Jump to content

יחס התקשורת למחאה...

בוופק

Recommended Posts

בועז גולן, עורך האתר ספורטליין (תתווכחו על אמינות האתר וכל מה שתרצו, אבל יש לו הרבה גולשים), נמצא ברשימת האיסיקיו שלי (אל תשאלו למה).

בקיצור, סיפרתי לו על המחאה, אופיה, מטרותיה וכו' כדי שיועיל בטובו לפרסם כתבה אחת לפחות שאין בה סילופים ושקרים.

זאת הייתה תגובתו:

You have received a message!

לא מבין למה אני צריך לעזור לכם? למה התקשורת צריכה לעזור לארגון קטן של אוהדים... 200 זה כלום, גם אלף זה כלום.

אין כאן אייטם...

You have received a message!

כסף קטן אחי...

מחאה זה אוהדים שבאים וסוגרים שערים, זה אוהדים שמפגינים מתחת לבית של לו*י, זה אוהדים שמקיפים מכוניות של שחקנים (כמובן הכל בלי אלימות)... מה עשיתם עד היום חוץ מללכת עם חולצה שחורה... אני לא רואה את המחאה ובגלל זה אתם לא כאלה רלוונטיים.. תעשו מה שכתבתי לך וככה כל העולם יתייחס אליכם...

רגע, אם אנחנו מקללים שחקנים, מקיפים מכוניות ומפגינים מתחת לבית של לוני אז אנחנו "ברברים אלימים שלא שווה שיתנו להם מקום להתבטא" ואם אנחנו עושים מחאה שקטה ובפעם הראשונה עומדים על זכויותינו במאבק הכי נכון וצודק שהיה בספורט הישראלי אי פעם אז אנחנו "לא רלוונטים" ???

אולי נעשה איזה משהו פרובוקטבי לפרצוף של בועז גולן ונקבל איזה אייטם :)

זה מה שהתקשורת מחפשת , בלאגן , את האייטם הם יקבלו עוד שבוע שבועיים שלוש או חודש , שהם יראו חצי יציע מגיע להם בשחור ,אנו רק בהתחלה , כל ההתחלות קשות .

לעשות מהפכות לוקח הרבה מוד זמן , גם את חומת סין לא בנו ביום אחד.

מה זה "מה אכפת לכם מהתקשורת" ?

לא אכפת לנו מה בועז גולן חושב עלינו, אכפת לנו מה הוא מפרסם,

כי אם התקשורת מפרסמת בולשיט, זה לא שאנחנו נעלבים מזה,

אלא שמלא אוהדים קוראים את זה וחושבים דברים לא נכונים על המחאה!

אחת הבעיות היותר גדולות זה ההסברה, שהמון לא יודעים מה הולך סביבם.

ובזה התקשורת יכולה לעזור..

"ממתי אנחנו מאמינים לתקשורת" זה יפה...

אולי אתה כבר הבנת שאסור לקחת מילה אחת ממה שכתוב שם ברצינות - אבל, אני בטוח שבכל זאת אתה פותח כל בוקר עיתון ספורט.

כל אוהד כדורגל, שיש לו טיפ טיפת עניין בקבוצתו, שואב את המידע עליה כשהוא פותח את העיתון בכל בוקר וקורא מה חדש בה, או נכנס לאתר אינטרנט זה או אחר של חדשות ספורט, וככה הקשר שלנו עם העולם - דרך התקשורת.

אז אולי לנו אישית לא מזיז מה כתוב בתקשורת (וזה אולי גדול, אבל אולי), אבל מה לעשות - 97% מאוהדי מכבי בארץ לא נכנסים לפורומים השונים ולטורים לגבי המחאה שנכתבים באתר זה או אחר... וזהו גם בערך האחוז שלא קרא את הפליירים שחולקו נגד נצרת או שקרא שתי שורות והתייאש במהרה...

אז התקשורת - מה לעשות, בשביל הצלחת המחאה, חשובה מאוד מאוד!

קצת קשה "לשים על התקשורות" אם היא שונאת אותך ואף יותר מזה , אוהדת את קבוצתך היריבה ...

יש כאלה שיגידו שאני טועה ובגדול , ויש כאלה שראו שהכתב האדום הביא 4 לאדורנו במשחק נגד בני יהודה . ( הוא היה לפחות 7 , לפי הקריטריונים המשפילים של מעריב ) הם פשוט משבשים את המציאות ואת הנתונים . ודואגים לא לצלם אותנו בגרוש - וזאת עובדה שלא נוכל להתכחש אליה .

אתה לא מבין שמיבחינת העיתונות רק עם תבוא ותשרוף מכונית של מישהוא הם ישימו עליך(או כל דרך אלימה אחרת) לאן העולם היתדרדר שצריך לינקוט בדרכים אלימו כדי לקבל תשומת לב.

חברה חכו יש עוד זמן עד שגם יהיה כתוב בעיתונים על המחאה...

הכתבים יודעים על מה המחאה זה בטוח!!!!

אבל הם מחפשים את הדברים "היותר מעניניים"...

שרוב היציע יהיה שחור אז אתם גם תראו בעיתונים...

אבל אל תדאגו יש אנשים שמטפלים בזה...