Jump to content

הפו*ל ירושליים

maor

Recommended Posts

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששש

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

א-ר-ץ צ-י-ו-ן י-ר-ו-ש-ל-י-ם (אחד הדברים היפים ביותר שלהם!!)

יאללה הפו*ל... שונא אותך מכבי ת"א כדורסל. עד המוות הפו*ל ירושלים בכדורסל!! גרררררררררררררררררררררררר

יאללה הפו*ל... שונא אותך מכבי ת"א כדורסל. עד המוות הפו*ל ירושלים בכדורסל!! גרררררררררררררררררררררררר

שתוק כבר

די לצביעות

שיפסידו החארות

איך אתם יכולים לראות קבוצה, שקוראים לה הפו*ל, שמשחקת בירושלים, שלובשת אד*ם, שמחה - ואתם מרוצים?!

ששמעון מזרחי יעזור לכם.

ממ איה

אחת הפעמים הראשונות, אם לא הראשונה, שאני לא מסכים איתך

למה צביעות?

אתם צבועים, כשהפועל י-ם מאחלים לנו את אותו דבר כמו הפו*ל נאחל להם הצלחה, אתם מושפעים.

הפו*ל ****, י-ם ****, דני קליין בן בן ****!

מוות לאדומים! מכביסט עד יום מותי ושימותו הקנאים!

אני לא מאמין שיש אוהדים שמביישים את השם מכבי ת"א.

אני מתבייש שאתה אוהד את אותה קבוצה שאני אוהב.

בכדורסל בארץ אני לא סובל את מכבי ת"א!!!!!!!

שהם משחקים בחו"ל אני מרגיש גאווה והכל!!

אבל אין מה לעשות מכבי ת"א הרסו את הליגה! ובגלל זה אני שונא אותם.

ובמה אתה מתבייש בדיוק?

אולטראס קידס זה ההוכחה שבעוד 10 שנים למכבי בכדורסל כבר לא יהיו אוהדים

עד אז אני מקווה שכולם יתעוררו מההשליה ויבינו שמכבי רק מזיקים לכדורסל הישראלי

אתם צבועים, כשהפועל י-ם מאחלים לנו את אותו דבר כמו הפו*ל נאחל להם הצלחה, אתם מושפעים.

הפו*ל ****, י-ם ****, דני קליין בן בן ****!

מוות לאדומים! מכביסט עד יום מותי ושימותו הקנאים!

שיאחלו מה שהם רוצים

בשבילי זאת קבוצה ישראלית לכל דבר

זה שיש אוהדים של ירושלים שלא אוהבים את מכבי, בלשון המעטה, לא יגרום לי לא לרצות בהצלחתם באירופה

באותה מידה אני יכול להגיד לאוהדי יובה ומילאן בארץ שהם טמבלים כי יש לקבוצות האלה אוהדים אנטישמים

ובמה אתה מתבייש בדיוק?

מר אולטראס קיד, כדאי באמת שתתבייש. התגובה שלך מבזה את כולנו.

זרים? אולי. לפחות נותנים ת'נשמה, חוץ מהפאשלה באוסישקין.

הסמל מעל הכל, ותמיד אהיה אוהד של מכבי ת"א. גם אם מדובר בשחיה אומנותית או פינג פונג נכים.

כנראה שעל המונח "סמל" לא ממש שמעת.

ובמה אתה מתבייש בדיוק?

הסמל מעל הכל, ותמיד אהיה אוהד של מכבי ת"א. גם אם מדובר בשחיה אומנותית או פינג פונג נכים.

רגע.. בגלל שאני אוהד מכבי בכדורגל אני חייב גם בכדורסל? ואם אני לא אוהד בכדורסל אז אני אוהד פחות טוב ממך?

מכבי הרסו לי את הכיף קטן שנשאר לי מהכדורסל הישראלי!!!

אולטראס קידס

אז איך אתה רוצה שמכבי ינצחו באירופה אם אתה אומר: "מכבי הרסו לי את הכיף קטן שנשאר לי מהכדורסל הישראלי!!!"

תקלוט את זה!!!

מכבי מנצחת באירופה=מכבי מתחזקת=הליגה נהרסת

אולטראס קידס

אז איך אתה רוצה שמכבי ינצחו באירופה אם אתה אומר: "מכבי הרסו לי את הכיף קטן שנשאר לי מהכדורסל הישראלי!!!"

תקלוט את זה!!!

מכבי מנצחת באירופה=מכבי מתחזקת=הליגה נהרסת

אני שמח על כך שמשהו מייצג אותנו בכבוד בחו"ל!

מה יותר חשוב לך?

הצלחה של מכבי בחו"ל או הליגה פה שגוססת?

הספורטיביות הלכה ונהרסה על חשבון ההצלחה של מכבי באירופה

צריכים לוותר על משהו!!!

עד עכשיו מוותרים על הליגה בארץ על חשבון ההצלחה של מכבי באירופה!!

לא צריכים לוותר על כלום

שהקבוצות האחרות תתחזקנה, כמו שכמה קבוצות עושות השנה, למה מכבי צריכה להתחלש בשבילכם?

מי אמר שצריך לוותר על משהו?

הנה עכשיו הליגה מתחזקת..

היא עוד איכשהו קצת מתחילה להראות סימני התאוששות... ועדיין מכבי מצליחה בחו"ל (וכך גם הקבוצות האחרות!)

עריכה-

כמובן שאני לא מאשים את מכבי ואני לא מבקש ממנה להחליש את עוצמתה ולהקשות עליה!!

תקראו משהו ואלי תבינו

לא אני כתבתי את זה וזה לא אוהד הפו*ל כתב את זה

אינני מבין מדוע אנשים כאן מתעקשים להפוך את מכבי ת"א לקבוצה של המדינה, לתת לשלטון הרודנות להמשיך לרמוס את ענף הספורט הייצוגי מס' אחד בישראל ולקפוץ לכיכר כשהמפלצת הצהובה חוגגת זכיה באליפות אירופה. אבל אם 250 אלף פאתטיים כבר עשו את זה, אולי כבר שום דבר לא מפתיע. אתם המראה של החברה הישראלית המכוערת, העיוורת והנחשלת שמחפשת להאחז בניצחונות ספורטייבים כסימן לגאווה לאומית.

הניסיון המגוחך הזה מזכיר לי את הסיפור הקרואטי של דינמו זאגרב ממדינה קטנה, צעירה ואפילו ים תיכונית. נשיא קרואטיה פרניו טוג'מן (שלחם עם טיטו והפרטיזנים באמצע המאה הקודמת) כיהן מרגע קבלת העצמאות הקרואטית ב1992 ועד שמת מסרטן בתחילת 2000. מפעל חייו היה להפוך את דינמו זאגרב למעצמה לאומית שתשלוט ביד רמה בארצו ותייצב את כל הטוב שבמדינה הצעירה. מעין "הקבוצה של המדינה".

משימתו הראשונה היתה לשנות את שמה של "דינמו" ל"קרואטיה", כדי לעורר עוד יותר רגשות לאומיים. הניסיון הפאתטי הזה לא התקבל יפה בקרב אוהדי הקבוצה (והבד בלו בויס האולטראס המפורסמים), אבל הנשיא הכל יכול התעלם מהעם, לצורך הגשמת חזנו. קרואטיה שלטה בליגה וזכתה ב6 מתוך 8 האליפויות הראשונות של האומה החדשה, תוך כדי רכישת כל הכוכבים של הקבוצות היריבות ומעשי שוחד נבזיים שהגיעו לשיא בסוף עונת 98/99. טוג'מן שילם שוחד לשופטי הכדורגל שיטו את תוצאת המשחק של רייקה שהתמודדה עם זאגרב על האליפות. האליפות שוב הלכה לזאגרב. העולם שותק וקרואטיה זאגרב קוטפת עוד תואר.

שמת טוג'מן, שונה שוב שמה של קרואטיה זאגרב לדינמו. החיים בקרואטיה חזרו להיות שפויים. היידוק ספליט ונ.ק זאגרב זכו באליפויות שלאחר מותו של הגנרל. צריך לציין שהכדורגל בקרואטיה ודינמו בראשה סבלה תמיד מעזיבה של הכוכבים הגדולים שלה למערב, דבר שהיקשה עליה להצליח באירופה.

וכמו בקרואטיה כך גם בישראל. לפני שנתיים או שלוש פורסם שמכבי ת"א מחלקת כרטיסים חינם לשופטי הכדורסל הישראליים בימי חמישי. תופעה זאת לא מפתיעה כמובן איש, מכבי שבדרך הכל כך משומנת שלה, מצליחה, הצליחה ועוד תצליח להפיל שופטים בכיסם. כי הכיס משלם טוב ואם את ליובין, שטיינהאור, ספר ושלף שמעון הפיל בפח, גם את וירובניק, בכר, דגן וורניק הוא הצליח לעשות שלו.

ומה נאמר על המכות של ארואסטי עם לארגי (85 נדמה לי) ומרסר עם שטיינהאור(92). הכל ברור הכל מתוכנן להוציא את כוכבי הפו*ל מהמשחק. ולדבר עם מרסר (88) באמצע גמר הפליאוף ולהזמין את צ'ורצ'יץ (99) למנת פיצה באותו עיתוי באותו מעמד, זה בסדר זה נחמד !

35 שנים ושמעון ממשיך בשלו, לשחק את גמר הגביע ביד אליהו זה "בגדר ספורטיבי והוגן" ואם מכבי ת"א לא תזכה באליפות, אין בעיה שימעון יסדר "עוד עונה באירופה". והישראלי המטומטמם ממשיך בשלו, את האגרה הוא משלם בתמורה לקבל הפקות מקור ישראליות, אבל כל מה שהוא מקבל זה רק חבורת אמריקאיים שמקפיצים כדור, שני פרשנים מתלהמים ו10 אלף עיוורים שמריעים ברקע.

אנחנו הרי ציונים, אבל על יום הזיכרון לחללי צה"ל 1991 אפשר לוותר לטובת משחק כדורסל (פיינלפור). כי הניצחון מעל הכל ואפילו ידיעות אחרונות שלנו "למכבי בהצלחה בפיינל-פור" צעקה פעם הכותרת הראשית של העיתון של המדינה. מטומטמים כבר אמרתי ?

מוקדש לכל מוכי הכדורסל בארץ: להפועל ר"ג, נתניה, אילת, גליל עליון ז"ל שנרמסו בשעה שניסו לדגדג את המפלצת הצהובה.

אולטראס קיד, לך לישון. התגובות שלך לא מוסיפות לך כבוד.

"מכבי + קשטן + שמעון מזרחי = פנאתינייקוס"

הסבר, פרט ונמק.

מר מתחזה, בבקשה:

ראשית, למכבי ת"א יש פוטנציאל קהל עצום, בדומה לפנאתינייקוס. בכדי להפוך לקבוצת דרג ב'-ג' באירופה, כמו פאו, אתה קודם כל צריך בסיס טוב, שהוא קהל. אותו יש לך. שנית, אתה צריך בעל בית שהוא אוהד הקבוצה ומוכן לעשות למענה הכל (אהמ אהמ), דוגמת שמעון מזרחי. הבן אדם לקח קבוצת כדורסל רגילה והפך אותה לאימפריה במונחים אירופאים. לידיעתך, מכבי ת"א כדורסל היא הקבוצה השניה בטיבה באירופה בכל הזמנים (ראשונה מדורגת ריאל מדריד, עפ"י טבלה שפורסמה לאחרונה וכוללת את כל המשחקים וההישגים בזירה האירופית של כל הקבוצות באירופה בחמישים השנים האחרונות). שלישית, אתה צריך מאמן שיודע את העבודה. אם תשאל אותי, דרור קשטן הוא מאמן ענק ועדיף בהרבה על יצחק שום, שמדריך קבוצת צ'מפיונס-ליג לגיטימית.

ד"א, דבר חשוב נוסף הוא מסורת. תסכים איתי שהמסורת וההיסטוריה של מכבי מפוארת ביותר.

בגדול, כך אני תופס את הדברים. אם יש לך את כל המרכיבים הנ"ל, השמיים הם הגבול. ראה ערך מכבי ת"א בכדורסל.

ובמה אתה מתבייש בדיוק?

המתחזה, נא להעביר לחברך את התגובה שלי.

העלת כאן כמה נקודות כל כך מטומטמות.

אתה מתלונן על כך שויינט אחלו למכבי בהצלחה לפיינל פור? אתה באמת מתלונן על זה ברצינות?

העיתונאות הישראלית מאחלת (ובצדק) הצלחה לכל הקבוצות הישראליות באירופה.

כן כן, אפילו להפועל תל אביב אחלו בהצלחה במסע המפורסם שלהם בגביע אופ"א.

המכות ב-1985 היו מתוכננות כדי להוציא את הכוכבים של היריבה?

כנראה שקראת את שם המשחק היום.

אין ספק שההנהלה של מכבי מושחתת, אבל אסור לשכוח את הדברים הטובים.

אבל זה עוד לגיטימי, באמת שברת שיאים כשקראת לאוהדי מכבי "עיוורים" ו"פאתטיים".

שאני אבין, אסור שיהיו אוהדים למכבי, בגלל השחיתויות של ההנהלה?

כל אוהד מכבי הוא עיוור ומטומטם, בגלל שוחד ששילם או לא שילם שמעון מזרחי לשופטים? *וכנראה ששילם*

מה שעשית הוא לפסול מיד כל אוהד מכבי, מהסיבה שהם אוהדים קבוצה שמצליחה.

לא כל האוהדים טרמפיסטים, לא כולם שמחים שמכבי מנצחת כי היא "הקבוצה של המדינה".

ההכללה הזאת היתה פשוט מטומטמת.

ושוב אני אומר, ההנהלה של מכבי מושחתת, ואין טעם להתווכח על זה, אבל שוב, אי אפשר לפסול מה שהם עשו למען הכדורסל.

המתחזה,הדוגמא שלך לזאגרב היא לא נכונה.

מכבי ת"א בניגוד לזאגרב היא לא קבוצה של שלטון יחיד.

מכבי ת"א היא קבוצה שהתחבבה על כל סוג שלטון כלשהוא.

למכבי אין זהות פוליטית,למרות ששמעון מזרחי חירותניק לא קטן.

אתה יכול לבכות על זה ולהגיד מה שבא לך.

בשורה התחתונה זה השתלם למכבי (במיוחד עם הפיצוי ב-91)ובכלל גם בחיים משתלם שכולם יאהבו אותך.

הכל נעשה בדרך כשרה בסיפור הזה.

אף אחד בטח שלא שילם לאיזה פולטיקאי כדי להגיע להיכל או לתמוך במכבי.

לגבי הקבוצה של המדינה...

מכבי ת"א אם תרצה ואם לא זה הקבוצה שיש עליה הכי הרבה קונצנזוס (כן כן,למרות השיר תתאבד כבר) במדינה הזאת.

מכבי ת"א היא לא קבוצה של ימין או שמאל.

מכבי ת"א היא לא קבוצה של שוק הכרמל או שינקין.

מכבי ת"א היא קבוצה של העם.

למה ?

בעיקר בגלל שמכבי של שנות ה-70 ביטאה את ההרגשה של רוב הישראלם בתקופה ההיא ("אנחנו נגד כל העולם וכל שאר הסיפורים שמזכירים את חג החנוכה-מעטים נגד רבים, המשחקים ההיסטורים נגד צסקא שביטאו אצל רוב יהודי העולם משהו קצת יותר ממפגש ספורטיבי וכו'...)

היא גם קבוצה של המדינה בגלל שהיא מצליחה לשווק אותה אצל כולם (אתה מוזמן להגיע לחלק ממשחקי הליגה של מכבי ולגלות איך ביציעים יושבים נכים מארגונים שונים שהוזמנו על ידי מכבי.)

ככה יוצרים סביבך אהבה ותמיכה שכזאת.

תוסיף לכך שמכבי ת"א היא מותג ותקבל את הסיבה לתמיכה של הקבוצה.

וזה שהקבוצה לא מתביישת ליצג את ישראל זה לא עושה אותה רעה.

וזה שאוהדים שלה מבליטים את זה שהם ציונים ומתגאים בזה בטח שאין בזה פסול.

וזה שבהנהלה אצלנו אוהבים לקחת כל דבר שקשור למכבי כאל משימה לאומית (ההצהרה בתחילת השנה לגבי הפיינל פור) ועוד אלף דוגמאות ששמעון מזרחי ביקש מהתקשורת להפסיק לשדר אותם בטענה "שזה פוגע במורל העם" (הביטוי המרגש של רלף קליין "הפו*ל מסריח" למשל) עושה לנו רק טוב.

ואם יש למישהו בעיה עם זה הוא יכול לקפוץ לברכה בכיכר ולהתחשמל.

זה מכבי שאנחנו אוהבים וזהו.

אף אחד לא צריך להתנצל על זה.

ויד אליהו בגביע ?

ראתה מה קרה שהגביע זז מהיכל-שם דבר לא השתנה וגם הפסדנו את האווירה הנהדרת שהיתה במשחקים בעבר.

ולמה החברים שלך לא אמרו את זה בימים שמכבי שיחקה כדורגל בר"ג ? למה אף אחד לא בכה על זה ?

ולך תשאל את גליל,ראשון ושאר הקבוצות שקיבלו עזרה ממכבי לאורך השנים בזכות מי הם קיימות.

למה אתה לא מספר שמכבי משאילה לפעמים שחקנים בחינם ?

למה אתה לא מספר שהפועל ירושלים והפועל ת"א שיחקו העונה בישראל במסגרת אירופה רק בגלל מכבי ?

למה אתה לא מספר שהיו שנים ששמעון מזרחי יצא לייצג את גליל עליון בהגרלות באירופה וסידר להם הגרלה קלה (וזה בלי לדבר שהוא חסך להם הוצאות של שליחת נציג לחו"ל)

למה אתה לא מספר שלא פעם ולא פעמיים הוא פשר בין אגדות שהסתכסכו בישראל ?

לסיכום,35 שנים ושמעון ממשיך בשלו,לדאוג שמכבי ת"א תמיד תשאר בטופ.

יותר מאשר שחיתות וכל שאר ביטוים שמזכירים לי מדור פלילי.

אתה יכול לקרוא לחלק מהמעשים שלו "כשר אבל מסריח"

כשר.