Jump to content

תחייך אתה מצולם

Recommended Posts

אנשים פה אינטרסנטים שזה משהו לא להאמין.

יא חבורת סמרטוטים אתם הרי בלי ה"גזענים" האלה ביציע לא שווים זין , מי אתם ומה אתם תגידו?

מי שלא נח לו מוזמן לעזוב את היציע הזה , כל איזה ילד כאפות התחיל לפתוח את הפה ..מה קרה כל אחד פה חושב שהוא יודע יותר טוב משני?

להזכיר לכולכם פה רק שבלי הגזענים האלה אתם גם הייתם מקבלים מכות בכל מגרש בארץ שהייתם דורכים בו , וזה מופנה לכל אותם אלה שמצדיקים את הצילומים האלה ויוצאים פה נגד אוהדים.

כולם ילדים טובים פה.

מה ההנילה תשיג מזה שתשלח אוהדים שלה לבית משפט?

היא רק תגרום להמשיך לעשות את זה מתוך שנאה כלפיה.

אני מעדיף שלא יהיהו אנשים כאלה ביציע גועל נפש נגעלתי מהקהל שלנו אתמול ביאסו לי את כל המשחק והשבוע.

צריך להוציא אותם ממגרשי הכדורגל גם אם הם ''אחים צהובים'' וגם אם הם ''הקהל שבא תמיד ליציע'' זה לא מעניין אותי.

אם הם הורסים לי את האהבה של החיים שלי בשביל שאוהדי ביתר כביוכול לא יחגגו בבלומפיד הם לא אוהדי מכבי הם יותר שונאי ביתר.

ואם זה בה על חשבון שחקן תמים ונחמד שלא עשה כלום ובגלל שבצבע אור שלו שונה צריך לסבול מזה מצידי שהאנשים האלה ישבו כל החיים שלהם בכלא.

גועל נפש מגעילים מאכל להם עונש כבד ביותר!

(ההנלה צודקת בכל מה שהיא עושה עם גזענים כאלה.)

אז אם אתה באמת חושב שזה בגלל בית"ר אתה מטומטם..

tov az kaha.. lo hayty atmol ve lo dibarty im af ahad lo yoda ma halah sham

aval anashim po pothim at ha pa shelham yoter miday ve mozar she ze oto yeladim masrihim she yodim livkot lanshaim misuyamim she hem zrihim azra o she kulam ba mishak hem ba forum.. nira eize kahl yihya lanu... yeladim bli kavod ve yeladim masrihyim

aihs yeled ben 12 she haya ba mishk ahad potah at ha pe shelo al anshim she banu at ha kahl ha ze ve bli otam anshim ha kahl ha ze yahzor liyot kmo ha kadursal... sharmutut

ma she matrif she ze kvar pam shniya haona she ze kora..

(ve lo ani mamsh lo bad ha kriyot hala )

תפסיקו לריב, קהל חרא יש דרבי עוד שבועיים ואתם רבים כאן בפורום , לגבי מי שכאילו יפי נפש זה לא חכמה לבוא ולצאת נגד הקומץ כי כשאתם צריכים אותו הוא שם בשבילכם, לגבי הקומץ,די מיציתם את נושא הנהמות תתבגרו שמרו את הנהמות לאבוקסיס ותעברו הלאה יש דרבי עוד שבועיים

תפסיקו לריב, קהל חרא יש דרבי עוד שבועיים ואתם רבים כאן בפורום , לגבי מי שכאילו יפי נפש זה לא חכמה לבוא ולצאת נגד הקומץ כי כשאתם צריכים אותו הוא שם בשבילכם, לגבי הקומץ,די מיציתם את נושא הנהמות תתבגרו שמרו את הנהמות לאבוקסיס ותעברו הלאה יש דרבי עוד שבועיים

איש גדול אתה אכי

תאכלס גם אני נגד הנהמות אבל בכלל לא לעניין איך שאתם נפתחים פה על אנשים, אחרי הכל מדובר באוהדי מכבי ואחים שלכם ליציע.

לא מתאים בכלל

נכון, כולנו אחים, כולנו צהובים בדם ובלב, סבבה, אבל זה לא אומר שצריך לחפות על אלו שפוגעים בקבוצה ועוברים על החוק.

עצוב אם זה מה שאתה חושב... אחים שלך ליציע נפגעים מזה אתה צריך לחפות עליהם לא משנה מה הם עושים (וזה כולה נהמות תאכלס) וגם אם אתה חשוב שהם טועים

אם כולם היו בגישה שלך איפה היינו

יש שתי גישות אפשריות.

ליהיות חכמים, להבין שהאוהדים באותו צד של ההנהלה בסה"כ לקבל את האוהדים לטוב ולרע, ולפעול בדרכים חיוביות כדי לשנות בקהל את הצדדים הפחות טובים, דרך שבה שני הצדדים יוצאים מורווחים.

וללכת ראש בראש, לצייר את האוהדים כאויב, להשתמש בכל הדרכים העומדות לרשות ההנהלה כדי להתנקל לאוהדים, ולנסות לפתור בעיות בכוח, דרך שבה אף אחד לא מרוויח.

ההנהלה היקרה שלנו החליטה ללכת ראש בראש, וכולנו נפגעים מהמצב הזה, אבל בסופו של יום אנחנו ניהיה אלה שנשאר, פגועים, עם תיקים במשטרה, עם צלקות עם מכות אבל אנחנו נישאר , כי היינו לפניהם ונשאר גם אחריהם, ואין קבוצה בלי אוהדים.

שאדון לוני לא יתפלא שאנחנו עושים לו "דווקא" אם הוא מצייר אותנו כאויב שלו.

הנהלת מכבי כמו הנהלות נוספות בארץ לא מבינות דבר אחד, יש היגיון נקי בחיים, ויש כדורגל, בכדורגל כל החוקים משתנים.

ההנהלה גם בעתיד תעמוד בפני הבחירה, ובסופו של דבר הם יבינו שבראש בראש אף אחד לא ינצח, ויתחילו להתנהג בחכמה ולא רק בצדק.

יש שתי גישות אפשריות.

ליהיות חכמים, להבין שהאוהדים באותו צד של ההנהלה בסה"כ לקבל את האוהדים לטוב ולרע, ולפעול בדרכים חיוביות כדי לשנות בקהל את הצדדים הפחות טובים, דרך שבה שני הצדדים יוצאים מורווחים.

וללכת ראש בראש, לצייר את האוהדים כאויב, להשתמש בכל הדרכים העומדות לרשות ההנהלה כדי להתנקל לאוהדים, ולנסות לפתור בעיות בכוח, דרך שבה אף אחד לא מרוויח.

ההנהלה היקרה שלנו החליטה ללכת ראש בראש, וכולנו נפגעים מהמצב הזה, אבל בסופו של יום אנחנו ניהיה אלה שנשאר, פגועים, עם תיקים במשטרה, עם צלקות עם מכות אבל אנחנו נישאר , כי היינו לפניהם ונשאר גם אחריהם, ואין קבוצה בלי אוהדים.

שאדון לוני לא יתפלא שאנחנו עושים לו "דווקא" אם הוא מצייר אותנו כאויב שלו.

הנהלת מכבי כמו הנהלות נוספות בארץ לא מבינות דבר אחד, יש היגיון נקי בחיים, ויש כדורגל, בכדורגל כל החוקים משתנים.

ההנהלה גם בעתיד תעמוד בפני הבחירה, ובסופו של דבר הם יבינו שבראש בראש אף אחד לא ינצח, ויתחילו להתנהג בחכמה ולא רק בצדק.

להיות חכם זה לא להיות בצד של ההנהלה,להיות חכם זה לא ליפול למלכודות שלהם...זה לא לצעוק לתוך המצלמה שלהם הו הו הו אם רוצים ראש בראש איתם,ואני לא משוכנע שזה הדבר הנכון אני לא יודע מה הדבר הנכון,יש דרכים חכמות יותר שלא ייפגעו בפרט שהיום נחקר חצי שעה אחרי המשחק ומחר יישאר במעצר

להיות חכם זה לא להיות בצד של ההנהלה,להיות חכם זה לא ליפול למלכודות שלהם...זה לא לצעוק לתוך המצלמה שלהם הו הו הו אם רוצים ראש בראש איתם,ואני לא משוכנע שזה הדבר הנכון אני לא יודע מה הדבר הנכון,יש דרכים חכמות יותר שלא ייפגעו בפרט שהיום נחקר חצי שעה אחרי המשחק ומחר יישאר במעצר

אם רוצים ראש בראש יש דרך אבל אף אחד לא יעמוד בזה כי אנחנו נרקומנים של הקבוצה ומהר מאוד יהיו סדקים

שמעת אותי אומר שלצעוק לתוך מצלמה זה חכם?

אני בספק גדול מאוד אם יש מישהו שבאמת עשה את זה, ועוד יותר בספק אם באמת יש להנהלה את הסרטונים המדוברים, יחסית למספר הפעמים שנהמו אתמול (1) ולמספר הנוהמים קצת תמוהה שיש להם מספר צילומים, אבל זה לא העניין.

העניין הוא שהבחירה היא בידיים שלהם, ילכו איתנו טוב, אנחנו הראשונים שנלך בטוב, לא ילכו בטוב, הם יפסידו מזה.

שמעת אותי אומר שלצעוק לתוך מצלמה זה חכם?

אני בספק גדול מאוד אם יש מישהו שבאמת עשה את זה, ועוד יותר בספק אם באמת יש להנהלה את הסרטונים המדוברים, יחסית למספר הפעמים שנהמו אתמול (1) ולמספר הנוהמים קצת תמוהה שיש להם מספר צילומים, אבל זה לא העניין.

העניין הוא שהבחירה היא בידיים שלהם, ילכו איתנו טוב, אנחנו הראשונים שנלך בטוב, לא ילכו בטוב, הם יפסידו מזה.

א.כל פעם שהם יפסידו אתה תפסיד בטווח הקצר השאלה אם יש ליציע את אורך הרוח להפסיד בטווח הקצר על מנת להרוויח בטטוח הארוך ואני לא משוכנע שיש את אורך הרוח

ע.ע עונת המחאה.

ההנהלה יודעת טוב מאוד את הכוח שלנו תאמין לי.

כל אדם שיגיע היום למכבי יודע מי המנהל האמיתי של הקבוצה הזאת.

ותאמין לי שלקהל הזה יש הרבה יותר אורך רוח בכל אחד שיבוא.

כי כשללוני יגמר הכסף, הוא ילך גם אם זה יהיה עוד 10 שנים, אותנו לא מחזיק שום תנאי, רק אהבה, ושום דבר לא יגרום לנו לקום וללכת

ע.ע עונת המחאה.

ההנהלה יודעת טוב מאוד את הכוח שלנו תאמין לי.

כל אדם שיגיע היום למכבי יודע מי המנהל האמיתי של הקבוצה הזאת.

ותאמין לי שלקהל הזה יש הרבה יותר אורך רוח בכל אחד שיבוא.

כי כשללוני יגמר הכסף, הוא ילך גם אם זה יהיה עוד 10 שנים, אותנו לא מחזיק שום תנאי, רק אהבה, ושום דבר לא יגרום לנו לקום וללכת

עונת המחאה הזיזה ללוני בטווח הקצר לא באופן קבוע,עובדה היחס שלו לאוהדים היום, העיינין הוא אם יש כח ליציע לא לעשות מנויים שנה הבאה ואז לוני יישאר עם 1000 מנויים בכח ואז זה יזיז לו ,זה שיש 3000 מנויים שיושבים בשקט ביציע כמחאה עם חולצות שחורות לא יזיז לו.

אני בספק גדול מאוד אם יש מישהו שבאמת עשה את זה

היה איזה דביל אחד דווקא גדול כל הזמן עמד באזור של איפה שמלמיליאן וכל הזמן צעק ונהם וקרא לצלם של הטלויזיה כדי שייצלם אותו נוהם (והוא עשה את זה באמת)

לוני עד היום סופג הפסדים כתוצאה ישירה מעונת המחאה.

ותסמוך עלינו שאף אחד לא יעשה מנוי לפני שהדברים שאחנו רוצים ישופרו.

לא יעזור כלום מה שנשאר היום למכבי זה רק קומץ (הכוונה אירגונים ואנשים נלווים שמלווים את הקבוצה לכל משחק) כל השאר נעלמו, אם לא אנחנו אין מכבי, ואת זה יודעים בכל מקום.

ד"א תאמין לי שגם 3000 אוהדים שקטים כואבים ללוני בכיס כמו שאתה לא מבין בכלל.

היה איזה דביל אחד דווקא גדול כל הזמן עמד באזור של איפה שמלמיליאן וכל הזמן צעק ונהם וקרא לצלם של הטלויזיה כדי שייצלם אותו נוהם (והוא עשה את זה באמת)

שניינו יודעים שלא הוא הנושא פה.

לוני עד היום סופג הפסדים כתוצאה ישירה מעונת המחאה.

ותסמוך עלינו שאף אחד לא יעשה מנוי לפני שהדברים שאחנו רוצים ישופרו.

לא יעזור כלום מה שנשאר היום למכבי זה רק קומץ (הכוונה אירגונים ואנשים נלווים שמלווים את הקבוצה לכל משחק) כל השאר נעלמו, אם לא אנחנו אין מכבי, ואת זה יודעים בכל מקום.

ד"א תאמין לי שגם 3000 אוהדים שקטים כואבים ללוני בכיס כמו שאתה לא מבין בכלל.

1000 שקטים ו 2000 בחוץ כואבים הרבה יותר והאמת היא שאני לא יודע אם אני מסוגל להיות בחוץ , חוץ מזה אני חושב שאתה נותן ליציע יותר מדי קרדיט מי שצריך לדעת שבלי הארגונים והקומץ אין מכבי לא יודע את זה הוא עדיין חי בסרט שהוא יכול לעשות מועדון אוהדים של 300000 בכל הארץ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.