Jump to content

אלי כהן מפסיד במו ידיו את המשחק מחר

itanar

Recommended Posts

תשמעו, אני חושב שדבר אחד עוד לא הבנתם.

שחקן לא יכול לצאת ממשבר כשהוא לא משחק. מן הסתם אני מאמין שחלק מהמשבר הוא שהוא לא משחק.

הדבר היחיד שהוא צריך לעשות זה להתאפס על עצמו, ומהר מאוד תראו איזה שחקן מוכשר ויציב יהיה לנו פה.

תאמינו לי, ותאמינו בתמיר. אם תמיר יאמין בעצמו, ויקח את עצמו בידיים ויתחיל לעבוד, אני מבטיח לכם שתוך שנה-שנתיים כל קבוצה בארץ תוכל רק לחלום על קשר כמו תמיר כהן בקבוצה.

די נו כמה אפשר לחזור על אותם דברים

כל שנה אומרים את זה מחדש ואז הם מקבלים הזדמנויות ומבזבזים אותם.

על לירן כהן כל הזמן אומרים שהוא לא קיבל דקות וכולם מזיינים בשכל כי שנה שעברה הוא ראה המון דקות ולא עשה כלום.

תמיר כהן גם קיבל מספיק דקות בגביע הטוטו ובמשחקי אימון כדי להוכיח את עצמו... אם הוא לא הראה שהוא מספיק טוב אז הוא לא שווה מקום בהרכב.

קודם שיוכיח את עצמו בדקות שהוא מקבל ורק אז שיתנו לו לפתוח בהרכב.

ובקשר להרכב שוואלה פרסמו אז הכל חרטא, אין מצב שאלי כהן עולה ככה ואם כן אז הוא לא נורמלי

עושה את הטעות של כל קודמיו ובכלל לא מתאים למאמן עם כל כך הרבה נסיון וידע בכדורגל לא לתת לקבוצה לרוץ עם ההרכב הכי חזק שלה, אם כבר שינוי אחד בכל ההרכב זה רוסו לספסל ולירן כהן לפתוח הוא יוסיף מהירות בהתקפה.

מישאלוב לא יכול להזיק אז לא נורא שיהיה בהצלחה :wub:

מצטער עם תמיר כהן זה כאילו אנחנו משחקים 10 מול 11.

אתה טועה אחי

אם הוא עולה עם תמיד כהן זה 10 נגד 12..

אני מאמין באלי כהן הוא בנה קבוצה טובה וחדשה וצריך לתת להם זמן להתחבר

אבל בכל זאת יש שחקנים שהייתי מעיף

כרגע אין לשבחון וביטון מקום אפילו על הספסל

כל שחקן שתשימו במקומם יתן יותר. כן, אפילו תמיר כהן.

תפסיק לזיין את השכל,שבחון כל המשחק רץ מנסה יוזם לא כמו תמיר כהן\רוסו שדקות מסויימות עומדים כמו קונוסים.

תפסיק לזיין את השכל,שבחון כל המשחק רץ מנסה יוזם לא כמו תמיר כהן\רוסו שדקות מסויימות עומדים כמו קונוסים.

ומה זה שווה ששבחון לא משחק בתפקיד המקורי שלו?

מה חלוץ אחד מההה

נמאס כבר מהמאמנים המעפנים האלה

עולה כמו פחדן עם חלוץ אחד,רק ככה מפסידים,פחדנות.

כמו שכתבו פה,ששיחקנו עם 2 חלוצים קיבלנו בראש

מה גם שכל עוד אבי נמני בהרכב אי אפשר לשחק עם 2 חלוצים

אבל אל תשכח שבכל זאת צריך לשחק היום קצת סגור,נתניה בבית היא קבוצה טובה מאד

לפני 2 מחזורים היא פירקה לחיזבאללה את הצורה

ומה זה שווה ששבחון לא משחק בתפקיד המקורי שלו?

זה לא אשמתו אלא אשמת המאמן,אבל עדיין אי אפשר להאשים את שבחון הוא את כולו נותן בכל תפקיד.

אחרי שאני רואה מה שאתם כותבים אני רואה שיש לחלקכם זיכרון מאוד קצר.

להזכיר לכם שתמיר כהן לא ראה דשא בערך שנה וחצי? להזכיר לכם כמה טוב הוא היה בליגת האלופות ואז ירד לספסל והתעלמו ממנו?

אני חושב שבליגת האלופות הוא שיחק ממש טוב, והסיבה שהורידה אותו לספסל לדעתי לא מקצועית באשר היא.

אני אומר לכם ומוכן להבטיח, שאם תמיר כהן יתאפס ויתפוס את עצמו בידיים לפני שזה יהיה מאוחר מדי, הוא עוד יכול לחזור לימים ההם, ולהיות אפילו יותר גדול מאז. שחקן לא יכול לצאת ממשבר כשהוא לא משחק! תבינו את זה.

בקשר ללירן כהן, האמת היא שאף פעם לא אהבתי אותו. הוא מנסה לעבור שוב ושוב ושוב, ואז לבעוט ורב הפעמים זה לא יוצא לו טוב. יש לו המון קטעים שהוא נעלם מהמשחק ולא שמים לב שהוא על המגרש בכלל (דבר שיש גם אצל ג'ובאני בזמן האחרון, אבל ההבדל הוא בין שחקן בן 22 לבין שחקן בן 34).

עם כל הכבוד, אני מעדיף שם בכנף ימין את אלי ביטון. ( :wub: ).

בקיצור, כולם תבואו היום למשחק, תעודדו עד צאת הנשמה, ותראו איך נעלה עם אש בעיניים וננצח את זה.

אם יהיה את הטירוף שאני חושב עליו, אני מבטיח לכם שער של תמיר כהן, ואולי איזה בישול אחד. :wub:

אני יודע שזה לא התפקיד שלכם,אבל,מישוה יכול לתת לי סיבה אחת מוצדקת לזה שרוסו עדיין פותח בהרכב??

השחקן האפס הזה לא צריך להיות בכלל בסגל.

כניראה שרק בגלל שקוראים לו גובאני רוסו הוא רואה דשא.

אני לא מבין למה כל משחק,כשהוא מוחלף הוא זוכה למחיאות כפיים.

תאמינו לי שזה לא מגיע לו.

כרגע אין לשבחון וביטון מקום אפילו על הספסל

כל שחקן שתשימו במקומם יתן יותר. כן, אפילו תמיר כהן.

למה דווקא למשה ביטון נתפסת... בגלל משחק אחד חלש ?

הוא היה טוב בכל המשחקי אימון, נתן שערים כמו שמצפים ממנו ועשה תנועה כמו שחלוץ צריך לעשות.

אז קורה שהוא לא תופס יום מול בית"ר אבל הוא שחקן מצויין שידבר חזק השנה. באמת לא מתאים לשפוט לפי משחק אחד...

אל תאמינו לאף אחד...

ONE אומרים הרכב אחד, YNET אחר, ואללה אחר, המכבי אחר... אי אפשר לדעת, כולם משערים.

נראה מה יהיה במשחק.

בכל מקרה לא נראה לי שגם שיבחון וגם ביטון לא ישחקו.. אחד מהם ישחק לדעתי.

ואולי באמת צריך לתת למישאלוף לשחק במקום ראזיץ' או יחיאל, שאם כל האהבה שלי אליו, עושה בזמן האחרון טעויות קריטיות.

איי סופר אתה תמים אחי..

אבי יחיאל הוא אחת הטעויות הקשות של מכבי תל אביב.

הוא לא הצליח בהפועל פ''ת, ורק בגיל 26 עבר למכבי. המעבר ממש לא מוצדק. בכל משחק שאני רואה אותו משחק אני רואה המון טעויות. לדוגמא תיקח את מרטינוביץ' שהוא בלם מצוין לדעתי והוא יהיה נכס אצלנו.

אני חושב שההרכב האידיאלי צריך לעמוד ככה.

קאלה

סאלם/שטרית מישאלוף מרטינוביץ' שפונגין

ראזיץ'

תמיר נמני שבחון

מרדיקוביץ' דיין/ביטון/פרץ.

כשמסיקה יחלים אני חושב שהוא צריך להיות מגן שמאלי, ואם נמצא אחד אחר אז קשר שמאלי, ושבחון ימני או משהו כזה.

בכל מקרה, אל תשערו הרכבים. זה יבוא כשזה יבוא, תבואו למשחק תקרעו ת'גרון ובכל הרכב שיש ננצח.

יחיאל לספסל מושיקו להרכב מהר

ומה דיין מה

אלי כהן קונה את ביטון בחצי מיליון מביא את פרץ בשביל לפתוח עם רועי דיין ?

למה הוא הביא את משה ביטון אני באמת לא יודע. תסביר לי למה אולי אני יבין. הוא לא סקורר מטורף.

הוא לא חיית רחבה. הוא לא מוריד כדורים. אין לו הרבה טכניקה. תן לי 3 סיבות למה הוא שווה חצי מיליון.

רועי דיין עוזר בהגנה, יש לו ראש טוב, הוא מוריד כדורים מעולה, הוא צעיר ונחוש.

לעומר פרץ אין לי מילים כי לא ראיתי אותו משחק (גם כשהוא היה על המגרש)

איי סופר אתה תמים אחי..

אבי יחיאל הוא אחת הטעויות הקשות של מכבי תל אביב.

הוא לא הצליח בהפועל פ''ת, ורק בגיל 26 עבר למכבי. המעבר ממש לא מוצדק. בכל משחק שאני רואה אותו משחק אני רואה המון טעויות.

אני חושב שההרכב האידיאלי צריך לעמוד ככה.

קאלה

סאלם/שטרית מישאלוף מרטינוביץ' שפונגין

ראזיץ'

תמיר נמני שבחון

מרדיקוביץ' דיין/ביטון/פרץ.

כשמסיקה יחלים אני חושב שהוא צריך להיות מגן שמאלי, ואם נמצא אחד אחר אז קשר שמאלי, ושבחון ימני או משהו כזה.

יחיאל הוא לא טעות של מכבי.. הוא הצליח בפ"ת, הצליח בנבחרת, אז בסך הכל הוא נחשב כרכש טוב.

עונה שעברה הוא היה בסדר, אבל העונה הוא משום מה לא פתח את העונה טוב, נקווה שיחזור לעצמו ויציג את היכולת שהוא יודע.

ההרכב שנתת נכון, רק תעיף משם את תמיר ותן ללירן כהן או לייני לשחק.

ליד מרדיקוביץ' צריך להיות ביטון.

ואני גם חושב שכשמסיקה יחלים הוא צריך להיות המגן השמאלי במידה ולא נקנה שם שחקן.

יחיאל לא צריך לראות הרכב, מישאלוף היה הרבה יותר טוב ממנו.

לא הייתי נותן ללירן כהן לשחק גם עם כל השאר היו פצועים. אגואיסט מסריח שלא משקיע כלום.

למה הוא הביא את משה ביטון אני באמת לא יודע. תסביר לי למה אולי אני יבין. הוא לא סקורר מטורף.

הוא לא חיית רחבה. הוא לא מוריד כדורים. אין לו הרבה טכניקה. תן לי 3 סיבות למה הוא שווה חצי מיליון.

רועי דיין עוזר בהגנה, יש לו ראש טוב, הוא מוריד כדורים מעולה, הוא צעיר ונחוש.

לעומר פרץ אין לי מילים כי לא ראיתי אותו משחק (גם כשהוא היה על המגרש)

רועי דיין לא שחקן. בוא נתחיל בזה.

מה התפקיד של החלוץ... לתת גולים לא? לאיים על השער לא?

רועי דיין אולי פיבוט טוב לקבוצות תחתית או לליגה לאומית, בטח לא מתאים למכבי ת"א.

בקשר למשה ביטון, אתה טועה בגדול.

אם היית רואה את משה ביטון במשחקי אימון היית מבין שיש לך פה שחקן גדול ואת אחד החלוצים הכי טובים בארץ.

הוא מאוד טכני, יש לו דריבל טוב, הוא מהיר ועושה תנועה, הוא מסיים מצויין מול השער, יש לו בעיטה טובה ומשחק ראש טוב.

לדעתי משה ביטון שווה 12 שערים בעונה שזה יפה מאוד ועוד כמה בישולים.

בקשר לחצי מיליון דולר אתה עוד פעם טועה, כי הוא מרוויח 180,000. סתם ניפחו את המחיר שלו.

רועי דיין לא שחקן. בוא נתחיל בזה.

מה התפקיד של החלוץ... לתת גולים לא? לאיים על השער לא?

רועי דיין אולי פיבוט טוב לקבוצות תחתית או לליגה לאומית, בטח לא מתאים למכבי ת"א.

בקשר למשה ביטון, אתה טועה בגדול.

אם היית רואה את משה ביטון במשחקי אימון היית מבין שיש לך פה שחקן גדול ואת אחד החלוצים הכי טובים בארץ.

הוא מאוד טכני, יש לו דריבל טוב, הוא מהיר ועושה תנועה, הוא מסיים מצויין מול השער, יש לו בעיטה טובה ומשחק ראש טוב.

לדעתי משה ביטון שווה 12 שערים בעונה שזה יפה מאוד ועוד כמה בישולים.

בקשר לחצי מיליון דולר אתה עוד פעם טועה, כי הוא מרוויח 180,000. סתם ניפחו את המחיר שלו.

רועי דיין שחקן מצוין, אל תשכח שהוא בן 20. הוא מוריד כדורים, וזה מה שאמרתי כבר בפעם הקודמת, שכחלוץ שני הוא פרטנר מעולה. אולי הוא לא מסכן את השער הרבה, אבל להזכיר לך שעונה שעברה הוא נתן גם גולים חשובים, הוא פייטר ויורד להגנה.

בקשר למשה ביטון, אחד הדגשת את הנקודה שלי בעצם - גדולה של שחקן לא רואים במשחקי אימון, אלא ברגעי האמת, וזה מה שחשוב אצל חלוץ אמיתי. גם אני יכול לשחק כמו רונאלדיניו במשחק אימון, אבל כשזה מגיע למשחק מול אלפי צופים במגרש ומאות אלפי בבתים, זה הרבה יותר קשה כי מצפים ממך להרבה יותר, וחלוץ טוב צריך לדעת לעמוד בלחץ הזה.

בקשר למחיר, גם המשכורת מוגזמת, אבל דיברתי על המחיר שהוא עלה.

רועי דיין שחקן מצוין, אל תשכח שהוא בן 20. הוא מוריד כדורים, וזה מה שאמרתי כבר בפעם הקודמת, שכחלוץ שני הוא פרטנר מעולה. אולי הוא לא מסכן את השער הרבה, אבל להזכיר לך שעונה שעברה הוא נתן גם גולים חשובים, הוא פייטר ויורד להגנה.

בקשר למשה ביטון, אחד הדגשת את הנקודה שלי בעצם - גדולה של שחקן לא רואים במשחקי אימון, אלא ברגעי האמת, וזה מה שחשוב אצל חלוץ אמיתי. גם אני יכול לשחק כמו רונאלדיניו במשחק אימון, אבל כשזה מגיע למשחק מול אלפי צופים במגרש ומאות אלפי בבתים, זה הרבה יותר קשה כי מצפים ממך להרבה יותר, וחלוץ טוב צריך לדעת לעמוד בלחץ הזה.

בקשר למחיר, גם המשכורת מוגזמת, אבל דיברתי על המחיר שהוא עלה.

גולים חשובים? רועי דיין? אין לי מושג על מה אתה מדבר.

גם אם תשים את יחיאל חלוץ או את מרטינוביץ' הם יורידו כדורים טוב, השאלה האם זהו תפקידו של החלוץ.

ברור שגדולה של שחקן לא רואים במשחקי אימון, אבל זה קנה מידה מסויים.

אתה אמרת שתמיר כהן צריך לשחק כדי לחזור להיות השחקן של אז לא? זה אתה היית.

אז למה למשה ביטון לא מגיע עוד הזדמנויות להוכיח את עצמו? מה... בגלל משחק אחד חלש בליגה אתה קובע שהוא לא עומד בלחץ?

בבני יהודה בעונה הראשונה שלו [לא בעונה הקודמת שהוא היה פצוע חצי עונה] הוא היה מצויין בליגה וכבש 10 שערים. [והוא היה רק בן 21 אז]

ובקשר למחיר, שוב אני לא יודע על מה אתה מדבר. המשכורת, זאת אומרת 180,000, זה הדבר היחיד שהוציאו עליו.

לבני יהודה הייתה אפשרות להשאיר אותו אצלה אם היא הייתה משלמת 75% מזה [בסביבות ה-130,000] אבל היא לא מסוגלת לזה.

בגלל שלבני יהודה לא היה את הכסף להשאיר אותו אצלה אז הוא עבר בהעברה חופשית, בגלל שהחוזה שלו אצלם נגמר בסוף השנה שעברה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.