Jump to content

יש פה מישהו בלוט"ם? או מישהו שמבין בזה?

Recommended Posts

קיצור נגמר לי הקורס כמו שאתם יודעים וכולם קיבלו הצבות לבירנית איו"ש עזה חברון פיקודים וכו' ורק אני ועוד אחד קיבלנו לוט"ם ומשם כבר ישבצו אותנו למשהו מובחר בתפקיד שלי

אבל אין לי מושג מה האפשרויות

יש פה מישהו שמבין בזה?

חברון :angry:

תאמין לי, הפסד שלך שמשבצים אותך קל"ב יומיות.

עכשיו תקשיב,

לוט"ם זה כמו בסיס בן של בה"ד 7.

אם בה"ד 7 זה הלימודים והכל של הקשר,

אז לוט"ם זה מקום שעובדים עם הקשר בצריפין. (בכל בסיס בארץ יש קשר אבל לוט"ם זה המקום של זה בצריפין).

יש שם מבחר גדול של תפקידי קשר.

זה בסיס שאפשר לעשות בו יומיות,

ויש גם משמרות של יומיים בצבא וחמש בבית, או משמרות של יום כן יום לא יום למה לא, וכל מיני דברים מהסוג המעיק הזה.

הכל תלוי בלמה ישבצו אותך ובאיזה תפקיד...

מה שכן, אמרת שיכולים מלוט"ם להציב אותך בקריה, גלילות ואיפה שאתה רוצה בעצם.

האמת? בחיים לא שמעתי על דבר כזה... כי לוט"ם הוא הצבה בפני עצמה.

לא מכירה את לוט"ם ואת היחידות שלו במיוחד (למרות שהתפקיד שלי איכשהו קשור לזה בעקיפין), אבל אני מכירה את חושן ולשם תשתדל שלא להגיע...

אם אתה יכול להגיע למקום שהתנאים יסתדרו לך עם מה שאתה רוצה (וגם תעשה תפקיד טוב שלא מזלזל באינטילגנציה שלך) אז תלך על זה... אבל תחשוב טוב טוב לפני... כי כשמגיעים למקום טוב עם תנאים טובים, הרבה יותר קשה לשנות דברים או לעבור...

טוב טוב תקשיב, במקום לבכות תגיד תודה...

א. לוט"ם אחד הבסיסים הכי יפים בצה"ל ולבטח הכי מושק בצריפין.

ב. יש לך 2 אפשרויות שסביר מאוד להניח תקרה השניה: או שתשובץ בלוט"ם - אבל תיקח בחשבון שלוט"ם זו מפקדה והסיכוי להיות משובץ בה הוא מאוד מאוד מאוד נמוך, ובטח שאם מישהו לא רוצה לא ישבצו אותו שם בכוח. הסיכוי השני הוא שתשובץ דרך לוט"ם במקום אחר במקצוע שלך ולא חסר איפה...

בתור אחד שנמצא שם יום יום (טוב לא בטוח שיום יום, יותר שעה ביום), באמת אחלה בסיס.

לוט"ם .. אחח הנוסטלגיה :yellow_cool1: קיצר תקווה להיות משובץ בבסיס לוט"ם עצמו בצריפין למה זה מקום נחמד

וגם לפי מה שהבנתיי מהאנשים שם בתקופה שביליתי שם, יש שם אחלה משמרות ובאמת לא עושים יותר מדיי (או נמצאים יותר מדיי, יותר נכון)

שיבצו אותי באמירים בלי יותר מידי שאלות....

כי פשוט לא צריך כח אדם בתפקיד שלי במקומות אחרים...

נכנסתי לקצין מיון הוא אמר לי אתה באמירים בהצלחה ביי...

בקיצור בנתיים זה יומיות אבל אין מצב אני עושה יומיות מצריפין לרעננה כל יום אז אני יישאר לשם לישון שנעבוד על מאוחר ואם אני יסיים תעבודה ב2-3 אני ייצא הביתה...