Jump to content

אלי כהן

maor

Recommended Posts

כל מה שאתה אומר נכון אבל בתור התחלה אסמוך על יושרו של אלי כהן שאינו מכניס שקל לכיס מהבאת אותם זרים מאותו סוכן מדובר. במידה ואתבדה אתאכזב בדיוק כמו כל אוהד אחר ואהיה הראשון להודות בטעות.

B)

אני לא מבין מה אתה אומרפה אורי? שהסוכן שחקנים שדרכו אלי כהן מביא זרים מושחט? אז למה אלי כהן עובד איתו אם הוא מושחט? אז אולי הוא לא יודע שהוא מושחט אז איך אתה יודע והוא לא? איזה פעולות הופכות אותו למושחט? אתה תמיד מדבר וזורק פצצות לאוויר אבל לא מסביר תעצמך.. למה אתה מתכוון? אתה דומה קצת לרון קופמאן.. אוהב להתלונן בלי שום קשר למציאות ובלי שום הצדקה.. אתה יכול בבקשה להסביר לי מה רע בסוכון הזה?

ידידי נסטי, זה לא לפורום, בכיף אני אסביר לך פנים מול פנים או בפורום אחר.

אבל בקצרה:

יולי שפירא, עבד עם גרנט במכבי ת"א ובהפועל חיפה

מריאו פאנה, זולטן ווג אלכסיץ, דומגוי קוסיץ, קלאודיו וורקוביץ, ועוד, הספיק לכולנו כדי להבין מדוע לוני בוכה היום על חובות של מליונים בתקופה ההיא.

המכנה המשותף פשוט= מביאים שחקנים בינוניים מנפחים את המחיר והעמלה ,נותנים עמלה למאמן או למנכ"ל ,וגונבים קופה של מישהו בסוף התהליך, בעוד שהשחקנים עצמם מובאים בגלל הקומבינה ולא בגלל טובת ודרישות הקבוצה והחלק המקצועי נתון לפגם.

והכל חוקי למראית עין, הקבלות והכל, את הקומבינה נותנים דרך הסוכן לרב, ואף אחד לא יודע מזה.

מה לא יהיה בסדר אצל אלי כהן? {זה נתון לשיקולו כמובן}

לקחת קומבינה לכיס,אני לא מאמין שהוא ייקח כי אני חושב ומבין מחקירות שעשיתי שהוא מהיחידים שלא לוקחים, אבל אם אלי יגביל את השוק שמתוכו הוא יכול לבחור את השחקנים, לסוכן אחד או שניים, הוא מצמצם את האפשרות להביא את הטוב ביותר בכסף שלוני נותן לו.

מה עוד שהסוכן הנ"ל, נותן קומבינות למאמנים כדי שיעבדו איתו.

מה עוד שהסוכן הנ"ל, כבר חגג על מכבי ושפירא ז"ל מהפועל חיפה.

היה פעם שחקן עבר ומאמן עבר גדול בארסנל בשם גורג גרהאם,הוא הביא אליפויות וגביעים ובאירופה היה מלך, אבל קומבינה אחת שתפסו אותו עליה,על העברת הדני נילסן, גרמה להנהלת הליגה האנגלית להעיף אותו לכל החיים. הוא יושב כבר 10 שנים בית.

מקווה שהבנתם את הפואנטה

נמאס מקומבינות רוצים יושר מקצועי, שיביאו שחקנים לפי התאמה ויכולת ולא לפי מחוייבות של מאמן לעבוד עם סוכן שבוודאי גם חבר שלו, או שמביאים שחקן בשביל שהסוכן שלו מוכן לתת לכיס ,עמלה גבוהה יותר.

ידידי נסטי, זה לא לפורום, בכיף אני אסביר לך פנים מול פנים או בפורום אחר.

אבל בקצרה:

יולי שפירא, עבד עם גרנט במכבי ת"א ובהפועל חיפה

מריאו פאנה, זולטן ווג אלכסיץ, דומגוי קוסיץ, קלאודיו וורקוביץ, ועוד, הספיק לכולנו כדי להבין מדוע לוני בוכה היום על חובות של מליונים בתקופה ההיא.

המכנה המשותף פשוט= מביאים שחקנים בינוניים מנפחים את המחיר והעמלה ,נותנים עמלה למאמן או למנכ"ל ,וגונבים קופה של מישהו בסוף התהליך, בעוד שהשחקנים עצמם מובאים בגלל הקומבינה ולא בגלל טובת ודרישות הקבוצה והחלק המקצועי נתון לפגם.

והכל חוקי למראית עין, הקבלות והכל, את הקומבינה נותנים דרך הסוכן לרב, ואף אחד לא יודע מזה.

מה לא יהיה בסדר אצל אלי כהן? {זה נתון לשיקולו כמובן}

לקחת קומבינה לכיס,אני לא מאמין שהוא ייקח כי אני חושב ומבין מחקירות שעשיתי שהוא מהיחידים שלא לוקחים, אבל  אם אלי יגביל את השוק שמתוכו הוא יכול לבחור את השחקנים, לסוכן אחד או שניים, הוא מצמצם את האפשרות להביא את הטוב ביותר בכסף שלוני נותן לו.

מה עוד שהסוכן הנ"ל, נותן קומבינות למאמנים כדי שיעבדו איתו.

מה עוד שהסוכן הנ"ל, כבר חגג על מכבי ושפירא ז"ל מהפועל חיפה.

היה פעם שחקן עבר ומאמן עבר גדול  בארסנל בשם גורג גרהאם,הוא הביא אליפויות וגביעים ובאירופה היה מלך, אבל קומבינה אחת שתפסו אותו עליה,על העברת הדני נילסן, גרמה להנהלת הליגה האנגלית להעיף אותו לכל החיים. הוא יושב כבר 10 שנים בית.

מקווה שהבנתם את הפואנטה

נמאס מקומבינות רוצים יושר מקצועי, שיביאו שחקנים לפי התאמה ויכולת ולא לפי מחוייבות של מאמן לעבוד עם סוכן שבוודאי גם חבר שלו, או שמביאים שחקן בשביל שהסוכן שלו מוכן לתת לכיס ,עמלה גבוהה יותר.

פשוט נוכלים. אני לא מבין את הגרנט הזבל הזה, כאילו לוני נותן לך כסף, תביא שחקנים ברמה, תקדם תקבוצה, תגיע לגביעי אירופה, אתה יכול לקדם את עצמך וזה מה שאתה עושה? גוזר קופונים?!

מנוול!

תגיד אורי, מה עם קלינגר? הוא נקי מהעניין הזה?!

מה אתם לא מבינים

כמו שקאנן הביא את דמיטרזה ובאקירי מהסוכן החבר שלו

אז הוא אומר שאלי כהן מביא גם סכנים דרך סוכן חבר שלו

ומקבל קצת מהצד לכיס..

אז תאהד את מכבי ת"א במנג"ר.

אני 30 שנה הולך אחרי הקבוצה, ולא אתן לאף אחד שנולד אתמול ומנסה להמציא לי תרבות חדשה של "לא אכפת לי" להסתיר את האמת.

מי שרוצה להיות אוהד מכבי ,שחי בבנוניות זו זכותו, אבל עדיף שיאהד אותה במנג"ר או בפיפא, ובלי להעליב,

זאת מכבי ת"א האימפריה מספר 1 בכדורגל הישראלי, מועדון עם עבר, מסורת ושורשים, מכביה מלאה בשנות העשרים והחמישים, אנשים שהקימו אותה ושמרו על צביונה, פנתיאון שלם של השגים ותהילה ,ומשפחה אחת גדולה, שבנתה את הדבר הגדול הזה.

רוצה לאהוד בלי שיגידו או יזכירו או ילחמו על זה שמכבי תהייה אימפריה?

אל תיכנס לפורום, אל תקרא עיתונים, רק קנה מנוי ותבוא למשחקים.

גם במנג'ר.

גם בפיפא.

וגם במציאות.

ואתה מזלזל בילד?

איפה הכבוד אורי?

שניכם עברתם את הגבול..

רד מאלי כהן.

עכשיו גם הוא לא בסדר?

טוב נו, לפחות הפעם אין פיוס מה פיוס...

מה שאלי כהן שכח על כדורגל, אף אחד פה עוד לא למד.

אז לפני שמתלהבים יותר מדי, או פוסלים, או אומרים שהכל קומבינה בואו נשפוט לאורך זמן.

כי ההבדל בינינו היום לבין האימפריה של פעם הוא השפיות.

אז תאהד את מכבי ת"א במנג"ר.

אני 30 שנה הולך אחרי הקבוצה, ולא אתן לאף אחד שנולד אתמול ומנסה להמציא לי תרבות חדשה של "לא אכפת לי" להסתיר את האמת.

מי שרוצה להיות אוהד מכבי ,שחי בבנוניות זו זכותו, אבל עדיף שיאהד אותה במנג"ר או בפיפא, ובלי להעליב,

זאת מכבי ת"א האימפריה מספר 1 בכדורגל הישראלי, מועדון עם עבר, מסורת ושורשים, מכביה מלאה בשנות העשרים והחמישים, אנשים שהקימו אותה ושמרו על צביונה, פנתיאון שלם של השגים ותהילה ,ומשפחה אחת גדולה, שבנתה את הדבר הגדול הזה.

רוצה לאהוד בלי שיגידו או יזכירו או ילחמו על זה שמכבי תהייה אימפריה?

אל תיכנס לפורום, אל תקרא עיתונים, רק קנה מנוי ותבוא למשחקים.

הימים של מכבי הגדולה עברו, אין מה לעשות. עד שלוני לא ילך כלום לא ישתנה, לא משנה מי יהיה מאמן ומי יהיו השחקנים, תרדו מזה כבר.

אורי משיח, אתה מזיין ת'מוח הרבה אבל אני אוהב אותך.

די כבר, כמה טענות יש לכם, הרגתם אותי כבר. תנו להם לעבוד בשקט אחרי זה תקללו אותם נכון? אל תפתחו הרבה ציפיות.

אלי כהן לא יכול לעשות קסמים, הוא צריך מקסימום 2 עונות בשביל להראות מה שהוא יודע.

מה נפלתם עלי בגלל המקום 6?

תגידו תודה אם נסיים מקום 5 בלחץ

עצם זה שאתם חושבים שמכבי זה כמו פעם אז אתם חיים באופוריה

אני מת שניקח אליפות וגביע ו1001 דברים

אבל עד שהם לא יעשו את זה אין לי לאן לשאוף

גם במנג'ר.

גם בפיפא.

וגם במציאות.

ואתה מזלזל בילד?

איפה הכבוד אורי?

שניכם עברתם את הגבול..

רד מאלי כהן.

עכשיו גם הוא לא בסדר?

טוב נו, לפחות הפעם אין פיוס מה פיוס...

מה שאלי כהן שכח על כדורגל, אף אחד פה עוד לא למד.

אז לפני שמתלהבים יותר מדי, או פוסלים, או אומרים שהכל קומבינה בואו נשפוט לאורך זמן.

כי ההבדל בינינו היום לבין האימפריה של פעם הוא השפיות.

במקום להגיד לי תודה שאני פותח לך את העיניים, זה מה שאתה בוחר?

לחיות עם החרא ,ולהריח אותו ואחרי זה לעשות נושאי סיכום עונה בפורום ממחזור 10 כל עונה, זה כיף אה?

אדון קוסטה, אל תשכח מי המבוגר הראשון שעשה את הילדים הכי קטנים במכבי ת"א, לאנשים הכי מבוגרים.

עוד שכחת שהייתי בא אליכם לרמת גן עם האוטו ומשתף אותכם בדברים הכי סודיים שווה בין שווים?

כל החברים שלך הם אנשים שהיו ילדים והפכתי אותם לשווה בין שווים, ויעידו הרבה מאוד חברים שלך כולל ראשי הארגון שהיית בו, ומצאו את עצמם בעמדות השפעה גדולות שלא מגיעים אליהם בקלות בגיל כזה צעיר, ומישיודע יודע.

אם זה נראה לך העלבה, אחרי מה שעשיתי עם דור שלם של ילדים, אז חופשי

אתה מתעלם מהאמת ומהעובדות, אתה לא מתייחס לדיון ותמיד מחפש לעקוץ כי אתה ילד חוצפן באופי ומורד וכל החרטא בארטה שאני מכיר טוב בחיים, אז בחייך ,מי שרוצה לעודד בלי לשמוע את האמת שיקנה מנוי ויישב ביציע, מה יש לו לחפש בפורום?

ולאדון הנכבד מעלי ששאל מאיפה השטויות שלי, רק נזכיר לו, שיעשה חיפוש באתרים בנושאים שלי, 3-5 שנים אחורה ובטורים במכבי ובאולטראס ויראה שכל מה שאני כותב ומנבא, בדרך כלל קורה וכל הדברים שאני אמרתי היו דברים שבחיים "הילדים התמימים" לא היו מבינים.

קיץ שלם אמרתי שנימני יזרק, לא האמינו, אחרי זה באו לבקש סליחה

חצי שנה נלחמתי על ליגת האלופות ואמרתי בדיוק מה זה יביא, וצדקתי

מי שרוצה לבדוק מה ומו, שרק יפתח את הדברים שכתבתי במהלך השנים.

חוכמה גדולה פתאום כולם יודעים שגרנט פוליטיקאי וקומבינטור, ואללה 5 שנים פתחתי פה לאנשים את הראש ואחרי זה תמיד באים אנשים חדשים בשם בדוי ועוד שואלים ומפקפקים.

שהשחקנים יתנו לו כבוד ולא יזלזלו בו,יצחקו עליו (קלינגר\קאנן)

זה לא ממש אלי כהן

ראה מקרה בניון בחיפה

איציק זהר בבית"ר ויש עוד כמה, הרבה שחקנים צוחקים עליו ועל האספות הארוכות שלו ועל הדייקנות שלו וכל זה ומזלזלים בו קצת,שחקנים ישראלים לא רגילים למקצועיות שלו...

סתם מאמן אחרי המשחק אימון מול הפועל ירושלים הוא אומר שהוא מרוצה ..

מימה בידיוק מכבי בעטה בעיטה אחת למסגרת כל המשחק וזה היה הגול שלה ..

אז אני שואל אתכם מימה בידיוק הוא מרוצה?

רק לי יש דז'ה וו לזיוני שכל של קאנן על מערכים וטקטיקות? גם אז כל אחד נפעם מהאיש והמחברת והתלהב מהמקצוענות שסוף סוף מגיעה למכבי.

לכל המתלהבים, אני ממליץ לחכות למעשים, דיבורים זה לא ממש חוכמה...

אלי כהן לא מדבר סתם

פשוט זה הדבר היחיד שהוא מכיר מקצוענות נטו, הוא לא מתחיל למרוח אותנו בסיפורים מדבר עניינים מקצועיים זה מה שמאמן צריך לעשות, אל תשווה אותו לקאנן בכלל...