Jump to content

אם לא נפעל עכשיו, המחאה הולכת קיבינימט

Official Boogli

Recommended Posts

חבר'ה, אנחנו במצב קשה מאוד, אז נכון, כבר לא כ"כ כיף להגיע לבלומפילד, ונכון יצא החשק לאנשים לבוא

לקנות כרטיס ולראות איך יציעים שלמים מנהלים מלחמות בינהם ומקללים אחד ת'שני, ונכון האחוזים של לובשי

החולצות השחורות עלו מ-70% צהוב, 30% שחור ל- 50% שחור ו-50% צהוב, אבל מהות המחאה לזכויות האוהד,

אותה מחאה המיוצגת באמצעות השלט 'אין קבוצה בלי אוהדים' ידועה בערך לכ-100 אוהדי מכבי.

כל השירה לאבי (עם כמה שהיא מחממת ת'לב וכמה שגם אני רוצה לקרוע ת'גרון לכיוון יציע הכבוד שהוא ישמע)

פשוט הורסת הורסת ודופקת ת'מחאה, כל הקללות של "הצהובים בוגדים", "שער 13 אדום", "שער 8 על הזין",

ושאר ירקות פשוט מאוד יפרקו לגורמים את המחאה והאקט הכי צודק ונכון אי פעם בכדורגל הישראלי.

אם לא נצא במסע הסברה כמו שצריך בתקשורת וגם ביציעים, על מי האנשים ששותפים למחאה, לאיזה ארגון

הם משתייכים, מהי מטרתם, מה הגורמים שדחפו אותם, מהי דרכם, למה הם לבושים שחור, ואם לא נעשה את

זה מהר המחאה הזאת וכל תקווה למחאה בארץ הזאת תלך לעזאזל כמו אנ'לא יודע מה.

במקום לצלם 10,000 פליירים של קילומטר מ-2 הצדדים בכתב 0.9, אפשר פשוט להכין כרזות שעל כל כרזה

סעיף אחר של המחאה ושל הסיבות שבגללן אנו מוחים , לדוגמא - בד לבן , כיתוב שחור "חוק וילן".

פעולה כזאת תבהיר ליושבים ביציעים ובתקשורת תכלס מה אנחנו רוצים בפועל ומהם הגורמים למחאה,

התקשורת לא מפגרת היא יודעת יפה מאוד על מה ובמה עוסקת המחאה, אבל היא משתמשת בתככים ובחורים שיש

לנו ביציע ודרכם מוציאה מאיתנו את כל החרא האפשרי ומוציאה אותנו הכי רע שאפשר, כשיהיו 10 כרזות

גדולות שבלתי אפשרי להתעלם מהן (הקהל שחור, הבד לבן = ניגוד מושלם) , כשכל לובשי החולצות השחורות

שתומכים במחאה פשוט ישתלטו על עצמם ל-90 דקות, יסתמו ת'פה שלהם, יוותר על הצחוקים והשכונה , על כל הצעקות

לעבר לירן שכ"כ לא שווה את זה שבשביל ה-2-3 שניות שכל היציע צועק והוא משחק אותה מתעצבן ומעיף שלטי פירסום,

ובמקום לצרוח על שער 13 שלא מעודד את אבי, ובמקום להסתובב לאלו שמעודדים ולהתעצבן, פשוט לתפוס

ת'עמדה הכי פאסיבית שיש, "ראש קטן" מה שנקרא, לשבת 90 דקות, בלבוש שחור ולתום ת'פה לחלוטין.

אין לכם מושג כמה הורסות הצעקות האלה שבשבילכם הן קטנות ומצחיקות "לירן כנפו" וכו' ובתקשורת הולכים ואומרים

שכל מי שלובש שחור שונא את ויקי כנפו ונגד מכבי ורק אוהדי נמני.

שלא תבינו אותי לא נכון, מדבר איתכם בנאדם שהאהבה שלו לאבי לא יכולה להתבטא במילים, אבל הדבר

היחידי שאיכשהוא יכול להחזיר את מספר 8 למכבי היא הצלחהת המחאה הזאת, וזה יקרה ב-2 פעולות בלבד :

א. מסע ההסברה ביציעים ובתקשורת , קצר ולעניין, בלי כל הסיפורים מסביב של "מתוך הלב שירה עולה", כרזות

שעל כל אחת סעיף אחר של המחאה (חבר'ה לתרום כסף, הבד והצבע לא מגיע משום מקום במשחק הבא התרמה).

ב. שליטה עצמית, 90 דקות בלבוש שחור, שקט מוחלט בישיבה.

כל דבר אחר מלבד 2 הפעולות האלה פשוט יכשילו וידפקו אותנו ואת המחאה.

בתקווה לעתיד טוב יותר, ארז בוגלי עובדיה.

בזכות הכרזות והתקשורת כולם ידעו למה אנחנו מוחאים על מה והכל

כי יש אנשים שחושבים שזה מחאת אבי נמני מה שלא נכון בכלל

ובזכות הכרזות השלטים ה tv הם יבינו על מה המחאה התקשורת תבין (אפילו שהיא יודעת )

אני חושב שזכות הדבר הזה המחאה תתחזק המון

ארז, למרות הכל אנחנו עדיין רק בתחילתה של המחאה , מוקדם מידי להסיק מסקנות עכשיו...

לפי דעתי עוד 4-5 משחקים אחוז מספר החולצות השחורות יעלה .... (ב"ה)

נקווה שהרעיון עם הכרזות הגדולות יצא לפועל כי זה מאוד יעזור.......

היחידי שאיכשהוא יכול להחזיר את מספר 8 למכבי היא הצלחהת המחאה הזאת, וזה יקרה ב-2 פעולות בלבד :

א. מסע ההסברה ביציעים ובתקשורת , קצר ולעניין, בלי כל הסיפורים מסביב של "מתוך הלב שירה עולה", כרזות

שעל כל אחת סעיף אחר של המחאה (חבר'ה לתרום כסף, הבד והצבע לא מגיע משום מקום במשחק הבא התרמה).

ב. שליטה עצמית, 90 דקות בלבוש שחור, שקט מוחלט בישיבה.

כל דבר אחר מלבד 2 הפעולות האלה פשוט יכשילו וידפקו אותנו ואת המחאה.

רק שאנשים יבינו, שבשביל שהמחאה הזאת תצליח, לא צריך רק שמספר 8 יחזור, אלא שיקשיבו לכל בקשתוניו, וייסמו אותם, ועד שזה לא יקרה - המחאה לא תיפסק.

ואל תאבד תקווה ארז, היום במחצית השנייה שמעתי אפילו אנשים בשער 13 מדברים אחד עם השני מרוב שקט, אז בסדר במחצית הראשונה זה נראה אבוד, אבל ככל שעבר הזמן העידוד יירד.

אין קבוצה בלי אוהדים.

כן ואנחנו מדדנו להם זמנים כשם עודדו... לא משנה...

אממ... הפתרון היחיד לדעתי... הוא לא להשבר ולהראות עקביות...

ורק ככה אנשים יתחילו להבין!

אבל הבעיה הכי גדולה... היא הפיצול אישיות...

מי שבא עם חולצה שחורה- שלא יעודד! זאת לא המטרה... בשביל זה יש משחקי חוץ...

עם כל הכבוד לרעיון של המחאה השקטה ארז, לדעתי לפחות, להכניס שירי מחאה לעניין - הרבה יותר אפקטיבי.

במקום שבתקשורת יסתכלו עליך בצורה מוזרה וישאלו "מי אלו בשחור?" שישמעו אותך, וידעו מה אתה חושב, ושירים יכולים לתרום לעניין הרבה, גם כשרק אנחנו נשיר אותם, וגם כהשאר יצטרפו.

השקט במחאה הוא לדעתי הגורם המחשיל, תחשבו על זה...

אח אין לכם מושג כמה אנשים בשער שמונה לא יודעים בכלל על מה המחאה...

מצאתי את עצמי מוקף באנשים מסביר להם....

הם בכלל חשבו שהמחאה היא על נימני..

בעצם זה לא מפתיע כי כולם כמעט חושבים ככה...

וזה חבל !!

צריכים כל משחק לחלק דפי הסברה עד שכ-ו-ל-ם בלי יוצא מן הכלל יבינו!!

צריך לעשות כרזות עם הכל כרזה סעיף אחד של המחאה

צריך לחלק דפים כל משחק ומשחק

צריך להסביר לאנשים עד שהם ידעו למה המחאה ואיך היא תעזור להם

אני חושב שנושא הכרזות יעזרו הכי הרבה

צריך לדבר בתקשרות

לרשום בעיתונים על המחאה

פשוט לעשות הכל עד שאנשים ידעו למה אנחנו מוחאים מה כואב לנו

ארז יש כמה בעיות די גדולות

1.חלק מראשי המחאה נימצאים עם המבוגרים וכן שר שירי נימני וכן צועק ללירן וכן מקלל את את שער 8 (אני לא רוצה להגיד מי כי זה לא משנה ושאני אומר המבוגרים אני לא בא לפגוע או משהו כזה פשוט אין לי איך להגיד איפה הם ) ואם ראשי המחאה עושים את זה מה יעשו האחרים

2.מי שבא עם חולצה שחורה לא מבין שזה אומר שהוא צריך לשבת ולשתוק אז הוא כן שר לנימני וכן מקלל

3.הרבה לובשי החולצה השחורה חושב שזה מחאה לנימני

4.רוב לובשי החולצה הצהובה בטוחים שזה מאחה לנימני

5.גרמנו למצב שרוב הקהל שונא את השחקן ה12

6.שער 8 ו13 אין להם מושג מה אנחנו רוצים

7.בום

8.אלוהים

9.התקשורת נגדנו ואין מה לעשות נגד זה

10.כל עוד יש מצב שחלק מהקהל שר לנימני והחלק השני מקלל ואז יש קללות ומכות לא נגיע לשום מקום

וואי איזה כיף שרשמתה הכל במקום שאני יצתרך לפתוח נושא :D

היום אנשים דפקו לנו את המחאה, עם כל הקללות ללירן ולשער שמונה, והשירים לאבי, זה הכל לא במקום כמה שזה נראה שייך ובסדר. יש לנו קרע בקהל ואסור להעמיק אותו, אבל זה יהיה קשה.

היום למשל ניסיתי לשבת עם כמה ערסים שקיללו את לירן, כאלה אנשים תופעות טבע הרבה זמן לא ראיתי! אנשים אשכרה באים למשחק כדי לקלל, והם באים עם חולצות שחורות ויושבים ליד השחקן ופשוט מזיינים במוח כל המשחק. הם הבעיה שלנו.

ארז לא יודע מה צריך לעשות כדי לשקם את המחאה הזאת אבל אני יהיה מוכן לעשות הכל, כי אם זה ימשך ככה עוד כמה משחקים אין טעם להמשיך...

אני לא בטוח שבלאגן כמו שיש עכשיו פחות טוב מאשר שקט של כולם שיהיה מאוד קשה

להגיע אליו...

תחשבו מה זה לשחק כל משחק ככה כשחצי בשחור חצי בצהוב, רבע שרים לנמני, רבע שורקים

בוז, עשירית מנסים לעודד, רבע יושבים בשקט, רבע מקללים את שטראובר וקלינגר...

וזה עוד בלי הקרבות בושידו והפרשיות שלא מפסיקות לצוץ בזכות התרבות ניהול המרשימה...

כמה זמן אתם חושבים הם יהיו יכולים לסבול מצב כזה?

אם כל משחק זה ימשיך להיות ככה גם תהיה פגיעה ללוני בהכנסה וגם זה מפריע למה שקורה

מסביב לקבוצה ועושה הרבה יותר רעש תקשורתי (אולי לא מציג את הסיבות הנכונות למחאה

אבל מפעיל לחץ כבד מאוד...) אם זה ימשיך ככה ויהיה בלאגן הם יהיו חייבים לבוא

לקראת הקהל ולעשות משהו כדי להחזיר את השקט...

בכל מקרה אני לא יודע אם מה שכתבתי למעלה זה לא שטויות...

זה יגרום לפילוג לגדול אבל הפילוג גדל גם ככה ויש אנשים שיקח שנים להסביר

להם והם לא יבינו....

לא יודע...

לא נראה לי שיש בקרב מארגני המחאה (ובבקשה שמישהו יתקן אותי אם אני טועה...) צוות חשיבה שמנווט לפי איזושהי אסטרטגיה מסודרת, מפיק לקחים ועושה "חושבים" תוך כדי תנועה.

גם אם זה כן קורה, זה לא ממש בא לידי ביטוי בשטח...

יש את התחושה של חוסר מנהיגות ובמידה מסויימת אובדן דרך... :D

ארז, ההצעה שלך עם הכרזות היא הכי טובה ששמעתי עד עכשיו בכל הקטע של ההסברה...

אפשר לעשות את זה ועוד מלא דברים... אבל חייבים לעשות משהו... כי בינתיים בתקשורת יש לך פיסקה בוואן שאף אחד לא נכנס אליה ושורה וחצי באיזה מסגרת קטנה בפינה נידחת של הספורט של ידיעות, שצריך לעבור עם זכוכית מגדלת על כל העיתון בשביל לקלוט.

לדעתי גם במקום לכתוב הודעות (או יותר נכון מגילות) בכל מיני פורומים, צריך לעשות מעין מיני אתר כזה - למחאה, שפשוט מכיל את כל הסעיפים שלה - כל סעיף בעמ' ובאותיות גדולות כאלה (אולי גם כדאי ניקוד...) שיהיה אליו קישור מהעמ' הראשי של כל אתר אוהדים (אולי גם בבאנרים). ככה יהיה הרבה יותר נוח לקרוא, יתייחסו לזה יותר ברצינות, ואפשר יהיה לחשוף את זה להרבה יותר גולשים!

זה סתם רעיון אחד, בטוח יש עוד הרבה...

בתכל'ס אני מאמין שיש אנשים שכל יום יושבים בבית ועובדים שעות על הקטע של ההסברה, אבל בטוח שאפשר לעשות טיפ טיפה יותר.

אף אחד לא ייתן לנו להרים כרזות כל המשחק..

אם להרים כרזות זה רק באמצע הגוש ואז גם לא יראו את כולם..

מה הבעיה לעמוד בשער 10 למעלה? בסוף הכוונה איפה שהשחקן ישב נגד אחי נצרת

לפי דעתי בנוסף לכרזות צריך לשיר כל המשחק שיר אחד-אין קבוצה בלי אוהדים...עם תופים אבל רק אין קבוצה בלי אוהדים 90 דקות מכל הלב....

לא צריכים לשיר בכלל.

כן צריכים להרים כרזות שעל כל אחת כתוב סעיף אחד.

כן צריכים לחלק פליירים שיכללו רק את הסעיפים שעליהם המחאה ואולי הסבר קצרצר על כל סעיף.

כן צריכים להמשיך להסביר לכל אדם בנפרד על מה בדיוק המחאה כי רוב הקהל בכלל לא יודע על מה היא.

היו מאה אנשים בשער שמונה שתמכו במחאה וידעו על מה היא...

ובשבת האחרונה נוספו עוד מאתיים אנשים שלפחות עכשיו יודעים על מה מוחאים

ולא יצעקו יותר "גם כן אוהדי נמני"

אז בבקשה מי שלא מבין מה היה בשער 8 שלא יגיד סתם שאנחנו בוגדים ואדומים

כי אתם סתם נגררתם אחרי האולטרס המסריחים שיושבים במחנה פליטים בצדדי שער 11

כמו מנודים....

אמרתי אתמול ואני אמשיך להגיד לכם...

הרי היה ברור שבהתחלה יהיה בלאגן.. יקח זמן עד שזה יעמוד כמו שצריך...

אבל לכם אסור להשבר!

פשוט אסור!!!

(יוני... ניקוד?!? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נשמע לי מוכר מאיפשהו :angry:)