Jump to content

שיבוצי גיוס מרץ

Recommended Posts

מההההההההה אני לא מתגייייס

כוסאמא של הצבא הבן זונה הזה אני ישרוף אותם ימח שימם שמו אותי ואת חבר שלי ב28.3 יענו משטרה צבאית

מי ילךךך מה אני זיןן

סעמממק מה אני עושה שמעתי הכי קשה לצאת מזה...

אני אישית בחטיבת כפיר בגדוד שמשון יש לי חברים בגבעתי גולני וכל שאר החיילות שאתם רוצים בגלל שלפני 20 שנה הם היו באמת עושים משהו היום אתם תצטערו על כל רגע תתכוננו למפקדים הכי סרח בארץ.

ומי ששלח להם חטיבת כפיר במנילה זה נראה לי 900 שלא יצטער הגדודים עם החבר'ה הכי טובים ומפקדים כמו חברים נותנים הכל בשביל החיילים.

אבל הכל בעבודה קשה ובתאכל'ס ולא חרטות

אני אישית בחטיבת כפיר בגדוד שמשון יש לי חברים בגבעתי גולני וכל שאר החיילות שאתם רוצים בגלל שלפני 20 שנה הם היו באמת עושים משהו היום אתם תצטערו על כל רגע תתכוננו למפקדים הכי סרח בארץ.

ומי ששלח להם חטיבת כפיר במנילה זה נראה לי 900 שלא יצטער הגדודים עם החבר'ה הכי טובים ומפקדים כמו חברים נותנים הכל בשביל החיילים.

אבל הכל בעבודה קשה ובתאכל'ס ולא חרטות

חדל לחרטט בפורום. את השביזות שלך על זה שאתה בחטיבת כפיר תוציא בבית לא פה

תודה

מקצין בצה"ל הייתי מצפה שיידע להגיב כשהוא מגיב ולא סתם זורק דברים לאוויר..כנראה שטעיתי..

איתן אל תזיין ת'שכל, לפני כמה ימים שמישהו שאל על חטיבת כפיר אז כתבתי שבצעירותי תמיד היינו צוחקים עליהם אבל אחרי שראיתי אותם עובדים הפסקתי עם זה והתחלתי להעריך אותם (עוד לפני שאתה הגעת לשם) את אחד המ"כים הכי תותחים שראיתי בצה"ל, גם בנאדם שפיץ וגם מקצועי, הכרתי שם באיזו פעילות משותפת וכתבתי כאן מספיק שבחים על הפעילות של הגדודים השונים בחטיבה שלך.

את זה שהחבר'ה שלך (גדודי ה90) עושים עבודה מעולה באיו"ש כולם כאן יודעים (לדעתי) ועל האווירה הטובה ששוררת אצלכם בפלוגה אתה סיפרת כאן לפורום.

תקרא שוב את ההודעה שהילדון הזה פירסם ותבין למה הגבתי ככה (מההודעה שלו לדעתי אפשר להבין שהוא שבוז טילים-טילים).