Jump to content

תלבושת המשבצות

גילי טורו

Recommended Posts

הצעתי את זה בתחילת העונה ואני מציע שוב. סקר אוהדים גדול באתר הרשמי של מכבי לגבי מדי הקבוצה כאשר יוצגו בפני הבוחרים מספר סגנונות של דיאדורה\חברה אחרת.

לגבי תגובות הם "מבזים את תלבושת המשבצות" זו דמגוגיה, תחשבו קדימה.

תבינו,מכבי זו לא מכבי כבר 10 שנים.

התלבושת הזאת לפי דעתי מסמלת את אחת השנים הכי יפות של מכבי,ולשמר אותה יהיה מדהים,מכבי צריכים לשחק איתה כתלבושת בית ולהפוך אותה לתלבושת קבועה.

• 2 months later...

מצטער על ההקפצה, לא רציתי לפתוח נושא חדש, וזה היה הנושא האחרון מבין ה200 שנפתחו בפורום הזה בעניין...

לאור ההתרחשויות האחרונות-מצליחים להשפיע על ההנהלה לתת כרטיסים ב30 שקל לשער חמש, משיח אפילו מביא לפורום את שי סידי בכבודו ובעצמו שיקבל ביקורת בונה... אפשר לומר שעלינו על גל מסויים שקשור להשפעה שלנו כאוהדים על הקבוצה וההחלטות (לא יותר מידי אבל גם זה משהו).

אולי עכשיו זה הזמן המדוייק כדי שהאוהדים המשפיעים האלה, לא רוצה לנקוב בשמות, יעשו את הצעדים כדי להביא לדבר שכל אוהדי מכבי כולם רוצים מאוד, ומדובר על זה כבר כמה שנים-תלבושת קבועה למועדון ויפה שעה אחת קודם. משבצות? פעמיים כי טוב:angry:

יאללה נחזק, קודם צריך לדעת מי ספקית הציוד לעונה הבאה ואז צריך שמישהו ממכבי יפנה לחברה בבקשה לקבלת קטלוג תלבושות, התלבושות יעמדו להצבעה באתר הרשמי ונבחר סוף סוף תלבושת קבועה.

יכול להיות שמצד שני כדי לחכות לסוף השנה כי רק אז עומלים בחברות הביגוד על הקולקצייה לעונה הבאה.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/523/079.html

גדול (:

האוהדים דורשים: חזרה לחולצות המשובצות

אוהדי מכבי ת"א מתכוונים לפנות בימים הקרובים להנהלת הקבוצה במטרה להחזיר את חולצת המשחק המשובצת, אותה לבשו השחקנים בעונת הדאבל בשנת 95/96 ואף החזירו לשימוש בעונת הגלאקטיקוס האחרונה.

בימים האחרונים מותקפים הפורומים השונים בנושא, ונציגי האוהדים שמייחסים לחולצות המשובצות חשיבות גדולה, עשויים לפנות להנהלה בבקשה לשחזר את 'עונת המשבצות'.

:)

א. לידע כללי, מה שעלה ב-NRG לא עלה ביוזמת האוהדים המוכרים שעובדים מול התקשורת.

ב. כבר הבעתי כאן את דעתי:

משחק חוץ לשחק עם תלבושת הפסים סטייל מילאן, לזכר המדים בשנים הראשונות של הקבוצה ובשביל משיח לזכר שנות ה-80 (:

משחקי בית לשחק עם המשבצות.

ג. יש לנו כל-כך הרבה דברים חשובים לעבוד עליהם לפני המשבצות, אבל מבטיח שאם הלו"ז ידפוק ויהיו תוצאות במישורים אחרים נדאג גם לזה. יאללה אורי להתחיל לעצב חולצה (:

א. לידע כללי, מה שעלה ב-NRG לא עלה ביוזמת האוהדים המוכרים שעובדים מול התקשורת.

משחק חוץ לשחק עם תלבושת הפסים סטייל מילאן, לזכר המדים בשנים הראשונות של הקבוצה ובשביל משיח לזכר שנות ה-80 (:

ג. יש לנו כל-כך הרבה דברים חשובים לעבוד עליהם לפני המשבצות, אבל מבטיח שאם הלו"ז ידפוק ויהיו תוצאות במישורים אחרים נדאג גם לזה. יאללה אורי להתחיל לעצב חולצה (:

אני בעד :yahoo:

מסכים איתך .

רעיון טוב בקשר לחולצת בית חוץ..

זה לא נכון מה שאתה אומר בקשר לקרובות באירופה (אני לא בקיא בליגה הארגנטינאית בשביל לדעת מה היה לאורך ההיסטוריה). תראה את ברצלונה, מחלפים חולצות כמו גרביים. נכון שרוב הזמן הם עם הצבעים המסורתיים, אבל הם היו כבר בצבע זהב, שחור ואפילו צהוב זוהר כמו תלבושת של נערי זהירות בדרכים. כנ"ל יובה, היו ורוד, כחול צהוב, שחור לבן והשנה אפילו באדום הם משחקים. מילאן הם יחסית הכי יציבים אבל גם הם היו שיחקו כבר בשחור ובזהב...

בסופו של דבר זה חלק מההתמסחרות של הכדורגל שכל האוהדים באיטליה ובאירופה יוצאים נגדו.

NO AL CALCIO MODERNO

רוצים משהו קבוע, משהו שיראו אותו מ 100 מטר וידעו שזה מכבי, ולא כל שנה איזה סמרטוט חדש

תראו את ריבר, בוקה, יובה, מילאן, שים משחק של הקבוצות האלה משנות ה 60 ותראה את אותה תלבושת כמו עכשיו.

אז מה אם יש שנים לא טובות, כשאני רואה את מכבי עם המשבצות זה עושה לי משהו גם אם הקבוצה עלובה ומביישת את הסמל - כי זאת מכבי ת"א ולא משנה מה.

כשאני רואה שחקן של מכבי לובש את החולצה המשובצת ההיא אני מרגיש את החיבור לשורשים, לנקודת ההתחלה שלי בתור אוהד. ככה כל ילד צריך להרגיש כלפי החולצה שבה שיחקו השחקנים שעליהם הוא גדל. אוהד גדל על קבוצה ומשנים לו אותה מקצה לקצה.

את השחקנים אי אפשר להשאיר אז תשאירו לפחות את התלבושת.

מתישהו חייבים להתחיל במסורת הזאת כדי שכולם יגדלו על אותה חולצה ולא יהיו ויכוחי זברה/משבצות

לא אכפת לי אם הקבוצה שתלבש את החולצה הזאת תהיה גרועה ועלובה, אני ארגיש אליה חיבור וזהות גם אם השחקנים שבה יבזו אותה. רק לראות אותם לובשים את החולצה הזאת יגרום לי לדרוש מהם לתת מלחמה ולייצג אותה בכבוד - גם היום אני דורש מלחמה מגיא שמיר שעולה לשחק אבל לא באותה מידה. אם אני רואה את גיא שמיר עם המשבצות אני יכול להתפחלץ וזה מה שצריך להיות! אני דורש ממנו שלא יבזה את החולצה הזאת כי החולצה הזאת היא מכבי בשבילי. עזבו את זה שאם שחקן כמוהו ילבש אותה לדעתי זה כבר ביזיון, אבל לאוהדים יהיה אכפת הרבה יותר כשהשחקנים שלהם יעלו לייצג את הקבוצה ואותם עם החולצה הזאת.

מה שקורה היום זה שהמבוגרים ואוהדים מסויימים אומרים את המשפט "זאת לא מכבי" כל פעם כשהקבוצה גרועה ולא מספקת את הסחורה.

הם גדלו על מכבי אחרת ועכשיו אין את אותם שחקנים ועולה קבוצה עם איזה סחבה אחרת בצבע צהוב שלא מזכירה להם את הקבוצה שעליה הם גדלו

את המשפט הזה צריך וחייבים להעלים.

מכבי צריכה תלבושת קבועה שבמקסימום יחדשו אותה קצת כל שנה והבסיס ישאר קבוע כדי לחזק את הזהות ולגרום לאוהדים לשכוח מהמשפט "זאת לא מכבי".

כולם חייבים להבין שיש גם שנים גרועות ולא תמיד הקבוצה נשארת מרגשת כמו זאת שגדלו עליה ואת זה עושים ע"י תלבושת קבועה שתיתן זהות.

זה לא יבזה ולא כלום, רק יחזק את הזהות וההרגשה של האוהדים כלפי המועדון

ילדים קטנים גדלים על קבוצה מסויימת ואחרי שנה כבר מחליפים להם חצי מהשחקנים, ספונסר, תלבושת, -פשוט מסכנים, לא נותנים להם להידבק לקבוצה וכבר מחליפים וגורמים להם להתרחק ולהרגיש שזה לא זה, שלא שווה להם להמשיך לאהוב, גם ככה זה לא מה שהם אוהבים, הקבוצה שבה הם התאהבו כבר עברה מהעולם ובכל שנה לובשת צורה אחרת. חבל לילד סתם להתרגש בשביל משהו שלא מזכיר לו בכלל את הדבר שכל כך אהב בעבר והיום הפך את עורו ולא דומה בכלל למה שהוא התאהב בו כשהיה קטנטן

מזל שאחרי האליפות של 95 מכבי המשיכה עם המשבצות גם ב 96, תארו לכם היו מחליפים כבר אז... איזה צורה היתה לזה?

אם נסתכל על משחק הראשון בעונה הקודמת בו לבשו שחקני מכבי את חולצת המשבצות...אין אחד ביציע שלא יגיד לכם שהוא התרגש...לי אישית העליה של השחקנים לכר הדשא עם חולצת המשבצות עשתה מן צביטה בלב וצמרמורת רגעית בכל הגוף...משחק אחרי זה, החולצה עדיין בלטה בהרכב הפותח של מכבי אך שחקני הקבוצה נראו כמו בעוד יום שחור...

מצד אחד חולצת המשבצות נותנת לי אישית המון גאווה וכשאני רואה את שחקני הקבוצה עם חולצה זו על הדשא זה נותן לי עוד אנדרנלין ביציע ומוטיבציה...מנגד, אם הקבוצה היתה ממשיכה ללבוש לאורך כל העונה את חולצת המשבצות אותו אפקט רגשי היה יורד, בעיקר בשל הזלזול של השחקנים במכבי...אותם שחקנים שביזו את המועדון הזה שנקרא מכבי ת"א בעונה שעברה היו מבזים את חולצת המשבצות, אם וכאשר הם היו לובשים אותה כל העונה...

הייתי הולך על תלבושת חדשה של פסים כמו פנרבחצ'ה אני מת על התילבושת הזאת.

ואפשר להכניס את תלבושת המשבצות במשחקי חוצ או ההפך...

אבל תאמת ? מצידי שיעלו עם תחתונים וגופיה שיש עליה תסמל העיקר שינצחו ויכבדו תסמל והשם !

זה לא נכון מה שאתה אומר בקשר לקרובות באירופה (אני לא בקיא בליגה הארגנטינאית בשביל לדעת מה היה לאורך ההיסטוריה). תראה את ברצלונה, מחלפים חולצות כמו גרביים. נכון שרוב הזמן הם עם הצבעים המסורתיים, אבל הם היו כבר בצבע זהב, שחור ואפילו צהוב זוהר כמו תלבושת של נערי זהירות בדרכים. כנ"ל יובה, היו ורוד, כחול צהוב, שחור לבן והשנה אפילו באדום הם משחקים. מילאן הם יחסית הכי יציבים אבל גם הם היו שיחקו כבר בשחור ובזהב...

בסופו של דבר זה חלק מההתמסחרות של הכדורגל שכל האוהדים באיטליה ובאירופה יוצאים נגדו.

NO AL CALCIO MODERNO

זה יפה שאתה כותב דברים באיטלקית

אבל מה הקשר? ברצלונה שינתה השנה את החולצה בפעם הראשונה אחרי הרבה הרבה זמן, וגם זה שינוי מינורי. תלבושת חוץ זה לא דבר ששמים עליו כמעט בשום מקום, תלבושת בית היא זו שקבועה