Jump to content

השחקן הכי מפחיד ששיחק נגד מכבי

Official Boogli

Recommended Posts

המחבל ללא ספק גורם לרעידות אבל חוץ ממנו....לא יודע אם כולם יסכימו איתי אבל כפיר אדרי שהיה במכבי כל קבוצה שהיה ששיחקה נגד מכבי הוא שיחק טוב נגדנו אם זה שער בישול או מהלך שהוביל לשער אני הייתי ישר יודע שהולכת להיות התקפה מסוכנת שהכדור עובר דרכו למרות שהוא לא שחקן כזה גדול....

א. עודד מכנס

הכלב היה יושב ברחבה, שותה קפה ומחכה לכדור.

לפעמים הוא היה נראה כמו החתולים האלה שיושבים להתחמם בשמש ולא עושים כלום.

אבל כשהכדור היה מגיע אליו ( הוא לא נהג לטרוח להגיע לכדור בעצמו ) ..... גול.

הייתה פעם אחת שהוא הקפיץ 3-4 פעמים על הרגל ועל הברך ואז בעט לחיבור.

ב. מכבי יפו + ביתר ת"א ( בעיקר קיש רומנו )

אמא שלהם זונה, תמיד מכבי היו רוכשים כוכבים בקיץ כל הקיץ כולם היו בטוחים שבאם לקחת אליפות.

משחק ראשון תמיד מול בית"ר או מול מכבי יפו - חוטפים בראש והולכים הביתה בידיעה שגם השנה אין אליפות.

ורומנו ואוננה (למיטב זכרוני זה היה הוא) ) עשו לנו הכי הרבה צרות.

פשוט מנחוסים.

"הצבר"

מוטי יברבום שיחק בהפועל כפ"ס של אמצע שנות ה-90, והיה כובש סדרתי מול מכבי. לדעתי אח"כ הוא עבר להפועל טייבה וגם שם כבש שער אחד נגד מכבי.

יברבום לא הפחיד אותי, כי הוא שיחק בקבוצות שהיו מקבלות 5-4 ממכבי, כך שלחטוף ממנו גול לא היה אסון מבחינתי.

לקבל גול מטועמה, בדרבי, בבעיטה חופשית זה פשוט סיוט.

עופר מזרחי

ומי שנולד בתקופת החמישיות והשלישיות שהיינו מקבלים מבין.

חופשי מפחיד. תפר אותנו איפה שלא היה, בחיפה, נתניה, הרצליה. רק בא אלינו נהיה נפילה ונדבק בקללת החלוצים הידועה...

קודריצקי ז"ל

מנור חסן בהפועל פ"ת

וקצת אורן נסים

אגב מי היה חלוץ במכבי פ"ת בסוף שנות ה-90 שהם היו מנצחים אותנו תמיד-מי זה היה? הולצמן/רפואה/טובי/אחר?

קודריצקי ז"ל

מנור חסן בהפועל פ"ת

וקצת אורן נסים

אגב מי היה חלוץ במכבי פ"ת בסוף שנות ה-90 שהם היו מנצחים אותנו תמיד-מי זה היה? הולצמן/רפואה/טובי/אחר?

טובי,בעונה שהוא גמר מלך השערים.

זה הדירוג שלי, לפי הסדר:

1. סלים טועמה

2. פיני בלילי

3. יצחקי - בזמן האחרון..

4. זנדברג

5. הרבה יוצאי מכבי שכמה שאירוני, היו תמיד כובשים או מצטיינים נגדנו..

מה עם אלי אוחנה ?

( באמת מסקרנות)

שחקן גדול (וגם איש טוב) אבל הוא לא עשה יותר מדי דברים מפחידים נגד מכבי.

הדבר הכי זכור זה פנדל שלא היה ולא נברא ב-97.

מה אתם מדברים אוגבונה יעקובו הזה היה אחד המפחידים כל משחק כל המשחק היית בטוח שהוא הולך לאנוס אותנו עם איזה שלישיה,

גם ורמוט ובן שושן למרות שהם כלום ושום דבר עשו לנו שכונה בהגנה בכל פעם שתקפו במשחקים, אפילו שפונגין לא התסדר איתם..

כמובן שגם טועמה ואפילו יצחקי אם מדברים על התקופה האחרונה..

גם ורמוט ובן שושן למרות שהם כלום ושום דבר עשו לנו שכונה בהגנה בכל פעם שתקפו במשחקים, אפילו שפונגין לא התסדר איתם..

מה כל אחד הספיק לשחק מולנו אולי פעם אחת ולא עשה כלום.. מה מפחיד בהם ובכלל גורם לך לחשוב עליהם כאחד המפחידים ששיחקו נגדנו?

וגם יצחקי כולה כבש גול אחד מולנו זה כמו שאני יגיד לך סמואל יבואה הכי מפחיד ששיחק מולנו..

מה כל אחד הספיק לשחק מולנו אולי פעם אחת ולא עשה כלום.. מה מפחיד בהם ובכלל גורם לך לחשוב עליהם כאחד המפחידים ששיחקו נגדנו?

וגם יצחקי כולה כבש גול אחד מולנו זה כמו שאני יגיד לך סמואל יבואה הכי מפחיד ששיחק מולנו..

לא ראית איזה שכונה הם עשו לנו ברחבה מתי שהם שיחקו מולנו? לא היתה לנו שום תשובה מולם

לא לקאלה

לא ליחיאל

לא למרטינוביץ

לא לשטרית

ולהאכזבתי גם לא לשפונגין,

והכי דפוק שהם היו שחקני ספסל בכלל ולא בכושר, או שהם פשוט שחקנים ממש מוכשרים או ששפונגין (שבד"כ הם תקפו מהאגף שלו), צריך לעבוד וללמוד איך לעצור שחקנים מהסוג הזה ואז הוא יהיה שחקן מושלם (וגם בנאדם כזה :flowers: ).