Jump to content

מילה שאני בן זבל.

פרדי_נשמה

Recommended Posts

כל בוקר כשאבא שלי מתעורר, יש את נוהל סודקו.

שהוא פותר את הסודוקים בעיתון.

בזמן האחרון זה התחיל לעצבן אותי, אז אני קם כמה דקות לפניו ופותר את זה במחשב (סודקו סולבר).

עכשיו כולו מתבאס עלי וכאלה, רק שלא יביא לי מכות :yellow_cool1:

אלדד מה הסיכוי שאתה בא לקחת אותי?

משעמם לי אש?

(אהה ד"א יש לי מחשב, יש לי מסך, יש לי עכבר, אני רק צריך מקלדת!)

אלדד מה הסיכוי שאתה בא לקחת אותי?

משעמם לי אש?

(אהה ד"א יש לי מחשב, יש לי מסך, יש לי עכבר, אני רק צריך מקלדת!)

יש מצב גם למקלדת :yellow_cool1:

אור אני יארגן לך מקלדת..

היית מבקש גם עכבר יטיפש.

הבעיה עד שאני יראה אותך.

(מקלת חדשה ד"א, כמה שבא לך)

אהה סודוקו זה אחד הכיפים, אנחנו מקבלים בכיתה כל יום בבוקר עיתון ואז אני ישר לוקח ת'24, מנסה לפתור את כל הסודוקיים והתשבצים ואם אני טועה אז אני בטעות מקשקש על כל ה-24 ואז לכולם משעמם בבוקר ואנחנו על קפה מהטורמוס וסיגריה פותחים בוקר כמו שצריך (כמובן העיתון ספורט/ראשי אצלי :yellow_cool1: ).

ואני שואל...... באיזה בית ספר אתה?!

בטח לא בבית-סוהר שז"ר.

(אהמ בתפן, בית-ספר ניסוי כזה (זאת אומרת שעד כיתה י' אין בכלל מבחנים, מותר להיכנס רק לשיעורים שרוצים, אפשר לעשות בגרות במה שרוצים איזה שילובים שרוצים והכל, מותר לעשן, יש לנו ספות במבנה ויש לנו מקלחת לאחרי שיעורי ספורט-שלקחנו עלייה בעלות 5 חברים ומותר כרגע רק לחמישתנו+בנות שעוברות סלקציה להיכנס, אהה כה, ויש לנו גם מד"נית כוסית אש שבאה אליינו לפעמים(לא, זאת לא לירון גרוסמן) ).

אם אתה באמת רוצה לעצבן אותו... אבל ממש ממש... תשאיר בסודוקו בכל אחד מהם משבצת אחת ריקה... :clap: הכי מעצבן תאמין לי. :clap:

אם אתה באמת רוצה לעצבן אותו... אבל ממש ממש... תשאיר בסודוקו בכל אחד מהם משבצת אחת ריקה... :clap: הכי מעצבן תאמין לי. :clap:

או שתתתחיל לפתור וסתם תנחש, זה יחרבן לו הכל.

בטח לא בבית-סוהר שז"ר.

(אהמ בתפן, בית-ספר ניסוי כזה (זאת אומרת שעד כיתה י' אין בכלל מבחנים, מותר להיכנס רק לשיעורים שרוצים, אפשר לעשות בגרות במה שרוצים איזה שילובים שרוצים והכל, מותר לעשן, יש לנו ספות במבנה ויש לנו מקלחת לאחרי שיעורי ספורט-שלקחנו עלייה בעלות 5 חברים ומותר כרגע רק לחמישתנו+בנות שעוברות סלקציה להיכנס, אהה כה, ויש לנו גם מד"נית כוסית אש שבאה אליינו לפעמים(לא, זאת לא לירון גרוסמן) ).

זה לא בית ספר

זו קייטנה

יש שם בית-ספר ניסוי,

זה איפה שניקנה ישקר, 90% מהחברים שלי ההורים שלהם עובדים שם, כל העובדים (אפילו העובדי ניקיון והעובדים הזמניים ניראלי) קיבלו לפני כמה ימים הודעה קטנה בבוקר שכולם מקבלים 5 משכורות מתנה על המכירה של החברה.