Jump to content

גביע אופ"א, סיבוב שני- מארחים את ארצ'יאספור

הנביא

Recommended Posts

מה שהכי תפס אותי במשחק, זה שאחרי שאבי נמני הוחלף, המשחק של מכבי מת לגמריי. ראבאק, הבן-אדם בן 700, אבל רק הוא בחוץ והשאר נראים כמו עדר ללא רועה.

אם מה ששבחון מסוגל לעשות במקומו זה לנגוע פעמיים בלחץ בכדור, אז עדיף כבר שנמני ישחק, מצידי לא יזוז מעיגול האמצע, יצעק על השחקנים והשופט, אבל הוא בכל זאת ישפיע יותר. איפה המנהיגות של שבחון? איפה האחריות של שאר השחקנים? פשוט עצוב.

זה לא נכון במקרה הזה. מה שגמר את מכבי היה החילוף של רודי חדד. הוא היה המנוע בהתקפה, וברגע שהוא הוציא אותו, ואחר כך את קמאנן, אין יותר התקפה.

כולם פה כל הזמן צוחקים על רומן אבל חברה, לבן אדם יש כדורגל והוא גם די טכני, פשוט כיף לראות אותו שולט בכדור.

ופרץ נתן 100% יותר מכולם על המגרש.

אה ועכשיו מבינים למה למסיקה אין מקום במכבי? כמה שטרית היה חסר....

שחקן בקבוצה אמר לאתר ספורט 5: "איך המאמן אומר שהיינו טובים? כנראה שהוא ראה משחק אחר. קבוצה כזאת חייבים לנצח בכל מקרה ובכל מצב, עכשיו יש להם יתרון ענק עלינו, הקהל צדק כשהוא שרק בוז בסיום".

זה כבר מתחיל להשמע לא טוב ששחקן בקבוצה יוצא נגד המאמן.

לא, בכלל לא.

דן רומן היום העביר כדורים טובים קדימה (כמעט גול של שפונגין)

וייני היום היה תותח.

אתה רציני? רטינו את אותו משחק?

ייני היה הכי גרוע על המגרש אולי...

די נמאס לי משבחון

הוא שחקן כזה אדיר אבל בלחץ הוא לא מתפקד בכלל

הוא צריך לדעת שמכניסים אותו במקום נמני הוא צריך להראות מנהיגות ולהשתלט על המשחק

אבל הוא פשוט היה גרוע שהכניסו אותו היום הוא לא עשה כלום

ובאמת היה עדיף להשאיר את נמני שלא יזוז מטר אבל שישאר על המגרש כי שבחון לא עשה יותר טוב מזה

אני חושבב

שיבריץ' הראה לנו

מי הוא היום!!

הוא לא הראה כלום ( אני מאמין שהוא טוב וכל זה והוא מעולה באמת)

מה שריאנו היום זה כמה החלוץ שלהם אפס לא כמה השוער שלנו טוב!

[שבחון] צריך לדעת שמכניסים אותו במקום נמני הוא צריך להראות מנהיגות ולהשתלט על המשחק

מחזק לחלוטין...

לפי המשחק הזה - הבעיה העיקרית שלנו היא שאין לנו מנהיג אמיתי בקישור. אף-אחד, למעט אבי נימני, לא בא מיוזמתו לקבל כדורים או להתחיל התקפות. ייני נמשך יותר מדי אחורה, לחצי שלנו, מאשר לזה של היריב. רומן כנ"ל. חדד נעלם לתקופות ארוכות (כשהוא לא נעלם - הוא מצויין), ושבחון נוגע בכדור מעט מדי בשביל שחקן שאמור להיות העוגן של הקבוצה בקישור. בינתיים, קאמאנן הוא נקודת האור היחידה והוא מספק את הסחורה בלי פשרות (אפילו מוריד כדורים מצוינים לשחקנים לידו, כשיש כאלה).

עוד שלושה דברים:

- לדעתי עומר פרץ נתן משחק מצוין ביחס לקבוצה, ובכלל. הוא לא היה רחוק מלכבוש לפחות שער אחד, ומבין כל השחקנים - הוא יזם הכי הרבה (שזה לא הרבה בכלל).

- בינתיים אלי כהן ממשיך בקו הפחדני שלו מן השנה שעברה. לטעמי, למרות הכל, מקומו במכבי לעת עתה - פשוט כי אין תחליף טוב יותר בשוק (אלא אם כן רוצים לקחת הימור על מאמן צעיר).

- מילה טובה לרוני מאנה על שנצר לשונו, לשם שינוי (או שלא הקשבתי מספיק טוב?)

אין טעם לפתוח לזה נושא, אבל סתם אנקדוטה מהאתר הרשמי:

מכבי "סלקום" ת"א 1 - ארצ'יאספור 1

קמנאן כבש בדקה ה-42, אך שער מוקדם מיותר של הטורקים בדקה ה-5 חילק את הנקודות בין הקבוצות

איזה נקודות? :wubyellow3:

אולי זה קשור לעובדה שהוא מגן ימני...

אז איך הוא שיחק היום כמגן שמאלי?

היום הוא עלה בתור מגן שמאלי והוא היה יותר טוב ממסיקה

בדיוק....אני בעדו נראה שחקן טוב.

היום הוא עלה בתור מגן שמאלי והוא היה יותר טוב ממסיקה

טבעית הוא מגן ימני.

תאמין לי שאם היה לנו מגן שמאלי טבעי בסגל שהוא לא שטרית, אלי כהן היה פותח איתו...

טבעית הוא מגן ימני.

תאמין לי שאם היה לנו מגן שמאלי טבעי בסגל שהוא לא שטרית, אלי כהן היה פותח איתו...

אה, ובלי קשר התרשמתי ממלול...יש לו כדורגל.

לשחקנים במכבי יש בעיה מנטלית כשנמני לא על המגרש. לא הגיוני שאחרי שנמני יוצא בדקה ה60(במשחק לא גדול שלו), הקבוצה לא מגיעה בכלל להזדמנויות. התקשורת מציפה את שבחון בכל ראיון עם שאלות על עצם היותו ''היורש'' של נמני, וכנראה שזה מוסיף עליו לחץ. הוא חייב לעשות צעד קדימה ולקחת אחריות על המשחק גם כשנמני לא לצידו.

לשחקנים במכבי יש בעיה מנטלית כשנמני לא על המגרש. לא הגיוני שאחרי שנמני יוצא בדקה ה60(במשחק לא גדול שלו), הקבוצה לא מגיעה בכלל להזדמנויות. התקשורת מציפה את שבחון בכל ראיון עם שאלות על עצם היותו ''היורש'' של נמני, וכנראה שזה מוסיף עליו לחץ. הוא חייב לעשות צעד קדימה ולקחת אחריות על המשחק גם כשנמני לא לצידו.

הכי הרג אותי עם שבחון זה דקה 95 הוא מקבל כדור, אף אחד לא שומר עליו, כל הרחבה פרוצה, תתקדם כמה מטרים ותן גול ותקנה את עולמך! במקום זה הוא נשאר במקום ובועט דרדל'ה לאמצע השער.

חרא מאמן, משחק בית!! משחק בית רבאק למה דן רומן וייני ביחד?!

אתה רואה לא הולך תוציא דן רומן תכניס עזרן, סעמק יש לך חלוץ על הספסל ביטון, תעשה שינוי.

כן צודק למה הוא לא עלה עם 5 חלוצים באמת ביזיון

רק חבל שאם הוא היה מוציא את רומן או ייני אז היינו מקבלים 3 חתיכות. שניהם 50-50 ובמערך כזה אסור לוותר על אחד מהם.

וזפרני חלאס לזיין תמוח נימני היה הכי טוב על המגרש ומהרגע שהוא יצא מכבי הפסיקו לשחק

שמתי לב היום שאין מה לעשות,שבחון לא מנהיג,לא כי הוא לא רוצה\מנסה,זה פשוט לא הוא,כמה שהוא מנסה הוא פשוט ילד טוב מדי.

הוא צריך להתחיל להיות בן זונה ,שצריך לריב לקלל לדחוף לאיים,לחדש את המשחק מהר ולחפש לדפוק את היריבה כמה שאפשר.

- מילה טובה לרוני מאנה על שנצר לשונו, לשם שינוי (או שלא הקשבתי מספיק טוב?)

ממש לא.פשוט מאז המקרה עם קופמן הוא החליט להתרחק מכלי התקשורת.

אלי כהן - תתפטר.

דן רומן היה תותח היום במיוחד בתחילת המשחק הוא הכניס כדורים גדולים לרחבה ומקסימום איבד את הכדור פעם אחת וגם יש לו אחלה יכולות תכניות, אני לא יודע מה ניכנסתם בו.

ייני לעומת זאת לא שווה יותר מידי, הוא לא מעורב במשחק לא מוציא מתקפות ולא מגן.