Jump to content

האולטרס באימון היום

Moti

Recommended Posts

בשביל מה היה טוב לשרוף את הגדל הזה?

אם אני מרטינוביץ אני קם והולך.

את כל הזרים אנחנו נבריח עם ההתנהגות הזאת.

בשביל מה היה טוב לשרוף את הגדל הזה?

אם אני מרטינוביץ אני קם והולך.

את כל הזרים אנחנו נבריח עם ההתנהגות הזאת.

מרטינוביץ' סרבי.

אבל בכול מקרה שריפת הדגל היה מיותר.

ובקשר למי שמעלי הם לפחות היו צריכים לא לתת לו לעשות את זה.

באמת נמאס כבר מהפילוג המטופש הזה אי אפשר שארגון אחד יילך לאימון אחד וארגון שני ילך לאימון אחר אי אפשר ככה לא יהיו יותר מ-100 באימון ככה לא פותחים עונה.

אני נגד העובדה שיש שני ארגונים וכרגע אני לא חבר באף ארגון אבל אם כבר יש תהיו מתואמים אחד עם השני תסכימו על דרך משותפת תסכימו על משהו

אי אפשר שרק ארגון אחד ישעה מחאה נגד ההתנהלות של הקבוצה זה גם לא כדאי כי אז המחאה לא תהיה גדולה ואפקטיבית ואי אפשר שארגון אחד ירעיף אהבה לקבוצה כי גם זה לא יהיה משהו שיגישו בו יותר מדי

אני אומר לכם אני בתור אוהד מכבי הייתי נהנה הרבה יותר ביציע אם לא היה את הפילוג המטופש הזה ואם כבר יש שני ארגונם תהיו מתואמים אחד עם השני אח"כ על תבכו שארגון כזה או אחר בייש את כל אוהדי מכבי במקרה מסויים

ומי אמר שהאולטראס כארגון קיללו?

שהאולטראס כארגון יקח על עצמו את המעשים האלה ואז אני אתייחס לזה

שוב אם הם לא קיללו אז לפחות שישתיקו את הקללות האלה כי חבל שזה קרה.

והאולראס יכול לעשות את זה.

אוקיי אבל למה האולטראס היה בכלל היום באימון??? 50 איש? אוהדי מכבי לאימון פתיחת עונה??.

ועל תתלו תקוות בביקור של השחן ביום שלישי כי גם אז זה יהיה רק נציגים של הארגון שיבואו ועוד כמה אוהדים וגם שם המספר לא יעלה על 100 איש מקסימום וראבק זה אוהדי מכבי! הקהל הגדול בארץ (היה פעם כנראה)

אם היו הולכים שני הארגונים ביחד מחאה הייתה נראת כמו מחאה ומפגן אהבה היה נראה כמו מפגן אהבה פשוט לא מבין

מה שבטוח שיהיו יותר אנשים.

דבר ראשון מי ששרף את הדגל הוציא לאוהדי מכבי שם של מפגרים... ומי שקילל את אלי כהן חבל סתם להעכיר את האווירה...

ודבר שני שהוא יותר חשוב מה זה עוזר לכם לרדת על האולטראס פה ולסכסך??? אתם רוצים להגדיל את הפיצול? גם אם מישהו עושה משהו דפוק אפשר להגיד "וואלה האיש שעשה את זה דפוק" אבל לא להתחיל לקלל את הארגון אוהדים שאולי הוא משתייך אליו ואולי לא.. כי זה סתם גורם לקרעים בקהל...

מה אתם מתפלאים על זה שהם קיללו את אלי כהן? זה ארגון שמספר לכולם שהוא קם ב-1996 .

אין שם היגיון...

ומה שהם עשו שם בדרבי היה יותר טוב?

שמכבי קיבלה את השלישי הם הורידו את האיש גדר שלהם במחאה, ובמחצית שהקהל חזר בטירוף פתאום האיש גדר שלהם חזר, ושהקהל נרגע הם חזרו שוב למחאה...

שיקללו את לוני. מה אלי כהן עשה להם?

מיותר.

מה אתם מתפלאים על זה שהם קיללו את אלי כהן? זה ארגון שמספר לכולם שהוא קם ב-1996 .

אין שם היגיון...

ומה שהם עשו שם בדרבי היה יותר טוב?

שמכבי קיבלה את השלישי הם הורידו את האיש גדר שלהם במחאה, ובמחצית שהקהל חזר בטירוף פתאום האיש גדר שלהם חזר, ושהקהל נרגע הם חזרו שוב למחאה...

שיקללו את לוני. מה אלי כהן עשה להם?

מיותר.

למה הם קמו\אחרי זה?

זהו מה שאמרת זה התשובה לכל מי ששואל למה הפילוג, אני מקצין אבל זה כמו עבודה וליכוד, זה שני דברים שונים הארוגנים האלו,

נכון שכולם יהודים ורוצים בטובת המדינה להוביל אותה להצלחות,

נכון שכולם אוהדי מכבי ורוצים בטובת הקבוצה ואת הצלחתה,

אבל יש הבדלי אידיאולוגיה גדולים מידי,

תגידו מה שתגידו הם גדלים שם ולומדים "לקלל לקלל לקלל" לא משנה מה מי מו, "ואם לא היה את אלי כהן הייתי ממציא מישהו אחר"...

דבר ראשון מי ששרף את הדגל הוציא לאוהדי מכבי שם של מפגרים... ומי שקילל את אלי כהן חבל סתם להעכיר את האווירה...

ודבר שני שהוא יותר חשוב מה זה עוזר לכם לרדת על האולטראס פה ולסכסך??? אתם רוצים להגדיל את הפיצול? גם אם מישהו עושה משהו דפוק אפשר להגיד "וואלה האיש שעשה את זה דפוק" אבל לא להתחיל לקלל את הארגון אוהדים שאולי הוא משתייך אליו ואולי לא.. כי זה סתם גורם לקרעים בקהל...

עזוב אותי פיצול שמיצול,אני כרגע כאוהד מכבי שלא שייך לשום אירגון חושב שזה בושה וחרפה מה שהם עושים לנו כאוהדים הם עושים פיצול בין מכבי לשאר האנשים במדינה

למה הם קמו\אחרי זה?

זהו מה שאמרת זה התשובה לכל מי ששואל למה הפילוג, אני מקצין אבל זה כמו עבודה וליכוד, זה שני דברים שונים הארוגנים האלו,

נכון שכולם יהודים ורוצים בטובת המדינה להוביל אותה להצלחות,

נכון שכולם אוהדי מכבי ורוצים בטובת הקבוצה ואת הצלחתה,

אבל יש הבדלי אידיאולוגיה גדולים מידי,

תגידו מה שתגידו הם גדלים שם ולומדים "לקלל לקלל לקלל" לא משנה מה מי מו, "ואם לא היה את אלי כהן הייתי ממציא מישהו אחר"...

תראה לי עוד אוהדים בארץ שיש להם 2 ארגונים ולנו יש אפילו 3

להפועל 1-אולטראס הפועל, לחיפה- הקופים לביתר- הפמליה נדמה לי רק אצלנו בשער 11 יש שני גושים

שם הוא לא אמר שהאולטראס שרפו תדגל ואני גם בטוח שזה לא הם והם לא ירדו לרמה כזאת, זה מעשה של ילדים קטנים.

הוא אמר שהם קיללו.

נכון

אבל קשה לי להאמין שהילדים הביאו את הדגל

אבל חוץ מלהיות בונקריסט מה הוא עשה לא בסדר? דווקא נתן עונה סבירה הביא שקט ואסף חברה צעירים מוכשרים,

אין לו פשוט כלים לשחק אחרת, למרות ששוב אני מהמתנגדים הגדולים יותר לשיטת המשחק שלו,

אבל מה קשור לקלל אותו עכשיו? שיקללו אותו באמצע העונה שנהיה בפיגור 1:0 דקה שביעים ויוציא חלוץ ויכניס קשר אחורי - אז הוא ירוויח ביושר את הקללות שלו.

רוצים משחק אטרקטיבי, לא ביתרון של 1:0 על הרצליה ליסוג לאחור.

אנחנו רוצים להוביל 3:0 ולחפש את הרביעי.

להפועל 1-אולטראס הפועל, לחיפה- הקופים לביתר- הפמליה נדמה לי רק אצלנו בשער 11 יש שני גושים

לביתר יש אלף ארגוני אוהדים בגלל זה הגוב התפרק.. אבל אני מבין מה אתה אומר..

ושוב יש הבדלי אידיאולוגיה גדולים מידי,

קטונתי מלהגיד מה הדרך הנכונה, אבל אם X הולכים לקלל את המאמן Y גם צריכים להצטרף כי הם באותו החוג אוהדים?

אתה יכול להגיד שלא, אבל אם יש מחאה מאורגנת שהארגון שלך מעביר, אתה תצטרף אם תרצה ואם לא.

.נתניה,אשדוד וחיפה זה כבר מזמן לא רק קופים

בנתניה זה כבר הגיע למצב שכל יציע שר שיר אחר

עזוב אותי פיצול שמיצול,אני כרגע כאוהד מכבי שלא שייך לשום אירגון חושב שזה בושה וחרפה מה שהם עושים לנו כאוהדים הם עושים פיצול בין מכבי לשאר האנשים במדינה

דבר ראשון קשה לי להאמין שהייתה הודעה מלמעלה ב"מפקדת האולטראס" "תשרפו את דגל קרואטיה ותקללו את אלי כהן"... אם מישהו עושה את זה אז זה על אחריותו ולא על הארגון, אלא אם כן זה באמת היה משהו מאורגן...

דבר שני אבל כשאתם מדברים פה עכשיו נגד האולטראס למה זה עוזר? זה לא שבגלל שתגידו משהו בפורום השחקן אז פתאום האולטראס ישתנו, יותר הגיוני שתגדילו את הקרע וחבל... אם יש לך תלונות לאולטראס לך לפורום האולטראס ודבר איתם. אם אתה חבר ארגון השחקן וזה חשוב לך אז דבר על זה בפורום הפרטי שלכם... ואם לא אז חבל סתם להסית פה אנשים.

עריכה להוא שדיבר על קבוצות יריבות, שתדע בחיפה חלק גדול מאוד מהקהל שלהם שונא את הקופים הירוקים בגלל שהם מקללים את רוני לוי ואת השחקנים וכו'... והרבה מאוד אוהדי הפועל שונאים את אולטראס הפועל כי הם לא יודעים מה הם עושים עם התרומות והם חושבים שהם קונים רימוני הלם וכו' שהרבה אוהדי הפועל נגד זה... ובבית"ר התפרק גוב האריות וכו'

גם אם זה היה נכון זה לא רלוונטי ובטח לא מהווה פקטור לטענה המוטעת שלך על פילוג.

תפסיקו לעשות הר מכל דבר קטן. חבורה של כמה ילדים שלא מייצגת אף אחד מלבד עצמם.

אם אתם מרגישים אחרת אולי כדי שתבדקו את עצמכם קודם.

שטויות בחיפה ובהפועל אולי יש ארגון אחד מרכזי שמוגדר אבל רוב היציע לא הכי אוהב אותם ומתנגד להם

לפי מה שהבנתי זה לא קשור לאולטראס

זה איזה כמה ילדים טמבלים עשו את זה

קיצר אמרו פה דברים נכונים צריך ללכת כולם ביחד לאימון ולא כל אירגון ביום אחר

לעצם העניין,

בחיפה שונאים את הקופים,

בהפועל פעם האולטראס טובים ופעם לא,

בביתר שמים על הלה פמיליה זין ויש שישו ושמחו כי הם עברו למזרחי.

ריבוי ארגונים זה לא בהכרח רע,

כל אחד תורם את חלקו.

בקשר להיום,

חבל שקיללו ולא התעסקו בעידוד הקבוצה.

לעצם העניין,

בחיפה שונאים את הקופים,

בהפועל פעם האולטראס טובים ופעם לא,

בביתר שמים על הלה פמיליה זין ויש שישו ושמחו כי הם עברו למזרחי.

ריבוי ארגונים זה לא בהכרח רע,

כל אחד תורם את חלקו.

בקשר להיום,

חבל שקיללו ולא התעסקו בעידוד הקבוצה.

- נערך -

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.