Jump to content

כתובות רוססו על קבר הוריו של רון חולדאי

itanar

Recommended Posts

זה מעשה שמשליך על רוב בני הנוער היום בשער 5,

ככה הם מתחנכים שם, אין מה לעשות. אם שני המטומטמים לא היו עושים את אז אז היו קמים שני מטומטמים אחרים ועושים משהו יותר גרוע. זאת האוכלוסייה שהתפתחה שם בשנים האחרונות.

טוב, אז אני מבין שאותה אוהדת מכבי מטומטמת ששרפה את דגל קרואטיה משליכה עלי ועל יושבי שער 11?! יופי.

טוב, אז אני מבין שאותה אוהדת מכבי מטומטמת ששרפה את דגל קרואטיה משליכה עלי ועל יושבי שער 11?! יופי.

ושוב, מדובר בהסטה מתמשכת נגד רון חולדאי שהובילה לאקט המטומטם הזה, הסטה שממשיכה גם עכשיו.

תקרא את מה שכותבים לך-

מדובר בחינוך שיטתי של אוהדי הפועל הצעירים.

הילדה עשתה טעות וידעה להתנצל עליה, הבדל של שמיים וארץ (מבלי חלילה להצדיק את הפעולה).

אם תרצה ואם לא, זה בא מתוכנו, זה חלק מאיתנו.

אז כן, יש השלכות מסויימות.

זה שאתה אישית (וגם אני) בוחרים לחשוב שזה לא קשור אלינו, לא אומר שזה לא קשור לקהל הרחב.

לא.

כי כאן לא מחנכים לזה והאנשים שתומכים בדברים המגעילים שקורים לנו בקהל הם מיעוט לעומת הפועל ששמה מחנכים ילדים לקריאות שואה והצדעות במועל יד אז אין להתפלא שזה מגיע לכדי ריסוס כתובות נאצה על קברים.

ההבדל הוא בהנהגה,

חד וחלק וכן, שם כמעט כל שער 5 תומכים במעודדים לדברים האלו.

רוב השפויים היום יושבים בשבע ובורחים משער 5 כמו מאש.

למה כל הזמן אומרים שילדים עשו את זה? קיבוץ חולדה זה חור שנראה לי שאפשר להגיע לשם בלילה רק במכונית...די להתכסות אחרי ילדים עשו את זה

למה כל הזמן אומרים שילדים עשו את זה? קיבוץ חולדה זה חור שנראה לי שאפשר להגיע לשם בלילה רק במכונית...די להתכסות אחרי ילדים עשו את זה

היום גם לילדים בני 17 יש רשיון.

חוץ מזה שאני מאמין שמי שעשה את זה הינו בן 18 - 19 (או אפילו פחות כי ילדים בני 16 לפעמים לא מבינים את חומרת המעשה) כי לא חושב שאדם יותר מבוגר יעשה דבר כזה בגלל אולם כדורסל.

בכלל,

יכול להיות שאלו אוהדי הפועל בחולדה :yellow_cool1:

נבלות,חלאת אדם,אין מילים נוספות לתאר את הבחילה שהם גרמו לי.

חבל שעל הקבוצה שלהם בכדורסל הם לא נלחמים באותה נחישות כמו שהם נלחמים על אולם.

הקבוצה תמיד נשארת אולם זה בטון מקלות וקרשים.

טיפשים.

יאללה להרוס את אוסשקין.

הכי גרוע שיש מטומטם שקוראים לו ארי שמאי

ובטעות היום התקלתי בתוכנית שלו ברדיו (ממש בטעות)

ואותו טמבל מצדיק את המעשהואמר שהם בסה"כ עשו את זה למקום שיש בו תולעים שאוכלים עצמות

ואפילו הוא הגדיל לעשות וקרא להורים שלו חולדאות

אדם כזה צריך לעצור ושים אותו במהסר כל החיים

גועל נפש של אדם שמצדיק דברים כאלו

בגלל איזה אולם כדורסל דפוק שעד היום אין לי מושג מה הם רוצים מהאולם הזה

היסטוריה לא היתה בו לא זכו שם בתואר היסטורי ומרגש המקום נראה כמו חורבה וואין בו כלום

בסה"כ כמה ילדים קטנים מזדינים שמרגישים מקופחים מול היריבה הצהובה הגדולה ועוד כמה שתפסו על זה טרמפ כדי לתפוס פרסום

בוכים שלא זורקים אנשים מהבית במקרה הזה זה אולם כדורסל

ןכשזה היה בגוש קטיף שזה בית אמיתי של אנשים זה היה בסדר ?

ארי שמאי חתיכת אידיוט. הוא משחק אותה אינטילגנט אבל בפנים הוא סתם ילד מפגר, וזה מתבטא בהמון דברים; בראש ובראשונה, מיי שמצדיק מעשה שכזה מוכיח שהוא סתם ילד מפגר, ולא משנה בן כמה הוא. זה א'. ב', יוצא לי לפעמים לראות בתכנית הזאת בביפ..שיושבים כמה אנשים(לפעמים שחר חסון, לפעמים המנחה הזאת מערוץ הילדים) וסתם צוחקים.. אז שמאי יושב שם לפעמים וזאת בושה..צוחק על השואה..כל מיני כאלה

אני לא רואה הבדל גדול בין זה לבין מי שצועק **** במשחק כדורגל.

ארי שמאי טיפש. מתנהג כמו ילד.

מאור, עבורי גם נער בן 18-19 הוא ילד. גם קשה לי להאמין שאותו פרחח הוא תושב קבוע של שער חמש (ובכלל, יכול מאוד להיות שזאת סתם פרובוקציה של אדם משועמם שלא קשור לנושא). נכון, לאוהדי הפועל יש אחריות שלוחית במעשה הנפשע שביצע אותו אדם, אבל עדיין צריך להיות מטומטם כדי לקחת את המחאה למקומות האלה. אני יודע שאוהדי הפועל לא מתגאים במעשה. נהפוך הוא. צחוק הגורל הוא שחולדאי הפך לאיש הטוב בסיפור בעקבות המעשה הזה. המעשה הזה לא שירת את האינטרס שלהם. בלשון המעטה.

תביעה לא מחייבת עבירה על חוק זה או אחר.

לפחות לא תביעה ייצוגית.

איזה שטויות......

הקטע בדמוקרטיה הוא שמותר לעשות מה שרוצים כל עוד זה לא נוגד את החוק...

אם אתה רוצה דוגמה בקשר לתביעה ייצוגית - http://www.tvia.co.il/izugiot.htm

יש שם 4 חוקים שחוקקו וניתן לתבוע ייצוגית לפיהם.

אוסישקין מגרש חנייה,שמשמש כרגע ניאו נאצים בפוטנציה.

מי שעשה את זה צריך ללכת לשנה,שנה וחצי ככה בשביל הצחוקים,ואח''כ לעשות עבודות שירות לנקות קברים בבתי קברות נידחים,

ואם אפשר לדאוג ולטפח קברים של חיילים,זה יהיה חינוכי מאוד.

זבלים

איזה שטויות......

הקטע בדמוקרטיה הוא שמותר לעשות מה שרוצים כל עוד זה לא נוגד את החוק...

אם אתה רוצה דוגמה בקשר לתביעה ייצוגית - http://www.tvia.co.il/izugiot.htm

יש שם 4 חוקים שחוקקו וניתן לתבוע ייצוגית לפיהם.

שכחת חלק חשוב בחוק הזה שכולם שוכחים:

כל עוד הוא לא פוגע בסביבה ובאנשים אחרים.

וכמו שאני נפגעתי, עוד הרבה ייפגעו.

מזל שלתכנית שלו אין רייטינג....

שכחת חלק חשוב בחוק הזה שכולם שוכחים:

כל עוד הוא לא פוגע בסביבה ובאנשים אחרים.

וכמו שאני נפגעתי, עוד הרבה ייפגעו.

מזל שלתכנית שלו אין רייטינג....

אין חוק שאומר שמותר לעשות מה שרוצים כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר...

יש רשימה של דברים שאסור לעשות פשוט... וכל דבר אחר (גם אם זה פוגע במישהו) הוא מותר.

אין חוק שאומר שמותר לעשות מה שרוצים כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר...

יש רשימה של דברים שאסור לעשות פשוט... וכל דבר אחר (גם אם זה פוגע במישהו) הוא מותר.

אין?

אתה בן 15?

או שעשית בגרות באזרחות?

בדוק את עצמך ותחזור אליי.

יום טוב עד אז.

איזה בזיון, אני פותח היום עיתון ספורט הארץ ואין רבע מילה על המקרה הזה!!! לא מזכירים בכלל את השחתת הקברים ומבחינת מי שלא מתעדכן באינטרנט המאבק שלהם עדיין לגיטימי...

אין?

אתה בן 15?

או שעשית בגרות באזרחות?

בדוק את עצמך ותחזור אליי.

יום טוב עד אז.

אני עשיתי בגרות באזרחות ואני מכיר את החוקים יותר טוב ממה שאתה חושב... אתה טועה. אתה יודע מה, בוא תראה לי אחרת. רשימת החוקים

ותפסיק להסתלבט פה על אנשים, אתה לא יותר טוב מאף אחד פה..

אוסישקין מגרש חנייה,שמשמש כרגע ניאו נאצים בפוטנציה.

מי שעשה את זה צריך ללכת לשנה,שנה וחצי ככה בשביל הצחוקים,ואח''כ לעשות עבודות שירות לנקות קברים בבתי קברות נידחים,

ואם אפשר לדאוג ולטפח קברים של חיילים,זה יהיה חינוכי מאוד.

זבלים

אני מציע למנוולים שחיללו את הקברים ליצור קשר עם שורפי הדגלים וזורקי האבנים

אולי הם גם ימצאו מקום שישמש את הניאו נאצים בפוטנציה

היייייייי :cc_confused:

(טוב אולי קצת)

אבל אין בעיה מיוחדת להגיע לפה,

חוצמזה מי שהגיע לפה- חשב על זה מראש ובירר בדיוק איפה ההורים שלו קבורים ואיך מגיעים לשם....

ככה שלי לא ניראה הגיוני שילדים בני 16-17 יעשו כזה דבר

אני מציע למנוולים שחיללו את הקברים ליצור קשר עם שורפי הדגלים וזורקי האבנים

אולי הם גם ימצאו מקום שישמש את הניאו נאצים בפוטנציה

עוד נסיון מטומטם לקחת את הדיון למקום אחר ולהסיט אותו מהגועל של אוהדי הפועל.

אין מה להשוות בין זריקת אבנים/שריפת דגלים לבין חילול קברי מתים וכל דרך שתנסה לסובב את העניין לא תצליח לעורר הדמיה בין הדברים הללו.

אוהדי מכבי יקרים.

בניגוד למה שצבר אמר, אני מאמין בכל ליבי, שבהחלט אין אשמתינו, אשמת האנשים הבוגרים בצד האדום, במקרה.

ההפך הוא הנכון, עצם היותינו הצד המוביל במאבק הזה, גרם לדחייה של המקרה בשנה וחצי. נכון אין בזה תעודת

כבוד, ואני ממש לא מחפש את הכבוד שלי אצלכם, לא אני ולא האנשים, שהפקידו את שמם הטוב למען המאבק הזה.

אין בי גם שום רצון להצטדק בפניכם, כי אין על מה, אבל מקרה זה, פגע לא רק ברון חולדאי, אלא גם בנו, הצד השפוי,

החושב והבוגר, בקהל האדום, אנחנו אלו שקיבלנו שוב יריקה בפצוף ממי שמתיימר להיות חברינו, שותפינו בדרך,

אבל כמו שכתב רבי מאיר בפראפרזה סיפור ילדים ידוע, מי שנדפק פעם אחת, לא יכול להיגמל מזה. אז שאול, אוהד

הקבוצה ירק עלינו ומכר אותנו, חולדאי אוהד הקבוצה ציפצף עלינו וזרק אותנו, עכשיו גם ה"אולטראס" מצפצף עלינו

ופוגע בשמינו ובכבודינו. ואנחנו? פגועים, אבל בטח נמשיך, כי אין אחרת. למה? כי ז החינוך שקיבלנו, כי זה החינוך

אדום. ואני יכול להתנחם רק בך, שאנחנו מציבים בפני המנהיגים שלכם תמרור אזהרה, לצערי אני מוצא שוב ושוב,

שגם אצליכם מפספסים אותו, ואשכול זה הוא ראיה לכך.

שבוע טוב לכולנו.