Jump to content

"אוהדי מכבי נהמו בכוונה כדי לקבל רדיוס"

Recommended Posts

הפורום הזה באמת טוב בלהוציא את החשק מלבוא למשחקים להתפרק ולהנות

אז זדייייייינו כולם תנו לי לראות את הקבוצה שלי משחקת, תנו לי להיות עם חברים שלי ותפסיקו לחפור

סבבה העיקר שאתה יודע מה היה באמת ומה הם חשבו...

בנתיים היחידי שמשחק אותה פה גזע עליון זה אתה, וזה ממש מתחיל לעצבן, אתה לא יותר טוב פה מאף אחד ולא יעזרו לך ההתיפייפויות האלה פה.

שרנו הבאנו רדיוס בצחוק רק כי מלשין מסריח עמד מולנו, כדאי לך ללכת ליהיות עיתונאי, אתה טוב רצח בעיוות המציאות, יש לך את זה, שמעת אופירצה צריכה כתבים, אתה מוזמן.

אתם בושה.

סבבה, אני אבדוק עם שפונדר.

שמעתי משלמים אחלה כסף בוואן.

וחוץ מזה, לשבת בק"ש כל היום נראה לי משהו בן זונה לעשות.

א'- הוא דיבר בציניות.

ב'- אתם לא יכולים לנהל דיון בלי לזיין ת'מוח ?

ג'- לדיון עצמו- גם אם אוהד מכבי ירצח את ראש הממשלה הייתי מצפה מהנהלת הקבוצה לעמוד לצידו כי הוא אוהד הקבוצה או לפחות לא להכנס בו.

אם ציניות אז סבבה..

ובלי שום קשר התגובות פה של ענשים זה משהו לא להאמין , אנשים אלופים בלשבת בבית ולבלבל את המוח , אבל במגרש אף אחד לא יודע לבוא בטענות לאנשים , פה כולם אלופים בלנסות ולתקן את העולם.

זה בסדר עומרי, כולם גם אלופים בלצעוק עמוס הוא מלשין וכשהוא בא אף אחד לא בא ומפנה בפניו את הטענות.

התרגלתי.

שניר, עומרי לרוב מזיין תמוח והוא גם סתם תחת לא שולט בסטלה חחח אבל פה הוא צודק אחי.. נשבר הזין מאנשים שלא יודעים מה קורה , מזיינים תמוח באינטרנט ואחר כך בתקשורת חוגגים עלינו ואנחנו אוכלים זין

שניר, עומרי לרוב מזיין תמוח והוא גם סתם תחת לא שולט בסטלה חחח אבל פה הוא צודק אחי.. נשבר הזין מאנשים שלא יודעים מה קורה , מזיינים תמוח באינטרנט ואחר כך בתקשורת חוגגים עלינו ואנחנו אוכלים זין

חח שיזיינו אותך