Jump to content

Recommended Posts

אני אמור להתגייס עוד כחצי שנה.. יש לי פרופיל 72 ואני רוצה להוריד ל64

ה72 הזה בא אחרי תלונות על קיפוזיס בגב, דלקות כרוניות בעיניים, אסטמה, אלרגיות לדשא ולאבק, כאבי ראש, נזלת כרונית ואולי עוד דברים שאני לא זוכר (על הגב, עיניים ואסטמה זה כולל אישורים מרופאים)

כניראה שהשלב הבא יהיה מעבדת שינה

אם מישו עבר או יודע איך זה מתנהל (הרופא משפחה מפנה לזה נכון? ומה עושים שם בכלל?) שיגיד וברור שאם יש לכם טיפים (אבל מנסיון לא לזרוק סתם באוויר) אם ללכת לזה עייף מת אחרי חוסר שעות שינה או שללכת אחרי שישנתי מלא ומה להגיד שאני לא נרדם או שאני מתעורר הרבה פעמים או שניהם?

השמועות אומרות שאנשים שמים שעון מעורר על רטט לכל איזה שעה ואז זה מעיר אותם. זה נכון? אפשרי?

קיצור כל מה שאתם יודעים על מעבדת שינה תגידו..

ונ.ב. כל התגובות ה"קרביות" וכו' תוותרו. אני מאוד קרבי באופי ומת לשרת בקרבי אני נקרע מיזה שאני לא יהיה קרבי. למי שמאוד אכפת לו למה אני רוצה להוריד שיגיד.

קיצור חפרתי מספיק.תודהה אם מישו יענה.

וואי יצאתי עם מישו רוסי לשטח שרק חודשיים הבנתי למה הורידו לו פרופיל על החקר שינה הזה..

אתה עושה את זה בתל השומר (או לפחות שם הוא עשה) ובודקים אותך בזמן השינה....

הורידו לו פרופיל ל64 בגלל שהוא מדבר מתוך שינה אבל מדבר ממש חזק! ועוד ברוסית!

אני השתגעתיייייי כל פעם הלכנו לישון בשעה 5 ככה בבוקר הוא מתחיל לצעוק ברוסית חחח

וזה באמת הוריד לו פרופיל? או שהוא עשה את זה בלי קשר לצבא?

הבנאדם נכנס לקבע לפני 3 חודשים,ועד כמה שאני יודע,זה לא שינה לו את הפרופיל,אבל אומרים פה שזה מוריד,וכן,בתל השומר.

כל הממצאים לגבי אנשים שמתלוננים שהם עייפים כל הזמן או לא ישנים טוב בלילה בלי סיבה טובה הם ממצאים בגדר חשד בלבד. 50% מהרופאים לא מתייחסים בכלל למעבדת שינה הזאת, ואלא שכן מתייחסים עושים את זה בספק רב. קיצור, אם אין לכם בעיה אמיתית ורצינית להוריד פרופיל או לקבל פטורים דרך מעבדת שינה זה לא הכי קל.

היתרון בזה שזה יום מחוץ לצבא חינם אין כסף

שניה שניה שניה שניה.

סבבה, אם לא היית רוצה קרבי לא הייתי מגיב, תעשה מה בראש שלך ושלום על ישראל

אבל אתה אומר שאתה קרבי באופי ואתה נקרע מזה שלא תוכל לשרת בקרבי

עכשיו, אתה יכול לשרת עם פרופיל 72 בתותחנים\שריון וכו'.

תותחנים זה הכי קרוב שאתה יכול להגיע לקרבי, ואם אתה כ"כ רוצה לעשות שירות קרבי, למה שלא תהיה בתותחנים? למה להוריד עוד ל64?

באמת שמסקרן לדעת מה הסיבה שאתה רוצה להוריד פרופיל.

שריון זה לא קרבי ?

זה לא שאני לא יכול להיות קרבי בגלל בעיות רפואיות שלי. יש לי 72 רק בגלל דברים ש"הוצאתי מתחת לאדמה". בקלות יכל להיות לי פרופיל 97.

אני חייב לשרת קרוב לבית בגלל שההורים שלי גרושים. בבית זה רק אני ואמא. יש לה בעיות פסיכיאטריות (וגם בריאותיות) היא מטופלת קבוע (כדורים) משהו כמו 3 שנים. בעיקרון היא על הגבול של להיות בבית משוגעים. אני מטפל בה כל יום ואני מוצא את עצמי כמעט כל יומיים חוזר מהבית ספר ב11 בבוקר כי יש בעיות איתה.

אתם יכולים לחשוב שאני מחרטט.אני לא מכיר אף אחד מפה וגם לא יכיר אז לא כך איכפת לי. ונכון שאני יכול לקבל קל"ב על בעיות ת"ש אבל אני כבר אמרתי להם הכל בראיון אישי וגם שלחתי מכתבים ועד עכשיו מה שקיבלתי זה מכתב שבעתיד יזמנו אותי לדון איתם על הבעיות. קיבלתי מנילה לפני כמה ימים והכל שם זה קרבי ורחוק מהבית ובינתיים אין בכלל שום סימן של התחשבות מצידם. בקיצור לא יודע למה אני רושם לכם את זה מצידי אתם יכולים לחשוב שאני משתמט

תודה למי שניסה קצת לעזור

גבר אתה לא חייב הסברים לאף אחד..

אתה בשביל צה"ל זה עוד חייל, בשביל אמא שלך אתה כל העולם, מאחל לך רק טוב.

אם אתה רוצה מקום טוב להגיע אליו בתור ג'ובניק קל"ב ממליץ לך על מאגר די אנ איי בבקו"ם אתה לא שומר לא עושה עבודות רס"ר ורוב היום רק ישן, ויוצא מהבסיס יומיות בשעה 2. בהצלחה.