Jump to content

עידן סרור

itanar

Recommended Posts

התלבטתי אם לכתוב את זה או לא.

עפ"י מה שהבנתי היום מאנשים מסויימים הוא סגור במכבי ויגיע אליה במידה והוא לא יהיה מחוייב לאולטרס המשוגעים (סיכוי גבוה שהוא שחקן חופשי).

התלבטתי אם לכתוב את זה או לא.

עפ"י מה שהבנתי היום מאנשים מסויימים הוא סגור במכבי ויגיע אליה במידה והוא לא יהיה מחוייב לאולטרס המשוגעים (סיכוי גבוה שהוא שחקן חופשי).

נשמע קונקרטי ביותר. ידוע ש"אנשים מסויימים" זה המקור מס' 1, בעצם מס' 2 אחרי המקור הידוע, הבלתי-מתפשר והאמין ביותר - מקורבים!

ונניח שהוא בא.

אני לא רואה את השינוי הגדול מדן רומן...

סרור שחקן חביב, לא שחקן שיוביל את מכבי לאליפות, והרי אלי כהן ואבי נמני הצהירו שניהם בתחילת העונה שזו המטרה.

אלי כהן אמר בהמשך שאלה לא שחקנים לאליפות - הוא חושב שסרור יעשה את השינוי?

ונניח שהוא בא.

אני לא רואה את השינוי הגדול מדן רומן...

סרור שחקן חביב, לא שחקן שיוביל את מכבי לאליפות, והרי אלי כהן ואבי נמני הצהירו שניהם בתחילת העונה שזו המטרה.

אלי כהן אמר בהמשך שאלה לא שחקנים לאליפות - הוא חושב שסרור יעשה את השינוי?

מסכים גם אני לא תופס מסרור מושיע.

אבל אני כן חושב שהוא יכול לתת לנו קצת רוע שחסר לנו בקישור האחורי הנוכחי שלנו. בכל אופן הוא יהיה חייב לשחק ליד קשר אחורי זר (שיביאו כבר נמאס...). סרור משחק מהר וזה מה שחשוב אצלו, המשחק של מכבי עד עכשיו איטי ברמות מפחידות אולי הוא יתרום באספקט הזה.

מעט מדי, מאוחר מדי.

אוי נו תפסיק לזיין ת'שכל.

מעט מידי, אולי.

אבל מה לעזאזל מאוחר? יש לך עדיין עוד משחק אחד באירופה(כן כן תתפלא אבל לא הפסדנו ואתה עדיין יכול לעבור) והליגה עדיין לא התחילה אפילו.

שמעו, עידן סרר שחקן מוכשר ואני הייתי הראשון שאמר שצריך להביא אותו למכבי.

לצערי, אחרי היום אני מבין שהבעיה אצלנו היא לא הכישרון ברגליים של השחקנים אלא השכל בראש שלהם.

אנחנו צריכים להביא קשר אחורי ותיק, עם הרבה ניסיון והרבה חוכמת משחק.

אם אנחנו באמת הולכים לצרף עוד שחקנים צריך לדאוג שהם יהיו מעל גיל 22, ועדיף גם שיהיו מעל גיל 28.

אוי נו תפסיק לזיין ת'שכל.

מעט מידי, אולי.

אבל מה לעזאזל מאוחר? יש לך עדיין עוד משחק אחד באירופה(כן כן תתפלא אבל לא הפסדנו ואתה עדיין יכול לעבור) והליגה עדיין לא התחילה אפילו.

מעט מדי במיוחד כי זה עידן סרור. מאוחר מדי כי אתה ערב פתיחת הליגה, בשלב השני בגביע אופ"א, ועדיין מחכה לבוררויות כדי לדעת אם בכלל אפשר להחתים שחקן.

הביזיון בקישור האחורי זה משהו בלתי נתפס. שבוע הבא אנחנו פותחים את הליגה עם דן רומן וייני בקישור האחורי וחוץ מזה כלום.

הוא אחלה שחקן והכל, אבל יש למכבי מה לעשות איתו? אני מתכוון, אם לא מביאים אותו בתור הקשר האחורי המרכזי של הקבוצה(ואני משער ומקווה שלא), יש על העמדה הזאת במכבי עומס גדולה של שחקנים לא רעים. במידה ויחתימו עוד זר בנוסף אליו בעמדה הזאת, יהיה אוסף של קשרים אחוריים בסגל, שחלקם יתייבשו על הספסל ולא בצדק.

, יש על העמדה הזאת במכבי עומס גדולה של שחקנים לא רעים. במידה ויחתימו עוד זר בנוסף אליו בעמדה הזאת, יהיה אוסף של קשרים אחוריים בסגל, שחלקם יתייבשו על הספסל ולא בצדק.

שחקנים לא רעים? מי אלה?

לא בצדק? אתה בטוח?