Jump to content

מכבי סיכמה עם גוסו

itanar

Recommended Posts

סגרו תקבוצה

באמת

מה זה ההתנהלות השכונה הזאת ? לא יכול לפתוח תכיס קצת הקירח המזדיין הזה ?

100 אלף דולר לא יכול להביא הקמצן הזה אז כדי שיפנה תמקום שלו כבר

הסוכן של גוסו:

"היה לי קשה לאפשר למכבי להגיע לסיכום עם השחקן, בו הם היו כל כך מעוניינים בהתחלה. אבל התגברנו על זה והגענו לסיכום כספי עם השחקן והקבוצה", סיפר הסוכן שגילה מה בדיוק הביא לפיצוץ העיסקה: "לאחר שכבר סיכמנו את העניין הכספי, מכבי דרשה להוריד ב-50 אחוז את משכורתו של השחקן מ-160 ל-80 אלף דולר ודרשה ממני גם לוותר על עמלת הסוכן שלי".

זה ביזיון שמגיעים לסיכום ואחר כך טורפים את כל הקלפים. התנהלות כזאת לא מועילה לשם של מכבי תל אביב ושל הכדורגל הישראלי ועכשיו אני מודיע שאם מכבי כן תרצה את השחקן, היא תצטרך לחתום על החוזה שלו לפני שהוא יבוא לישראל".

הסוכן של גוסו:

"היה לי קשה לאפשר למכבי להגיע לסיכום עם השחקן, בו הם היו כל כך מעוניינים בהתחלה. אבל התגברנו על זה והגענו לסיכום כספי עם השחקן והקבוצה", סיפר הסוכן שגילה מה בדיוק הביא לפיצוץ העיסקה: "לאחר שכבר סיכמנו את העניין הכספי, מכבי דרשה להוריד ב-50 אחוז את משכורתו של השחקן מ-160 ל-80 אלף דולר ודרשה ממני גם לוותר על עמלת הסוכן שלי".

זה ביזיון שמגיעים לסיכום ואחר כך טורפים את כל הקלפים. התנהלות כזאת לא מועילה לשם של מכבי תל אביב ושל הכדורגל הישראלי ועכשיו אני מודיע שאם מכבי כן תרצה את השחקן, היא תצטרך לחתום על החוזה שלו לפני שהוא יבוא לישראל".

עד מתי תימשך השכונה הזו שנקראת "הנהלת מכבי ת"א"?? :rtfm:

הסוכן של גוסו:

:love4: :rtfm:

די די כמה אפשר נו

כמה ייאוש

נמאס!!

לא נראה לי שהיה בכלל כסף מההתחלה.

הביאו את מונחס הזה וגוסו בשביל שיהיה קצת שקט, חשבו שיזכו באיזה לוטו ויקחו זר בגרושים.

וכמובן, כרגיל אדון דריקס מסכם משהו, ואחרי יום-יומיים מתקפל מהסיכום, כי כמובן הבעל-בית נמצא פה פעם בשבוע במקרה הטוב בשביל עידכון ואישורים.

אם תקראו את הספר של 100 שנות מכבי ת"א, תבינו שאלה השנים הכי שחורות שלנו אי פעם מבחינת ניהול, פשוט מבחיל.

הכל לטובה , הוא בא על התפקיד של לירן כהן ואני מאמין שלירן לא נופל ממנו עכשיו צריך להמשיך עם ההרכב הזה ולרוץ איתו עד סוף העונה ולא לדבר יותר על שחקנים אחרים ושטויות ההנהלה הזאת יותר טיפשה שהיא עושה דברים ברעש זה שהיא לא מצליחה להחתים זה כבר ידוע דריקס לא כישרון של ניהול אבל זה שהם מפרסמים כל דבר ב19 אתרים זה רק פוגע בשחקנים.

כוסעמק ערס!@#$% דיי כבר לבכות כל הזמן רק בוכים ובוכים אתם מקשיבים רק לצד אחד אתם לא חושבים שאולי זה קצת מוזגם להביא שחקן ב100 אלף דולר רק לעונה אחת? וגם הוא דרש משכורת גבוה וגם מענק חתימה שמן תחשבו קצת מהצד של לוני כבר אין כסף להביא שחקנים במכירים כמו אמבמבה ואז לאכול חרא מהשחקנים האלה

תאמינו לי אם הוא היה שווה את זה הוא יהיה חותם

כוסעמק ערס!@#$% דיי כבר לבכות כל הזמן רק בוכים ובוכים אתם מקשיבים רק לצד אחד אתם לא חושבים שאולי זה קצת מוזגם להביא שחקן ב100 אלף דולר רק לעונה אחת? וגם הוא דרש משכורת גבוה וגם מענק חתימה שמן תחשבו קצת מהצד של לוני כבר אין כסף להביא שחקנים במכירים כמו אמבמבה ואז לאכול חרא מהשחקנים האלה

תאמינו לי אם הוא היה שווה את זה הוא יהיה חותם

מה הקשר יש לקבוצה מאמן, המאמן אמר "להחתים אותו בכל מחיר" אז לוני צריך לפתוח תכיס