Jump to content

לכל לובשי השחור

Guest maccabist_zahov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

אחי אנחנו מוחים בשביל ששנה הבאה לא נצטרך להגיע למצב שאנחנו לא קונים מנויים..

אתה חושב שלאנשים יהיה קל אחרי שהם 7-8 10! שנים קונים מנוי פתאום להפסיק?

אתה צריך להבין שאם אנחנו עכשיו לא נמחא אז המצב יהיה רק יותר גרוע

והנה בבקשה תראה מה הם עשו עם ה PPV...זה גועל נפש!

לשלם 17 ש"ח בשביל לראות כדורגל שמבייש את הכדורגל של החברים שלי מהשכונה.

זה בזיון מחפשים רק איפה לעשות כסף על האוהד..

צריך לקום.. והזמן, הזמן הוא עכשיו

גם... מה המקסימום שיכול לקרות אם לא מעודדים.........

לא ניקח אליפות <_<

7 שנים לא היה אליפות לפני כן... אז עוד שנה.

חוץ מזה עם הקבוצה לא תיקח אליפות בגלל חוסר העידוד לוני יראה את הכוח שלנו

האוהדים ויפסיק לשים כלפינו פס, ויתיחס אלינו כבני אדם וכחלק חשוב מהמועדון.

מה קרה לך ?

אנחנו לא בני אדם ובמיוחד לא אוהדים

אנחנו לקוחות !

לפחות לוני חושב ככה ...

אז בתור בן אדם חכם , אתה חושב שאכפת לו ממכבי ?

זה עצוב שללוני הרציקוביץ' לא אכפת מהקהל של מכבי תל אביב , עצוב .

אחי תראה... לוני יודע שאנחנו אוהבים את מכבי ושיש אנשים שמכבי זה החיים שלהם, שהם מוציאים עליה כסף ושהם לא יכולים בלעדיה והוא מנצל את המצב הזה כדי לעשות מה שהוא רוצה בקבוצה כי חשב שלא משנה מה הוא יעשה הקהל ימשיך להגיע למשחקים ולעודד.

אז אנחנו מראים שזה לא כך, שגם לנו יש גבול וגם אותנו צריך לקחת בחשבון ואי אפשר לשחק בנו. כל מי שממשיך לעודד מראה ללוני שלא משנה מה הוא יעשה תמיד הוא יקבל את מה שהוא רוצה מהקהל וכך אתה נותן לו לגיטימציה להמשיך להתעלל במכבי ולשים זין על הקהל.

אנחנו לא מעודדים (בבית) כי אנחנו מראים ללוני שאנחנו גורם משמעותי בקבוצה ושעלינו לא ירקו ויגידו שזה גשם. מקווה לראות אותך משחק הבא בשחור איתנו בשקט יושבים יפה ומראים ללוני מי חזק, כי אתה לא רוצה לעודד ולהראות ללוני שהוא יכול להמשיך לעשות מה שהוא רוצה. אין תנאים לאהבה, יש תנאים לעידוד.

אין קבוצה בלי אוהדים.

למה שלא תעשו איתו ישיבה מאורגנת כי שמע מהמחאה הזאת הרבה סובלים

כל הצדדים

אתם השחקן ה-12 אתם אירגון...אני אישית אוהב איך שאתם מוסיפים צבע ואוירה והכל...ואני מאוד אוהב לבוא לעודד

תעשו ישיבה מאורגנת עם לוני תנסו ללכת לקראתו פעם אחת תנסו

נכון שהוא אשם...אבל אולי הוא יבין אותכם יותר טובב

חחחחחחח

למה נראה לך שלא דיברו איתו על זה?

כבר ישבו איתו לדבר על העניין.. והוא שם עלינו ז*ן..

כחודש לפני תחילת מחאה..

נשלח ללוני מכתב מפורט שמסביר בפרטי פרטים את הבעיה שלנו..

ביקשנו תגובה למכתב..

ועד עכשיו לא קיבלנו

להנהלה פשוט לא אכפת מאיתנו

אחי תאמין לי שניסנו הרבה פעמים לפגוש אותו ולדבר איתו בארבע עיניים אבל הוא תמיד היה "עסוק"

ותמיד היה שולח את תמי וטלי ודירקס...

ושלחו לו הרבה מכתבים גם אבל הוא פשוט לא התייחס...

לפניי שהמחאה התחילה שלחו לו מכתב על המחאה שעומדת להיות עם הוא לא יעשה משו בנדון... והוא החליט להתעלם ואז כבר לא היית בררה אז החליטו לעשות את המחאה...

אחי, לוני תמי טלי ואלי דריקס קיבלו מכתב על המחאה והכל

אם לוני לא מחזיר תשובה על מכתב אז נראה לך שהוא ירצה להיפגש ?

אז כל המחאה, החולצות והבלגן בגלל שמחיר הכרטיס 80 ש"ח?

אם יורידו ל- 60 ש"ח אז תעודדו?

למה כמה משלמים למשחקי החוץ שם אתם מעודדים ?

קלינגר והשחקנים עצמם אומרים שזה מפריע. אוהד אמיתי לא מחבל בקבוצה שלו, בשום מקרה ובטח לא בגלל מחירי הכרטיסים.

זה לא רק מחירי כרטיסים זה היחס שאנחנו מקבלים מההנלה שלנו משקרים לנו בפנים עושים מאיתנו צחוק לוקח לי על משחק בליגת העל הישראלית 90 שקל כרטיס צריך לעלות 60 שקל מבוגר הכי הרבה לא מוצאים מספיק נוער הננהלה לא עושה כלום נגד המשטרה שעוצרים סתם ועוד הם אפילו מגנים אותם ועוזרים להם להרבציץ ולעצור סתם אנשים

המאחה ההזאת היא בשבילך ושביל כל אוהד ואוהד מכבי ת"א

אנחנו רוצים שאתה תבוא למשחק כדורגל היה לך כסף לעשות מנוי לקנות כרטיס לא תפחד להעצר סתם שהיה לך כיף לבוא למגרש

עושים למכבי ת"א וקהל שלה עתיד טוב יותר

עם כן לך נמאס מכל מה שלוני וחבורתו עושים

אז תבוא בשחור ותהיה בשקט 90 דקות

מה אתה אומר ?

• מנהלים ראשיים

חבר זה לא רק מחירי הכרטיסים זה הרבה יותר מזה!

זה התעללות השוטרים באוהדים

זה אי פתיחת שערים בזמן

זה שוטרים שלא שומרים עלינו אחרי דרבים ובטדי ובחיפה שלא נקבל מכות

זה שלא נותנים לנו להיכנס לקריית שלום ולראות אימון של הקבוצה שלנו ואנחנו צריכים לעבור בביוב בשביל לראות את הקבוצה מתאמנת.

זה התבטאיות בתקשורת נגד אוהדים.

זה הרבה יותר מזה.

הבעיה היא אחרת שאתם לא מוכנים להקשיב לכלום אתם ישר החלטתם שהמחאה שלנו היא על נימני וזהו.

אם תפתחו תראש תראו שזה באמת לא ככה

אני אומר שאסור בשום מקרה לפגוע בקבוצה בטח שהסיבות למחאה הן כלכליות בעיקרן.

וזה לא אומר שלוני לא עשה טעויות כי הוא עשה הרבה טעויות ועדיין עושה טעויות בניהול הקבוצה ומחירי הכרטיסים והמנוייםבאמת יקרים והמשטרה לפעמים מתנהגת כמו חיות.

אבל בכל הארץ המחירים יקרים ואל כל האוהדים המשטרה מתנהגת באלימות חסרת פרופורציה, ככה ששתי הבעיות האחרונות לא אופיניות למכבי ואחרי שראיתי מה ההנהלה של הפועל עשתה השנה אז לוני לא נראה כל כך גרוע.

בקיצור אני חושב שקצת נסחפתם ושכחתם שהמטרה האמיתית היא הצלחת מכבי ולא מחירי הכרטיסים.

אני צהוב תמיד.

יפה אמרת .

אני רק רוצה להוסיף שאם המחאה תעבור גבולות ( מה שהיא עומדת לעשות ) היא תתפרק .

כי מלחמות בין שערים - זה אחד הדברים הכי טיפשיים שקהל יכול לעשות .

אולי זה קצת ארוך (בלי אולי)...אבל חשוב שתקראו (לא חשוב... אבל יכול לעזור):

לכל שחור, צהוב, מצולע או מרובע, או בקיצור, תומך מחאה,

עברת יום לא קל (והכוונה היא לשבת האחרונה..ה- 4.10)... אולי זו רק תחושה שלי (ואולי עוד הזייה), אך אני חשה במשבר ההולך ומתגבר, באובדן הלהט ההתחלתי, אולי אף באובדן התקווה..

סוף המחאה?! ל-א ול-א!!! אל תתנו לכמה עיוורים להרוס לנו את הדבר הכי חשוב ומשמעותי שקורה בשנים האחרונות בכדורגל הישראלי בכלל, ובקהלי האוהדים בפרט.

ניסו לשבור אתכם, לצאת נגד דרככם, ואני, רק לי נדמה שיש פה מעבר לאי הזדהות עם העקרונות והדרך, אלא מעין צורך של כמה בובות תועות לעשות דווקא, להראות ל"שחורים", כלשונם, כי הם המזיקים, הם החושבים רק על האינטרסים של עצמם, וזאת תוך כדי פגיעה עצומה בקבוצתם האהובה?!

אותן בובות, היו אלו שלפני מספר חודשים בלבד, צעקתם עליהן, שכנעתם אותן, ניסיתם לעשות ככל שביכולתכם על מנת לצרף אותם למעגל העידוד והתמיכה שלכם, והיום, אחחח... הצביעות חוגגת...

והכאב, הכאב הוא עצום... לראות שבתוך קהל אוהדינו (!) צצו לאחרונה פלגים שונים היוצאים האחד כנגד השני, מקללים זה את זה(כמובן שלא כולם), מתסיסים ומנסים לשבור/לפגוע זה בזה, זה בין הדברים הכואבים ביותר שחוויתי בחיי, כאוהדת וכבת אדם...

וידוע הרי, שמרד מבפנים (וכן, אני קוראת לזה מרד...) מצליח הרבה יותר ממרד מבחוץ, אך עם זאת, מחאה צודקת, סופה להביא להפיכה, סופה להצליח, סופה להזיז דברים, לשנות, לתקן (..."רק תגידו לה כן"...).

השנאה הזאת, שהולכת ומחלחלת בין הקבוצות השונות שנוסדו בקהל, איני רוצה לחשוב לאן היא עלולה להוביל, או במילים אחרות, מה היא עלולה להרוס...

אך כולי תקווה כי אתם, האנשים אותם אני כה מעריכה, אוהבת ומעריצה, אתם תדעו לאזור כוחות (ואם לא... אני ממליצה על דלק דרגון), להמשיך לשתוק בבית, לתת את כל שביכולתכם בחוץ, ובקיצור חברים, ל-א להשבר! אתם רק בראשית המאבק, ראשית המלחמה, ראשית המחאה, ונכון, ההתחלה תמיד קשה, מסורבלת, כואבת ויש הרבה תהיות לגבי ההמשך וצדקת המעשה ו/או דרך הפעולה... אך לוחמים (חרבות וגלימות ל-א ניתן להשיג יותר..צר לי), אינם נשברים... ואת המסקנות, מסיקים רק לאחר התוצאות... כי הזדמנות כזאת, ניתנת לנו פעם בחיים... ואם לא נדע לקחת אותה עתה, מי יודע אם נזכה לאחת דומה בעתיד (וסליחה על הפסימיות...).

אתם, שגם בגשם ובקור הנורא ביותר לא הפסקתם את שירתכם, שגם בחום הקיץ המעיק הגעתם לכל משחק ומשחק- בית, חוץ, גביע הטוטו או סתם אימון משמים, ודאגתם להראות את מלוא אהבתכם ותמיכתם בקבוצה... אתם, שריגשתם, הלהבתם, שימחתם, נתתם הכל למען אהבתכם, והקרבתם כל כך הרבה... אתם כעת נשברים??????

אחרי כל מה שלחמתם בשבילו, אחרי כל המאמצים שהושקעו עד עתה, לא נוטשים באמצע הדרך!!!!!

וכמה שהמסע כואב והאבדות רבות, הניצחון.....אחחחח טעם הניצחון המתוק שווה כל רגע של מאבק!!!!!!

והדרך ארוכה היא... אך קרובים אתם להגיע לנקודת האור המציינת את סופה, ואת תחילתה של אחרת, טובה יותר.

בימים אלו, בזמן בו קבוצתנו נראית יותר כמו זירת בושידו, מאשר כמו קבוצת כדורגל, עלינו, קהל אוהדיה, אוהביה ותומכיה (ולא "צרכנייה") להתאחד, לנסות להגיע לעמק השווה בין ה"שחורים" לבין ה"צהובים", לחשוב על דרך פעולה משותפת, לחשוב על דרכים להגדלת המודעות והחשיפה למחאה ולסיבותיה (אהמ "מחאת נמני"), ולהראות לחזק (לוני) שקול זעקתנו, חזק יותר מכל שטר ירקרק שבכיסו...

להראות לו כי לאהבתנו אין תנאים, אך לעידודנו/תמיכתנו יש...

להראות לו כי הקבוצה והקהל, עליהם לשתף פעולה זה עם זה, ולא ללכת זה כנגד זה..

הקבוצה אינה מוצר, ואנחנו, הקהל, אינו רוכשיו או לקוחותיו,

כי מה לעשות חברי לוני, קבוצת כדורגל, אינה מכשיר של סוני... היא מורכבת מבני אנוש, ולא מחומרים כאלו או אחרים...

היש דבר חזק מאהבתנו?? ממסירותנו?? מהליכתנו העיוורת אחר הקבוצה, גם ברגעיה היפים יותר, וגם בפחות.... גם בהשפלות, וגם בניצחונות??

היש לך מושג, לוני, מהו מכביזם, ומה אומר השם "מכבי תל אביב" לכל כך הרבה אנשים?

הכל מתחיל ונגמר בכיס שלך... הכל מתחיל ונגמר בך...

אבל אותנו לוני, לא תצליח "לפטר"... ואנחנו לוני, לא נישבר... כי אתה תלך מכאן ביום מן הימים..

ואנחנו, אנחנו נשאר... ונשאיר אחרינו, דור לא פחות איכותי מקודמו...

כן לוני, יבוא היום שתבין שלבד, כי לא תצליח להשליט את מרותך על אימפריה כה גדולה... כי ברגע שכ-ל נתיניה יצאו כנגדך, ואני מדגישה, כ-ל נתיניה (כולל הבובות שלך, אשר יבינו כי עליהם לתמוך בנו על מנת להישאר קדנציה נוספת בקבוצה...), אתה תעדיף לארוז את התמי-טלי שלך, לקחת את הרגליים ולפנות את המקום לבן אדם מתאים יותר... לבן אדם שקודם כל חושב מהלב, מהנשמה, ואחר כך מהראש, בן אדם שחושב לטובת הקבוצה והקהל, ולא על טובתו שלו...

איכה אתה לוני? נעלמת.... ואולי עדיף השקט הזה... או שמא, זהו השקט שלפני סערה נוספת....

אבל כעת, במחשבה שנייה ומעמיקה יותר...הרי שהרוח כבר סערה, והלב, כבר געש... האם יום ה-13 באוגוסט, שנת 2003 מזכיר לך משהו? מסיבת עיתונאים? ניר? טל? א-ב-י???? האם צובט לך בלב, צורב לך בגרון, כואב לך בכל מקום אפשרי בגופך השברירי, כפי שלי כואב?! האם אתה הולך לישון כל לילה ומתפלל להתעורר מהסיוט הזה?! האם כך הם פני הדברים, לוני?!

ומה אתה מתכנן עתה? מה עוד רוצה אתה לקחת ממני, שעוד לא לקחת?

את תקוותי, לא תוכל...

את תמיכתי ואהבתי לקבוצה, לעולם לא..

ואולי את עצמך תיקח, תיקח הרחק מכאן?!

גדולים ממך נטשו... הבינו כי זה לא מקומם, זהו לא יעדם, וכל דקה נוספת הנוקפת בעורפם גוזלת מהם דקה של מיצוי מקומם האמיתי, הנכון... כי יש מקום אחר, מקום טוב יותר, לכל אחד מאיתנו.. לך, לניר, לאלי, לטלי, לתמי... ובטח שגם לי... ובטוחה אני כי מקומך אינו כאן... איני יודעת היכן, אני רק יודעת שלא כאן... בבקשה, לך, לך כבר מכאן...

ואם קשה הדרך, רצופה מכשולים והרהורי חרטה..ותחליט לחזור... בקשתי קטנה...

פקח את עינייך... אינך יכול לרדות בנו, ללא תגובה... יש עיוורים, יש בובות, ויש גם מי שפוצה פיו וזועק... וזעקתו, זעקתו רמה יותר מקול תרועת שופר, מקול בכי תינוק, מקול הדממה...

איננו דורשים הרבה,

סך הכל דברים שניתן לגשר עליהם, להגיע להסכמים, להבנות, לשתף פעולה זה עם זה ולעזור אחד לשני למען עתיד טוב יותר, לך, לנו, לקבוצה ולמועדון...

מחירים שווים לכל נפש, הגעה למשחק בריאים, ויציאה ממנו בריאים עוד יותר,

הגעה ללא פחד ממעצר בלתי צפוי מפני "שומרי החוק והסדר",

זכייה ביחס הוגן ומתחשב מצד ההנהלה (וכן, להעביר משחק לר"ג כך סתם ע"מ להגדיל רווחים... זה לא יחס הוגן לוני, או שמא כך נקראת תרבות ניהול?!),

ותאמין לי, שבלעדינו, הקבוצה לא תתפקד לאורך זמן (וכבר עכשיו, רואים לא מעט ניצוצות)...

ואם הינך מעוניין ב"עסק משגשג ופורח", לא תוכל להשיג זאת ללא תמיכתנו... כי לוני, אנחנו חזקים ממך...

אהבה לא קונים בכסף, וכסף, לא קונה אהבה...

בהצלחה לאנשי המחאה השחורה, מי יתן ותשא פרי ותפרח... מכאן, שוב, מחזקת את ידכם ומקווה שהצלחתי לתרום מורלית... ואם לא, סליחה שגזלתי מזמנכם היקר...

(ותודה לג.ע. שערך לי את ההודעה)

לפחות אני כבר לא צריכה לכתוב את התגובה שלי עם שתי אפשרויות- זכר ונקבה...

מרחביה... את אישה ענקית! את אישה מקסימה, מרגשת ומיוחדת!!! כל מילה שלך- בסלע חקוקה!

אוהבת אותך המון המון ;)