אושיסקין?

איך? בזה שאתם מדברים איתם? וואלה אתה יודע טוב מאוד שכל שיחה כזאת אולי משפיע על אחד למשך חצי שעה, אבל כשמישהו

מהאוטראס אצלינו יתקשר לחבר שלו בבשביל להזמין אותו למכות הוא הצטרף בחדווה, אז מה זה בעצם משנה? זה שאתם פועלים?

אתם יודעים את השמות, אתם יודעים מי עתיד ללכת מכות, ובכל זאת כאשר יש מי מבינכם שאומר את זה למשטרה הוא מלשן, והרי

למשלינים לא תהיה תקווה גם מבכינתכם וגם במחינת אוטראס הפועל. אז וואלה אתם נלחמים באלימות, אבל בדרכי מאפיה, ומסכנים

חיי אדם, בשם אותם קודים עבריניים שאימצתם לעצמכם. תמשיכו להתעלם מזה זה יעזור מאוד למניעת ההרוג הראשון, כל הכבוד

לא. ק, שמנסה להלחם באלימות, כל הכבוד לצבר שמנסה להילחם באלימות, וכל הכבוד כם לנתנאל לזר שמנסה להלחם באלימות,

באמת כל הכבוד להם, אבל אם המלחמה באלימות הזאת תשאר בגדר הודעות בפורום ועימותיים אם אוהדים שמסרבים לשנות דרכם,

האלימות רק תלך ותגבר. בשביל להילחם באלימות הזאת, צריכים למגר את התופעה מהיסוד, היסוד שלה זה תרבות הפשע שהתפתחה

ביציעי הכדורגל. כאוהדים שלנם באים עם סכינים למגרש, זה ענין למשטרה, לא לא.ק. שאוהדים שלנו מתקשרים לקבוע מכות זה ענין

למשטרה לא לשלומי שירונים. שאוהדים שלכם גונבים אמל"ח מבסיסים צבאים זה עיני למשטרה לא לצברי. שאוהדים שלנו גונבים

כסף זה ענין למשטרה ולא לצפוני. כשאנו יודעים שאותם אוהדים הם ענינה של המשטרה וממשיכים לנסות לטפל בזה מבית בשם שלום

היציע והמלחמה בצד שמעבאר לכביש, אנחנו מצטרפים אם אנו רוצים ואם לא לאלימות שאנחנו יוצאים נגדה.

הגיע הזמן שתבינו את זה, וזה שתכתבו שאני מזיין בשכל 800 פעם, לא ישנה את העובדה הזאת.

אין לי כח להיכנס לדיון הזה משום שקודם כל , הוא לא מעניין אותי , ושנית כל , אין לי שמץ של מושג מה הולך אצלינו ביציע וגם לא אצלכם , וגם אם הייתי יודע , כאן זה בטוח לא המקום לדבר על זה.

על דבר אחד אבל , שקרץ לי בעין בעמודים הראשונים , אני חייב להגיב. ואין כאן שום האשמות אליכם לכאלה שיחפשו לפרש אותי ככה , אלא משהו מאוד בכלליות.

אם הגענו למצב שאנשים אומרים שלא צריך להיות אכפת לנו שאנשים משני המחנות רבים מכות אם הם רוצים בכך ומחפשים את זה,

אז התדרדרנו אפילו יותר מהשנים האחרונות. ובגדול.

כי כשאמא תקרא בעיתון שאוהד נדקר במשחק כדורגל , היא לא תרשה לילד בן ה15 שלה ללכת למשחקים.

כי כשאוהד מן המנין , שבא לראות כדורגל ולא דגלי פריסה ואבוקות , שלא מעורה בפרטים ושסביר להניח שגם לא יודע מה זה אולטראס וA.C.A.B יקרא בעיתון שאוהד נדקר במשחק כדורגל , הוא יחשוב פעמיים אם להביא את חברה שלו.

כי כשאבא שתיכנן "לחנך" את הבן שלו מגיל צעיר ללבוש חולצה מסוימת (ולא משנה אם היא בצבע אדום , צהוב , או ורוד-סגול לצורך הענין) יקרא בעיתון שאוהד נדקר במשחק כדורגל , הוא לא יביא למגרשים את הילד שלו בן השש.

בקרמן פתח כאן נושא לפני כמה זמן בעקבות הכתבה עם אבי לוזון על זה שעוד 3 שנים לא יקללו במגרשים.

מה שיקרה בעוד 3 שנים זה כלום לעומת מה שיקרה אם מישהו ירצח כאן.

פייר פייט ?

הפייר פייט היחיד שצריך להיות הוא פייט בו נלחמים אוהדים שפויים למען האהבה שלהם , ובו אוהד שנתפס הולך מכות במגרש כדורגל מקבל חצי שנה כלא.

זה מה שפייר.

למסגר את שתי ההודעות האלה ולהפנים.

לא בקשר להפועל, לא בקשר לאולטראס כזה או אחר, בקטע של למנוע את ההרוג הראשון

לפי מה שאני שומע מהרבה אנשים, נכנס שם חזק מאוד הקטע של מי שהולך מכות ועושה יותר סמים ויותר אלכוהול הוא אוהד יותר שרוף, והוא נחשב אוהד יותר טוב מאשר אחד שיושב בשער 2 שגם הולך עם הקבוצה לכל מקום.

אם מה ששמעתי באמת נכון, אז המצב הרבה יותר קשה ממה שאנחנו חושבים.

אך עדין תסבירו איך זה, שבטעם העיר מי שדקר היה אוהד מוכר משער 11?

מה זה טעם העיר ואיזה דקירות היו שם??? :yellow_cool1:

והכי חשוב שאוהדדדדד מוכרררררררר משער 11 דקררררררררר שםםםםםםםםםםם יווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אמרתי לכם להעיף את כל הילדוני גרמניה האלה מפה

אני רגיל לראות אותם בורחים ופה הם מזיינים תמוח פייייי

מה זה טעם העיר ואיזה דקירות היו שם??? :)

והכי חשוב שאוהדדדדד מוכרררררררר משער 11 דקררררררררר שםםםםםםםםםםם יווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אמרתי לכם להעיף את כל הילדוני גרמניה האלה מפה

אני רגיל לראות אותם בורחים ופה הם מזיינים תמוח פייייי

אתה רגיל לראות אותם בורחים כשאתה רץ מאחורה עם סכין ביד?

אתה רגיל לראות אותם בורחים כשאתה רץ מאחורה עם סכין ביד?

הוא רץ עם חרבות ושרשירים של כדורי מאג עליו, יא מעפן.

חלאס עם כל הזייני מוח האלה, חלאס.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.