Jump to content

ג'ובאני רוסו-הגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן.

shai_20

Recommended Posts

כניראה שהגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן בנושא של ג'ובאני רוסו.

ונתחיל מהדבר הכי חשוב-הכדורגל.

אני לא מבין למה ג'ובאני רוסו פותח בהרכב.

מישהו יכול לתת לי סיבה מקצועית אחת,ואני חוזר מקצועית,שבגללה רוסו פותח בהרכב בכל משחק?

אני פשוט לא מבין.

אז נכון שרואים שהוא מנסה,ונכון שרואים שהוא עושה הגנה,ומידי פעם גם "מצליח" לעשות ספרינט קטן,אבל חוץ מזה-כלום.

כל המסירות שלו הולכות תמיד ליריב,לבעוט הוא לא מנסה אף פעם,ההגבהות שלו תמיד מגיעות למקום הלא נכון,והוא מאבד הרבה מאוד כדורים.

אז אני רוצה להבין.

רוסו משחק רק בגלל השם שלו,ובגלל שבמכבי חושבים לעצמם ש"גם ככה הוא עולה לנו הרבה כסף,ואי אפשר להיפתר ממנו,אז לפחות שישחק"??

רוצים לתת לו לשחק?? שיעלה מהספסל.

אתמול במשחק כולם ראו את השינוי שהביא לירן כהן מהרגע שהוא נכנס.

למה הוא לא פותח בהרכב??

האם רוסו באמת עדיף על לירן כהן??

במה רוסו תורם יותר ממנו??

מישהו מוכן בבקשה להסביר לי??

או שכולם כמוני לא מבינים איך זה יכול להיות?

דבר שני-החיים "הסופר מקצועיים שלו".

כל שני וחמישי אנחנו שומעים וקוראים על זה ש"גובאני עשה ככה,גובאני בילה פה,גובאני חגג שם",וכניראה שאלה הדברים שבהם הוא מצטיין-בלבלות.

לא ניראה לכם שכדאי פעם אחת ולתמיד להעמיד אותו במקום??

לא רוצה לעבור קבוצה?? לא מוצא קבוצה אחרת??

שישב ביציע.

נמאס כבר ממנו ומהזלזול שלו.

ונחזור לכדרוגל.

אתמול הוא קיבל את צ'אנס גדול בזה שהוא היה קפטן.

מישהו חושב שהוא הצדיק את זה??

מישהו ראה שהוא עשה פעולה אחת טובה שמצדיקה את "תואר" הקפטן??

וכשמחליפים אותו-אז הוא עושה הצגות,משחק אותה כאילו הוא לא מבין למה הוא מוחלף,ועוד מבקש שיחליפו שחקן אחר במקומו.

עד מתי המצב הזה ימשיך??

עד מתי רוסו ימשיך לא לעשות כלום ולא לתרום כלום מבחינה מקצועית,ועוד לקבל על זה פרס-להיות הקפטן.

דיי לחובבנות ולבינוניות!

לכל שאלותיך יש תשובה אחת - כסף. הכל כסף בכל הסיפור הזה. אם לא היה הנושא הכלכלי(ענייני חוזה, אני לא בקי בפרטים) בעניין, לא רק שהוא לא היה בהרכב, הוא גם לא היה מקבל כרטיס כניסה בשביל לשבת ביציע.

רוסו גמר תסוס זה שהגאונים הכלכליים לוני וד"ר דריקס חתמו איתו על חוזה שלא משאיר להם ברירה אלא להשאיר אותו זאת הבעיה הגדולה.

הוא לא מסוגל לעבור שום מגן בארץ באגף והרבה פעמים הוא לט מרים כדור כמו שצריך הוא גם לא עושה הגננה בכלל ואם לא היה את שפונגין האגף היה נראה כמו מסננת.

לפי דעתי יש ללירן כהן מקום לפני רוסו ואין בכלל מה לדבר

אני אישית אוהב את רוסו אבל לא מגיע לו מקום בהרכב אתמול לירן כהן נכנס למשחק והראה כמה דברים מהפוטנציאל האדיר שלו אם משחק הבא הוא לא פותח נגד אשדוד בבלומפליד שוב נחזור לשחק כדורגל איטי כי אי אפשר נמני ורוסו על המגרש ביחד, אתמול היה קצב טוב ראו קבוצה צעירה שנלחמת ולא משחק כבד כזה.

כניראה שהגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן בנושא של ג'ובאני רוסו.

ונתחיל מהדבר הכי חשוב-הכדורגל.

אני לא מבין למה ג'ובאני רוסו פותח בהרכב.

מישהו יכול לתת לי סיבה מקצועית אחת,ואני חוזר מקצועית,שבגללה רוסו פותח בהרכב בכל משחק?

אני פשוט לא מבין.

אז נכון שרואים שהוא מנסה,ונכון שרואים שהוא עושה הגנה,ומידי פעם גם "מצליח" לעשות ספרינט קטן,אבל חוץ מזה-כלום.

כל המסירות שלו הולכות תמיד ליריב,לבעוט הוא לא מנסה אף פעם,ההגבהות שלו תמיד מגיעות למקום הלא נכון,והוא מאבד הרבה מאוד כדורים.

אז אני רוצה להבין.

רוסו משחק רק בגלל השם שלו,ובגלל שבמכבי חושבים לעצמם ש"גם ככה הוא עולה לנו הרבה כסף,ואי אפשר להיפתר ממנו,אז לפחות שישחק"??

רוצים לתת לו לשחק?? שיעלה מהספסל.

אתמול במשחק כולם ראו את השינוי שהביא לירן כהן מהרגע שהוא נכנס.

למה הוא לא פותח בהרכב??

האם רוסו באמת עדיף על לירן כהן??

במה רוסו תורם יותר ממנו??

מישהו מוכן בבקשה להסביר לי??

או שכולם כמוני לא מבינים איך זה יכול להיות?

כל שני וחמישי אנחנו שומעים וקוראים על זה ש"גובאני עשה ככה,גובאני בילה פה,גובאני חגג שם",וכניראה שאלה הדברים שבהם הוא מצטיין-בלבלות.

לא ניראה לכם שכדאי פעם אחת ולתמיד להעמיד אותו במקום??

לא רוצה לעבור קבוצה?? לא מוצא קבוצה אחרת??

שישב ביציע.

נמאס כבר ממנו ומהזלזול שלו.

ונחזור לכדרוגל.

אתמול הוא קיבל את צ'אנס גדול בזה שהוא היה קפטן.

מישהו חושב שהוא הצדיק את זה??

מישהו ראה שהוא עשה פעולה אחת טובה שמצדיקה את "תואר" הקפטן??

וכשמחליפים אותו-אז הוא עושה הצגות,משחק אותה כאילו הוא לא מבין למה הוא מוחלף,ועוד מבקש שיחליפו שחקן אחר במקומו.

עד מתי המצב הזה ימשיך??

עד מתי רוסו ימשיך לא לעשות כלום ולא לתרום כלום מבחינה מקצועית,ועוד לקבל על זה פרס-להיות הקפטן.

דיי לחובבנות ולבינוניות!

לירן כהן הוכיח כמה הוא עצלן. כישרון לא חסר לבחור זה ידוע אבל הוא בקושי רץ, לא מוסר, לא יורד לגליצ'ים, ולא יורד להגנה. מה לירן כהן עשה חוץ מלהגביה לידיים של שטראובר וללכת בהתקפות מתפרצות כשהכדור אצלו?

אולי אתה לא יודע אבל באירופה כולם יוצאים כל הזמן למסיבות. רק בארץ עושים מזה סיפור.

רוסו ללא ספק עדיף על הפרימדונה הזה. צריך להשאיל אותו וכמה שיותר מהר {ורצוי לליגה לאומית שיבין מזה מכבי}

אני אישית אוהב את רוסו אבל לא מגיע לו מקום בהרכב אתמול לירן כהן נכנס למשחק והראה כמה דברים מהפוטנציאל האדיר שלו אם משחק הבא הוא לא פותח נגד אשדוד בבלומפליד שוב נחזור לשחק כדורגל איטי כי אי אפשר נמני ורוסו על המגרש ביחד, אתמול היה קצב טוב ראו קבוצה צעירה שנלחמת ולא משחק כבד כזה.

כשלירן כהן משחק המשחק של מכבי איטי הרבה יותר מכשרוסו משחק. לירן כהן לא רץ בכלל, הוא רק הולך.

רוסו או לירן כהן??

שים לרוסו קביים, ותן ללירן כהן מכונית, ועדיין רוסו האופציה הראשונה שלי...למה?

כי המסירות שלו מדוייקות.

הדאבלים והתנועה שלו מושלמים.

לירן כהן לא ראיתי אותו עושה הגנה, מנסה לחלץ כדור אחד, רץ בהתקפה מתפרצת או יורד לגליץ'.

זה ילד בן עשרים ואחת שגדל במכבי ואמור להיות מכביסט.

לעומתו, ג'ואבני רוסו, בן 32 זר שלא אמור לדעת מה זה מכבי ת"א יותר ובטח ובטח שלא מכביסט ולא סמל ולא כלום.

רץ יורד להגנה, יורד לגליצ'ים, עושה הגנה תנועה ומה שבטוח מוציא כדורים טובים מאוד מהרגליים, שלא לדבר על זה שבלעדיו מכבי שיחקו כמו זונות.

אז רוסו, גם עכשיו, למרות היכולת והגיל ויותר בגלל שלא משנה כמה צ'אנסים לירן כהן יקבל, זה רק יבזבז את הזמן.

שיחזור לנוער, יקבל שיעור מורשת או שניים על מי זה בני טבק, מי זה אבי כהן, מי זה גיורא שפיגל, מי זה צביקה רוזן.

איך אמר לאבא שלי מאמן לא פראייר (דודו קרמר למכירים): "עזוב אותך שטויות, תעשה רק מה שאתה יודע, תבעט ברגליים, תזרוק למעלה רק מה שאתה יודע..."

קיצור לירן כהן, תעשה מה שאתה יודע, תתאמץ, תוכיח שאתה שווה את החולצה, ואז נדבר.

לירן כהן אומנם לא משקיע אבל ג'ובאני רוסו פשוט לא מתאים,המסירות שלו לא מדוייקות,הבעיטות שלו עפות מחוץ לאצטדיון בחייאת דינק תנו למישהו מהנוער לשחק במילא לא יוצא מהאגף המזויין הזה כלום אז לפחות ננסה.

רוסו או לירן כהן??

שים לרוסו קביים, ותן ללירן כהן מכונית, ועדיין רוסו האופציה הראשונה שלי...למה?

כי המסירות שלו מדוייקות.

הדאבלים והתנועה שלו מושלמים.

לירן כהן לא ראיתי אותו עושה הגנה, מנסה לחלץ כדור אחד, רץ בהתקפה מתפרצת או יורד לגליץ'.

זה ילד בן עשרים ואחת שגדל במכבי ואמור להיות מכביסט.

לעומתו, ג'ואבני רוסו, בן 32 זר שלא אמור לדעת מה זה מכבי ת"א יותר ובטח ובטח שלא מכביסט ולא סמל ולא כלום.

רץ יורד להגנה, יורד לגליצ'ים, עושה הגנה תנועה ומה שבטוח מוציא כדורים טובים מאוד מהרגליים, שלא לדבר על זה שבלעדיו מכבי שיחקו כמו זונות.

אז רוסו, גם עכשיו, למרות היכולת והגיל ויותר בגלל שלא משנה כמה צ'אנסים לירן כהן יקבל, זה רק יבזבז את הזמן.

שיחזור לנוער, יקבל שיעור מורשת או שניים על מי זה בני טבק, מי זה אבי כהן, מי זה גיורא שפיגל, מי זה צביקה רוזן.

איך אמר לאבא שלי מאמן לא פראייר (דודו קרמר למכירים): "עזוב אותך שטויות, תעשה רק מה שאתה יודע, תבעט ברגליים, תזרוק למעלה רק מה שאתה יודע..."

קיצור לירן כהן, תעשה מה שאתה יודע, תתאמץ, תוכיח שאתה שווה את החולצה, ואז נדבר.

כל מילה בסלע

אתם ידועים מה?

אולי טעיתי שהכנסתי את לירן כהן לנושא הזה,כי זה מסיט אתכם מהנושא העיקרי וזה רוסו.

אני מניח שאני לא צריך לספר לכם שהתפקיד של רוסו הוא קשר התקפי,ולא קשר הגנתי או משהו בסגנון.

אני בעצמי רשמתי שהוא עושה הגנה.

אבל בגלל זה הוא צריך לשחק??

התפקיד שלו זה להבקיע,לבשל,ליצור התקפות,ואת זה הוא לא עושה.

רוצה לעשות הגנה??

שיהיה מגן/בלם.

כל עוד הוא לא נותן שום תפוקה מבחינה התקפית,הוא לא צריך לשחק.נקודה.

אתם ידועים מה?

אולי טעיתי שהכנסתי את לירן כהן לנושא הזה,כי זה מסיט אתכם מהנושא העיקרי וזה רוסו.

אני מניח שאני לא צריך לספר לכם שהתפקיד של רוסו הוא קשר התקפי,ולא קשר הגנתי או משהו בסגנון.

עם כל הכבוד,ויש כבוד,זה שהוא עושה הגנה לא אמור להיות סיבה שבגלל הוא צריך לפתוח בהרכב.

הוא רוצה לעשות הגנה??

שיהיה מגן/בלם.

אבל יש לך מישהו יותר טוב? לא!

אם נגיע למצב שרוסו יהיה בלם,מכבי תעלם מהמפה,עזוב שטויות הבהרת את הנקודה שלך.

רוסו נגמר אין מה לעשות,לירן כהן חייב להשתפר כולם אוהבים אותו ושיוכיח לנו שהוא שחקן טוב.

כל מילה זהב

אתם ידועים מה?

רוצה לעשות הגנה??

שיהיה מגן/בלם.

אח שלי גיבור...לא טעית, כי לירן כהן הוא השחקן שאמור להיות המוביל באגף ימין שרוסו עולה דקה שישים עושה קצת צחוקים מבשל גול שניים והולך למסיבה מבסוט.

הבעיה שזה הפוך, רוסו מנסה והולך למסיבה מבאוס, שלירן כהן שם זין.

שמע, גם אני חושב שעדיף שחקן צעיר, שכובש מבשל וכו'...אבל אין כזה.

היה ביטון זרקו אותו, ויש לירן כהן.

אז שמע, הכל נכון.

רוסו סוס מת, כבר אין לו כושר כמו פעם, הוא לא אותו רוסו מלפני הפציעה ומהתקופה של הצ'מפיונס...אבל, לירן כהן לא פוגע בכדור.

אז תן לי את רוסו כמה שהוא דרעק, אבל לפחות אכפת לו והוא משקיע.

מי שמשקיע מצליח.

נדבר עוד חודש.

אגב אתמול ראינו עד כמה יש פוטנציאל לא ממומש בלירן כהן...

כמה שיש לו יכולת ככה הוא עצלן.

לא רץ, מוותר על הכדור, לא מתקל, יורדים לגליץ' הוא זז, משחק לאט, חושב יותר מדי במקום לתת לכישרון ביטוי, מוסר לא מדוייק, לא יודע מתי להכניס כדור עומק...אחרי שנתיים בליגת העל (שהיא לא ברמה גבוהה) אתה מצפה שהוא יידע לעשות חלק מזה.

לפעמים אני מתפלא מה מלמדים בנוער של מכבי.

מאז נמני לא יצא שחקן שיודע לעשות שלושה דברים בסיסיים בכדורגל: להרים, לעצור, ולמסור כדור מדוייק.

לפעמים אני מתפלא מה מלמדים בנוער של מכבי.

מאז נמני לא יצא שחקן שיודע לעשות שלושה דברים בסיסיים בכדורגל: להרים, לעצור, ולמסור כדור מדוייק.

ראובן עובד,אלי ביטון,בן לוז,גיא צרפתי,דוד רביבו להמשיך?

זה שהמעודון לא יודע איך להתמודד איתם זה לא אומר שהנוער לא טוב.

אחח איטלקי יקר תודה.

הבאת אותה הה?

שלושה מהחמישה שציינת, לא מצליחים להוביל קבוצת אמצע טבלה בליגת העל (לוז צרפתי וביטון).

לוז פורח רק שיש עוד שלושה שחקנים לידו באור הזרקורים ואין עליו לחץ (מישהו אמר דגו??)

צרפתי שוטט לו אי שם אצל איזי שרצקי (שהוא חבר מאוד קרוב של סמי צרפתי, אבא של שחקן לא פראייר בעצמו)

וביטון??עד העונה שעברה הוא נעלם לו במעמקי צהום הנשייה שנקראת השכונה, מדי פעם נתן הבלחות, אבל את זה הוא עשה במכבי??

עובד?

מכבי לא ידעה להתמודד איתו??

ילד, שמכפיל את הכישרון של בניון, את ראיית המשחק של שבחון, את הווינריות של קלינגר, ואת הטעויות של רוני קלדרון.

אחחחח כמה אתה טועה איטלקי יקר, עובד הוא זה שלא ידע להתמודד עם הכדורגל ועם מכבי, ולא ההפך, וכל המבינים הגדולים, והחברים של עובד שניסו להחזירו למכבי יסלחו לי, אבל הוא לא רצה לשחק, העונה סופסוף רואים קצת ממה שיש לו להציע, אם הוא ימשיך ככה, הוא יהיה ההחתמה הראשונה של נמני.

דוד רביבו??

בנינו, אתה משווה אותו לאחיו?

לנמני?

לביטון?

לעובד?

עזוב אותם...אתה יכול להשוות אותו לכל שחקן אחר ברשימה שנתת??

בדיוק, אתה לא.

נתת רשימה של שחקנים שפורחים בקבוצות קטנות, ולשחקנים כאלה אין מקום במכבי ת"א הגדולה.

צר לי, אבל לא אמרת לי כלום, חוץ מזה שאתה יודע לחזור כמו תוכי על דברים שנכתבו פה והם לא נכונים במאה אחוז.

מכל השמות שנתת, אני רואה דבר אחד.

שזר זקן בן 32 מתאמץ יותר ומזיע יותר ואכפת לו יותר מהמועדון הזה מאשר חמישה שחקנים שגדלו במעודון.

בן לוז-לפני שנתיים בן לוז היה שחקן מפתח בבני יהודה והוביל אותם למקום השני,עד שהוא נפצע פציעה קשה הוא היה השחקן הבולט בליגה.

צרפתי-לפני איזי צרפתי הספיק לשחק גם בהפועל וגם במכבי ובקבוצות האלה הוא היה פקטור חשוב בהצלחה שלהם,הוא בהחלט לא כישרון ענקי אבל עדיין שחקן טוב שהרס לעצמו את הקריירה.

ביטון-בדקות המועטות שהוא קיבל במכבי ובבני יהודה הוא היה סקורר ושחקן חשוב במערך של הקבוצה,זה שקלינגר ייבש אותו על הספסל הרבה זמן ולא העניק לו הזדמנויות רבות האט את ההתקדמות שלו(ראה מקרה לירן כהן) אבל משום מה אני בטוח שהכישרון שלו יתפרץ חזרה.

דוד רביבו-אומנם במכבי הוא לא היה כמו שהוא היום ומאז הוא גם עבר הרבה קבוצות אבל,את הפוטנציאל היו צריכים לראות ולהבין שגודל שחקן מפתח(אפילו הוא הספיק לשחק בנבחרת).

ראובן עובד-זה נכון שהשחקן הרס לעצמו את הקריירה במכבי ולא ההפך אבל זה מקרה יוצא דופן וברוב המקרים זה ההפך המוחלט.ראובן עשה טעות,הוא הצטער עליה אבל היה אפשר לפתור את הסכסוך בינו לבין קלינגר כמו אנשים בוגרים כי חבל היה לפספס שחקן כזה.

ותאמין לי שיש עוד הרבה שחקנים של מכבי שמפוזרים בליגה שלנו והם בהרבה יותר טובים מחצי סגל שלנו.

ובקשר לג'ובאני רוסו,אני רואה כמה שאתה אוהב אותו ומעריך את ההשקעה שלו,כמוך כמוני תאמין לי אבל זה לא עובד.רואים כמה שהוא מנסה ומשקיע אבל כמעט תמיד זה לא יוצא לו.

המסירות הלא מדוייקות,ההגבהות חסרות המענה והבעיטות הסתמיות בלי המחשבה זה דבר שמטריף אותי.

ג'ובאני-הראש רוצה,הגוף לא יכול.

בן לוז-לפני שנתיים בן לוז היה שחקן מפתח בבני יהודה והוביל אותם למקום השני,עד שהוא נפצע פציעה קשה הוא היה השחקן הבולט בליגה.

צרפתי-לפני איזי צרפתי הספיק לשחק גם בהפועל וגם במכבי ובקבוצות האלה הוא היה פקטור חשוב בהצלחה שלהם,הוא בהחלט לא כישרון ענקי אבל עדיין שחקן טוב שהרס לעצמו את הקריירה.

ביטון-בדקות המועטות שהוא קיבל במכבי ובבני יהודה הוא היה סקורר ושחקן חשוב במערך של הקבוצה,זה שקלינגר ייבש אותו על הספסל הרבה זמן ולא העניק לו הזדמנויות רבות האט את ההתקדמות שלו(ראה מקרה לירן כהן) אבל משום מה אני בטוח שהכישרון שלו יתפרץ חזרה.

דוד רביבו-אומנם במכבי הוא לא היה כמו שהוא היום ומאז הוא גם עבר הרבה קבוצות אבל,את הפוטנציאל היו צריכים לראות ולהבין שגודל שחקן מפתח(אפילו הוא הספיק לשחק בנבחרת).

ראובן עובד-זה נכון שהשחקן הרס לעצמו את הקריירה במכבי ולא ההפך אבל זה מקרה יוצא דופן וברוב המקרים זה ההפך המוחלט.ראובן עשה טעות,הוא הצטער עליה אבל היה אפשר לפתור את הסכסוך בינו לבין קלינגר כמו אנשים בוגרים כי חבל היה לפספס שחקן כזה.

ותאמין לי שיש עוד הרבה שחקנים של מכבי שמפוזרים בליגה שלנו והם בהרבה יותר טובים מחצי סגל שלנו.

ובקשר לג'ובאני רוסו,אני רואה כמה שאתה אוהב אותו ומעריך את ההשקעה שלו,כמוך כמוני תאמין לי אבל זה לא עובד.רואים כמה שהוא מנסה ומשקיע אבל כמעט תמיד זה לא יוצא לו.

המסירות הלא מדוייקות,ההגבהות חסרות המענה והבעיטות הסתמיות בלי המחשבה זה דבר שמטריף אותי.

ג'ובאני-הראש רוצה,הגוף לא יכול.

אתה עונה לי באוויר??

אף אחד מהם עדיין לא הוכיח שיש לו מקום במכבי ת"א, וזה די בעייתי, בהתחשב בעובדה שאתה מדבר על סגל שיש בו שחקנים כמו אורי שטרית רועי דיין ותמיר כהן.

אי אפשר היה לפתור את הסכסוך כי עובד רצה לעזוב, הוא לא רצה להיות במכבי וראו את זה.

כל מי שרוצה להגיד אחרת שיסביר איך במשך 4 שנים כל מאמן שהיה הסתכסך איתו.

ולירן כהן, ילד בן 20 בערך, שאחרי חמש דקות ריצה המסירות לא מדוייקות הבעיטות הסתמיות בלי המחשבה וההרמות חסרות המענה מטריפות אותי.

עדיף ילד בן 32 שרץ שעה מאשר ילד בן 20 שרץ חמש דקות ועושה את אותה הטעות.

שניהם דרעק, אבל ג'ובאני רוצה, ויכול.

ענית לי תשובה מיותרת אל תסיט את הדיון.

כל מה שכתבת הוא שטויות לא כדי להעליב כן, כי כל החמישה נזרקו ממכבי, כולם לא מתאימים, וזה בעייתי, אף אחד מהם לא עמד בלחץ, ואף אחד מהם, לא עשה בלאגן כדי להישאר במכבי, ואת זה אפילו אבו סיאם ושינה עשו....

כשמדכאים אותך,מבאסים אותך וגורמים לך לבוא לאימונים שיש אווירה של הלוויה(סלחו לי)

איך אתה רוצה שהם ימשיכו לרצות להיות במכבי?!

קלינגר עשה שחקנים למתים,הקבוצה שיחקה כדורגל שחור ומגעיל והיו שחקנים כישרונים שלא התאימו למערך ההגנתי שקלינגר דרש כמו עובד שקלינגר לא אהב מההתחלה(עזוב שעובד יצא אשם),כמו ביטון,ברוך דגו ועוד..(אולי הסטתי את הדיון קצת אבל זה פרטים שקשורים לנושא).

תראה לי שחקן אחד כישרוני,שרוצה לשחק כדורגל ולא להגן על השער שלו כל הזמן?!

לא היה להם מקום בשיטה של קלינגר הם העדיפו לעבור לקבוצה אחרת מאשר להתבזבז במכבי ואני מבין אותם(במיוחד אחרי שקלינגר האריך את החוזה שלו בקבוצה).

אם רק אלי כהן יתן לו לשחק 4-5 מחזורים ברציפות נראה מה הוא שווה באמת,ואם הוא לא שווה אז ואללה מה זה משנה אם רוסו או לירן ישחקו?! כמו שאמרת אותו דרעק.

ודרך אגב שלירן נכנס שיחקו רק עליו,האגף השמאלי שלנו היה מת.הוא היה פעיל ורואים שהוא רעב לכדור.

הלוואי שאני טועה בקשר לרוסו אבל עונה וחצי פחות 4 משחקים זה מה שאני רואה.

יאאלה יאאלה, כאילו הוא השחקן הכי גרוע במגרש קודם כל דבר על שחקנים אחרים ולא על שחקן שעושה יותר מכולם ברוב המשחקים,

וכן רוסו יותר טוב מלירן והרבה יותר טוב מלירן!

דוד רביבו??

בנינו, אתה משווה אותו לאחיו?

לנמני?

לביטון?

לעובד?

עזוב אותם...אתה יכול להשוות אותו לכל שחקן אחר ברשימה שנתת??

דוד רביבו שחקן ענק. לא ברמה של אח שלו אבל שחקן ענק.

וכן, הוא לא פחות טוב מרובן עובד והוא בטח שיותר טוב מאלי ביטון.

אני עדיין מקווה שיחזירו אותו הביתה, וביחד עם שבחון וביטון הוא יוביל את הקבוצה אחרי שאבי יפרוש.

אל תשכחו את השערים של לירן נגד מכבי חיפה במשחק שהעלה אותנו למוקדמות ליגת האלופות אל תישכחו לו את המשחקים הטובים נגד איאקס יובנטוס ואל תשכחו שהוא אחד מאלה בזכותם עוד ראינו קצת ניצוץ של תקווה בתקופה של קלינגר בין היחידים במכבי שאפשר להגיד עליהם שהם לא שחקנים אפורים יש לו שליטה טובה בכדור הוא מהיר מאוד והוא דווקא נלחם פשוט הורידו לו את החשק לכדורגל במכבי איך שחקן שכלכך מתאמץ מציג יכולת טובה פעם בהרכב פעם לא? זה יכול לחרפן שיבואו ידברו איתו יסבירו לו מה רוסו עשה שהוא צריך לשחק יותר מלירן שהוא שחקן בית?