Jump to content

הפו*ל ירושליים

maor

Recommended Posts

המתחזה,הדוגמא שלך לזאגרב היא לא נכונה.

מכבי ת"א בניגוד לזאגרב היא לא קבוצה של שלטון יחיד.

מכבי ת"א היא קבוצה שהתחבבה על כל סוג שלטון כלשהוא.

למכבי אין זהות פוליטית,למרות ששמעון מזרחי חירותניק לא קטן.

אתה יכול לבכות על זה ולהגיד מה שבא לך.

בשורה התחתונה זה השתלם למכבי (במיוחד עם הפיצוי ב-91)ובכלל גם בחיים משתלם שכולם יאהבו אותך.

הכל נעשה בדרך כשרה בסיפור הזה.

אף אחד בטח שלא שילם לאיזה פולטיקאי כדי להגיע להיכל או לתמוך במכבי.

לגבי הקבוצה של המדינה...

מכבי ת"א אם תרצה ואם לא זה הקבוצה שיש עליה הכי הרבה קונצנזוס (כן כן,למרות השיר תתאבד כבר) במדינה הזאת.

מכבי ת"א היא לא קבוצה של ימין או שמאל.

מכבי ת"א היא לא קבוצה של שוק הכרמל או שניקין.

מכבי ת"א היא קבוצה של העם.

למה ?

בעיקר בגלל שמכבי של שנות ה-70 ביטאה את ההרגשה של רוב הישראלם בתקופה ההיא ("אנחנו נגד כל העולם וכל שאר הסיפורים שמזכירים את חג החנוכה-מעטים נגד רבים, המשחקים ההיסטורים נגד צסקא שביטאו אצל רוב יהודי העולם משהו קצת יותר ממפגש ספורטיבי וכו'...)

היא גם קבוצה של המדינה בגלל שהיא מצליחה לשווק אותה אצל כולם (אתה מוזמן להגיע לחלק ממשחקי הליגה של מכבי ולגלות איך ביציעים יושבים נכים מארגונים שונים שהוזמנו על ידי מכבי.)

ככה יוצרים סביבך אהבה ותמיכה שכזאת.

תוסיף לכך שמכבי ת"א היא מותג ותקבל את הסיבה לתמיכה של הקבוצה.

וזה שהקבוצה לא מתביישת ליצג את ישראל זה לא עושה אותה רעה.

וזה שאוהדים שלה מבליטים את זה שהם ציונים ומתגאים בזה בטח שאין בזה פסול.

וזה שבהנהלה אצלנו אוהבים לקחת כל דבר שקשור למכבי כאל משימה לאומית (ההצהרה בתחילת השנה לגבי הפיינל פור) ועוד אלף דוגמאות ששמעון מזרחי ביקש מהתקשורת להפסיק לשדר אותם בטענה "שזה פוגע במורל העם" (הביטוי המרגש של רלף קליין "הפו*ל מסריח" למשל) עושה לנו רק טוב.

ואם יש למישהו בעיה עם זה הוא יכול לקפוץ לברכה בכיכר ולהתחשמל.

זה מכבי שאנחנו אוהבים וזהו.

אף אחד לא צריך להתנצל על זה.

ויד אליהו בגביע ?

ראתה מה קרה שהגביע זז מהיכל-שם דבר לא השתנה וגם הפסדנו את האווירה הנהדרת שהיתה במשחקים בעבר.

ולמה החברים שלך לא אמרו את זה בימים שמכבי שיחקה כדורגל בר"ג ? למה אף אחד לא בכה על זה ?

ולך תשאל את גליל,ראשון ושאר הקבוצות שקיבלו עזרה ממכבי לאורך השנים בזכות מי הם קיימות.

למה אתה לא מספר שמכבי משאילה לפעמים שחקנים בחינם ?

למה אתה לא מספר שהפועל ירושלים והפועל ת"א שיחקו העונה בישראל במסגרת אירופה רק בגלל מכבי ?

למה אתה לא מספר שהיו שנים ששמעון מזרחי יצא לייצג את גליל עליון בהגרלות באירופה וסידר להם הגרלה קלה (וזה בלי לדבר שהוא חסך להם הוצאות של שליחת נציג לחו"ל)

למה אתה לא מספר שלא פעם ולא פעמיים הוא פשר בין אגדות שהסתכסכו בישראל ?

לסיכום,35 שנים ושמעון ממשיך בשלו,לדאוג שמכבי ת"א תמיד תשאר בטופ.

יותר מאשר שחיתות וכל שאר ביטוים שמזכירים לי מדור פלילי.

אתה יכול לקרוא לחלק מהמעשים שלו "כשר אבל מסריח"

כשר.

כל מילה נכונה

בכדורסל בארץ אני לא סובל את מכבי ת"א!!!!!!!

שהם משחקים בחו"ל אני מרגיש גאווה והכל!!

אבל אין מה לעשות מכבי ת"א הרסו את הליגה! ובגלל זה אני שונא אותם.

ובמה אתה מתבייש בדיוק?

במה בדיוק הם הרסו את הליגה?...בזה שלהם יש כסף ולקבוצות אחרות לא?...מה אנחנו אשמים בזה?..מי שרוצה להתמודד שיפסיק לבכות ויתחיל להביא כסף..

מזדי** לא מתחזה

אתה בוכה קודם " בי ת"א לא תזכה באליפות, אין בעיה שימעון יסדר "עוד עונה באירופה". והישראלי המטומטמם ממשיך בשלו, את האגרה הוא משלם בתמורה לקבל הפקות מקור ישראליות, אבל כל מה שהוא מקבל זה רק חבורת אמריקאיים שמקפיצים כדור, שני פרשנים מתלהמים ו10 אלף עיוורים שמריעים ברקע"

מי רואה ערוץ 1 מי בכלל מעביר לערוץ הזה?? אם לא מכבי כאלו חוצ ממכבי תל אביב כדורסל מי שם תערוץ הזה בכלל מי מגיע אליו הדבר היחיד שבזכותו יש לערוץ 1 ריטיניג.

מכבי אימפריה מכבי זה מעצמה מכבי זה שם ודבר באירוה מכבי קנתה ועשתה לעצמה אחת מהטובות ביבשת

ואיך אוהדי חיפה ואוהדי ביתר וגם אוהדים של הגועל איכס עליהם אני מכיר ורואה הרבה אוהדי הגועל נפש ת"א שמעודדים ובעד מכבי תל אביב באירופה. הם כן רוצים שמכבי יצלחו ואוהדי הבועל שרואים ולטובת מכבי אז מה קרה הם אוהדי חיפה ובכדורסל הם אוהדי מכבי תל אביב???

אתה מתלונןן ובוכה פתאום לפתע צצ לך שמכבי שיחקו כל השנים ביד אליהו כןן ככה בוכים אחרי 35 שנה שמשחקים ביד אליהו. כאלו כבר לא ניצחו ולא לקחו לנו גביעים שם? כן התעוררתם מתלוננים שזה לא פירי הנה העברו שנה אחת עברו למגרש ניטרלי ו.. אז...? למה לא דברו שמכבי כדורגל העברו את משחקי גביע מדינה בכדורגל לרמת גן שזה היה מגרש ביתי שלנו אההה

אתם בוכים מכבי לוקחים את כל השחקנים שמכבי מעדיפים לקנותצ שחקנים לייבש אותם בספסל מארש לתת להם לשחק אז מה אתה מצפה שמכבי יחלשו מכבי ירדו ברמה בגלל שאתם לא טובים? מכבי לא יהיה טובים שתוכלו להילחם בנו? לא מענין אותי ליגה ישראלית לא מזיז לי. אני יודע כבר מה יהיה מה תוצאה ככה שלא משנה לי אני רוצה אירופה אני מחכה רק לטופ להגיע להישגים ליהיות למעלה עוד ועוד לא סת מכבי זה שם וכולם מכירים ומפחדים לא קבוצה שמשחקת מול מכבי תל אביב נלחצתת.אנחנו תמיד רוצים עוד יותר רחוק יותר גבוה מתחילת שנה דברו שמכבי חייבת פיינל פור ועים מה רוצים מעצמנו יודעים מה שאיפות ודרשיות.

שמעון מזרחי הוא המלך מה שעשה ומה נתן כמה מתאמצ מקדיש בשביל מכבי פרס ישראל זה קטן לידו לעומת מה שנתן ומה שיתן כל שנים שלו כמה השקעה לא יאומן ותאכלו תלב בגל זה מקנאים כואב לכם על זה מקלים אותו. ההלואי עוד כמה כאלה חיבים הוא השאיר את כדורסל כאן הוא מביא קבוצות לארץ למה בכדורגל קבוצות לא באות איך זה שמול מכבי תל אביב כן באות יש לו שם הוא ממשפיעים יש לו יכולת להיז עינינים לעשות דברים הוא כבר עצום.

בקשר לזה שמתלוננים שמכבי זה זרים אני אוהד את הסמל אני אוהד צהוב כחול אני בעד הסמל בחולצה אני יאהב מכבי גם כדורעף וגם כדוריד כל עוד זה מכבי יעקוב אחריהם גם בנוער תאכלו תלב

והבועל ירושלים רק משנאה באים לא מאהבה לקבוצה שלהם אלק יש בנו אהבה והיא תנצח ממש

אני לא יאחל לשום א*דום ושום מישהיא שיש לה בהתחלה ה*ועל הצלחה אני שונא אותך הבוכעל אני שונא כל א*דום מתעב אותם הם מתעצבנים שאנחנו מצליחים אנחנו מיצגים את ישראל אנחנו מחשיבים את זה כהצלחה של ישראל בשביל מדינה מה ששמעון מזרחי עשה הוא עשה בשביל ישראל שיארחו ויבאו קבוצות לארץ גם כדורגל יארחו באופא ליגת אלופות וגם נבחרת למקודמות וגם כדורסל ששנה הבאה קבוצות כן יבאו לארץ וכן יגעו ולא יעשו פןזןת של מפחדים להגיע הצלחה של מכבי השג למדינה

זיו נראה לי את זה שכחת

"אנחנו הרי ציונים, אבל על יום הזיכרון לחללי צה"ל 1991 אפשר לוותר לטובת משחק כדורסל (פיינלפור). כי הניצחון מעל הכל..."

לא מפרגן ולא שמח אני שונא אותך הבועל אני שונא כל א*דום

הם שונאים אותנו הם באים משנאה יותר מאהבה שרים נגד מכבי יותר משרים לקבוצה שלהם שישירפו

שונא א*דום יחיה

לא מפרגן ולא שמח אני שונא אותך הבועל אני שונא כל א*דום

הם שונאים אותנו הם באים משנאה יותר מאהבה שרים נגד מכבי יותר משרים לקבוצה שלהם שישירפו

שונא א*דום יחיה

אתמול הם שרו טיפה מי שלא קופץ צהוב, לפני המשחק נדמה לי זה היה, וחוץ מזה הם רק עודדו את הקבוצה שלהם