Jump to content

לוני "מבקר" את אוהדי מכבי

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3250457,00.html

לאחר המשחק לוני, ה"בעלים" של מכבי ת"א התבטא בחריפות נגד המחאות שעשו אוהדי מכבי נגדו במשחק מול אשדוד, ואפילו אמר שאנחנו עורכים נגדו אינתיפאדה...

תגיד לי חת'כת חלאה, אנחנו שאכלנו את הלוקש הכי גדול ב-10 שנות רודנותך במכבי, יש לנו את כל הזכויות לומר מה שבא לנו איפה שבא לנו וכמה שבא לנו נגדך ונגד צורת הניהול שלך! אתה הבאת רק סבל לאוהדים הנפלאים האלה שאין לך שום פירגון אליהם, אפילו בעונת האליפות אתה לא אמרת מילה אחת טובה לזכות הקהל! אתה חתיכת מושתן קירח תמהוני, יותר טוב תסגור את הפה שלך ולא תדבר כי כל פעם שאתה פותח ת'פה אתה אומר משהו יותר מטומטם.

תזכור שאנחנו האחראים על הכיס שלך! בלעדינו אין לך על מה לפקח ולנהל! בלעדינו הקבוצה שלך מבלה את זמנה היום באמצע הטבלה של הליגה הלאומית! אבל רק בגללך הקבוצה נראית כמו שהיא נראית! אתה לא מבין את פירוש המילה לתרום! אתה כל מה שאתה מבין זה רק מאבקים! כל מה שידעת להביא לקבוצה הזאת, זה בינוניות! תן לי בוררות אחת שלקחת! אחת!

תתבייש! תקווה שה"אינתיפאדה" שאמרת שאנחנו עושים תישאר מילולית ועל גבי שלטים...חתיכת טמפיט! חתיכת אפס! אתה צריך לנשק לנו את הרגליים כל פעם שאנחנו מגיעים לבלומפילד כדי לראות את חבורת העלובים שקרויה מכבי תל אביב משחקת, ואתה כמו מסכן, מתראיין אח"כ עם החיוך המטומטם שלך ומתבלבל בין ניצחון להפסד, ומגמגם, וכשאין לך מה לומר אתה כרגיל פוגע באוהדים ובעצם יורה לעצמך כדור ברגל, אז תעשה לי טובה פעם הבאה שאתה יורה לעצמך בגוף תכוון את הקנה לגובה העיינים ותגמור את הסיפור (עניין היריות למיניהן נכתב במובן המטאפורי)! אתה מחלה סופנית! ואנחנו האוהדים הם החולים!

שיהיה לנו שבוע טוב!

השלטים של האולטראס היו מאוד לגיטימיים, הקללות כבר לא.

(לא יודע מי קילל, אל תהפכו את זה לריב)

לא יודע מה לוני רוצה כאילו שזה חדש

כבר 3 שנים צועקים לו תלך

עלק תקופות יותר קשות

מתי הוא ינחת כבר בשנת 2006 והוא יבין שהוא לא מחזיק בריאל מדריד

שכל הקבוצות משתדרגות כלכלית ורק אנחנו תקועים עם תקציב דל אמצעים, מאמנים בינוניים

שחקנים דרג ב' לארץ ! מי היה מאמין! אפילו נתניה יכולה לפנות לבנאדו אנחנו נדבר על ז'אנים וכאלה.

הקבוצה נראית זוועה וצריך מהפכה כללית מלמטה עד למעלה

כל עוד הלמעלה לא מאפשר אז לא ייצא לפועל

חבל לי ששנה הבאה יהיו הפריארים שישלמו הון תועפות בשביל מנוי

מי הפרייאר שיקנה מנוי בעונה הבאה

נגמר ללוני הכסף זה עניין של זמן עד שהוא ילך

שנה - שנתיים מקסימום והוא ילך

הקבוצה הולכת לפירוק

הקבוצה הולכת לפירוק

ביום שהקרחת יהיה סיבה שאני לא יעשה מנוי למכבי..!!

לפחות עונה הבאה יהיו פחות אנשים שעושים מנוי בגלל השמות שמבטיחים לנו

הקבוצה הולכת לפירוק

אני ולדעתי גם רוב הפורום פה

כוסאמא של הקרחת האשכנזי הזה :yellow_cool1:

אני לא חסיד של לוני... אבל סתם שאלה שעוברת בראש...

נגיד יום אחד לוני מחליט לעזוב מבלי שיבוא משקיע חדש?

נצא קירחים מכאן מכאן.

לפני שצועקים ללוני שיתפטר צריך גם לחשוב על העתיד... אין בעיה שיתפטר אבל קודם שנהיה בטוחים שיהיה בעל בית יציב בעונה הבאה.

נצא קירחים מכאן מכאן.

לפני שצועקים ללוני שיתפטר צריך גם לחשוב על העתיד... אין בעיה שיתפטר אבל קודם שנהיה בטוחים שיהיה בעל בית יציב בעונה הבאה.

מי שיקנה את מכבי מלוני

יהיה קרוב לוודאי משקיע עשיר

על סמך מה אתה קובע שיהיה עשיר? (ברמה מספיק חזקה כמובן)

לוני לא ימכור את מכבי וזהו, הוא מחפש מישהו שיכסה את חובות העבר... מכבי כיום זאת מיטה חולה... אנשים מפחדים להתקרב לקבוצה...

נצא קירחים מכאן מכאן.

אחי, אני מעדיף להיות תחת מפרקים (כמו הפועל חיפה) ולא תחת רודנותו של לוני!

וחס וחלילה מכבי תרד ליגה כמו הפועל חיפה... יהיה נחמד לשחק בליגה השניה באיזורים אקזוטיים...

עם לוני, ושוב אני לא ממש בעדו... מכבי מציגה סגל בינוני מינוס לליגת העל. עם מפרקים לא חושב שמכבי תוכל להציג סגל נורמלי כ"כ לליגת העל...

(ולמרות שמכבי התמודדה בתחתית כמה עונות, עדיין היה לה סגל בינוני בליגת העל)

השלטים של האולטראס וגם הקללות היו לגיטימיות ביותר וכל מי שקילל זה לגיטימי ביותר כי די כבר נמאס כמה אפשר לסבול אהה??!?!? 10 שנים כבר חרא אוכלים די אנחנו לא יכולים לספוג עוד ועוד אז אנשם מקללים? למה כי כואב להם שהדבר היכ יקר להם בחיים הולך וגוסס כבר 10 שנים...והכל בגלל בן אדם אחד אז כן טוב מאוד שקיללו אותו, לוני בן זונה!

כבר 10 שנים שאנחנו יושבים ללוני על הוריד ואני נהנה מחדש מכל פעם שהוא מתעצבן.

כל הדברים שיעשו נגדו הם ליגטימיים, כל עוד הם במסגרת החוק.

לוני היקר:

10 שנים הובלת אותנו לתהום וככל שמנסים להסתכל קדימה, נראה כאילו יש עוד לאן לרדת

שנה הבאה, לפי השמועות והדיבורים, אם באמת אתה מתכוון להעמיד את הקבוצה לבד, אתה הולך להוריד אותנו איתך יותר נמוך ככה שמקום שישי יראה חלום!

אנחנו נהיה שם, על אפך וחמתך, עם אינטרס או בלי, להזכיר לך יום יום ש..

לא רוצים את לוני בבלומפילד

לוני היקר:

10 שנים הובלת אותנו לתהום וככל שמנסים להסתכל קדימה, נראה כאילו יש עוד לאן לרדת

שנה הבאה, לפי השמועות והדיבורים, אם באמת אתה מתכוון להעמיד את הקבוצה לבד, אתה הולך להוריד אותנו איתך יותר נמוך ככה שמקום שישי יראה חלום!

אנחנו נהיה שם, על אפך וחמתך, עם אינטרס או בלי, להזכיר לך יום יום ש..

לא רוצים את לוני בבלומפילד

תומר,

10 שנים לא לימדו אותכם שלוני הוא מסוג האנשים שקללות ושלטים רק גורמים לו להתבצר בעמדתו???

כפי שאני למדתי להכיר את המערכת וכפי שאני מבין אותה כל מה שאתם עושים לא תורם מאומה ללכתו של לוני אלא אפילו להיפך.

לוני, עם כל הבקורת שיש לרבים עליו, עדיין אוהב את הקבוצה.

לוני לא שש להמשיך להחזיק בקבוצה לא בגלל שלט או שניים אלא מטעמים כלכליים.

הוא בראש ובראשונה אוהד ומבין שאין לו כיום את האמצעים הכלכליים להתחרות במכבי חיפה ובית"ר כפי שהוא חושב שמכבי צריכה לעשות. לפיכך הוא גם מחפש מישהו שיקח ממנו את הקבוצה. יש לו תנאי אחד עיקרי לעניין- שהרוכש משקיע באמת ובתמים ישדרג את הקבוצה ויכניס לה כספים (אנשים שינהלו את מכבי בלי כסף יש כמו חול. לוני רוצה אחד שבאמת יזרוק את הקבוצה למעלה).

בקשר למנוים- אני מבטיח לך שמה שלא יהיה גרעין של 3,000-4,000 אוהדים (ואני ואתה בתוכם) יקנו מנוי בכל מקרה ומכבי גם לא בונים על יותר...הם מבינים את רחשי הקהל ומקווים שאם יעמידו קבוצה ראויה ימכרו מנויים וכרטיסים שנוספים...

שיחנק מי שם בכלל על מה שהוא אומר ..

תשמע, לא ייתכן שכל פעם שמזכירים ת'שם שלו 3 פעמים במשחק ועוד בשיר הוא מעליב ת'אוהדים!

הבנאדם הזה צריך לומר לנו תודה, אתה זוכר הייתה פעם ב-5+ תוכנית אופסייד עם ספי ריבלין...כמה שהוא היה עושה מערכונים על לוני, וכולם נכונים, הבנאדם עיוור!

ונמאס לי שכל פעם שלקבוצה לא הולך הוא אומר "ויש את הקומץ שמעכיר את האווירה ביציעים"

לוני יש רק דבר אחד לומר לך..................הקומץ שאתה מדבר עליו כ"כ לשמצה, כבר לא כ"כ קומץ...הקומץ הזה כ"כ גדול שאתה תתפלא לגלות שאפילו יושבי שער 13 ותא כבוד כבר הפכו לחלק מהקומץ! אנחנו לא רוצים אותך במכבי! אתה מחלה! אתה גורם סבל! אמרת שלפני שאתה בעלים אתה קודם כל אוהד. איזה מין אוהד? "אוהד" שגורם ל-10000 איש שעשו מנוי לסבול כל השנה?

לילדים בכיתה ב'-ג' להשפיל את הראש שלהם בגלל שהם אוהדי מכבי?

כשאני הייתי בכיתה א' וב' ידעו שעם אוהדי מכבי לא מתעסקים בכלל (כל אחד ושכבתו הוא), בגלל שאם יאמרו משהו נגד מכבי, אותו אחד שאמר יבלה את המשך היום אצל האחות! אתה לקחת מאיתנו את הרגעים היפים של החיים! ואפילו הקטנים שבהם! לבוא לבצפר עם צעיף של מכבי יום אחרי משחק האליפות ולשמוע את אוהדי חיפה בוכים לך בשכל על כמה שהאליפות הזאת הייתה מסריחה בגלל שהיא הוכרעה על הפרש שערים וכל מה שאתה מחזיר להם זה חיוך הכי גדול ומרים עם הידיים את הצעיף ואומר להם "יש אליפות!"

את זה אתה לקחת, ועל זה אתה תשלם....וביוקר!

אתה צודק. אבל באותו מטבע אפשר להגיד שגם הדברים שלו הם לגיטימיים.

השאלה היא לא מי יותר צודק, השאלה היא מי יותר מצליח להשפיע על דעת הקהל. השלטים זה דבר נחמד, אבל הקללות רק מזיקות לנו בדעת הקהל והורסות לנו את התדמית מול אלה שמהווים את עמוד השידרה של אוהדי הקבוצה. והקללות לחלק מהשחקנים זה הדבר הכי גרוע בשבילנו.

"הצבר"

אני כבר הפסקתי להתרגש ממנו מזמן...

בן אדם נחמד מבחינת אישיות אבל מבחינה של מקצוענות אין לו מושג בגרוש והוא מתעקש ומתעקש להישאר ולהרוס אותנו עוד יותר ולא נראה לי באמת שהוא יבין שהוא הורס את המועדון...

הצבר, מאיר דור ואחרים, איזה פיתרון יש לכם? אני רוצה פעם לשמוע מימכם קצת דברים חיוביים על הקירח.

נו באמת, 10 שנים זה לא מספיק. יאללה זה באמת רק דווקא.

ולא להגיד שהוא מחכה לקוסם, כי אתם יודעים שהיו אנשים יותר רצינים מפיליפ וגם אז לא רוצה למכור וסתם מנפח המחיר.

אז מה הפיתרון? אני בעד לבוא רק לצחוק-לעודד-לשיר, אבל מה אפשר לעשות שכבר 10 שנים של ביזיון מתמשך. אז מה הדרך שלכם?

רק להגיד שקללות זה מפריע.

זה הכדורגל ואף אחד לא הכריח את לוני להיות בזה ותמיד יהיו והיו קללות ושלטים בארץ-בעולם.

הצבר, מאיר דור ואחרים, איזה פיתרון יש לכם? אני רוצה פעם לשמוע מימכם קצת דברים חיוביים על הקירח.

נו באמת, 10 שנים זה לא מספיק. יאללה זה באמת רק דווקא.

ולא להגיד שהוא מחכה לקוסם, כי אתם יודעים שהיו אנשים יותר רצינים מפיליפ וגם אז לא רוצה למכור וסתם מנפח המחיר.

אז מה הפיתרון? אני בעד לבוא רק לצחוק-לעודד-לשיר, אבל מה אפשר לעשות שכבר 10 שנים של ביזיון מתמשך. אז מה הדרך שלכם?

רק להגיד שקללות זה מפריע.

זה הכדורגל ואף אחד לא הכריח את לוני להיות בזה ותמיד יהיו והיו קללות ושלטים בארץ-בעולם.

ולתגובה שלך-באמת שנמאס.

מה אתה מצפה שנעשה?

רק אפשר לחכות שהוא יילך

לוני מסכן השנה הוא באמת הוציע כסף{למרות שאחזרנו לו במנויים}

אבל שנה הבאה הוא מתכונן להפוך אותנו לקבוצה תחתית ואסור לנו לתת לו

צריך אולי להרגן הפגנות כדי שימכור את מכבי ויש מלא שרוצים לקנות

די נמאס לדבר על הקבוצההזאת סתם לחפור .

פשוט שיביאו שחקנים שיודעים כדורגל כי מאז האליפות אנחנו לא רואים כדורגל .