Jump to content

60 מליון,משרדי חקירות,חלון ההעברות,עטר,גוטמן,דולי,לוני,קשטן,גיא לוי,מחירי כרטיסים ו..

Guy

Recommended Posts

1) הפועל ת"א - מכבי הרצליה 1 ואני יכול כמעט להישבע שהפועל לא מנצחים את המשחק הזה

2) מכבי נתניה - הפועל כפ"ס 1 מאמן חדש ועוד עטר אין מה להוסיף יאמר מחתים אותו עד לפנסיה אחרי הניצחון הזה

3) בני יהודה - מכבי חיפה 2 בני יהודה לא קבוצה חיפה ממשיכה לטפס לצערנו

4)ב לא מצאתי מטבע עשיתי פה הטלת בטריה :|

5)א

6)ב עם הימור על 0-0

1 - כי ככה, לצערי.

1 - בגלל המאמן החדש ולא יותר מזה.

2 - כי בני יהודה לא קבוצה.

ב

א

ב

וואי איזה אשששש

אני מכוון למעלה ויהיה טוב.

לחשוב על אליפות זו כבר לא בדיחה..

אז הנה הניחוש שלי לשבוע :

1) הפועל ת"א - מכבי הרצליה - 1 באנקר, והלוואי ואני אפול.

2) מכבי נתניה - הפועל כפ"ס - דרבי, הדרבי של השרון.

דאלה כפ"ס.

אבל השאלה אם הם מספיקים טובים לנצח את נתניה?

אני אלך על לא.

אני אלך על X עם נטייה ל1.

נטייה חזקה ל1.

אבל זה בכל מקרה X כמו בטוטו של ה-60 מיליון.

3) בני יהודה - מכבי חיפה - שוב, אותו דבר.

2 באנקר, והלוואי שאני טועה.

אני יכול רק להגיד לך תודה על זה שאתה שם את הפועל וחיפה בניחוש, זה עושה רק טוב :)

4) נלך על א. יובקעו במשחק שלושה שערים ומעלה (2:1, 3:0, 2:2 וכדומה), רק בגלל שמכבי ניצחו בגביע שזכינו פעם אחרונה עם אמבמבה צמד שניצחנו 3:2 באשדוד, רק בגלל שאני רואה שחזור :)

5)וואי גיא חפרת :wub:

עוד פעם?

לא נמאס?

טוב נו, רק בגלל שהאינטואיציה אומרת 1:0 הכח, נלך על 3:1 בית"ר, ולכן א. יובקעו במשחק שלושה שערים ומעלה (2:1, 3:0, 2:2 וכדומה).

6)עוד פעם?!?!

לא רוצה נמאס לי כבר.

לא מהמר.

אבל סתם שתדע לידע הכללי, הייתי הולך על ב. יובקעו מקסימום שניים אם הייתי מהמר.

ואני לא !

גיא ימלך תודה רבה על הכל ושבת שלום :love4:

1

1

2

א'

ב'

ב'

הפעם אני אומר ששבחון לא ישים.. אחרי שבועיים שהוא איכזב אותי אני לא מהמר עליו..

הפעם אני אומר שרוסו יבקיע תראשון העונה.. (אבל דווקא הפעם שבחון ישים.. כמו שהיה לי עם עומר פרץ..)

כהכהכהכהכה, תמשיך לשקר את האנשים בפנים.

אני במקום 34 רק בגדלל שכשהתחלתי לחשוף אותך הפסקתי ל "נחש" ולא בגלל שום סיבה אחרת, אבל מה לעשות דמגוג היית ודמגוג תישאר. איך אתה אלוף בלהחליף נושא בלי שאף אחד ירגיש פה כי כולם כאן כבר קנו את הפוזה של גיא ע הישר, אין מצב שהוא ישקר או איך שהבחורות קוראות לך "מלאך".

ברור לי שזו הולכת להיות מלחמת חורמה, אבל אני מבטיח שאחרי שאני יסיים אותה כולם כאן יידעו איזה איש מסוכן אתה!!!

:yahoo: :)

1) אין הרבה סיבות, אבל בואו נגיד שאחרי שקבוצה כמו הרצליה מוציאה נקודה מול קבוצה כמו הפועל, מה הסיכוי ששבועיים אחר כך הם חוזרים על ההישג? 1.

שתי השאלות הבאות נותנות לי הזדמנות לבחון מחדש ולרענן את חוקי הכדורגל הישראלי.

2) בהתאם לחוק החאפ לאפ הראשון של הכדורגל הישראלי, בחיזוק המבנה הנפשי הרעוע ונידף ברוח של שחקן הכדורגל הישראלי הממוצע, החלפת מאמן מכניסה אותו למוטיבציית על ומבטיחה ניצחון במשחק הקרוב, מה שהופך את ההתמודדות לבאנקר לטובת הקבוצה היחידה שמצליחה להתחרות במיומנויות הקרקס הרוסי של מועדון הפאר "ביתר- השבוע יש לי יו"ר שוטר וכבר כמעט חודש שלא החלפתי מאמן- ירושלים".

1.

3) הרכב מנצח לא מחליפים, וגם את "שיטת הנדנדה" לחיזוי תוצאות משחקיה של מכבי חיפה, עד שיוכח אחרת. בשבוע שעבר הם ניצחו, ומכאן שהשבוע נגמר תיקו. X.

מכאן מגיע קטע תמוה של מארגן הניחוש, ששואל שלוש שאלות זהות. אני אבצע חלוקה אקראית פחות או יותר של התשובות, ונגיד שבמשחק אחד מתוך השלושה יובקעו עד שני שערים ובשני האחרים שלושה לפחות. לאור היכולת ההתקפית של מכבי, אני אניח שהמשחק עם הסיכוי הגבוה לתוצאה דלת שערים הוא שלנו ולכן:

4) א'- עד שניים ולא יותר

5) ב'- לפחות שלושה

6) ב'- לדרבי חוקים משלו והגנות עצבניות. לפחות שלושה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.