Jump to content

מנויים - עונת 2006/7

Mad Guy

Recommended Posts

התפרסמו היום מחירי המנויים לקראת העונה הקרובה, ולמרות כל ההבטחות וההצהרות(אולי רק דמיינתי), אני כמעט בטוח שבעונה שעברה מחיר המנוי לנוער לשער 11-10 היה זול יותר.

מה שבטוח, גם אם לא הייתה כאן עלייה וזה אותו המחיר - זה פשוט לא הגיוני.

ההנהלה הייתה חייבת להוריד את המחירים השנה, לא ייתכן שהמחיר ישאר אותו המחיר כמו בעונה שעברה.

עוד פרק בחוסר ההגיון של הנהלת מכבי ת"א.

המחירים:

מחירון מנויים עונת 2006-2007

המקומות למנויים הותיקים ישמרו עד ה-20/7/06

שערים 10-11

מבוגר - 1,100 ש"ח

ילד\חייל\אישה - 860 ש"ח

שערים 2,13

אב+בן - 2,500 ש"ח

מבוגר - 1,800 ש"ח

אב+2 - 3,290 ש"ח

מנוי משפחה - 2,100 ש"ח

(אב+אם+ילד בשער 2 בלבד)

שער 8

מבוגר - 1,150 ש"ח

אב+בן - 1,650 ש"ח

ילד\חייל\אישה - 1,050 ש"ח

ביננו, הכל חרטה כי כולם בלאו הכי עושים מנוי חבר.

והבעיה העיקרית היא שחבר הורידו את הסיבסוד של המנויים שלהם ולכן יש גם עליה במחירי המנוי דרך חבר. :)

"הצבר"

מה שבטוח, גם אם לא הייתה כאן עלייה וזה אותו המחיר - זה פשוט לא הגיוני. ההנהלה הייתה חייבת להוריד את המחירים השנה, לא ייתכן שהמחיר ישאר אותו המחיר כמו בעונה שעברה.

למה לא?

לפני שנתיים, כשהיתה לנו קבוצה בינונית למדי, המחירים היו זהים למחירי המינויים לעונת 2005/6, שלכבודה נבנתה קבוצה משופעת כוכבים. לא היתה עליה במחירים.

למה צריכה להיות ירידה?

למה לא?

לפני שנתיים, כשהיתה לנו קבוצה בינונית למדי, המחירים היו זהים למחירי המינויים לעונת 2005/6, שלכבודה נבנתה קבוצה משופעת כוכבים. לא היתה עליה במחירים.

למה צריכה להיות ירידה?

אם לא ירידה אז שלא תהיה עליה.

וכמה המחירים?

למה לא?

למה צריכה להיות ירידה?

למה צריכה להיות ירידה? כי בעונה שעברה היו לך 10,000 מנויים, ולעונה הקרובה יש לך צפי(מקסימום) ל-4,000 בלבד.

ואתה יודע מה, בלי קשר לזה, אין שום הצדקה למחירים הללו. צריך להוריד את כל המחירים בליגה, נמאס כבר מהעושק הזה. ולא אכפת לי מה היה בשנים קודמות.

למה לא?

למה צריכה להיות ירידה?

צריכה להיות ירידה לא בגלל השחקנים שמשחקים

אלא בשביל הפיצוי ל10000 המנוים שעשו שנה שעברה מנוי וסבלו כל השנה

בנוסף אם תהיה ירידה של מחירי המנוים או שהמנוי ישאר לפחות באותו מחיר של שנה שעברה

יהיה סיכוי למכור לפחות 7000 מנוים שזה יפה מאוד

בהנחה ובאמת המחירים עולים , מכבי יכולה לשכוח מעוד הרבה אוהדים.

מכבי העונה הייתה חייבת להוזיל את המחירים של מנויים, כרטיסים , הכל , פשוט הכל.

(לא רוצה לדבר על חבר , פה אין קשר למכבי או מה שזה לא יהיה הסבסוד הזה.)

מכבי עצמה , הייתה חייב להוזיל את מחירי המנויים והכרטיסים לכל היגלאים.

כי להוריד רק כרטיסי נוער - זו אולי חצי עבודה.

מכבי חייבת להוזיל מחירים לכרטיסים ומנויים כאחד.

ולמנויים אני מצפה הוזלה משמעותית ולא חרטא.

טעויות שיווקיות שפשוט ירחיקו את הקהל.וחבל.

ככה רוצים להביא קהל?

(ולא רוצה להתייחס בכלל לסגל שייבנה בקבוצה כי זה לא קשור למחיר)

אם מכבי רוצה בלומפילד צהוב - היא חייבת להוריד בצורה רצינית את המחירים.

עצוב מאוד.

Guest גל מושיוב

איפה דואק ושערבני?

בואו תצדיקו לי את דריקס חבר'ה...

אחרי עונה כזאת, ולקראת עונה שאנחנו לא נעבור בה את 3000 המנויים, עדיין במכבי מעלים מחירים.

איפה הירידה במנויי הנוער\חייל?

בדיחה...

העיקר שדריקס מנהל ענק, מעניין איך לא חטפו אותו עדיין באירופה.

• מנהלים ראשיים

עוד צעד בניהול המוצלח של אלי דריקס.. הא דואק?

רק שתהיו בעניינים בית"ר לדוגמא הולכת לפתוח את הצפוני למנויים שלה, ומנוי לשם יעלה מחיר מופקע של 300 שקלים חדשים.

איזה ניהול כושל יש להנהלת בית"ר פשוט לא להאמין.

40X17=680

איך לעזאזל מנוי נוער/חייל לשער 8 עולה 1050 (יוצא 60 שקל למשחק)? הבדל של 370 ש"ח, רבאק.

וגם לגבי 11, מי שקונה מנוי נוער יוצא שמשלם 50 שקל למשחק, יותר ממה שהוא משלם אם הוא קונה כרטיס ל-8, איפה ההגיון פה בדיוק?

יציע מאחורי השער אמור להיות הכי זול,היציע של "העם", בפועל יותר משתלם לא לעשות מנוי, ללכת ל-8, לראות משחק ממקום טוב יותר ולשלם פחות.

(כל זה בהנחה שמכבי מסיימת בחלק העליון, אחרת זה 16 משחקים)

עוד צעד בניהול המוצלח של אלי דריקס.. הא דואק?

רק שתהיו בעניינים בית"ר לדוגמא הולכת לפתוח את הצפוני למנויים שלה, ומנוי לשם יעלה מחיר מופקע של 300 שקלים חדשים.

איזה ניהול כושל יש להנהלת בית"ר פשוט לא להאמין.

אצל בית"ר מנוי למזרחי זה עם גג ומקום מצוין לראות בו משחק עולה 600 ומשהו אז אני לא מבין למה אצלנו מאחורי השער עולה 860

• מנהלים ראשיים
אצל בית"ר מנוי למזרחי זה עם גג ומקום מצוין לראות בו משחק עולה 600 ומשהו אז אני לא מבין למה אצלנו מאחורי השער עולה 860

זה פשוט הניהול המוצלח של דריקס מול הניהול הכושל של בית"ר.

דבר ראשון אין פה עליה כמעט במחירים (אני חושב בכלל ) אז למה להיות אנטי?

באמת אולי היה דרושה הורדה אבל המועדון בקשיים, חסר כסף והמחירים לא עלו בניגוד לכל השנים אז למה לרטוןןןןן

במינוי יש עשרים ואחד או עשרים ושניים משחקים. העליה היא בת חמישים שקלים.

לאחר חישוב מהיר: כל אוהד יצטרך לשלם בממוצע שני שקלים וכארבעים אגורות יותר - פר משחק.

כמו כן, מדובר בעליית מחירים גלובלית - כמעט בכל קבוצות הליגה, אם לא בכולן.

בנוסף, ישנה כוונה להוזיל את מחירי המינויים לילדים, לנשים ולחיילים לשערים 10/11 - והרי - זה הוא הדבר הכי חשוב, לא?

דבר ראשון אין פה עליה כמעט במחירים (אני חושב בכלל ) אז למה להיות אנטי?

באמת אולי היה דרושה הורדה אבל המועדון בקשיים, חסר כסף והמחירים לא עלו בניגוד לכל השנים אז למה לרטוןןןןן

ככה, אני רוצה "לרטון" ולהיות "אנטי". אם אתה רוצה, תסובב את זה ככה שאני המניאק בכל הסיפור הזה(כי הריי ההנהלה היא הזאת שבסדר כאן), אין שום בעיה. לי נמאס שמתייחסים אלי כמו אל לקוח קבוע שמשלם כמה שיגידו לו לשלם, ואפשר לשחק בו כמו בצעצוע. לי נמאס שמשלמים יותר מדי אל מול מה שמקבלים בעבור התשלום. אם אתה נהנה מזה, בבקשה. לי נמאס מזה.

ולמשתמש "התשובה", לפי התגובה האחרונה שלך ("עלייה של שני שקלים פר משחק"), עושה רושם שאתה בא להגן כאן על מישהו בצורה ממש נחרצת. עד כדי כך שאתה צריך להשתמש בדמגוגיה זולה. תגיד לי, על מי אתה עובד? מה זה שני שקלים פר משחק? מספיק כבר עם השטויות האלה, תתרכז בעיקר ולא בטפל ותפסיק להציג את ההנהלה כטהורה.

לאחר חישוב מהיר: כל אוהד יצטרך לשלם בממוצע שני שקלים וכארבעים אגורות יותר - פר משחק.

בנוסף, ישנה כוונה להוזיל את מחירי המינויים לילדים, לנשים ולחיילים לשערים 10/11 - והרי - זה הוא הדבר הכי חשוב, לא?

לפי המחירים אני לא רואה הוזלה

הסנגוריה הזאת על ההנהלה כבר מגוחכת, באמת.

בעיקר כשהם מגדירים את משחקי גביע הטוטו כבונוס חינמי (לפחות היה ככה לפני כמה שנים).

מי שקונה מנוי קונה אותו בשביל הליגה, ושם יש 16/17 משחקים.

בהחלט הגיוני למכור מנוי ב-50 שקל משחק ל-11 כשאתה מוכר כרטיס ל-8 ב-40. גאוני, מה אני אגיד לך.

ובוא נניח רגע שאנחנו משלמים בשביל 22 משחקים - 40 שקל נוער 11, זה נראה לך הגיוני?!

להשאיר את זה במחיר הקודם זה פשע, להעלות אפילו באגורה זאת חוצפה, על אחת כמה וכמה אחרי השנתיים האחרונות.

Guest גל מושיוב

על איזה הוזלה מדובר?

המחיר של המנוי לנוער עלה ב50 ש"ח.

שנה שעברה מחיר מנוי לנוער עלה 810 והשנה 860.

תפסיקו להגן על ההנהלה המזדיינת הזאת כבר.

אחרי העונה האחרונה ולקראת העונה הבאה (שחבר מקצצים ב15 אחוז ת'סיבסוד, אין רכש, אין קבוצה, אין סיבה לבוא למשחקים של מכבי) הם היו צריכים לקצץ ת'מחיר של המנוי ב20 אחוז.

במקום זה קיבלנו עלייה.

ות'אמת? על הזין שלי מה שקורה בקבוצות אחרות.

לא מעניין אותי שבבית"ר המנוי עולה 300 או בהפועל יותר מאיתנו (וזה סתם הנחה הזויה, המצב ממש לא נראה לי כזה), לי איכפת מה קורה אצלנו, ומה שקורה אצלנו זה ביזיון אחד גדול ומתמשך.