Jump to content

רביבו: "מכבי ת"א פנתה אלינו בעניין עזרן"

A. Nimni

Recommended Posts

בעונה האחרונה היה לו את משה ביטון ועומר פרץ חלוצים בנוסף למרדיקוביץ

למה הוא לא שיחק עם 2 חלוצים או 3 ?

כל העונה עם חלוץ 1 מגעיל.

בינתיים במכבי הוא בונקריסט...

לפי מה שאתה אומר אם יהיו לו שחקנים אנחנו נראה קבוצה כמו של חיפה או בית"ר אז..

אתה זוכר איזה קבוצה היתה לחיפה ?

זוטאוטס, קלשנקו, בניון, יעקובו, בזצ'ק ועוד..

ולבית"ר ?

שאלוי, פישונט, אוחנה, חרזי,אבוקוף..

אני לא רואה שחקנים כאלה מגיעים למכבי, אפילו לא חצי מהם..

אז אנחנו נמשיך לראות בונקר מגעיל ?

אני לא חושב כי בינתיים השנה יהיה לנו חלוצים יותר טובים, וקישור משופר כך שהוא הוא יוכל לשחק עם 4-4-2 נראה לי...

אני לא חושב כי בינתיים השנה יהיה לנו חלוצים יותר טובים, וקישור משופר כך שהוא הוא יוכל לשחק עם 4-4-2 נראה לי...

אם נימני לא יהיה בהרכב, ואם יביאו חלוץ ישראלי בכיר, אז אולי נוכל לשחק 4:4:2 עם שבחון וקאמאנן באגפים וחלוץ זר וישראלי בכיר בחוד.

עומר גולן עצמו אמר לאחר הסיכום עם מכבי, שהיה לפני יותר משלושה שבועות, לדעתי, שהוא רוצה לשחק במכבי ת"א. אבא שלו התראיין ואמר שהוא רוצה שהבן שלו ישחק אצלנו, עם אבי.

בכתבה שהבאתם רק רשום ש-"עושה רושם" שעזרן מעדיף את חיפה. מה זה "עושה רושם"? על מי נעשה הרושם? לפי מה? כשתראו את השחקן עצמו בטלויזיה אומר: "אני רוצה לשחק במכבי חיפה, ולא במכבי ת"א", אז אני אבין אתכם.

אם נימני לא יהיה בהרכב, ואם יביאו חלוץ ישראלי בכיר, אז אולי נוכל לשחק 4:4:2 עם שבחון וקאמאנן באגפים וחלוץ זר וישראלי בכיר בחוד.

תגיד לי מה אתה אלי כהן?

לא פעם ראשונה שאני רואה מישהו כותב קמאנן באגף ואם כל כך בא לכם להרוס אותו כמו שהרסו את ביטון אז סבבה.

לקמאנאן יש נתונים של חלוץ והתפקיד שלו זה חלוץ אז קמאנאן צריך לשחק חלוץ.

אם רוצים לשים מישהו בכנף אז שיביאו מישהו לשחק בכנף.

אי אפשר להביא שחקנים כל כך טובים ולהרוס אותם חבל אחרי זה אומרים שחלוצים לא מצליחים במכבי.

תגיד לי מה אתה אלי כהן?

לא פעם ראשונה שאני רואה מישהו כותב קמאנן באגף ואם כל כך בא לכם להרוס אותו כמו שהרסו את ביטון אז סבבה.

אני מלכתחילה הייתי בטוח גם שקאמאנן הוא חלוץ שפיץ שצריך לשחק בחוד, עד שאנשים שראו משחקים של הרצליה אמרו לי שהוא הרבה להיות מתופקד גם באגפים, ואם זה נחשב, אז גם בדיקה קצרה במנג'ר העלתה שהוא שחקן כנף, בנוסף להיותו חלוץ. יש לו את המהירות ואת הכוח לפרוץ באגף, למרות שיש מצב שהוא מתאים יותר לאמצע.

אם כהן התכוון (אולי מתכוון עדיין, תלוי באפשרות) להביא חלוץ זר וחלוץ ישראלי בכיר, דוגמת גולן או עזרן, איך אתה רואה את קאמאנן בהרכב? אני רואה אותו, במצב כזה, רק באגף. גם הגול של עומר פרץ מול סכנין התחיל מפריצה נהדרת שלו ממגרש המגרש באגף ימין.

אולי אני טועה, אבל אני פשוט לא מכיר מספיק את השחקן.

די מצחיק שאתה אומר את זה כי אני רואה דווקא את עזרן בכנף ואת קאמנן באמצע. אחרי שאיבדת את עומר גולן אין עוד חלוץ ישראלי 9 בכיר (גולן, הולצמן, תמוז).

הגולים של קמאנן באו בעיקר בפריצות דרך האמצע ויש לו את כל הנתונים לשחק שם. יכול להסתדר לא רע בכלל עם בלמים בזכות הנתונים הפיזיים שלו והמהירות.

עזרן לעומת זאת שחקן הרבה יותר טכני עם דריבל נהדר, ככה שהוא יכול לשחק באגף שמאל, לעבור שחקנים ולהיכנס לאמצע. רודריגו גולדברג סטייל.

בעונה האחרונה היה לו את משה ביטון ועומר פרץ חלוצים בנוסף למרדיקוביץ

למה הוא לא שיחק עם 2 חלוצים או 3 ?

כל העונה עם חלוץ 1 מגעיל.

בינתיים במכבי הוא בונקריסט...

לפי מה שאתה אומר אם יהיו לו שחקנים אנחנו נראה קבוצה כמו של חיפה או בית"ר אז..

אתה זוכר איזה קבוצה היתה לחיפה ?

זוטאוטס, קלשנקו, בניון, יעקובו, בזצ'ק ועוד..

ולבית"ר ?

שאלוי, פישונט, אוחנה, חרזי,אבוקוף..

אני לא רואה שחקנים כאלה מגיעים למכבי, אפילו לא חצי מהם..

אז אנחנו נמשיך לראות בונקר מגעיל ?

ענית לעצמך לדעתי, משה ביטון, עומר פרץ ומרדאקוביץ' זה לא שחקנים שישימו לך גולים.

וכן, עדיף "בונקר מגעיל" ולנצח מאשר לשחק התקפי ולהפסיד (מה גם שהגזימו לגמרי בביקורות על מכבי).

די מצחיק שאתה אומר את זה כי אני רואה דווקא את עזרן בכנף ואת קאמנן באמצע. אחרי שאיבדת את עומר גולן אין עוד חלוץ ישראלי 9 בכיר (גולן, הולצמן, תמוז).

הגולים של קמאנן באו בעיקר בפריצות דרך האמצע ויש לו את כל הנתונים לשחק שם. יכול להסתדר לא רע בכלל עם בלמים בזכות הנתונים הפיזיים שלו והמהירות.

עזרן לעומת זאת שחקן הרבה יותר טכני עם דריבל נהדר, ככה שהוא יכול לשחק באגף שמאל, לעבור שחקנים ולהיכנס לאמצע. רודריגו גולדברג סטייל.

הדעה שלי היתה תקפה יותר למצב בו גולן היה מגיע, וגולן, כמו ביטון, לא יכול לשחק באגף, או יותר נכון, יכול, אבל פשוט לא משחק שם טוב.

במקרה שעזרן מגיע אולי באמת יהיה טוב יותר לתפקד אותו באגף, אבל עוד חזון למועד.

זה באופנה אצל המאמנים בישראל לשים חלוץ באגף

מה זה הדבר האידיוטי הזה

אם אתה שם חלוץ שהוא טכני, מהיר, דריבליסט, ויש לו את יכולת הכיבוש, לפעמים זה עדיף. אלה שחקנים שהם יותר "סקנד-סטרייקר" או "חצי-חלוץ", כאלו שהם לא יכולים להחזיק לבד את האמצע, לא חלוצי-שפיץ או חלוץ-חוד מובהקים, אלא יותר כאלו שמצטרפים מהאגף, משלימים את החלוץ המרכזי הקלאסי, סטייל יניב קטן או עומר פרץ, יחי ההבדל ה-קטן.

לקחת חלוץ חוד-אמצע, סטייל משה ביטון, ולשים אותו באגף זה בהחלט מהלך לא חכם, ולראייה מה שקרה לביטון בעונה האחרונה.

יניב קטן שחקן אגף הוא לא חלוץ

וזה שהם יכולים להיות באגף לא אומר שהם צריכים לשחק שם

ויש גם הבדל בין שחקני אגף שכל הזמן נישארים למעלה משו כמו מסי-רונאלדיניו שזה סבבה

למרות שרונאלדיניו ומסי לא חלוצים אבל לדוגמא

ויש הבדל בין שחקני אגף(קישור?) שעושים הגנה ורודפים אחרי המגנים

"אם לא בחו"ל, עזרן יהיה במכבי ת"א"

גורם בכיר במכבי ת"א מצהיר מה כוונת הקבוצה לגבי חלוץ אשדוד. האוהדים הגיעו לביתו של עזרן כדי לשכנעו להצטרף. (ספורט5)

נקווה לטוב.

"אם לא בחו"ל, עזרן יהיה במכבי ת"א"

גורם בכיר במכבי ת"א מצהיר מה כוונת הקבוצה לגבי חלוץ אשדוד. האוהדים הגיעו לביתו של עזרן כדי לשכנעו להצטרף. (ספורט5)

נקווה לטוב.

אותו בכיר אמר שעומר גולן יהיה במכבי??

עם הסגל הנוכחי, צריך את קמאנן ועומר פרץ בשמאל וימין, ועזרן במרכז.

בוא נראה אותו קודם כל מגיע אבל..

נראה לי כרגע יש יותר סיכוי שעזרן יגיע מאשר פרץ :toast:

אז את מי תשים חלוץ מטרה בדיוק? רועי דייג?

ושבחון ישחק במשבצת של אבי הרבה יותר השנה כי אבי לא הולך לשחק כל כך הרבה.