Jump to content

השחקן ה12

עודד ווייס

Recommended Posts

דיברתי על הגוש המעודד

שבאים כל משחק גם אם זה אחי נצרת ראשון לציון או משחק גביע נגד קרית שמונה (במגרש המסריח הזה )

לעומת מה שמתיימר להיות הגוש של הכדורסל שלא בא למשחק ליגה

שלא נדבר על זה שזה גם היה בפלייאוף

אז רגע -

אתם שונאים את מכבי ת"א (!) בכדורסל בגלל הקהל שלה ?

לא שונא אבל גם לא מתחבר אליה

קבוצה שרובה זרים ואין שם עם מי להזדהות, קבוצה שהמאמן שלה לוקח הפסד בדרבי כמו סתם עוד הפסד... קשה לי להזדהות עם קבוצה כזאת

הקהל שם פשוט חרא קהל, הייתי בדרבי השנה ביד אליהו (קיבלתי כרטיס חינם אז הלכתי...) והיו שם רק 300-400 אוהדי הפ*על וכל השרק מכבי ועדיין רוב המשחק שמעו כמעט ורק את הפ*על

אני לא יודע מה בטלויזיה שמעו, אני מדבר איתכם על זה שאני שמעתי אותם כמעט כל המשחק

בקיצור... היחיד במכבי כדורסל שאני יכול להגיד עליו שהוא מכביסט זה שמעון מזרחי שיש לי הרבה הערכה אליו אבל לקבוצה עצמה פחות...

לא יודעת מה איתכם , זרים או לא זרים

פשוט קוראים לה מכבי ת"א !! והיא האמא של המכביסטים..

לא מבינה אתכם.

הא -

וגם לנו יש ת'גוש הזה שמגיע לכל משחק

ות'גוש שמגיע רק למשחקים גדולים.

לא יודעת מה איתכם , זרים או לא זרים

פשוט קוראים לה מכבי ת"א !! והיא האמא של המכביסטים..

לא מבינה אתכם.

הא -

וגם לנו יש ת'גוש הזה שמגיע לכל משחק

ות'גוש שמגיע רק למשחקים גדולים.

האמא של המכביסטים??

איך אפשר לכנות ככה קבוצה שכמעט ואין בה ישראלים?!?!

איך אפשר לכנות ככה קבוצה שהפסד בדרבי בשבילה זה ממש כמו הפסד רגיל?!?!

וגוש שבא לכל משחק?

במשחקים הקטנים בליגה, כמה אנשים באים ומעודדים?? 20?

משחקי חוץ, כמה אנשים באים ומעודדים??

איפה הגוש שלכם שמגיע לכל משחק

היה ביום ראשון (עמדתי ליד התוף )ולידי היו 20 איש

מתוכם 5 שבאו מהכדורגל

וגם במחצית השניה מי שניסה לעודד בחצי הראשון הלך לשבת בפינה

אפילו "ראשי האולטראס " של הכדורסל לא עודדו

אני ממש לא מבין אתכם

בגלל שהקהל לא טוב אתם לא מתחברים לקבוצה???

מה זה השטויות האלה?!

אז תבואו, תעודדו כמו שצריך, ואז יהיה קהל טוב

אז מה, בשנות התשעים גם לא אהדתם את מכבי בכדורגל בגלל הקהל עד שקם השחקן ה-12??

מסכימה עם עומר..

וכן , זו קבוצה מכביסטית , קבוצה שנאבקת על כל תואר אפשרי (וזה לא משנה אם כולם שם זרים) עם היושב ראש הכי מלך בעולם..

חחחחחח

"הגוש הזה שבא כל משחק " שדיברת עליו זה 5 ילדים מהסאב, פונצ'י ועוד 3 מהשחקן, 2 מהאולטראס שבאים גם לכדורגל, ועוד אולי 3 שהם רק בכדורסל..

ומי שבא לא בדיוק בא מאהבה...סתם עושים שם שכונה..

מה אתם רוצים ?!!? שבמשחק שנגמר כמעט 60 הפרש שער 11 יהיה מלא?! מה לעשות שבליגה הישראלית אין שום תחרות למכבי,למעט דברים והפועל ירושלים,שבמשחקים האלה כן בא קהל..אז במקום לבוא בטענות לקהל תבואו ליד אליהו ותשנו מה שלא נראה לכם טוב..מכבי כדורסל היא קבוצה אירופאית לכל דבר והלוואי שהיה בכדורגל משהו אפילו קרוב !

מי שאוהד מכבי צריך לאהוד את הקבוצה בכדורגל כדורסל כדורעף כדור יד מחניים ובקיצור כל דבר שקשור למכבי !!!זה בכלל לא קשור לכמה זרים יש בקבוצה..כל עוד היא עונה לשם "מכבי תל אביב"!!!

Guest גל מושיוב

הזרים שם זה רק בגלל שהקבוצה היא מהקבוצות המובילות באירופה אם לא המובילה שבהם...מה לעשות שאם היית נותן לישראלים לשחק לא היינו במצב כזה...לדעתי בורשטיין למשל משחק רק כי הוא ישראלי ובלותנטל לא רואה אותו...אז אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה...אם היינו משחקים עם ישראלים לא היינו מגיעים לכלום באירופה ולכם היה עם "מי להזדהות" כאילו זה ממש עוזר...אני מעדיף קבוצה עם פול זרים (אגב שארפ בשבילי למשל לא זר אבל חפיף) שתיקח את גביע אירופה על קבוצה עם ישראלים שתדשדש באירופה..מה לעשות שכרגע אין אף שחקן ישראלי בסגנון קטש ג'מצי מיקי וכו' שאפשר להזדהות איתו...אף אחד פשוט לא מספיק טוב...אולי יותם עוד שנה שנתיים...אני בטוח שאם היו מביאים למכבי את תיירי הנרי וזידאן (שפארקר ושאראס הם התיירי הנרי וזידאן של הכדורסל) אז לא הייתם מתלוננים שאי אפשר להזדהות איתם...

בקשר לקהל...אלה שבאים לשער 11 בכדורסל במשחקי ליגה רגילים פשוט הולכים לשבת במקומות יותר טובים על מנת לראות את המשחק...עם כל הכבוד נגד קבוצות שמנצחים 53 הפרש כמו רמה"ש ביום ראשון האחרון אין מה לעודד יותר מדי וההיכל ברובו ריק אז עדיף לעבור למקום טוב ולהנות קצת מכדורסל...שיש יורוליג יש אחלה עידוד...למרות שגם שם יש פאקים היעדר גיוון עצום בשירים כל המשחק הם רק עם צהוב עולה...לא אומר שיש מה להשוות לכדורגל אבל הם לא כאלה גרועים

כל אחד מנסה לתרץ בשביל שער 11 בכדורסל,

כולה אומרים שהם קהל מגעיל.

כולנו אוהבים את הקבוצה- למרות חוסר ההזדהות המגעיל הזה, אוהבים את מכבי.

ושאומרים בדרך כלל מוות לכדורסל וכל מיני כאלה זה בגלל הקהל בדרך כלל ואומרים את זה בציניות כזאת..יש כאלה ויש כאלה

חחחחחח

"הגוש הזה שבא כל משחק " שדיברת עליו זה 5 ילדים מהסאב, פונצ'י ועוד 3 מהשחקן, 2 מהאולטראס שבאים גם לכדורגל, ועוד אולי 3 שהם רק בכדורסל..

ומי שבא לא בדיוק בא מאהבה...סתם עושים שם שכונה..

נדב יא מפקיר!

יום ראשון היה גיהנום:lol:

אם רק הייתי זוכר את השירים..

חסון הבנאדם הכי מצחיק בארץ בשירי נאצה..!

לדעתי הבעייה המרכזית היא הכסף

נכון שזה ערך כמו הכדורגל אבל גם זה וגם זה זה הרבה, ואם צריךלבחור אנחנו מעדיפים את הכדורגל.

בבקשר לעניין של ההזדהות עם הקבוצה תאמינו לי שהזרים שיש בכדורסל מתנהגים בהרבה יותר מכביסטיות ומראים הרבה יותר אהבה ומלחמה בשביל הקבוצה מאשר השחקנים הישראלים בכדורגל

תגידו מה שאתם רוצים על מכבי תל אביב בכדורסל, אבל בואו נודה בזה שאם מכבי בכדורגל היתה דומיננטית כמו מכבי בכדורסל גם הקהל שלנו היה קהל של הצלחות והיה הרבה פחות עידוד.

כל מי שקונה מנוי למכבי בכדורסל קונה מנוי משולב לליגה הישראלית וליורוליג. מה לעשות שבליגה אין תחרות ומשחק מול רמת השרון/חיפה בכדורסל זה כמו משחק בגביע נגד קבוצה מליגה א' בכדורגל.

כשמנוי לכדורסל כולל הליגה והיורוליג עולה 800 שקל לילד בערך אז אנשים עושים את החישוב שעדיין משתלם להם לבוא רק למשחקים של היורוליג ולקבל תמורה לכסף שלהם.

אם כל המשחקים בליגה בכדורגל היו נגד קבוצות תחתית אז היו הרבה פחות אנשים שהיו עושים מנוי בכדורגל, אז אתם לא יכולים לבוא בטענות לאוהדי הכדורסל שהם לא באים למשחקים של הליגה.

חוצמזה יש הרבה אוהדים בכדורסל שהם מבוגרים ובאים לראות כדורסל ולא לעודד. בכדורגל רוב המנויים הם צעירים והם מעודדים. יש הרבה אנשים בכדורגל שבאים לעודד יותר מאשר לראות כדורגל, שזה מצב הפוך מהכדורסל, בגלל שבכדורגל האנשים יותר צעירים ויש להם מוטיבציה יותר גדולה לעודד.

אם אתם מתייחסים למיקום של שער 11 בכדורסל ולעובדה שבהיכל נוקיה יש אקוסטיקה גרועה לעומת בלומפילד שבו יש אקוסטיקה מצוינת אז אין פלא ששומעים את העידוד בכדורגל יותר מאשר את העידוד בכדורסל(בבלומפילד גם יש מקירופונים ליד שער 11).

בקיצר, אני יותר אוהד של כדורגל מאשר של כדורסל אבל כולנו היינו מתים שתהיה לנו הנהלה כמו בכדורסל ובעיקר הישגים כמו בכדורסל.

תגידו מה שאתם רוצים על מכבי תל אביב בכדורסל, אבל בואו נודה בזה שאם מכבי בכדורגל היתה דומיננטית כמו מכבי בכדורסל גם הקהל שלנו היה קהל של הצלחות והיה הרבה פחות עידוד.

נדמה לך, אולי היה קהל של הצלחות, אבל העידוד היה פי כמה יותר טוב מעכשיו ומהעידוד בכדורסל בכלל.

בקשר לאקוסטיקה, אתה באמת חושב שבבלומפילד יש אקוסטיקה יותר טובה משל יד אליהו? אתה שם לב מה אתה כותב? נראה לך הגיוני שלאיצטדיון פתוח, בלי גג ברובו, תהיה אקוסטיקה יותר טובה מאשר למקום סגור? תהיה רציני.

בקשר למיקרופונים, רוצה לספר לנו משהו שאנחנו לא יודעים על מיקרופונים ליד שער 11? אני הרבה זמן יחסית בשער 11, ולא ראיתי פעם אחת שיש שם מקרופונים.

נדמה לך, אולי היה קהל של הצלחות, אבל העידוד היה פי כמה יותר טוב מעכשיו ומהעידוד בכדורסל בכלל.

בקשר לאקוסטיקה, אתה באמת חושב שבבלומפילד יש אקוסטיקה יותר טובה משל יד אליהו? אתה שם לב מה אתה כותב? נראה לך הגיוני שלאיצטדיון פתוח, בלי גג ברובו, תהיה אקוסטיקה יותר טובה מאשר למקום סגור? תהיה רציני.

בקשר למיקרופונים, רוצה לספר לנו משהו שאנחנו לא יודעים על מיקרופונים ליד שער 11? אני הרבה זמן יחסית בשער 11, ולא ראיתי פעם אחת שיש שם מקרופונים.

נדמה לי???

מאיפה אתה יודע זה מצב היפוטתי לגמרי.

חוצמזה אמרו לי ששמים במשחקים מיקרופונים על הדשא ליד שער 11 גם אני אף פעם לא ראיתי אותם ושתדע שהעובדה שיד אליהו סגור לא משפרת את האקוסטיקה שלו.

התקרה שלו לא בנויה טוב, בכלל לא באופן אקוסטי.

לעומת זאת בלומפילד בנוי קרוב לדשא והוא גם בנוי יותר טוב מבחינה אקוסטית.

ביד אליהו הקהל קצת יותר רחוק מהמגרש מאשר בבלומפילד וביד אליהו הקהל פחות מעודד מאשר בבלומפילד, שלא נדבר על המרחק מהמגרש.

נדמה לי???

מאיפה אתה יודע זה מצב היפוטתי לגמרי.

חוצמזה אמרו לי ששמים במשחקים מיקרופונים על הדשא ליד שער 11 גם אני אף פעם לא ראיתי אותם ושתדע שהעובדה שיד אליהו סגור לא משפרת את האקוסטיקה שלו.

התקרה שלו לא בנויה טוב, בכלל לא באופן אקוסטי.

לעומת זאת בלומפילד בנוי קרוב לדשא והוא גם בנוי יותר טוב מבחינה אקוסטית.

ביד אליהו הקהל קצת יותר רחוק מהמגרש מאשר בבלומפילד וביד אליהו הקהל פחות מעודד מאשר בבלומפילד, שלא נדבר על המרחק מהמגרש.

כי הקהל של הכדורגל בנוי מחומר אחר, תבין את זה. מצד שני אתה זה שרשמת "בואו נודה בזה", אז איך אתה יכול לקבוע את זה אם זה מצב היפוטתי לגמרי?

חחחחחחחחח, "אמרו לך ששמים", נו באמת, ולי אמרו שנמני ישאר במכבי, וגם פעם מישהו אמר לי שהמצב במדינה שלנו טוב. תלמד לא להאמין לדברים ש"אמרו לך", במיוחד אם העובדות מראות אחרת.

ושוב, בקשר לאקוסטיקה, אתה יכול אולי לעבוד על עצמך, אבל עלי לא. אין לי מושג מאיזה חומר עשויה התיקרה ביד אליהו, מצידי שתהיה עשויה מ"פל-קל", כי כשאני הייתי ביד אליהו בשני דרבים העונה, כשאולי חמישים איש בשער 11 עודדו, שמעו את זה כמו ששומעים 500 איש לפחות בבלומפילד, ואתה יכול לראות את זה גם בשידורים בטלוויזיה(יותר נכון לשמוע), כשמקסימום מאה איש מעודדים ביד אליהו, אתה שומע את זה כמו שאתה שומע 1000 איש מעודדים בבלומפילד(וזה למרות כל הקירבה לדשא וכל הבילבולי מוח).

בלומפילד הוא יותר אקוסטי מיד אליהו. וגם היציעים יותר קרובים למגרש מה שבכדורסל לא.

וברצבי, יש מיקרופון בכל שער בבלומפילד תסתכל ליד דגל הקרן.

חוצמזה העידוד בכדורסל גרוע, נקווה לשפר עד הפיינל פור.

:) תאמינו לי לפעמים אני חושב שאין עם מי לדבר יותר. מה אתם ירדת מהפסים? במיוחד זה מכוון לצ'ינו שיודע בדיוק במי מדובר ובדרור.

אנשים כותבים פה שטויות ואתם לא עונים להם? מה אתם לא יודעים מה קורה בכדורסל. שמה אין אולטראס?

ביד אליהו מהשנה התחיל לפעול ארגון אולרטאס אותו אחד מהכדורגל שכולכם כל כך אוהדים לשנוא. הוא מונה מספר לא קטן של חברים עובד בתיאום ושיתוף פעולה מושלם עם הלב הצהוב ומעודד להפתעת כולכם כל המשחק כולל אני שלא זז בבלומפילד.

תשאלו את עומר את דרור קלימרו או זוהר סייג את פונצ'י ששתק לי פה כמו דג את טל גלבוע את אורטל חסות את שי מזרחי טל ברמן בועז את פאקינג כולם.

זה מי שרוצה לבוא ולעוד מוזמן שם יש מקום לאין תנאים לאהבה.

נדב חוץ מזה שאני חייב לך נקמה על הגניבה ביום שבת (גורילה הציל אותך בלחץץץץ)

אתה עוד מעז לקרוא לסאב ילדים!!?

בכדורסל לא יהיה נדב

(:

בלומפילד הוא יותר אקוסטי מיד אליהו. וגם היציעים יותר קרובים למגרש מה שבכדורסל לא.

וברצבי, יש מיקרופון בכל שער בבלומפילד תסתכל ליד דגל הקרן.

חוצמזה העידוד בכדורסל גרוע, נקווה לשפר עד הפיינל פור.

דרור, אז אני לא שומע טוב? אני לא יודע לזהות חוזק של עידוד? או שאני משקר?

יש הבדל בין מיקרופון בתוך שער 11, לבין מיקרופון ליד דגל הקרן.