Jump to content

ישראלים הם...

טוני

Recommended Posts

ישראלים הם...

4. ישראלים הם אלו שנוסעים בכביש חשוך בשתיים עשרה בלילה, ובכל זאת עוצרים לעזור לנהג אובד עצות להחליף את הצמיג.

:wub:

ועמוס- חצי ממה שאמרת פה לא נכון במרבית המקרים,

עם כמה שבאת אנחנו עם עם הרבה זבל- אנחנו עדיין טובים יותר מהרבה עמים ותרבויות אחרות!

אויי עמוס בן-אדם טוב שלי, כפרע על הנשמה שלך.. תעשה לי טובה ותחזור לחור שמאיפה באת.

אם ככה אתה מדבר על העם שלך ועל המדינה שלך מצבך חמור ביותר! ביותר!!

אני בתור אחד שעומד להתנדב ולהתגייס לאחת יחידות העילית הכי טובות בצה"ל, וגם בעולם.. לא מרגיש משהו אחר בנוגע לעם שלי ולארץ שלי מפאת אהבה ויראת כבוד..

קצת כבוד עמוס, קצת..

לא נעים לך פה?! סע ללפלנד.. לנורבגיה כמו שאמרו, שם אין מלחמות ואין עניינים והמשכורת הרבה יותר טובה.

איפה תמצא ביצוע כמו של הישראלים באוגנדה? אה?

איפה תמצא תעוזה כמו שהייתה באי גרין?

איפה תראה ילד בן 20 שומר על חבריו שנהרגו כולם באנצריה?

איפה תמצא אילתור כמו במבצע כחול וחום?

להזכיר לך את התעוזה והעוז של לוחמי שמשון שהסתערבו לכל מחילת טרור אפשרית והיו חלום הבלהות של המון מראשי הטרור בעזה?

איפה תמצא קצינים שקופצים על רימונים חיים ע"מ להציל את החיילים שלהם?

איפה תמצא כוח של טנק אחד שעושה פורפרה לחטיבה של שריון סורי אה?

לא טוב לך פה? יש עוד מדינות בעולם.

ואני בטוח שאתה מדבר על החיילים האלה שנכנסים בחינם אתה לא יותר טוב מהם, כי אם התגייסת לצה"ל עם האידיאולוגיה הזאת שיש לנו חרא של עם

וחרא של מדינה התגייסת בשביל הסיכה המחורבנת שקיבלת, ואני יכול להתערב שהיית איזה ג'ובניק מסכן בטח..

אף אחד! אף אחד לא צוחק על עם שעבר שואה, שעובר התעללויות יום-יומיות רק בגלל שהוא יהודי.. אני הולך עם הסמל של מכבי צמוד לחזה ומגן דוד עליו.. מי כמוך באלים השם (שם ה' המפורש לא יכול לרשום מצטער)..

תעשה חושבים!

עמוס מה שהזכרת בהודעה שלך קורה בכל ארץ,אצל כל עם ואצל כל דת.

ואני רוצה לצטט משפט שכתבת:

"ישראלים יקללו אותך כי אתה אשכנזי/מרוקאי/אתיופי/ערבי/אמריקאי/צרפתי/גרמני או כל דבר שהוא.."

הנה בדיוק אתה מוכיח פה כמה אתה ישראלי בזה שאתה משמיץ את הישראלים בגלל שהם ישראלים.

תהיו גאים במי שאתם כי הדשא של השכן לא ירוק יותר.

תיגוד מה אתם כולם מנסים לשכנע אותו שטוב פה ושהוא צריך להישאר ? מי שלא טוב לו, שירד מהמדינה ויילך לחיות עם הנורבגים שלו.

אין כמו המדינה שלנו, ההיסטוריה, הרגע שהביא להקמתה, הצבא, החום של האנשים (מה אתה אומר עמוס ? בישראל לפעמים הולכים מכות בכביש ומקללים ? בכל מדינה אתה יכול לתת דוגמאות לאנשים זבל - באר"הב ירצחו אותך בשביל הנעליים, באירופה עלולים לתקוף אותך כי יש לך כיפה או רעלה על הראש, במדינות אחרות ישלפו עלייך אקדח כי חתכת בכביש ויש מדינות בעולם שלפעמים סתם ישלפו עלייך אקדח), העזרה שתמיד נותנים אחד לשני, המזג העצבני והאימפולסיבי - זה העם שלנו. או במילים אחרות מי שלא טוב לו - שיזדיין מכאן.

ישראלים זה העם היחיד שבטוח שיש דברים שנמצאים רק בישראל.

אגב, אפילו מחיאות כפיים בנחיתות מטוסים זה לא המצאה שלנו למי שחשב...

ישראלים זה העם היחיד שבטוח שיש דברים שנמצאים רק בישראל.

אגב, אפילו מחיאות כפיים בנחיתות מטוסים זה לא המצאה שלנו למי שחשב...

מכבי יש לך רק בישראל וזה מספיק בשביל להשאר פה בארץ..