Jump to content

יום הולדת ליפה מכוללללן- קרין מייסי

inbar

Recommended Posts

יווווווו יפה שליייי :)

קריני

מאמי איך אני בכלל מתחילה לכתוב מזל טוב ליום הולדת 18 שהוא כל כך משמעותי לבן אדם שהכי...אבל הכיייי חשוב לי בעולם הזה?

טוב אני פשוט אשפוך הכל, כל מה שישי לי על הלב ואני יחפור ויציף ת'פורום.

מאמי, אני ואת חברות כמה? 18 שנה בערך? משהו כזה... אין לי זיכרון ילדות אחד שאת לא מופיעה בו ולקחת חלק גדול בו.

כל השנים האלה ומה...הקשר רק מתחזק ומתעצם. עברנו ביחד בית תינוקות- לול ליד לול, אחר כך גן ילדים- מיטה ליד מיטה (בעצם באותה מיטה חחח תמיד ישנו ביחד), גן חובה- היינו קשורות אחת לשניה ברגליים! לא נפרדות ולא יעזור לאף גננת=), המשכנו יחד ליסודי- לא נפרדנו לדקה, אחר כך לתיכון- גם כן, נפרדות רק לשיעורים (חלקם לפחות..),חוזרות מבית ספר- אוכלות, וישר נפגשות שוב. עד הלילה לא זזות אחת מהשניה...ובערך 4 לילות מתוך 7 בשבוע - את ישנה אצלי או אני אצלך.

כולם בקיבוץ ובכלל מי שמכיר אותנויודע שקרין זאת ענבר וענבר זאת קרין-בן אדם אחד! "הצמד" כמו שקוראים לנו.

בקיצור כל החיים שלי היו ויהיו בעזרת השם איתך!! תמיד ביחד, לא חשוב מה!! ומאיזושהי סיבה כל יום במשך 18 שנה...ולא נמאס לנו אחת מהשניה- ההפך- אנחנו מסוגלות בכלל לא להיות אחת בלי השני יותר מיום?!?!? אין מצב...ממש לא! שטסת אז לפולין...השתגעתי! שאני לא יראה את קרין 10 ימים?!? אלוהים ישמור...או שתסטי טיול בת מצווה לארצות הברית, כל היום התגעגענו ודיברנו ושלחנו. והיינו בקשר.

אם אני הייתי יכולה קריני הייתי מאחלת לעצמי שנגשים בע''ה את כל המשאלות שלנו יחד והתכנונים שלנו לעתיד - שנגור בית ליד בית והילדים שלנו יהיו החברים הכי טובים (ולא....לא מרשה לבן הערס שלך לצאת עם מאי שלי ) סתם מאמי הלוואי!

אין...הכל עברנו ביחד! שהיית מאושרת- אני גם הייתי ישר, הכי מאושרת בעולם, גם אם לא הבנתי למה

ושנפגעת ובכית- בכיתי איתך

ושצחקת (את עם הצחוק הקולני שלך...)- ישר אוטומטית צחקתי אחרייך בלי לדעת בכלל על מה אנחנו צוחקות.

כשהיית היית צריכה אותי או שאני הייתי צריכה אותך- ישר! בלי לחשוב אפילו! ישר היינו שם אחת בשביל השניה רצות אחת בשביל השניה, דואגות, תומכות, אוהבות, נותנות את הנשמה, מכל הלב עוזרות כמה שאפשר וצריך- מתי שרק צריך... ואני לא יודעת מה איתך מאמי אבל בשביל האושר שלך הייתי נותנת הכל.

שלא תיהיה בחיים עצובה!! כי את באמת הדבר הכי חשוב שיש לי בחיים ואני עכשיו! עכשיו אבל ברגע זה...רצה בשבילך לתוך האש, קופצת למים, נכנסת למערה ואוכלת את העיגולים של העגבנייה (את יודעת שזה הכי קשה לי ... חחחח) אבל בשביל הנשמה שלי- הכלללללללל

פיצית,

יש לנו כל כך הרבה זיכרונות ביחד, טובים ורעים, מצחיקים, מאושרים ועצובים ואם אני יתחיל לפרט זה יגמר עוד 16 שנה בערך...(על''ק 12, רפת בשביתה, איינאפה, חיפה, וכ'ו) ככה שלא כדאי- נחסוך לנו =))

בכל מקום שאנחנו נמצאות בו אנחנו מראות נוכחות- מצחיקות אחת את השניה גם כשצריך להיות רציניים ( חחחח הרופא מוציא אותי כי אני מצחיקה אותך ואת לא מרוכזת ). קיצר תמיד כיף איתך לא חשוב מה.

כשפוגעים בך מאמי אני מרגישה כאילו פגעו בי...כאילו עבר עליי טנק ככה כואב לי כי את חשובה לי הכי בעולם ואת לא רק חברה שלי- את אחות דלי (בדם!!!) הינגגגג לא סתם אנחנו אומרות שאותו דם זורם לנו בעורקים- זה ככה ואין מישהו בעולם הזה, גם לא ההורים שלך או אחיות שלך, שמכיר אותך טוב כמוני וההפך. אני יודעת מה את חושבת ומרגישה בלי שאת בכלל צריכה להגיד לי משהו!

אנחנו תאכלס הכי דומות בעולם- ובמה שאנחנו שונות, מנוגדות אז אנחנו משלימות אחת על השניה ובזה אנחנו מכפות על הפאקים אחת של השניה.

בקיצור תסכימי איתי שחברות כזאת אין! פשוט אין קשר כזה בין 2 אנשים בעולם הזה!

ואף אחד בחיים לא ישנה את זה!!

אמרת לי שביום חתונה שלי את תיתלי לי על הרגל..לא נותנת לי לצעוד לחופה ויהי מה...שאני לא יעזוב אותך חחחחח ;) אז מאמי תדעי שתמיד אני יהיה איתך!! תמיד!! תמיד אני יתמוך בך! והחברות הזאת היא חזקה יותר מהכל. לכל החיים!! שמעת?!? לכל החיים!! אז הסירי דאגה מליבך המוזהב=)

את הבן אדם הכי מיוחד שיש ויש לך לב כל כך גדול! את פשוט בן אדם טוב!!

את הבן אדם הכי אמיתי ותמיד את עוזרת למי שאפשר וחושבת קדימה ותומכת ולא פלא שמי שמכיר אותך באמת טוב, אוהב אותך בכאלה רמות!!

יווווו כמה ריגשי...טוב די.

בובה קטנה את יודעת שיש לנו את הדברים שרק אנחנו מבינות (נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה) בקול בכייני =) תרביצי תרביצי לפוף!! תזייני אותו!!

ואת השירים שהם השירים שלנו. ואני רוצה לשים פה שיר אחד שהכי מרגש אותי כשאני חושבת עלייך:

מפתח המרחק פתח לי שער של געגועים

והפחד השואל בי האם את שלי

אל תעזביני את המלאך שלי

לפעמים אנ'לא מבין אותך את עוברת שינוי

לפעמים אני בורח לא להיות תלוי

אבל חוזר אלייך את המלאך שלי

אני נווד זרוק שהתאהב לו בנסיכה

בין כל היפות האלו את היית שונה

אני שלך לנצח את המלאך שלי

אני שלך לנצח את המלאך שלי

טוב מאמי קיצר אני אקצר כי בכל מקרה ברכה אמיתית את מקבלת.

אני רוצה לאחל לך קודם כל -מזלללללללללללללללללל טובבבבבבבבבב נסיכה!!!

דבר שני אני מאחלת לך מכל הלב והנשמה שאמן אמן אמן תיהיה בן אדם מאושר תמיד כי באמת מגיע לך!

שכל מה שהלב שלך רוצה- יתגשם!!

תגיעי לכל מה שאת שואפת אליו! תמצי את כל מה שאפשר מהחיים האלה.

תזכי לקבל לפחות חצי ממה שאת מעניקה לאנשים שאת אוהבת.

תמצאי את האחד שלך שיתייחס אלייך כמו אל מלכה- כמוש מגיע לך! אני רוצה לראות שלא.. :clap:

תחיי שנים ארוכות ויפות!

מאמי דבר אחד יש לי לבקש ממך- תשארי כמו שאת! פשוט ככה! אל תשתנמי בחיים את מדהימה את הכי טובה בעולם מלאך שלי!

אני אוהבת אותך יותר מאת החיים שלי!!!

אני יאהב אותך תמיד- תמיד לא חשוב מה- אני יקבל בך הכל!

אז קטנה כדאי שאני אלך להתארגן עכשיו כי תיכף אנילוקחת אותך ליציאת בנות כמו שרק אנחנו יודעות

אני אוהבת אותך!

untitled_5i6ic7575.JPG

נ.ב.

מה אני יעשה שתתגייסי?!?!?! =(((((((((

מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

:thumbs:

ענברוש- ריגשת אחות!!!! כל הכבוד!!!

קרינוש =)

באחד הימים הראשונים של המלחמה אני וחבר נודדים עם האוטו דרומה ככה, אנחנו נמצאים איפשהוא בתוך נצרת כי טעינו בדרך ופתאום אני מקבל טלפון, התקשרת ואמרת שאם בא לי ולחברים, אנחנו יכולים בזמן המלחמה מתי שבא לנו לבוא ולבלות איתכם בחולדה, בהתחלה קצת התפדחנו כזה ולא היה לנו נעים להגיע אבל יום אחרי זה נסענו אני, חבר ואלדד, נשבע שאני לא מצטער על הרגע הזה, מאז ביקרנו אצלכם עוד מלא, עם חברים מהצפון, ממכבי ולבד, בזמן המלחמה ואחרייה, את מדהימה! פשוט הידידה עם הלב הכי זהב שאני מכיר, וכל מי שמכיר אותך אומר את זה! באמת שאין עלייך ומי שלא מכיר אותך לא יודע מה הוא מפסיד

מזל טוב מאמי

יומולדת שמח

חוקית שלי :)

אוהבב :thumbs:

אחת הילדות הכי מדהימות שיצא לי להכיר.. אם לא הכי מדהימה !

את לא מבינה בכלל כמה אני שמחה שהכרתי אותך..

נשמה שלי,אני מאחלת לך תיומלדת ה-כ-י שמחה בעולם,ושהחיוך המדהים שלך לא ירד לך לעולם מהפנים..

הרבה הרבה מזל טוב !! ורק טוב

תמיד פה בשבילך..

אוהבת אותך !!!!!!!!

אהה קאריןן (:

באמת ילדה מותק עם לב של זהב

היה כייף כל פעם בביקורים בחולדה וכאלה רק צחוקים ועוד נבוא שוב אל דאגי (:

קיצר מאמי מזל טוב עד 120 וכל זה..אוהב.

:thumbs:

(: מזל טוב בייגלה! :)

אני בוחרת להתחיל את הברכה הזאת במשפט שסיכם את ההודעה שהייתה כתובה כאן קודם.. לפני שהתחלתי לערוך כמו שהבטחתי... (:

פשוט כי הבייגלה הזה... הוא כל כך אנחנו... כל כך שלושתנו... (ארבעתנו במשך הזמן...)

הבטחתי להתקשר בחצות... ואכן כיוונתי לי שעון לשעה המיועדת אבל בשיא חוכמתי (ואת מכירה עוד כמה מקרים בהם החוכמה היא ממני והלאה) השארתי את הפלאפון על רטט ונרדמתי... התעוררתי ב- 5:26 (שופי על הזכרון של השעה.. בשבילך כפרה) וראיתי שפספסתי את השעה שהייתי צריכה.. התלבטתי עם עצמי שנייה, מתוך שינה, והחלטתי לחזור לישון ולהתקשר אלייך בשעות שפויות יותר היום... והלילה עוד לא נגמר, ככה שתצפי לאיזה שיחת טלפון בייגלית מאוחר יותר (:

זוכרת איפה נפגשנו?!

ברור שלא... אז אני אזכיר לך...

המשחק נגד הפועל חיפה, רבע גמר גביע המדינה בקריית אליעזר.. ההסעה בחזרה לקרית שלום... שתי בנות לא מוכרות יושבות במושב, ולי אין מקום לשבת אז במקרה אני נעמדת לידכן... שיחה מתפתחת והחיבור מיידי... קיבוצניקיות, שתי "ענבר"... משחק אחר כך, כשנפגשנו, כבר התגבשה המסורת המופלאה של החיבוק הגדול (:

ככה זה עם טיפוסים כל כך אוהבים כמוך...

אפילו יצאנו למסיבה ביחד (:

ובר החתיך (: וואו קרינה... חחחחחחחחח...

(ותסלח לי הענבר השנייה שאני מתייחסת רק אלייך, אבל תפרגן לי על כך שאני ממש מתאמצת לעשות את זה)...

ועם הזמן זה התגלגל והתגלגל ומדי פעם הייתי מקבלת איזה שיחת טלפון כזאת של "מההההה.. לאן נעלמת?!" ולא מוותרת לי עד שהעדכונים החשובים לא מסתיימים... כי ככה זה עם טיפוסים כל כך דואגים כמוך...

ואז גיליתי שאיתך אני יכולה להשתגע בלי לחשוב על כלום... וככה הקמנו את העזרת נשים שלנו (לא לפני כמה דברים אחרים שהגינו ביחד)... וכמה כיף לנו לעודד ביחד?! מדי פעם כשאני מגיחה לגוש, אני מגיעה ישר למקום הקבוע שלנו... והריקודים שלנו, והשירים שלנו, והקול המעצבן... וכן, גם הענטוזים... כל שיר והכוריאוגרפיה שלו... וזה כבר הפך לשגרה וזה מוסיף פלפל מאוד מיוחד לכל חווית עידוד בכל משחק בפני עצמו... אבל ככה זה עם טיפוסים אנרגטיים כמוך...

תמיד הכל בכיף איתך,

תמיד הכל שמח ומחוייך,

תמיד מלא בחיבוקים וקבלה של כולם...

בדרבי, כשהגעתי עם מדים, קלטתן אותי ממרחקים ורצתן אליי (בזיג-זגים מטורפים) ופשוט חיבקתן אותי עד שלא יכולתי לנשום... "ענברייייייייייייייייייייייייייייייייייייי את במדיםםםםםםםםםםםםםםםם"... אני אוהבת את ההבחנה הדקה שלך (:

תמיד כשאני מגיעה למקום מסויים שאני יודעת שאת נמצאת בו, אני יודעת שאני אתקבל תמיד בחיבוק גדול והמון אהבה... לא מתביישת להראות אותה, לא מתביישת לעשות כלום... כל כך נהנת מכל רגע נתון שיש לך... מעריכה את זה בך מאוד...

קרינה, אני אוהבת אותך ממש הרבה (:

והתמונה של העזרת נשים שלנו כל כך מרגשת אותי עכשיו (: זה כמו להסתכל על הילד שלנו גדל (שנטי, תודה שהעלת את זה) (:

את פלא, את קסם, את ייחודיות, את שמחת חיים... אבל במילה אחת (בעצם שתיים), את פשוט קרין מייסי...

קרין מייסי שלי... קרין מייסי שאני כל כך אוהבת ומעריכה (:

בלונדה קטנה שלי (: הוכחה חותכת שלכל כלל יש יוצא מן הכלל...

"ומי שלא נראה לו, שיזדיין!" (הסיסמא הבלתי נשכחת שלנו... דרך חיים שכזאת) (:

מזל טוב יפה שלי...

מזל טוב חיוך שלי (:

מתה עלייך (:

אני.