Jump to content

מכבי ארצ'יאספור

Recommended Posts

אין כרטיסים לשער 11 השנה.סגור למנוים.

אמנם מכבי כותבים דבר אחד ומיד אחריו משהו שסותר את עצמו (זה לא חוכמה כשהאולי יו"ר אומר פעמיים ביום שהוא עוזב רק כדי לא לשעמם את עצמו), אבל ממה שאני מבין, הרעיון הזה מתוכנן לליגה. 3 ימים לפני המשחק אמורים להתחיל למכור כרטיסים ל11, בהנחה שלא ימכרו את כל הכרטיסים שלו כמנויים.

אפילו בהנחה שזה יקרה (ולא נראה לי שזה הולך לקרות) אני אשמח אם מישהו יוכל לקנות בשבילי כרטיס במשרד של לאן ולחסוך לי את עמלת הפיראטים שלהם

אין כרטיסים לשער 11 השנה.סגור למנוים.

חחחחחחחחח אל תגזים.

הכוונה שבמשחק ביום חמישי לא ימכרו כרטיסים בודדים לשער 11 רק מנויים במטרה למכור עוד מנויים כי המשחק בחינם לבעלי מנוי

אבל אם לא ימכרו כל המנויים למשחק הזה (דבר שלא יקרה בטוח!) ימכרו כרטיסים בודדים ביום שלישי או רביעי

מכבי מכרה בינתיים משו כמו 4000 מנויים אז איך השער סגור למנויים השנה מכבי לא מכרה אפילו שליש מהמנויים לשער 11

ככה שאתה טועה אחי ויהיו כרטיסים השנה ל11 רק בעונת הגלאקטיקוס לא היה.

חחחחחחחחח אל תגזים.

הכוונה שבמשחק ביום חמישי לא ימכרו כרטיסים בודדים לשער 11 רק מנויים במטרה למכור עוד מנויים כי המשחק בחינם לבעלי מנוי

אבל אם לא ימכרו כל המנויים למשחק הזה (דבר שלא יקרה בטוח!) ימכרו כרטיסים בודדים ביום שלישי או רביעי

מכבי מכרה בינתיים משו כמו 4000 מנויים אז איך השער סגור למנויים השנה מכבי לא מכרה אפילו שליש מהמנויים לשער 11

ככה שאתה טועה אחי ויהיו כרטיסים השנה ל11 רק בעונת הגלאקטיקוס לא היה.

איך הגעת 4000 מנויים? יותר בכיוון של 3000

אני מחזיר את השאלה שלי. מעבר לוויכוח הסרק אם כן ימכרו או לא ימכרו, מי יכול לקנות בשבילי כרטיס בלי העמלה של לאן? (או למכור לי ניקוב)