Jump to content

60 מליון,משרדי חקירות,חלון ההעברות,עטר,גוטמן,דולי,לוני,קשטן,גיא לוי,מחירי כרטיסים ו..

Guy

Recommended Posts

1. הפועל ת"א-מכבי הרצליה: הפועל לא תתן לצמרת לברוח לה,הרצליה משתפרת,אבל לא מספיק-1.

2. מכבי נתניה-הפועל כ"ס: נתניה עם עטר על הקווים,שזאת מיקדמה משמעותית,אבל עטר לבד לא מספיק מול החבורה הנחמדה של אוחנה שלא תפסיד-x.

3. בני יהודה-מכבי חיפה: ללא ספק המשחק הקשה בניחוש,חיפה לא טובה כל העונה,אבל מה נגיד על הכתומים שללא ספק יותר גרועים,אבל חייבים לצאת מהמשבר,אני הולך עם רוני לוי-2.

4. שוב,אני הולך עם החלוצים-א'.

5. לא יודע למה,אבל שוב,אני מאמין בחלוצים-א'.

6. נו באמת,זה דרבי,לפני שהם ירצו לנצח הם ירצו לא להפסיד,אני מהמר בכלל על 0-0- ב'.

בקיצור:

1

x

2

א'

א'

ב'.

1. הפועל ת"א-מכבי הרצליה:

הפועל היא הרבה דברים, אבל לא פראיירית. הזדמנות פז עבורם להרגיע ולאגור עוד 3 נק'. 1.

2. מכבי נתניה-הפועל כ"ס:

מקצועית כפ"ס טובה יותר. וגם האווירה בקופסא ביום החורפי הזה לא תהווה פאקטור להערכתי.

אבל משנה מאמן - משנה מזל. נתניה תחלץ לפחות נקודה. X.

3. בני יהודה-מכבי חיפה:

מפגש של שתי מאכזבות. אבל אין ספק בכלל שהירוקים טובים הרבה יותר.

מה שכן צריך לקחת בחשבון שבחיפה יש מזג אוויר חורפי שילווה כנראה בסופת ברד,

מה שעלול להשפיע ולגרור את המשחק הזה לתיקו מאופס.

אני בכל אופן, הולך עם ההיגיון המקצועי, 1.

4. יש לנו הגנה לא רעה. והאשדודים יקבלו להערכתי פיק ברכיים (כמו בבלומפילד בסיבוב הראשון שבו הם הגיעו פייבוריטים והפסידו בצדק).

מה שמוביל למשחק עם מקסימום 3 שערים להערכתי. ב'.

5. פה המצה שונה לחלוטין.

להכח הגנה מחוררת לחלוטין (21 שערים ב-14 מחזורים), לבית"ר התקפה קטלנית (24 שערים ב-14 מחזורים).

ללא ספק א'.

6. למרות שזו שאלה על כמות שערים. זה עדיין הדרבי של פ"ת.

ומעטים האנשים שמצליחים לנבא בכל פעם מה יהיה במפגשים האלו.

(לפעמים זה מסתיים בתיקו מגעיל של 0:0 ולפעמים מתפתח משחק חם לאללה עם לא מעט אקשן).

מסקנה - 3 נק' הימור זה טו מאץ' בשבילי הפעם. לא מהמר.

יאללה בהצלחה לכולם בניחוש, אבל גם בטוטו, שזה גם חשוב :yahoo:

שבת שלום

1. 1

2. X (ייגמר 2-2)

3. 2

4. א

5. ב (1-0 הכח דקה 87, יוסי רוזן)

6.ב (0-0 עם 3 קורות ואדום 1, התפאורה של מכבי פ"ת הזויה והפועל פ"ת יביאו דגל פרישה עם חבלים)

(ארז הקטן, שבת שלום לכולם, לא זוכר איך הבית שלי נראה אבל אוהב את כולם ובהצלחה למכבי!)

• מנהלים ראשיים

1) 1

2) X

3) 2

4) ב'

5) ב'

6) ב'

(הניחוש של פלקו, שאין לי כוח לרשום את הכינוי המתוסבך שלו בפורום כרגע).

ואי כמה חיכתי שהמשחק של הפועל יתחיל כבר.. זה מוקש אדיר אני מעדיף להמר על הדרבי של פ"ת...

דבר ראשון, גיא תודה על האיזכור המרגש בכותרת...

אגב, הבנתי מה הבעיה שלי בטסלה, עד עכשיו שמתי לי למטרה לעבור את ליר, השכן של אביב הבוס, אבל הוא כבר לא פונקציה ממזמן, אז האתגר החדש שלי הוא השחקן ה 13...

דרבי של פ"ת - אין מה להגיד הלוזונים לוקחים פה בהליכה... מכבי פ"ת - 1

מכבי נתניה - הפועל כ"ס - כמו במקרה של הרצליה קבוצה מחליפה מאמן ונכנסת למומנטום... ההבדל הוא שלהרצליה זה לקח 3 משחקים עד שתפסתי אותם בניחוש, לנתניה זה יקרה כבר היום (במיוחד לאור ה 5 בטוטו).. יש להם הרבה מה להוכיח... 1 (אגב אם לא 1, אז 2 באנקר, אבל 1).\

בני יהודה - מכבי חיפה - חיפה בהליכה.. 1 אפס קטן ומגעיל...

4. התקפה קטלנית מול שוער והגנה מצוינים.. מממ מכבי חלשה בגשם, לדעתי 3 גוליפ לפחות...

וגיא בהקשר לתמונות שיש למעלה, שבמחזור הבא יהיו תמונות של מרדיקוביץ ונימני בהתאם.. (הניחוס)

5. שימו לב שבכל המשחקים של הכוח מול הגדולות (הפועל לא גדולה), לא הוסקע יותר משער אחד...

ב'.

6. אני צריך את הבונוס, א' תודה.

הא ותרשמו לכם שהפועל מפסידה וכל הפורום נופל על זה..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.