Jump to content

Recommended Posts

כמה הכי הרבה יכול לתת סא"ל על נפקדות?

אה ונפקדות רק של יום אחד

לא יודע כמה הוא יכול, אבל מה שנראה לי שהוא יתן לך בין שבוע לשבועיים מעצר.

ככה זה היה אצלנו בגבעתי אפילו על חמש דקות נפקדות = שבועיים מעצר. ועל שבוע+ נפקדות על כל יום מקבלים שלושה ימים מעצר למשל נפקדת שבוע ויום תקבל שלושה שבועות ושלושה ימי מעצר).

למרות שהיום ראיתי מישהו שנפקד לשבוע וקיבל כולה שבוע ריתוק למרות שהיתה לו סיבה טובה,הכל יכול להיות. בהצלחה אחי.

סא"ל יכול לתת לך 28 ימי מחבוש (אם הוא מפקד היחידה) ותמיד אפשר להלביש על חייל 2 עבירות באיזו קומבינה ולדגם אותך ב56 ימי מחבוש מפנקים

זה העניין

אני לא מוכן לקבל ריתוק בתאכלס

אני עובר עוד חודש לגולני זין בעין שאני יטחן 11-3 בתור ג'ובניק ועוד בתל השומר בתפקיד חדש

אני לא מוכן לישון שם אז אמרתי לקצין שם או שאנחנו מסתדרים בינינו על יומיות לעוד חודש או שאני הולך למה אני לא מתכוון לישון פה ובטח שלא תהפכו אותי לשוטר צבאי אני ממשיך להיות פקיד

הוא לא רצה להתסדר איתי אז אמרתי לו סלאמת אני הולך לישון בבית אני יחזור מחר

בתאכלס אני לא רוצה פשוט לישון שם ו\או לשרת שם כשהבית שלי 10 דקות מתל השומר

nimni ותהילה אני לא יודע באיזה עולם מושלם אתם חיים, אבל יש לי שני חברים רומן וניר שמם מגדוד שקד חטיבת גבעתי, שרק עלו על א' במטרה לדפוק נפקדות ועוד לא יצאו אפילו מהאוהל ששם הם החליפו בגדים - והמ"מ תפס אותם והם קיבלו 21 ריתוק.

יש לי חבר מאותה הפלוגה , שנפקד יומיים וקיבל שבועיים מעצר בפועל ולא היה לו שום תנאי לפי זה. בפועל הורידו לו יום על כל עשרה ימי מעצר כלומר שנשארו לו 13 ומתוך זה הוא יצא גם לפני כי לא משחררים בדרך כלל בימי ראשון כי יש עומס אז שיחררו אותו בחמישי ככה שהוא הרוויח עוד כמה ימים, אבל זה לא משנה את העונש שהוא קיבל.

ולעומת זאת יש לי חבר שנפקד שבוע וקיבל שבוע ריתוק. זה הכל תלוי במפקד..

כלא זה בית זונות,הייתי 18 יום בכלא 6,כיף חיים,ואומרים ש4 עוד יותר בית זונות.

על יום נפקדות אף אחד לא יביא לך כלא,אלא אם כן ממש שונאים אותך,וגם אז תקבל בהגזמה 14,האמת שאני לא יודע אם יש דבר כזה 7 בכלא.

תעשה את החישובים שלך (-:

קבלו סיפור אמיתי:

אצלנו ביחידה חיילת שמקבלת דוח מ.צ על מכנס מונמך יש לה משפט אצל הסמב"ס וזה אוטומטית 21 ריתוק. עכשיו חבר שישן איתי באותו חדר דפק בפעם הראשונה נפקדות של 28 יום. הוא נשפט אצל הסמב"ס, קיבל 21 ריתוק וכלא על תנאי (אותו עונש כמו חיילת שמקבלת דוח מ.צ). כמה חודשים אחרי זה אותו אחד דפק נפקדות של 43 יום, הסמב"ס שפט אותו ל-28 ריתוק, והעונש על תנאי שהיה לו לא הופעל.

היום הוא עריק כבר קרוב ל-3 חודשים.

אז וואלה היחידה שלך ביזיון..

אני קיבלתי דו"ח מ.צ על מכנס מונמך+ גופיה שחורה מתחת למדי א' וקיבלתי על זה שבוע ריתוק. המזל שלי היה שראיתי את המ.צ מראש אז הספקתי להוריד סיכות שהיו לי על הכומתה ו-5 עגילים :). בפועל, כשעליתי למשפט מג"ד המ"פ שלי ביטל לי את הסעיף של החולצה השחורה כי בכלל לא ראו אותה מתחת למדים אז הוא הסכים איתי שזה היה קטנוניות יתר מצד המ.צ הזונה. ובהתחלה הייתי אמורה להתחיל את הריתוק ביום המשפט, מה שאומר שהייתי אמורה לסגור על זה 21, אבל אמרתי להם שאין מצב אז הגשתי בקשה לדחיית עונש והם דחו אותו, מה שאומר שעשיתי שבוע ריתוק על הימים בצבא.