Jump to content

שאלה בקשר להצטרפות לשחקן

שי דינה

Recommended Posts

יש לי שאלה שקשורה בקשר להצטרף לאירגון ואני יודע שאולי הייתי צריך לפנות בהודעות פרטיות למנהלים אבל יש להם מין קטע נחמד שהם לא עונים ואני לא רוצה להציק.

ביום חמישי האחרון נערכה שיחה בקשר להצטרפות ורק מי שהיה בה היה יכול להצטרף לשחקן ומי שלא היה נוכח בה לא יכול להצטרף, לפי מיטב ידיעתי אופן ההצטרפות לאירגון היה בכך שהשחקן מזהה אנשים ביציע שהם אנשים שלפי דעתם ראויים ואז פונים אליהם והשאלה שלי היא האם גם השנה זה יהיה ככה או שמי שלא היה בשיחת פתיחה לא יכול להצטרף?

למעט הפגישה שהיתה ביום חמישי, השנה כמו כל שנה יהיו אנשים שמופקדים לצרף אנשים דרך המגרש.

כך שאם תהיה ביציע ואותם אנשים יחשבו שאתה מתאים יפנו אליך.

אתה גם יכול לפנות לחבר'ה עם החולצה של השחקן ולבקש שישימו עליך עין;)

• מנהלים ראשיים

כמובן שכסף, אני עוד צריך לסגור מרפסת חדשה בבית!

ועכשיו ברגע של רצינות, אם אתה באמת רוצה לשמוע סיבות להן השחקן צריך לגדול אתה מוזמן לבוא לפגישה ולקבל את הפרטים.

כמה שאתה מנסה להיות פה ציני.. זה הסיבה שפתחתם תהרשמה לכולם לא? כסף..

אל תשאל כמה כסף אנחנו עושים מזה,

כמו שמיכאל אמר, הוא סוגר מרפסת ואני כבר קניתי אסלה חדשה.

ועכשיו ברצינות,

עם מחשבה כזאת חבל שלא הגעת לפגישה שהייתה,

היית מבין טיפה לפני שאתה מדבר.

מייבי נקסט טיים.

חבל שככה אתה חושב, אני אישית מציע לך לבוא ולישמוע שיחת פתיחה, זה לא מחייב אותך להיצטרף ולא מחייב אותך לתת כסף תבוא תישמע על מה השחקן, ובאמת חבל שאתה אומר ככה

מי מתאים מי שקופץ יותר גבוה? או צועק יותר חזק?

מי שצועק יותר גבוה.

חסרים לנו בשחקן אנשים עם יכולת ווקלית ויכולות לצפצף. נסדר את זה והסימפוניה ה-12 תצא לדרך.

אני התעלם מהעוקצניות שבהודעה שלך, ואולי אני יפתיע אותך קצת, אבל כסף זו הסיבה האחרונה שבגללה "פתחנו את ההרשמה לכל אחד", בלי קשר אתה מוזמן לבוא לשבת יום אחד על החשבוניות רק על הציוד של העידוד של השחקן ולהשוות אל מול הכסף של ה"דמי חבר" של כל החוג ותבין שזה לא מחסה כמעט כלום וזה בלי לדבר על תפאורה, אתר, מרצ'נדייז, אירועים כמו המסיבה וכמובן, את שכר הדירה של אדון איציק קוסמן.

בלי קשר,השחקן כגוף בתוך היציע, שמתיימר ליהיות ה"קול מהיציע" רוצה לגדול ולהגיע ליותר אנשים, ולכן כל אדם שרוצה להכנס למשפחה הזאת כיום יכול.

מה יקרה אם יכנס מישהו שלא עונה על הדרישות?

פשוט, ליהיות בשחקן זה לא לשלם 100 שקל לקבל חולצה וזהו, זה הרבה מעבר, אם מישהו לא מתאים, אחרי שנה הוא יעשה את החשבון ויבין שלא משתלם לו ליהיות פה, 100 שקל על הטי שרט של השחקן זה קצת יקר נראה לי, ולכן מי שלא מתאים נושר עם הזמן.

ומי שנשאר הרוויח.

מקווה שעניתי לך.

לגיטמי מבחינתכם לרצות כסף, ואני יודע שהכסף הולך למטרות טובות וליציע

אבל מה שמפריע לי שהשביל זה הפכתם תאירגון השולט ביציע לאירגון של ילדים בני 14

לאירגון שמספיק להיות רשום פה לפורום בשביל להצטרף אליו או שמספיק להיות כמה משחקים בגוש ולקפוץ שם קצת בשביל להצטרף.

וברור שפתחתם עכשיו תהרשמה בפורום מהסיבות של כסף ודומיננטיות ביציע.. שזה פגע בהערכה שיש לי כלפיכם

על פי מיטב ידעתי, אתה, שאולי לא היתה במשחק אחד של מילאן, יכולת להצטרף בזמנו לפוסה, שאני מניח שזה ארגון יותר נחשב מהשחקן, למרות שאף פעם אולי לא היתה בסן סירו. מה זה אומר על הפוסה?

בקיצור, לא צריך לאכול סרטים ולעשות מהשחקן מחתרת שצריכה לצרף חברים לארגון רק אחרי מסע גיבוש במדבר יהודה.

• מנהלים ראשיים
לגיטמי מבחינתכם לרצות כסף, ואני יודע שהכסף הולך למטרות טובות וליציע

אבל מה שמפריע לי שהשביל זה הפכתם תאירגון השולט ביציע לאירגון של ילדים בני 14

לאירגון שמספיק להיות רשום פה לפורום בשביל להצטרף אליו או שמספיק להיות כמה משחקים בגוש ולקפוץ שם קצת בשביל להצטרף.

וברור שפתחתם עכשיו תהרשמה בפורום מהסיבות של כסף ודומיננטיות ביציע.. שזה פגע בהערכה שיש לי כלפיכם

אני הצטרפתי לשחקן לפני 5 שנים, ואז הייתי בן 14 והיה לי שנה ראשונה מנוי.

שנה אחרי זה, הייתי גיזבר.

וגם אז אמרו עלינו ארגון של ילדים בני 14.

מאז ומתמיד היו בשחקן גם זקנים וגם ילדים, זה היופי שבדבר.

ובלי קשר אל תזלזל באף ילד בן 14.

בנתיים אותם ילדים הרימו לך שנה שעברה חצי מהדברים שראית ביציע.

יש לשחקן אידיאולוגיות עקרונות בגלל זה עדיף שיבואו יותר ילדים ויגדלו על העקרונות האלה וזה יושרש בהם מאשר אנשים בני 20+ שחלקם יזרקו זין על הכל.

לא יודע לפי מה אתם מקבלים אנשים לאירגון שלכם אבל אתם צריכים לעשות סלקציה יותר קפדנית אחרי מה שראיתי פה שאחד מהאירגון שלכם מתלכלך עליכם בפורום לפני כולם.

יש לשחקן אידיאולוגיות עקרונות בגלל זה עדיף שיבואו יותר ילדים ויגדלו על העקרונות האלה וזה יושרש בהם מאשר אנשים בני 20+ שחלקם יזרקו זין על הכל.

לא יודע לפי מה אתם מקבלים אנשים לאירגון שלכם אבל אתם צריכים לעשות סלקציה יותר קפדנית אחרי מה שראיתי פה שאחד מהאירגון שלכם מתלכלך עליכם בפורום לפני כולם.

הוא לא היה מהשחקן

בשנה האחרונה אמרתם לא פעם שימי ההרשמה באינטרנט נגמרו

אז זה אומר שאתם יודעים שזה דבר רע

אז למה בכול זאת פתחתם תהרשמה באינטרנט?

אני לא אומר שזה לא טוב לצרף ילדים בני 14-13

אבל שרוב האירגון הם כאלה.. זה אומר עליו משו

אם אתה מדבר עלי

אז אני לךא מלכלך אלה אומר דעה

ואני לא מהשחקן

היה פה לפני יומיים-שלוש אחד שליכלך עליהם בגלל מה שקרה נגד סכנין,אמר שהוא מהשחקן ולא זה לא אתה.

הוא לא. זה שלכמה אנשים בפורום יש סמל של השחקן מתחת לשם בפורום, זה לא הופך אותו לחבר.

נסטי, אני יעריך יותר ארגון שעושה דברים לא "פופוליסטים" כדי לקדם את עצמו ואת היציע.

אנחנו יכולים להשאר 80-50 חברים, השאלה לאן זה יוביל אותנו ואת היציע. לפני 4 שנים כדי להרים תפאורה לדרבי היתה צריך 20 אנשים שיעבדו במגרש. היום צריך 125. אתה מבין את ההבדלים? וזה לא נגמר בזה.

אם רוצים להתקדם צריך יותר כוח אדם, וזה לא רק בהיבט הכספי, אלא בהיבט של דם חדש. מי שצבע את התפאורה ב-2 בלילה לפני 3 שנים - זה לא אותו אחד שצובע היום. אנשים מטבע העבודה פה נשחקים ומהר וצריך אנשים שיחליפו אותם.

כבר 4 שנים שהשחקן מכניס כמעט "כל ילד בן 14 שקופץ ביציע", לדעתי לא הרגשת בזה והערכה שלך לשחקן לא השתנתה.

השחקן והיציע אחרי העונה אחרונה חייב לתת יותר כבוד לאותם "ילדים". בלעדיהם לא מעט דברים העונה לא היו קורים.