Jump to content

פותחים את הליגה - יום שני נגד מ.ס אשדוד

ualmog

Recommended Posts

קפילוטו?

למה לא לפתוח עם ילדים א' וזהו.

מישאלוב, יחיאל, מארטינוביץ' פצועים. חדד מוצהב. ליאור ז'אן מחוץ לקבוצה. יש לך פיתרון אחר?

אם דן רומן משחק במכבי גם קפליטו יכול.

חלאס כבר יא מעיק

דן רומן שחקן מצוין , קשר גדול ובנאדם נהדר שאם לא היה בא מהכח אז לא היית מדבר ככה עליו

קיצור מה אתה מבין בכלל רק מקשקש ומזבל בשכל

למה על שרן ייני שבינתיים קיבל את כל ההזדמנויות שאפשר לקבל העונה ולא הוכיח פעם אחת שהוא ראוי להם ??

ואין לי שום דבר נגד שרן אני מאוד מצפה ממנו אבל עד כה הוא איכזב

תפסיק כבר לפסול .

קפילוטו זה לא בלם העתיד של מכבי-זה בלם העתיד של הכדורגל הישראלי

יש לו עוד שנה גיל נוער ולפני שבוע הוא היה המצטיין בניצחון של נבחרת הנוער על סלובקיה בחוץ

ולמי ששכח לפני בדיוק 6 שנים,שברומר נפצע(שוב)בברך ואמיר שלח נפצע בגב ושניר לוין הבין שאורן זיתוני הנכה זה לא אילתור כל כך מוצלח כבלם-הוא העלה ילד שנה ראשונה בוגרים בשם טל בן חיים וכולם יודעים איפה הוא היום.

רק שיהיה לו בהצלחה כי יהיה לו הרבה עבודה היום מול אשדוד ההתקפית וזה במיוחד שהבלם השני זה עוז יפרח שמתברר כבלם ברמה של ליגה ג'

לצערי, זה יהיה ההרכב הערב- יבריץ', שפונגין, קפילוטו, יפרח, שטרית, ייני, רומן, חדד, נמני, עזרן, קמנאן.

צפו למשחק איטי (2 קשרים אחרוים + נמני במרכז), צפוף (5 קשרים) ונטול הזדמנויות מצידה של מכבי (ההגנה של מכבי תספק מצבים רבים עבור אשדוד).

מבאס להגיע למשחק, כשהתסריט העגום הזה ידוע מראש.

הרכב ממש חלש

אסור לפתוח ככה ת'עונה

צריך עוד קשר .

עזרן יעשה הרבה צרות היום לאשדודים תהיו בטוחים

עוד קשר? מה אתה רוצה לשחק במערך 4-6-0?

בכל מקרה בהרכב כזה רומן וייני ביחד באמצע, נמני טיפה יותר מקדימה, רודי חדד באגף ופעם עזרן יהיה באגף בזמן שקמאנן באמצע ופעם הפוך(קמאנן באגף ועזרן באמצע). נקווה לטוב.

מישהו יודע אם אפשר לראות בצורה נורמלית את המשחק (דרך הטלוויזה) או לינק???

אני גר בצפון הרחוק : גשר הזיו ולא יכול דקה בלי לחשוב על האימפריה הצהובה, כך שאני מגיע למעט משחקים בשנה ומחכה בקוצר רוח שמכבי יבוא לקריית אליעזר

קדימה מכבי נביא תניצחון

כי הכל בא מאהבה

אני מקווה שקפילוטו יוכיח את עצמו היום ואז במקום בלם זר יביאו חלוץ.

לא צריכים עוד חלוץ!!!!

אתם עצבניים למה עזרן לא משחק ואתם רוצים עוד להביא עוד חלוץ?

אתם צריך קשר אחורי קילר ברמה וזהו!

ותפסיקו לדבר על דן רומן הוא שחקן מעולה בשביל להיות מחליף כי במקומו יכנס קשר אחורי זר יחד עם שירן ייני עד שמישאלוף יחזור ויהיה תחרות על ההרכב

שירן ייני הקשר האחורי הכי טוב בארץ לגיל שלו ואחד הטובים שיש בכל קבוצה, עם בטחון הוא ענק!

אני לא מבין איך מדברים עליו ככה באלי למות שאני רואה את זה :flowers:

טוב אני רושם את זה בצער, אבל לא ההרכבים הם שייקבעו היום. הבעייה זה אני. אני נושא עימי מנחוס עוד מהעונה שעברה, בה היה לי מאזן מרשים של 4 הפסדים מתוך 4 משחקים בהם הייתי נוכח. ניצחון מול סנטה קולומה לא נחשב, ככה שמעניין לראות עם הנאחס הסתיים עם סיום העונה שעברה, או שלא...