Jump to content

כמו אש בליבי בוערת,סיבה להמשיך בדרך - איתך לא אדע עוד פחד,נלך עד הסוף יחד!

Guy

Recommended Posts

הרצליה-נתניה: x ככה בלי סיבה...

מכבי פ"ת-הפועל פ"ת: x כי לאף אחת מהקבוצות זה לא משנה

כפ"ס-חיפה: x וואי כי פשוט כי שתיהן אנמיות ויבשות

4. ב

5. ג

6. ד

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה - X

2) הפועל פ"ת - מכבי פ"ת - X, זה כבר ממש לא בסדר מה שאתה עושה.. מילא משחק רגיל.. אבל זה דרבי!! בכל מקרה, דרבי אחרון לפחות בשנתיים הקרובות, אני באמת מאמין שהפועל לא יפסידו.. וכרגיל אני לא שם הפסד..

3)הפועל כפ"ס - מכבי חיפה - 2

4) מה עם הגולים? תבחרו סעיף אחד, את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות - ג. במשחק יובקע מספר שערים זוגי.

5) תבחרו את הסעיף שלדעתכם יתקיים בוודאות - א. אליניב ברדה, טוטו תמוז, סלים טועמה, ברק יצחקי -> לפחות אחד מהם כובש לפחות שער אחד.

6) לפניכם 5 סעיפים שגל אחד מהם יכול להתקיים, תבחרו את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות - ד. רוברטו קולאוטי הארגנטינאי וז'וזה דוארטה הברזיאלי - אף אחד לא יבקיע ולא יבשל במפגש ביניהם בכפ"ס.

שבת שלום :wub:

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה X

2) הפועל פ"ת - מכבי פ"ת X

3)הפועל כפ"ס - מכבי חיפה X

4] ג. במשחק יובקע מספר שערים זוגי.

5]ג. במשחק יובקעו לכל היותר 3 שערים (כולל).

6]ב. בדרבי של פ"ת יובקעו מקסימום שני שערים (כולל).

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה שיימן בן זונה ! - 2

2) הפועל פ"ת - מכבי פ"ת אבי לוזון הלוואי ואני יטעה יא זין - 2

3)הפועל כפ"ס - מכבי חיפה יאללה יאפסים 2

4) ב

5) ג

הניחוש של צפוני:

1. 1 יאמר פיטר בנתיים עוזר מאמן אחד ומאמן אחד, כמו כן שלח את המנהל המקצועי הביתה., וכל זה בעונתו הראשונה. לעומת זה שיימן נפרד השנה רק ממאמן אחד, שנקלט איך לא, אצל יאמר, ניצחון מוחץ במגרש הביתי של שיימן, ניצחון שצריך להתאזן ולכן מי שינצח על המגרש הביתי של הרצליה תהיה הקבוצה של שימן.

2. 2 את קמפיין פ"ת לא תרד זנחנו באמצע העונה, לצערנו זה הביא לירידת הקבוצה, באמת היינו רוצים שהיא תסתיים לפחות בטעם טוב עם ניצחון בדרבי. אבל בהפועל כמו בהפועל, יעשו שמח למפגרים, הרי הם לא אשמים שההורים שלהם אחים.

3. X הדשא ירוק, השחקנים ירוקים, הקופים ירוקים, הרשת לבנה (היא מסיפור אחר)

4. ג כמו בשבוע שעבר הדילמה של 0:0 עדין לא נפתרה.

5. א גיא, דווקא ממך ציפית לחיבה יותר גדולה ליציעי וינטר, וזאת למרות איסור פיצוח הגרעינים. מיותר לציין שבמשחק ליגה הקודם שבית"ר אירחה את האדומים, יוליץ כבש, מה זה אומר עכשיו? האם אליניב ברדה יתעורר מהתרדמת איפה שהוא הבקיע רביעיה?

6. ג אחרי שזנחנו את ענין הלוזוניה (למרות שהם הוזכרו הניחוש) ואת ענין השכנים שלא ירדו (למרות שהם ירדו), לא אמרנו מילה על אבי כנפו - (בעד מי הוא יהיה בגביע???)

ואוחנה כבר לא עושה סמים (זה מהסיפור של הרשת), אז נחרוג גם ממנהגינו זה, וניתן אמוננו בשופטים, ג.

אוי לא! איך הגעתי למקום שישי?! :)

1. 2

2. 2 (אבל הלוואי וזה ניצחון של הפועל)

3. X

4. ג איזה שאלה נאחס

5. א

6. ה

נראה לי שזה הניחוש שהתלבטתי עליו הכי הרבה

עכשיו בדוק אני נופלת בטבלא

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה

(שבת, 19:30)

משחק מאוד מאוד קשה. המשחק הכי קשה העונה, במיוחד כי הוא בתקופה הזאת.

הרצליה מגיעה אחרי תבוסה למכבי, נתניה אחרי ניצחון על בני יהודה.

הרצליה צריכה הישרדות, נתניה הישגיות.

לדעתי? אין יותר תיקו מזה. משחק קצבי ולא משעמם כמו בתחילת העונה, שיניב תיקו רב שערים ועניין. ואם לא, נתניה תיקח את זה :)

X.

2) הפועל פ"ת - מכבי פ"ת

(שבת, 18:30)

לא חושב שיש הרבה מה להוסיף. מכבי פ''ת תיקח את כל הקופה פה.

לוזון ירצה כשהוא יהיה בהפועל להסתכל אחורה ולפחות להתנחם שהוא ניצח 3 דרבים בעונה, לעומת העונה הבאה בה לא יוציא אף נקודה בדרבים של ת''א.

לחמן ליצן, הפועל פ''ת כבר קבוצה של ילדונים ומתחילה לשלוח סקאוטים למשחקי התחתית של הלאומית, לראות אם הם ירדו עוד בעונה הבאה.

2.

3)הפועל כפ"ס - מכבי חיפה

(שבת, 17:00)

איך אומרים? הירוקים של אוחנה בכל זאת בעלי אופי, לעומת הירוקים של רונילה לוי. החיפאים יכולים לרצות מקום 3, אבל עם היכולת של העונה הם רק יכולים להסתכל למעלה בתסכול ולראות כמה זה רחוק מהם. פשוט כי הם על הפנים. פשוט כי הם חסרי אופי. פשוט כי סופסוף הוכח שרוני לוי לא כזה מאמן גדול, ושאולי התפקיד גדול עליו.

אבל, בכל זאת חיפה הייתה אלופה כמה שנים, וכפ''ס ניצלה כמה שנים. כמו במשחק הראשון, הכי ראוי שיהיה פה תיקו.

X.

4) מה עם הגולים? תבחרו סעיף אחד, את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות -

ב) במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר במחצית הראשונה.

הפעם אני בטוח בזה באלף אחוזים, לא פחות. הכח תפתח בבונקר. עד המחצית השנייה אני מאמין שה'שריף' אולי יבין איך לפרוץ את הבונקר, ובניגוד למשחקים אחרים העונה בתחילת המחצית השנייה כבר ישלוף אקדחים.

אולי שער אחד במחצית הראשונה. בשנייה לדעתי 3.

5) תבחרו את הסעיף שלדעתכם יתקיים בוודאות -

א. אליניב ברדה, טוטו תמוז, סלים טועמה, ברק יצחקי -> לפחות אחד מהם כובש לפחות שער אחד.

האמת שזה הכי הגיוני פה חוץ מזה אולי.

ד. המשחק הזה מעניין כמו היציעים הריקים. תן לי נקודה אחת מראש ונסגור עניין מעכשיו.

אם היית אומר שגם אחד מהם ייבשל הייתי מצביע על זה בפה מלא.

לדעתי דווקא בגלל שהלחץ של עדר אוהדי בית''ר יחסר פה במשחק, דווקא יהיה משחק מעניין ואולי אף רב שערים.

6) לפניכם 5 סעיפים שגל אחד מהם יכול להתקיים, תבחרו את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות -

ג. בכל המחזור כולו יונף מקסימום כרטיס אדום אחד.

כי הכי מסתדר לי בראש, שבמחזורי הסיום של העונה הדי גמורה הזאת, דווקא עכשיו יהיה משחקים רגועים ואולי אף נטולי כרטיסים אדומים בכלל.

או פשוט כי המכונה האשדודית תבקיע. בפ''ת אני פשוט רואה שייגמר 3-1. בית''ר הפועל יניב שער אחד יותר מאיתנו. ודוארטה אי אפשר לדעת, שלא לדבר על קולאוטי.

סופ''ש רגוע לכולנו.

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה

(שבת, 19:30)

איקס

2) הפועל פ"ת - מכבי פ"ת

(שבת, 18:30)

איקס

3)הפועל כפ"ס - מכבי חיפה

(שבת, 17:00)

איקס

4) מה עם הגולים? תבחרו סעיף אחד, את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות -

א) במשחק יובקעו מקסימום שני שערים (0:0, 1:0, 1:1 או 2:0).

5) תבחרו את הסעיף שלדעתכם יתקיים בוודאות -

ג. במשחק יובקעו לכל היותר 3 שערים (כולל).

6) לפניכם 5 סעיפים שגל אחד מהם יכול להתקיים, תבחרו את זה שלדעתכם ייתרחש בוודאות -

ב. בדרבי של פ"ת יובקעו מקסימום שני שערים (כולל).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.