Jump to content

נושא מטעם שי סידי ואורי משיח

נועם שוהם

Recommended Posts

זה משהו שקיים בהרבה קבוצות בעולם.

זה דבר יפה מאוד, כמה דקות לפני שהשחקנים עולים משמיעים תשיר אין זה עושה טוב על הלב.

דבר מהסוג הזה דורש יוזמה רצינית.

שמע ההמנון יחיד שיש לנו זה צהוב עולה זה מכבי..

אם יצליחו להוריד איש גדר לדשא זה יהיה דבר פשוט ענק...

למרות שאני לא מאמין שיצליחו להגיע להסדר כזה

זה עם ההנהלה של מכבי אמורים לדבר ? המשטרה.. פרצלינה מי ?

דבר ראשון זה לכל מכבי

תחליפו את השירים המסריחים בהתחלה

מה זה תנו לי רוקנרול וכל הזבל הזה מה אתם רציניים

היינו בטדי שמים שירים במזרחית ודברים יפים כל הקהל רקד היה אווירה

דבר שני שיש משחקים מותחים

לקרוא את השמות יותר בהתלהבות ולתת לקהל לענות כמו

מס' 1 .. טברטקוו ואז כולם עונים קאלה

שהשחקנים עולים להטריף את האוהדים או אחרי מהלך טוב שכל הקהל בכיף

אתה מדבר כאילו אתה מתבייש

ולעודד את השחקן בטירוף במקום

"יופי יובל"

אחד הדברים החשובים אבל זה להחליף את השירים בהתחלה לשירים שיכניסו אותנו לאווירה של שמחה וכיף שירים במזרחית שמחה כמו בטדי

ולא

תנו לי תנו לי רוקנרול

זה אחד הדברים המביישים

יא אכולי סרטים בנאדם על הדשא רק יעשה לעצמו פאדיחה ולא יזיין יותר בחיים כולכם חיים בסרט שאנחנו איזה קהל יווני משוגע אפילו בתוך הגוש לא מורידים חולצות יא שרמוטות תורידו חולצות יציע שלם בלי חולצות כולםםם קטלניייי אההההה !!!

אחד הדברים החשובים אבל זה להחליף את השירים בהתחלה לשירים שיכניסו אותנו לאווירה של שמחה וכיף שירים במזרחית שמחה כמו בטדי

ולא

תנו לי תנו לי רוקנרול

זה אחד הדברים המביישים

צודק.

צריך כמו בטדי, שיהיו שירים שיכניסו את הקהל לאווירה טובה.

מזרחית אם אפשר (:

להעיף את השירים בהתחלה !!!@

לתת לקהל לשיר ולעודד להוריד משהו לדשא...

אחרי הגול זה חזק רק בלי ה1-0 גם אם הקבוצה ממול מובילה 2-1

ולעשות המנון לקבוצה כזה כמו של ברסה ולהתחיל לשיר אותו שהקומץ נכנס ליציע כמו בארגנטינה או שאת הכניסה לעשות רק במשחקי חוץ

חובה חובה חובה חובה מישהו 2 אנשים בדשא שיעירו את שער 13 ו-8

שי אחי אם אתה רוצה לראות איך זה אמור להראות ואם זה מתאים תראה...

ודרך אגב תשאיר את המשפט:"ועכשיו.....כדורגל!" זה המשפט שלך !

עוד דבר, תהיה כמו רפי גינת שאנחנו נוביל [בס"ד] בדרבי תצעק כל הכבוד תשמרו חזק וכאלה

וגם תעיר את השחקנים כמו שרק כרוז יודע יש לך את זה !

בהצלחה אחי..

מזה כל השטויות האלה

פשוט מעלים את תומר שיהיה כרוז יא ווארדי השחקנים מפחדים לשחק איך אני רואה אותו עושה למכבי קנסות של מיליוני שקלים נגד סכנין והפועל והכי חשוב הוא יעשה מכבי לא בכריזה שכל יפו תשמע

תומר הכרוז בא בטוב גם שהוא יגיד יובל שפונגין זה לא ישמע אשכנזי הוא גם יעשה לשחקנים כינויים לדוגמא במקום אבי נמני אבי הקטלני ובמקום משה ביטון משה הגבר וזה יאללה תומר !!

קודם כל ציינו פה את הקטע שבהצגת השחקנים שיקריא את השם הפרטי וייתן לקהל להשלים את שם המשפחה, ושיעשה אותו דבר בגולים.

והרחבה לגבי הגולים:

בגרמניה כששחקן מבקיע עושים את הקטע הזה 3 פעמים, וגם את התוצאה.

(באיירן עושים את זה בוודאות, לדעתי זה גם בשאר המגרשים ככה)

אם ניקח למשל את השער האחרון שכבשנו בבית, נגד חיפה, זה היה נראה משהו כזה:

סידי: מספר שמונה, אביייי

הקהל: נמני!

סידי: אביייי

סידי: אביייי

סידי: והתוצאה? מכבי?

הקהל: אחת!

סידי: חיפה?

הקהל: אפס!

*כשמגיעים ליריבה הם צועקים "אפס" גם אם התוצאה 3-2 או 7-4

*אחרי שמסיימים עם התוצאה הכרוז אומר "תודה" והקהל "בבקשה", על זה אפשר לוותר אבל זה עדיין נורא משעשע =)

אני ראיתי את זה במשחק של באירן,זה פשוט דבר מדהים!!! אם יהיה אפשר לעשות ככה (ולא נראה לי שאמורה להיות בעיה),זה יהיה פשוט חלום! אתם לא מבינים איזה יופי זה.

כמובן שצריך שיתוף פעולה מלא של כל שער 11,אבל אם נכנסים לזה ונהנים מזה אז כל האיצטדיון משתף פעולה.

אהה עוד דבר

בתחילת העונה שעברה היו שמים לפני כל משחק את המיקס של דידי הררי וכולם היו שרים יחד איתו. זה עוזר מאוד להכניס את הקהל לאווירה ולעזור לחמם גרונות. אפשר לשים גם את "צהוב עולה זה מכבי" לפני המשחק בשביל להטריף קצת את הקהל והשחקנים.

יאללה חבר'ה, מחר בלי נדר אני שולח לסידי מייל. תתחילו לסגור את הנושא, כדי שהכל יעלה מולו.

למי שיש עוד רעיונות - יאללה לכתוב!

ומצטרף לרביד. לפני המשחק צריך להשמיע שירים ברוח המועדון ולא השטויות של היום.

סיכום בערך של כל הדברים החשובים מאוד שנאמרו פה, אבל קודם הקדמה:

תעריכו את הכוונה של הבנאדם הזה.. זה נדיר, ואתם לא תראו תראו את זה אצל כרוזים אחרים לדעתי.

1. שיר - המנון.

אני כבר הרבה זמן בדעה שצריך לקחת את ה"צהוב עולה זה מכבי" ולהפוך אותו להמנון. שיר שכולנו מכירים, כולנו יכולים לשיר אותו מתוך שינה. כשאני חושב על השיר הזה ישר כשהשחקנים עולים מהמנהרה מתחת לשער 5 "כל שבת חוגגים על המגרש", זה נשמע מצמרר.

ובנוסף, כשמכבי מבקיעה גול - לארגן רק את הקטע "צהוב עולה זה מכבי" מהשיר. הקהל יצטרף, ותאמינו לי שזה יגרום לטירוף.

2. מי שיחפור בקליפים של האתר הרשמי מפעם, יראה ששי סידי יודע להטריף את הקהל עם ההרכבים. הוא כבר עשה את זה, הוא כבר מכיר את זה, עכשיו רק שיחזור לסורו.

3. לגבי איש גדר שיעבור לדשא - נשמע רעיון מעולה, אבל לצערי שי סידי לא תלוי בזה. הקרירות והניכור שיש עכשיו בקריית-שלום יגרמו לזה שלדעתי לא יהיה להם כלכך אכפת מאיזה איש גדר שיעבור לדשא. אולי צריך לחכות עם זה עוד קצת זמן, עד שיגיעו אנשים יותר ראויים לקריית שלום.

סידי, מצפים לראות את התפוקה בשבת :hooligan:

סיכום בערך של כל הדברים החשובים מאוד שנאמרו פה, אבל קודם הקדמה:

תעריכו את הכוונה של הבנאדם הזה.. זה נדיר, ואתם לא תראו תראו את זה אצל כרוזים אחרים לדעתי.

1. שיר - המנון.

אני כבר הרבה זמן בדעה שצריך לקחת את ה"צהוב עולה זה מכבי" ולהפוך אותו להמנון. שיר שכולנו מכירים, כולנו יכולים לשיר אותו מתוך שינה. כשאני חושב על השיר הזה ישר כשהשחקנים עולים מהמנהרה מתחת לשער 5 "כל שבת חוגגים על המגרש", זה נשמע מצמרר.

ובנוסף, כשמכבי מבקיעה גול - לארגן רק את הקטע "צהוב עולה זה מכבי" מהשיר. הקהל יצטרף, ותאמינו לי שזה יגרום לטירוף.

2. מי שיחפור בקליפים של האתר הרשמי מפעם, יראה ששי סידי יודע להטריף את הקהל עם ההרכבים. הוא כבר עשה את זה, הוא כבר מכיר את זה, עכשיו רק שיחזור לסורו.

3. לגבי איש גדר שיעבור לדשא - נשמע רעיון מעולה, אבל לצערי שי סידי לא תלוי בזה. הקרירות והניכור שיש עכשיו בקריית-שלום יגרמו לזה שלדעתי לא יהיה להם כלכך אכפת מאיזה איש גדר שיעבור לדשא. אולי צריך לחכות עם זה עוד קצת זמן, עד שיגיעו אנשים יותר ראויים לקריית שלום.

סידי, מצפים לראות את התפוקה בשבת :)

לא אמרת מילה על מה שאמרנו שקורה בגרמניה אחרי גול....