Jump to content

שטראובר חתם ל3 שנים בנתניה

בן אמגר

Recommended Posts

אה ואצלנו מוריניו יבוא לאמן כן?..

עזוב אחי נעזוב את הנושא של המאמן למרות שיש לי הרבה מה להגיד וגם לכם בטח על אלי כהן,

אבל אתה יכול להגיד לי שהמצב אופטימי? אפילו נתניה שרק עלתה לליגה כבר פייבוריטית ברורה לשיים מעלינו ! איפה לוני איפה יא אללה..

לא אמרתי שמוריניו,אבל יש מאמנים ישראלים שלא נופלים מלותר מתיאוס,יש לו שם של שחקן ענק אבל בתור מאמן הוא בכלל לא מאמן מוצלח.

לקחו אותו לאמריקה בגלל השם שלו והוא לא עשה שמה דברים גדולים בתור מאמן.

כרגע המצב שלנו לא נראה טוב,אבל גם אם נתניה תביא את שטראובר ואת זנדברג ואת עומר גולן ואת קטן ואת טוטואנה (הכל היה בתור דוגמה) היא לא כזה מהר תצליח,קח לדוגמא את אשדוד ואותנו.

אי אפשר אצלנו בארץ בעונה אחת לשנות את רוב הסגל וישר להצליח.

זה לא עובד.

שטראובר יבן זונהההההה ישרמוטהה אם לא אובראוב מי הוא היה היום

הוא הציל אותנו העונה

שנה הבאה יורדים ליגהה אין

השחקן מספר 1 של מכבי העונה תגידו מה שתגידוו הציל אותנו העונה

בן זונהה שחקן בן זונה כוס אמא שלו הלואי ישבור את 2 הרגליים

איפה נביא שוער ברמה שלו????? סתם אתם כוס עמק עארס תראו איזה שוער יביאו לנו

:)

מה אתה דפוק?..אתה סותר את עצמך יה אהבל

אני מבקש סליחה מראש כן..

אבל הליצן פה זה אתה חמוד,שטראובר השוער הכי טוב בליגה היום,אם לא הוא היינו יורדים במקום נצרת עלית חביבי,הוא הציל אותנו מהמון פדיחות העונה גם עונה שעברה עם כול מה שהוא עשה כאדם אבל כשוער הוא מצוין ,מי שלא מבין את זה הוא טיפש ,ולאבד שוער כזה זו מכה גדולה .

למכבי אין שוערים טובים לא בנוער ולא בכלום,אין מי שיחליף כזה שוער רק זר אולי וגם לא בטוח,חבל ממש חבל שהוא עזב .

תודה דריקס.... :)

לירן שטראובר משחק במכבי 6-7 שנים, חוץ מהעונה האחרונה בכל שאר העונות הוא היה זוועה (למעט הברקות פה ושם),

עד שהוא אשכרה תורם עונה למועדון הוא מנצל את זה בשביל להשיג חוזה טוב יותר ולברוח,האמת שלא ציפיתי לאחרת משחקן שמכריז (בנוסף לעוד כמה הכרזות מטומטמות) שהוא משחק בשביל עצמו, ולא חס וחלילה בשביל הקבוצה.

שטראובר חייב למכבי את הקריירה שלו, מי הוא היה בכלל לפני שהוא הגיע? סתם אפס, במכבי הוא שידרג את עצמו, במכבי הוא הפך לשוער המצויין שהוא עכשיו,

הבעייה היא שמכבי הייתה צריכה לחתוך ממנו מזמן כמו שהאוהדים רצו, ולהביא שוער ברמה במקום לבנות על הליצן.

ימח שמו ושם זכרו, אני מאחל לו רק רע בקריירה, הלוואי שנתניה ירדו ליגה ושטראובר ירד איתם.

:)

מה אתה דפוק?..אתה סותר את עצמך יה אהבל

אני מתכוון שהוא בוגד בן זונה לזה אני מתכוון שהוא ישר רץ לחתום בקבוצה אחרת

במה אני סותר את עצמי?? הוא שוער מצוין הציל אותנו העונה אבל הוא בן זונה בוגד שישר רץ לחתום בקבוצה אחרת

הבנת??

בוגד!

זבל של שחקן הולך אחרי הכסף שימות!

פחח

למה מה הוא חייב למכבי? על היחס המצוין שנתנו לו? על האהבה מהקהל? על זה שבמשך שנה משכו אותו עם החוזה וחשבו שהוא יחכה להם כאילו הוא איזה שחקן נוער בן 13?

אם שונאים אותו בקבוצה, שלא יתפלא שהוא עושה מה שבראש שלו.

חחחחח וכמה מצחיק שאתה מדבר ללכת אחרי הכסף כשמדובר במכבי נתניה,אךך אם לוני הזה ימשיך לתת לדריקס לנהל אותנו אנחנו נגמור בסוף שנה הבאה בלאומית

חחחחח וכמה מצחיק שאתה מדבר ללכת אחרי הכסף כשמדובר במכבי נתניה,אךך אם לוני הזה ימשיך לתת לדריקס לנהל אותנו אנחנו נגמור בסוף שנה הבאה בלאומית

אני אומר לך המצב במכבי קשה לאללה הרבה שחקנים יתחילו לעזוב הכול כושל שם והכול בגלל הקירח הזבל!

וחבריו!

מאוד מפתיע ת'אמת.

דניאל יאמר מתחיל לעבוד ומהר.

ולמכבי זו די מכה למה כי למרות הבעיות של שטראובר עם הקהל , הוא שוער בסך הכל טוב והיה אחד מהמצויינים העונה.

חבל מאוד.

תנו לי מועמדים לעמדת השוער בעונה הבאה?

פי כוסאמק

להביא שוער זר עכשיו זה הימור מסוכן, ואין הרבה ישראלים שאפשר להביא, חיפה לא תמכור את אלמדון ובטח שלא אלינו.. מה עכשיו נעשה?

טמבלים

בונה איזה אפס מה הוא עובר לנתניה אמן ירדו ליגה!

מה אתה רוצה ממנו, כל העונה קיללו אותו.

חבל שהוא עבר, הוא שוער מצויין.

באסה.. לאן מכבי הולכת.. :)

לא מספיק שיש מחסור בשוערים

אתם מוותרים בכזו קלות על שוער בדרג הגבוה ??

אתם רוצים עוד איזה וזר?

פחח

למה מה הוא חייב למכבי? על היחס המצוין שנתנו לו? על האהבה מהקהל? על זה שבמשך שנה משכו אותו עם החוזה וחשבו שהוא יחכה להם כאילו הוא איזה שחקן נוער בן 13?

אם שונאים אותו בקבוצה, שלא יתפלא שהוא עושה מה שבראש שלו.

צודק. איזה צביעות רצה פה.

אנשים כל השנה מקללים אותו ואז מתפלאים שהוא לא רוצה לשחק במכבי

לירן שטראובר משחק במכבי 6-7 שנים, חוץ מהעונה האחרונה בכל שאר העונות הוא היה זוועה (למעט הברקות פה ושם),

עד שהוא אשכרה תורם עונה למועדון הוא מנצל את זה בשביל להשיג חוזה טוב יותר ולברוח,האמת שלא ציפיתי לאחרת משחקן שמכריז (בנוסף לעוד כמה הכרזות מטומטמות) שהוא משחק בשביל עצמו, ולא חס וחלילה בשביל הקבוצה.

שטראובר חייב למכבי את הקריירה שלו, מי הוא היה בכלל לפני שהוא הגיע? סתם אפס, במכבי הוא שידרג את עצמו, במכבי הוא הפך לשוער המצויין שהוא עכשיו,

הבעייה היא שמכבי הייתה צריכה לחתוך ממנו מזמן כמו שהאוהדים רצו, ולהביא שוער ברמה במקום לבנות על הליצן.

ימח שמו ושם זכרו, אני מאחל לו רק רע בקריירה, הלוואי שנתניה ירדו ליגה ושטראובר ירד איתם.

תבין,לא משנה מה היה כשהוא הגיע למכבי ,הוא היה במכבי זו עובדה ,הוא היה טוב במכבי זו גם עובדה,וזו לא העונה הראשונה שהוא טוב ,הוא היה טוב כל הזמן ,לכול שוער יש בעונה את ה 4 5 נפילות שלו גם לשוער הכי טוב בעולם (דידה) יש טעויות שעלו למילאן במישחקים ,אבל סטטיסטית שטראובר היה טוב כל הזמן ,גם בעונת האליפות הוא היה מצוין וכול עונה אחרי זה ,הוא השוער הכי טוב בליגה שלנו ומי שלא חושב ככה טועה..

הוא עשה מה שטוב לו ומה שהוא חושב לנכון לאור העובדה שדריקס חשב שהוא ילד ומשך אותו כול העונה במקום לסכם איתו איתו כבר מזמן,תוסיף את הקללות על כלום שהוא מקבל כל משחק מאוהדי הקבוצה שהוא משחק ונותן לה מעצמו,אז מה אם הוא אמר שהוא משחק קודם בשביל עצמו ואח"כ בשביל הקבוצה ,זה נכון כול שחקן משחק בשביל עצמו קודם כול כי ההצלחה שלו חשובה שלו ההצלחה של השחקן אח"כ מביאה לו חוזים יותר טובים וזו השאיפה של כול שחקן ,הוא לא אמר משהו רע ,אבל אנשים אוהבים לסלף דברים ולחפש רק את הרע ,יאללה שיהיה לבריאות לכול אלו ששמחים שהוא הלך ,הינה מביאים לכם שוער אדום יותר טוב ניר רחמין אותו בטוח תאהבו יותר ...

אתם פשוט פאתטים .

לא אמרתי שמוריניו,אבל יש מאמנים ישראלים שלא נופלים מלותר מתיאוס,יש לו שם של שחקן ענק אבל בתור מאמן הוא בכלל לא מאמן מוצלח.

לקחו אותו לאמריקה בגלל השם שלו והוא לא עשה שמה דברים גדולים בתור מאמן.

כרגע המצב שלנו לא נראה טוב,אבל גם אם נתניה תביא את שטראובר ואת זנדברג ואת עומר גולן ואת קטן ואת טוטואנה (הכל היה בתור דוגמה) היא לא כזה מהר תצליח,קח לדוגמא את אשדוד ואותנו.

אי אפשר אצלנו בארץ בעונה אחת לשנות את רוב הסגל וישר להצליח.

זה לא עובד.

יש הדבל גדול בין להביא שחקנים צעירים מוכשרים שעובדים קשה ונטלוי אגו כמו אלו שאמרת לבין כל האפסים כמו קאקו וברקוביץ שהביאו למכבי, ה"גלאקטיקוס" נכשל ברובו בגלל השחקנים שהביאו,חוץ מנמני,מישהו מהם עשה משהו?, וגם בגלל המאמן הבונקריסט שהיה לנו אז - קלינגר ,שלא התאים לשחקנים, אבל תאמין לי שאם תביא לקבוצה את השחקנים שאמרת תוך מחנה אימונים בחופש הם מתחברים ומתחילים לרוץ.

וברור שיש מאמנים יותר טובים ממנו בישראל, אבל אלי כהן,מוטי איווניר ושאר המועמדים לקבוצה לא ראויים בכלל לאמן קבוצה שמתיימרת להיות קבוצת צמרת בליגת העל (ומי ישמע מזה להיות קבוצת צמרת בליגה הישראלית..), אבל כנראה שאלי כהן יחד עם ההצהרות על התקציב שפל שהמועדון יהיה בשנים האחרונות והמשך הניהול הכושל של לוני, מראים לנו בדיוק מה המטרות לעונה הבאה,

שוב להביא כמה ישראלים עלובים כמו יניב אלול וכפיר אדרי (סתם דוגמה), ועוד איזה זרים כשלונות שהיו בארץ כמו הבלם הה אטצ'י, ולחבר אותם עם כמה שחקני נוער מוכשרים ולקוות שתהיה קבוצה,

כמובן שעל הדרך זה ייכשל והשחקני נוער המוכשרים יהרסו, אבל לוני גאון שהוא עושה את זה במקום לבנות את הקבוצה (מטעמי חוסר תקציב) סביב 6 שחקני נוער, שני ישראלים סבירים(חובה להביא את אלמדון השוער הישראלי הראוי שיש פה כרגע), ושלושה זרים איכותיים, שבהחלט אפשר לעשות את זה בקצת פחות מ20 מליון שקל, אבל צריך מאמן טוב שמבין בקידום ושילוב נוער בשביל זה, ואלי כהן לא ממש מתמחה בזה..

תעשו טובה סתמו כבר!

אפשר לחשוב שהוא עוזב בגלל הקללות, כבר 4 שנים מקללים אותו והזבל הזה נשאר, דווקא העונה יחסית מקללים אותו פחות.

הוא עוזב רק בגלל שהוא קיבל הצעה גבוהה יותר, אחרת הוא היה נשאר וסופג את הקללות כמו גדול.