Jump to content

מכבי חיפה נגד גלוריה ביסטריצה - אינטרטוטו

Recommended Posts

מה זה אצלכם? אמרתי את מי אני אוהד?

ואבי יביא לנו דאבל היה אשכרה משהו שאנשים האמינו בו, ושוב,לא כולם אולי אתה לא היית חלק מזה

ועכשיו אחרי שהבהרנו הכל

תודה על האישור להתחפף :hooligan:

טיפש, ומה הבעיה להאמין בזה?

מישהו אמר שאנחנו יותר טובים מביתר? ממכבי חיפה? אפילו מהפועל..

המשפט "אבי יביא לנו דאבל" היה בשביל אלו שאמרו אותו והאמינו בזה הרבה יותר מכדורגל, זה היה מעבר, זה היה אמונה.

אם אתה מאמין שלביתר היא היחידה שיכולה לזכות באליפות כי יש לה כסף אז אתה הטיפש כאן ולא אנחנו. סתכל מה קרה אתמול בין הנין לצרפתייה בטניס(שכחתי את שמה) המדורגת 17 בעולם העיפה את הטניסאית מספר אחד היום. הכל בראש, באמונה. אם מכבי תאמין שהיא יכולה היא גם תעשה את זה (כמובן בעזרת יכולת, אין אפס כאן.). אם מכבי הייתה מאמינה שהיא יכולה בעונה שעברה אז היום לא היינו מדברים על זה.

דמגוגיה זולה - תחילת העונה שעברה עם אלי כהן , כולם היו בטוחים שנרד ליגה "שנת הירידה" קראו לזה גם פה בפורום,

האופטימים ביותר אמרו מקום חמישי - ובגלל זה מקום שלישי זה הצלחה ענקית - יחסית, בשבילנו העונה,

מאיפה הבאת את השטויות האלו שחשבו שנלך על אליפות?

תאמין לי שיש פה אנשים (למרות שלא כולם, זה נכון) שמבינים יותר מאלי כהן ויוכלים להעמיד לך קבוצה,באותה עלות, שתטחן את מכבי של אלי כהן 5:0 כל משחק..

א. שמת לב איזה משפט הדגשת?

"חוץ מזה, מה אני מתוכח עם חצי פורום שחשב שמכבי תל אביב הולכת לזכות באליפות בסוף עונה שעברה, כן.. זה מראה על הבנה בכדורגל."

ב. אומנם היו הרבה שאמרו שהעונה נרד ליגה אבל אני זוכר שהיו גם לא מעט שאמרו אליפות.

ולנושא- לא הבנתי מה מעניין במשחק של חיפה באינטרשוקו ועוד עם הרכב שני.

ד"א מנהלים אם אתם עדיין בעניין החרם על one (ואני מקווה שכן כי אני עדיין לא נכנס לשם) אז תצנזרו את כתובת האתר המסריח הזה

אין כאן הרבה אנשים שמבינים כדורגל.

דבר ראשון אם קאלה היה נשאר פה כולכם הייתם משתחווים לו, עכשיו שהוא עבר אתם מחפשים רק שלילי- ואובארוב? כמה כבר הוא משפיע? מה הוא עשה משטראובר למשל? פחחח

דבר שני חיפה עלתה בהרכב שלישי בכוונה ולא בגלל שרוני לוי "טעה".

ואם הפסד של ביתר ירושלים במשחק אימון עושה לכם טוב או מכבי חיפה שאפילו זה לא היה משחק אימון בשבילה כי רוב ההרכב לא יהיה בליגה. אז המצב שלכם קשה.

רק בגלל שאתה כזה חמוד, תגובה קצרה לפניני החוכמה שלו.

זהו, חשפת אותנו במערומינו. אנחנו אוהבים שחקנים שמשחקים אצלנו, ופחות כשהם עוזבים אותנו, אתה ממש איינשטיין. קבל את התנצלותינו הכנה על הצביעות הנוראית הזו.

חיפה עלתה בהרכב שלישי בכוונה? זה לא רוני לוי שהתבלבל כאילו זה משחק מנג'ר? וואלה? אולי ה"כוונה" הזו היא גם טעות, יכול להיות? אבל כמובן, מי אני שאתווכח עם הרקורד האירופי המרשים של רוני לוי.

ואם כמה הודעות שמחה לאיד מתבקשות על הקבוצה אחרי הפסד מול קבוצת נגרים עושות לך כזה רע על הנשמה שאתה חש צורך להגיב פה, אז סימן שמצבך ממש קשה.

נ.ב: להתחיל הודעה ב"אין כאן הרבה אנשים שמבינים כדורגל" ולהמשיך ב"אובארוב? כמה כבר הוא משפיע?" לא ממש תורם לכך שיקחו אותך ברצינות.

בדרך כלל זה מעצבן שכל המאפנים האלו חוזרים לפה ויוצאים מחורים שלהם ומתחילים לחפור

אבל הפעם זה באמת קוף משעשע

כן בטח חיפה לא רוצה לעבור שלב שהיא עדיפה עליהם ולא רוצה להצליח באירופה פתאום

כן באמצ מתרכזים בליגה מחורבנת שלנו ולא ירצו לעבור להגיע לגביע אופא

יש לך דש מקוריצה

אגב מה זה בכלל הגיוני להגיד חיפה לא רוצה אירופה כדי להתרכז בליגה?

הליגה התחילה? הליגה מתחילה עוד חודשים מה משחק מול קבוצת דייגים אמור להפריע לליגה?

עכשיו יגידו "ככה אפשר להתחיל את ההכנות יותר מאוחר", שתהיו בעניינים - כולם כבר התחילו את ההכנות לעונה הבא, כולל חיפה,

אז במקום כמה משחקי אימון נגד קבוצות מעפנות הם ישחקנו נגד קבוצה מעפנה באינטרטוטו,

יעבור וישחקו מול אתלטיקו מדריד- זה כיף , זה מחשל, זה מכניס הרבה כסף ופרסום לקבוצה, זה טוב מכל הבחינות -

אם מפסידים להם אף אחד לא מופתע, היה כיף אבל חיפה לא ברמה שלהם, אין מה לבוא בתלונות,

אם מנצחים ומגיעים לגביע אופ"א, אז מה רע? גם כסף וגם מה שהם רוצים כל שנה- אירופה,

ככה שהטענה הזאת כל כך מפגרת..

חיפה הפסידו כי רוני לוי זלזל ועלה עם ילדים וקיבל בראש, רוני לוי יקבל עוד פעם בראש במשחק הבא ויעוף.

אה וכן - שחר בחיים לא יותר על אף מפעל.

רוני לוי זלזל במפעל הזה

כל הקבוצות הישראליות מזלזלות במפעל הזה

אפשר לחשוב שהקבוצות בארץ ברמה של מילאן או ריאל שמותר להן לזלזל במפעל

אם אתלטיקו מדריד מתייחסת לאינטרטוטו ברצינות גם הישראליות יכולות...

אפשר לבכות מהחוסר הבנה שלכם בכדורגל

הנה אחד כותב לי אתלטיקו לוקחים את האינטרטוטו ברצינות. איך זה בדיוק מסתדר עם העובדה שהם עוד לא התחילו לשחק באינטרטוטו? אולי הם לא לוקחים אותו ברצינות?

דבר שני כל המושפעים פה שגומרים מאובארוב אז כדאי שתירגעו , בתור מאמן שוערים הוא לא שוה הרבה. בטח לא בלהפוך שוער גרוע לטוב כי ככה זה נשמע מהתגובות שלכם.

אתם לא מבינים כדורגל, אבל אתם מבינים בשחצנות.

אפשר לבכות מהחוסר הבנה שלכם בכדורגל

הנה אחד כותב לי אתלטיקו לוקחים את האינטרטוטו ברצינות. איך זה בדיוק מסתדר עם העובדה שהם עוד לא התחילו לשחק באינטרטוטו? אולי הם לא לוקחים אותו ברצינות?

דבר שני כל המושפעים פה שגומרים מאובארוב אז כדאי שתירגעו , בתור מאמן שוערים הוא לא שוה הרבה. בטח לא בלהפוך שוער גרוע לטוב כי ככה זה נשמע מהתגובות שלכם.

אתם לא מבינים כדורגל, אבל אתם מבינים בשחצנות.

לא אתה המבין אתה הגאון כולם פה לא מבנים לך תחפש תחברים שלך

ומי שלא מבין בכדורגל זה אתה

וחבל להתיחיס להודעות שלך