Jump to content

שטראובר חתם ל3 שנים בנתניה

בן אמגר

Recommended Posts

תצפו היום או מחר להודעה מטעם מכבי "דריקס ולוני כישלון בע"מ" ת"א, שאומרת שאלמדון לא מועמד, הוא לא היה מועמד אף פעם ואף פעם לא יהיה מועמד,הם לא רוצים אותו,

הם בכלל מעוניינים בשוערים רציינים ו"בוגרים" יותר כמו מאיר כהן או שגיא שטראוס.

בזיון.

אז מה עדיף להביא את רחמין או מישהו ולקבל 50 גולים בעונה?

חוץ מזה שאם נקח את אלמדון ודריקס את לוני לא יהרסו את זה ויביאו אותו, והוא יהיה טוב והקהל יאהב אותו והכל יהיה טוב מי אמר שהוא לא ירצה להשאר? אחרי הסבל שעבר בחיפה לך תדע..

חוץ מזה שמי אמר שחיפה לא תמצא במהלך העונה הזאת איזה שוער מהנוער שלה שיהיה מוכשר והיא תעדיף אותו כשוער במקום אלמדון גם אח"כ, אתה לא יכול לדעת מה יקרה,

חובה להביא שוער טוב - וכרגע הוא הישראלי הכי טוב חוץ מאוואט,וכן הוא עולה גם על דוידוביץ ושטראובר,

והוא רק בחור בן 22 !

אני מעדיף את אושרי לוי, את גיא חיימוב או מועמדים אחרים (ואני יודע שהם גרועים בהרבה מאלמדון)

רק לא להשאיל שחקן מיריבה לשנה! זה חוסר כבוד, זה מגעיל, זה לא משתלם

אתה בא ועוזר ליריבה שלך להשיג שוער לשנים הבאות, אתה בא ומתפתח לה אותו על חשבונך!!!

במקום לעשות טעות כזאת תלך ותמצא שוער אחר ששורה יתחיל לעבוד איתו לשנים הבאות

גם כשהביאו את שטראובר למכבי הוא לא היה שוער כזה טוב... אוברוב בנה אותו

ואני לא מוכן לקחת שוער עתיד של קבוצה אחרת ולפתח בשבילה אותו כדי שאחרי שנה הוא יעזוב וילך לדפוק אותנו משם.

אין לי בעיה שאלמדון יגיע אם ירכשו אותו, אבל שלא ישאילו אותו!

אני מעדיף את אושרי לוי, את גיא חיימוב או מועמדים אחרים (ואני יודע שהם גרועים בהרבה מאלמדון)

רק לא להשאיל שחקן מיריבה לשנה! זה חוסר כבוד, זה מגעיל, זה לא משתלם

אתה בא ועוזר ליריבה שלך להשיג שוער לשנים הבאות, אתה בא ומתפתח לה אותו על חשבונך!!!

במקום לעשות טעות כזאת תלך ותמצא שוער אחר ששורה יתחיל לעבוד איתו לשנים הבאות

גם כשהביאו את שטראובר למכבי הוא לא היה שוער כזה טוב... אוברוב בנה אותו

ואני לא מוכן לקחת שוער עתיד של קבוצה אחרת ולפתח בשבילה אותו כדי שאחרי שנה הוא יעזוב וילך לדפוק אותנו משם.

אין לי בעיה שאלמדון יגיע אם ירכשו אותו, אבל שלא ישאילו אותו!

אתה יודע מה, אתה צודק.

אבל חיימוב היה שוער טוב עד שהתחיל ללמוד משטראובר לעשות כל מיני שטויות ופוזות של זינוקים ודברים ונהרס, ככה היה גם עם גל ניר שהיה שוער טוב עד שהתחיל ללמוד משטראובר לעשות את כל השטויות האלו ונהרס,

צריך להעלות שוער מוכשר מהנוער באמת אפילו חיימוב או מנדס ולהשקיע בהם, העונה הבאה כבר נגמרה בכל מקרה עבורנו המטרה להשאר בליגה ולסיים כמה שיותר למעלה, אבל בהחלט מקום שישי יהיה הישג מדהים,

אבל עדיין הכי טוב זה לקנות את אלמדון, שהוא מספר 1 בארץ, ולתת לו לשחק.

חיפה לא ימכרו אותו זה ברור, אז אנחנו בבעיה.

חח אפילו לוני לא יודע מה לעשות עכשיו הוא בד"כ עושה את הדבר הלא-נכון לעשות, אבל עכשיו שאנחנו לא בטוחים מה הדבר הנכון,אז איך הוא יעשה את הדבר הלא נכון? :yellow_cool1:

א. שטראובר היה השוער של כל הנבחרות עד הבוגרתף, להגיד שהוא היה כלום לפני אוברוב זה בולשיט.

מבחינת כשרון הוא תמיד היה גדול הבעיה שלו זה חוסר היציבות. לפני 3 עונות הומצא המושג בירטוז,

שטראובר היה גדול בזה הרבה לפני, והיו לא עונת שלמות של רצף טעויות פשוט מגוגחות, שבהחלט גרמו

לצחוק רב, לא סתם הוא כבר 10 שנים מכונה ליצן. יתרה מזה מבחינת אופי הוא לא כזה שחקן שיתן את הכל

כל הזמן, לא רק אצלכם הוא שיחק נטו בשביל עצמו, לשטראובר לא יפריע לחטוף גול, עם באותו משחק הוא

הצטלם טוב 10 פעמים, יש רושם שהשער בשביל שטראובר הוא מסלול התצוגה של קלאודיה שיפר.

ב. גם רחמין וגם אלמדון היו השוערים של הנבחרות הצעירות, ושניהם שוערים מעולים, שגדלו (לצערם)

בקבוצות עם שוער בכיר מאוד יציב שחזק בהרכב, ולכן לא שיחקו הרבה, ולא ידוע איך הם יתפקדו, זה הימור,

וההימור על אלמדון הוא יותר בטוח כי הוא משחק קצת באולימפית וראה יותר מגרש בחיפה, אבל הוא גם יעלה יותר.

לגבי אלמדון הוא לא יעלה יותר.

אם הוא עולה משו חיפה לא תשאיל,תמכור לנו אותו.

אבל אם באמת כמו שאומרים יש לו סעיף שחרור אז זהה כבר משו אחר.

אחחחח ישששש לירן הבן זונה הזה סוף סוך עוזב יישש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחרי 3 שנים של קללות סוף סוף הוא נשבר מגיע לו יייאלה עוד שלב בדרך לטהר את מכבי מכל הזבל שיש שם. ועכשיו רק שסאלם ייימח שמו בעזרת ה' יעזוב!!!!

אחחחח ישששש לירן הבן זונה הזה סוף סוך עוזב יישש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחרי 3 שנים של קללות סוף סוף הוא נשבר מגיע לו יייאלה עוד שלב בדרך לטהר את מכבי מכל הזבל שיש שם. ועכשיו רק שסאלם ייימח שמו בעזרת ה' יעזוב!!!!

ואח"כ אתה תהיה הראשון שירוץ ויבכה למה לא מנצחים. ולהאשים את כל העולם.

אתה והחברים שלך חושבים שאתם יודעים הכל, ושרק השם מכבי מספיק להביא שחקנים.

הבעיה היא שאתה ושכמותך זה חלק מהבעיה של מכבי, ולא רק לוני.

"הצבר"

ולוני

הצבר,אתה טועה,אנשים כמוך הם הבעיה של מכבי

כאלה שנותנים לסרטן כמו שטראובר לגדול בתוך הקבוצה,כזה שמדליף מה קורה באספות,שמייצג את כל הגועל שמכבי.

כזה שטוען שקנה אותנו בהשתחוות,שבכל ראיון אפשרי אומר שלמכבי אין קהל, שמביאים לו מכתב לפני פתיחת עונה כמו לכל השחקנים

והוא רואה מטעם מי זה והוא קורע אותו מול הפנים.

אין לו מקום במכבי.

שלום ולא להתראות אפס.

אנחנו רק היום התחלנו את עונת המלפפונים, אני בטוח שידאגו לשוער נורמאלי אחר

אבל העיקר שהאפס הזה עף

הגיע הזמן להוציא את כל האנטי שעוד נשאר במכבי.

רואים שאתה לא מבין כלום מהחיים שלך!

שטראובר הוא שוער עם שריטה כמו ששוער צריך להיות...

אתם יודעים כמה שורה השקיע בוא!

הוא הייה בנבחרת עונה הבאה... ואנחנו ניתקע עםאיזה אושרי לוי... בושה.. :wubyellow3:

יא מעפן אתה המבין הגדול לא? ילד מסכן

אם הליצן לא היה בנבחרת עד עכשיו הוא גם לא יהיה כי הוא לא שוער נבחרת לא יעזור כלום

בדיוק כמו אלימלך וקורנפיין, אלה לא שוערים לנבחרת ולא יעזור כלום

חוץ מזה שהוא קיבל צ'אנס במשחק או שתיים והיה גרוע

קיצר אתה ילד מסכן כל תגובה שלך בפורום מוציאה אותך עוד יותר אומלל

איזה קהל מגעיל אני לא מאמין. השוער שלנו, עכשיו של נתניה, לירן שטראובר. אחד השוערים הכי גדולים בליגת העל, עזב את הקבוצה. לולא לירן שטראובר היינו היום בליגה א'. לירן שטראובר היה הנשמה של הקבוצה. אף שחקן לא מושלם. לכולם יש טעויות.

ללירן היו המון יתרונות, ואני לא יכול להבין למה אתם מקללים אותו. אני במקומכם הייתי בוכה ששוער גדול כמו לירן שטראובר עוזב.

עצוב לי שההנהלה שלנו שוב נכשלת, ושוב מאחרת. זה כבר נהיה מגעיל, ושכונתי.

השנה ספגנו בין הקבוצות שספגו הכי פחות בליגה. תחשבו עכשיו מה יהיה בעונה הבאה, כשהשער שלנו יהיה פרוץ כמו לא'דע מה.

חבל. יום עצוב למכבי. עוד יום לכשלון. מתי זה ייגמר?!?! :helpsmilie:

ואח"כ אתה תהיה הראשון שירוץ ויבכה למה לא מנצחים. ולהאשים את כל העולם.

אתה והחברים שלך חושבים שאתם יודעים הכל, ושרק השם מכבי מספיק להביא שחקנים.

הבעיה היא שאתה ושכמותך זה חלק מהבעיה של מכבי, ולא רק לוני.

"הצבר"

לא מסכים איתך, ברגע ששחקן משתין על הקהל שלו הוא גם ישתין על הסמל ועל חבריו לקבוצה.

איזה קהל מגעיל אני לא מאמין. השוער שלנו, עכשיו של נתניה, לירן שטראובר. אחד השוערים הכי גדולים בליגת העל, עזב את הקבוצה. לולא לירן שטראובר היינו היום בליגה א'. לירן שטראובר היה הנשמה של הקבוצה. אף שחקן לא מושלם. לכולם יש טעויות.

ללירן היו המון יתרונות, ואני לא יכול להבין למה אתם מקללים אותו. אני במקומכם הייתי בוכה ששוער גדול כמו לירן שטראובר עוזב.

השנה ספגנו בין הקבוצות שספגו הכי פחות בליגה. תחשבו עכשיו מה יהיה בעונה הבאה, כשהשער שלנו יהיה פרוץ כמו לא'דע מה.

לבכות למה? אפשרי להסתדר בלעדיו.

אמנם הוא שוער מצויין, אבל תאמין לי שהוא לא מלך שאי אפשר לעשות כלום בלעדיו.

לקלל? צודק. לא צריך לקלל אותו.

וואט דה... :o

וואט דה... :o

כה. שנים על גבי שנים שהוא מציל לנו ת'תחת. במיוחד את התחת האשכנזי של לוני.

אתם עוד תראו מה יהיה בעונה הבאה, כשכדורים ייכנסו לנו לרשת כמו מים. במיוחד אם נשאיר את אבי יחיאל המכה הזה.

איזה קהל מגעיל אני לא מאמין.

די כבר לבלבל את השכל.

מה שהכריע את שטראובר בגדול זה הכסף והחוזה המפתה שהוא קיבל אצל יאמר, זה הוא והסוכן שלו אומרים. אם מכבי היו דוחפים לו עוד דולרים הוא כמו גדול היה סובל 30 איש מאחורי השער. הוא עשה את זה נהדר שלוש שנים.

מבחינת הקהל מדובר בצעד טוב ולא צריך להרחיב. מבחינה מקצועית, איך שלא תסובבו את זה, אנחנו בבעיה.

די כבר לבלבל את השכל.

מה שהכריע את שטראובר בגדול זה הכסף והחוזה המפתה שהוא קיבל אצל יאמר, זה הוא והסוכן שלו אומרים. אם מכבי היו דוחפים לו עוד דולרים הוא כמו גדול היה סובל 30 איש מאחורי השער. הוא עשה את זה נהדר שלוש שנים.

מבחינת הקהל מדובר בצעד טוב ולא צריך להרחיב. מבחינה מקצועית, איך שלא תסובבו את זה, אנחנו בבעיה.

תשמע לא אמרתי הקהל כי ידעתי שלא הקהל העיף אותו. הקהל הוא רק טיפה בים. הסחבת עם ההנהלה, חוסר התמיכה והיחס. זה מה שהעיף אותו. גם הארנק הסגור. אם היית ממשיך לקרוא מה שכתבתי היית מבין את הפואנטה.

יש לנו את הקהל הכי גדול והכי טוב בארץ. רק שלפעמים יש אנשים שלוקחים דברים לידיים וזה משפיע. וחבל.

הפיתרון לדעתי? להעיף מהר את כל הניהול, כולל לוני, מנהלים למיניהם, ואפילו את מאמן הכושר הכושל שלנו. פשוט כשלונים אחד אחד. נכון שזה מסורת לשמר שחקני עבר ולהבריג אותם בצוות המועדון. אבל אלי בחייאת תסתכל. נכשלת!

נמאסתם!

בונאה מה יש לכם ?

מי זה לירן שטראובר שבגללו אנחנו בליגת העל ולא בליגה א' ?!

מכל השנים שהוא פה רק עכשיו נזכר לשחק

יא מעפן אתה המבין הגדול לא? ילד מסכן

אם הליצן לא היה בנבחרת עד עכשיו הוא גם לא יהיה כי הוא לא שוער נבחרת לא יעזור כלום

בדיוק כמו אלימלך וקורנפיין, אלה לא שוערים לנבחרת ולא יעזור כלום

חוץ מזה שהוא קיבל צ'אנס במשחק או שתיים והיה גרוע

קיצר אתה ילד מסכן כל תגובה שלך בפורום מוציאה אותך עוד יותר אומלל

הלוואי וההודעות שלך היו חצי רציניות וחצי מקצועיות משל "הילד האומלל" כהגדרתך.

והלוואי והיו לנו עוד כמה מאות "ילדים אומללים כאלה" . המצב ללא ספק היה משתפר.

"הצבר"